Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

@Irinoula86 τι μωρό έχεις εσύ; Πωπω! Ε, ναι με τον διμετρο άντρα που έχεις τι θα βγει το παιδί; Μπράβο!

Καλή τύχη στα κορίτσια που έχουν ντοπλερ αύριο! 

Εγώ εξακολουθώ να ξυνομαι και να μην ετοιμάζω τπτ. Α, ναι έπλυνα το καρότσι!!! Κάτι είναι κ αυτο... Και επειδή είχαμε στα σχέδια να κάνουμε ανανέωση στο μπάνιο κ ο μάστορας τώρα έχει ένα κενό διάστημα, θα ξεκινήσει από Τετάρτη οπότε αύριο ξαναφευγω από το σπιτάκι μου για καμία 10αρια μερες. 

10αρια μέρες? Θα το γκρεμίσετε όλο? Κουράγιο κορίτσι! Έχουμε ακόμα χρόνο να τα ετοιμάσουμε! Don't worry! Και εγώ κάθε μέρα λέω σήμερα να αδειασω το ένα ντουλάπι αύριο να φέρω του άντρα μου τα ρούχαστη ντουλάπα  και δεν κάνω τίποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, LadyP είπε:

Τι κάνουν τα κορίτσια? @EugenJen το ίδιο έχουμε πλυντήριο! Νομίζω το χρησιμοποιείς όπως όλα τα υπόλοιπα πρόγραμμα δνε κάνεις κάτι διαφορετικό! Όλα καλά θα πάνε κορίτσια μου στη γέννα! Φάγαμε το γάιδαρο τώρα εκεί θα κολλήσουμε? Σήμερα έπιασα ποδαράκι ξεκάθαρο στη κοιλιά!( Και να τα ζουμια). @Irinoula86 η καλλιέργεια γίνεται με μπατονετα στο κουτί και πιάνει τα κολπικά υγρά για να δει για μύκητες και διάφορα άλλα! Εγώ έκανα μια στον 4ο αλλά χωρίς κολποδιαστολεα! (Μην αφήσεις να σου βάλουν αν πας σε απλό διαγνωστικό μπορεί να είναι άσχετοι, στην εγκυμοσύνη δεν κάνει ο κολποδιαστολεα!!!) Εμένα μου είχε βρει ουρεοπλασμα..το είχα 10 χρόνια πριν! Δεν το είχε δείξει καμία καλλιέργεια και το έδειξε τώρα στην εγκυμοσύνη πάλι! Είχα πάρει αντιβίωση φαντάζομαι και τώρα θα κάνω να δούμε τι και πώς! 

 

Άρα είναι ουσιαστικά σαν το τεστ Παπ..ε?

Αχχχ με γω από αύριο είπα να αρχίσω δουλίτσες για τον μπέμπη..τουλάχιστον είναι σχεδόν έτοιμο το δωμάτιο(άσχετο ότι θα πάει εκεί μετά το 3μηνο σιγουρα:P) αλλά πρέπει να βάλω πλυντήρια τα ρούχα του,να τα σιδερωσω κ να φτιάξω τη συρταριερα..επίσης θέλω να φτιάξω κ τη βαλίτσα σιγααα σιγαααα...

Κ σήμερα έκανα 3 ώρες κάτι δουλειές στη κουζίνα με διαλείμματα κιόλας κ νιώθω ΚΟΜΜΑΤΙΑ!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

10αρια μέρες? Θα το γκρεμίσετε όλο? Κουράγιο κορίτσι! Έχουμε ακόμα χρόνο να τα ετοιμάσουμε! Don't worry! Και εγώ κάθε μέρα λέω σήμερα να αδειασω το ένα ντουλάπι αύριο να φέρω του άντρα μου τα ρούχαστη ντουλάπα  και δεν κάνω τίποτα!

Εγώ μόνο ένα συρτάρι άδειασα κ νομίζω έκανα αθλο:lol:

Απλά να σας πω ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη μετακομίσαμε τη μέρα που μπήκα στον μήνα μου οπότε φαντάζεστε πότε τα ετοίμασα όλα.. 

Γι'αυτό τώρα...χαλαρααα!

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

10αρια μέρες? Θα το γκρεμίσετε όλο? Κουράγιο κορίτσι! Έχουμε ακόμα χρόνο να τα ετοιμάσουμε! Don't worry! Και εγώ κάθε μέρα λέω σήμερα να αδειασω το ένα ντουλάπι αύριο να φέρω του άντρα μου τα ρούχαστη ντουλάπα  και δεν κάνω τίποτα!

Ναι όλο! Καινούρια υδραυλικά, έπιπλα, πλακάκια...

Εν τω μεταξύ όλα αυτά που λέτε ειναι δουλειά μιας μέρας αλλά... Ελπίζω να μη τρέχουμε κ δεν φτάνουμε. Το πιο χρονοβόρο μου φαίνεται η βαλίτσα κυρίως για τη χαρτουρα του.

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Ναι όλο! Καινούρια υδραυλικά, έπιπλα, πλακάκια...

Εν τω μεταξύ όλα αυτά που λέτε ειναι δουλειά μιας μέρας αλλά... Ελπίζω να μη τρέχουμε κ δεν φτάνουμε. Το πιο χρονοβόρο μου φαίνεται η βαλίτσα κυρίως για τη χαρτουρα του.

Μπορούμε κ ηλεκτρονικά πλέον οπότε μια χαρά..δεν είναι πολλα:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Renez είπε:

Φτου φτου το μαναρακι σου!!!!

Έλα ένα κιλό ακόμη το έχει άνετα να βγει ζουμπουρλιδικο κ ωραίο:x

Πόση ώρα κράτησε το ντοπλερ? Εκεί στο 30' σαν τα άλλα?? Έκανες κ κολπικό?

Εμείς (εγώ + @Jasmine@ ) έχουμε αυριο Πουρνο πουρνο !! Να δούμε κ τα δικά μας βλαστάρια!!

 

 

 

Καλή μας επιτυχία κορίτσια! Κι εγώ έχωαύριο το πρωί το ντοπλερ! 

Φιλιά σε όλες! Ελπίζω να ευχαριστιεστε μπάνια! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Καλή μας επιτυχία κορίτσια! Κι εγώ έχωαύριο το πρωί το ντοπλερ! 

Φιλιά σε όλες! Ελπίζω να ευχαριστιεστε μπάνια! 

Τέλεια οπότε θα περιμένουμε κ τα δικά σου νέα έτσι κοριτσι??? Καλή επιτυχία σε όλες μας καιιιι με τις καλύτερες πόζες τα μουτρακια τους:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Irinoula86 said:

Οκ θα φαω ενα πεινιρλι λοιπόν τώρα έτσι για να το μεγαλωσω κ άλλο!!!! 

Η καλλιέργεια πως γντ δλδ κ;ι μας λες να προετοιμαστουμε? Σορι αλλά δεν έχω κάνει ποτε νομίζω.... 

3500 στην 36 εβδομάδα που θα είμαι σε 4 εβδομάδες????? Δεν είναι πολλα???? 

Και ναι μόλις με έπιασε ένα άγχος πως θα είναι η στιγμή της γέννας..... Πως είναι όταν σπανε τα νερά..... Μήπως γεννήσω πολυ πιο νωρίς???? Μήπως δεν θα είμαι έτοιμη????? Και κλάμα αααα........ Ο άντρας μ φοβήθηκε νόμιζε ότι κάτι έπαθα..... 

Βρε μη κλαις και στεναχωριέσαι, και τρομάζεις και τον άντρα σου!:P Και μένα με πιάνουν αυτές οι σκέψεις που και που, ειδικά τώρα που πλησιάζουμε στο τέλος... σκέφτομαι μήπως το μωρό έρθει πιο νωρίς και δεν είμαστε έτοιμοι, μήπως αργήσει και μεγαλώσει υπερβολικά αλλά δεν κατεβαίνει κ δεν έχω διαστολή για να βγει,  μήπως σκιστώ πολύ κάτω, μήπως τυλιχτεί με τον ομφάλιο λώρο, μήπως παιδεύομαι πόσες ώρες και στο τέλος αναγκαστώ να κάνω και καισαρική (σαν την αδερφή μου και αρκετές φίλες μου)... διάφορα. Αλλά μετά σκέφτομαι ότι έχει ο Θεός και δεν πρέπει να ανησυχώ και να αμφιβάλλω. Όπως τα καταφέρνουμε πάντα να πετύχουμε αυτό που θέλουμε όσο δύσκολο και αν φαίνεται στην αρχή και όπως τα καταφέρνουν τόσες γυναίκες σε όλον τον κόσμο να γεννήσουνε, έτσι θα τα καταφέρουμε τώρα κι εμείς!

 

Just now, Renez said:

Άρα είναι ουσιαστικά σαν το τεστ Παπ..ε?

Αχχχ με γω από αύριο είπα να αρχίσω δουλίτσες για τον μπέμπη..τουλάχιστον είναι σχεδόν έτοιμο το δωμάτιο(άσχετο ότι θα πάει εκεί μετά το 3μηνο σιγουρα:P) αλλά πρέπει να βάλω πλυντήρια τα ρούχα του,να τα σιδερωσω κ να φτιάξω τη συρταριερα..επίσης θέλω να φτιάξω κ τη βαλίτσα σιγααα σιγαααα...

Κ σήμερα έκανα 3 ώρες κάτι δουλειές στη κουζίνα με διαλείμματα κιόλας κ νιώθω ΚΟΜΜΑΤΙΑ!! 

 

Ναι, αυτά είναι τα επόμενα σχέδια που κάνω κι εγώ. Σε λίγες μέρες (μόλις τελειώσουμε κάτι βαψίματα στο σπίτι) θέλω να πάω στο Ικεα να πάρω μια αλλαξιέρα και μια συρταριέρα για να αρχίσω να πλένω και να οργανώνω τα ρουχαλάκια του μωρού και να πάω σε ένα μαγαζί με μωρουδιακά να πάρω 3σε1 καρότσι/καθισματάκι που θα είναι από τα πρώτα που θα χρειαστούμε μόλις γεννηθεί! 

Έτσι, εσύ χαλαρά με τις δουλειές και πολλάαα διαλείμματα!

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!

Καλά αποτελέσματα στις σημερινές ντοπλερινες

Για την καλλιέργεια όπως τα λέει η @LadyP είναι κ εμένα μου την έκανε κ τις δύο φορές η γιατρός δεν με άφησε να πάω σε εξωτερικό για να μην μου βάλουν διαστολέα!

Αχ @marianna1986 κ εμείς θέλαμε να προλάβουμε να ανακαινίσουμε το μπάνιο αλλά δυστυχώς δεν μας βγαίνει σε χρόνους με τίποτα οπότε αρκεστηκαμε στο να φτιάξουμε ένα επιπλέον wc που δεν είχε το σπίτι κ η ανακαίνιση θα έρθει μετά την μπέμπα.... κουράγιο κ υπομονή κ να μην κουράζεσαι!!!!

@Hliolousti @LadyP το βιβλιαρακι μου λέει ότι το χρησιμοποιούμε για καλύτερη απόδοση ξεπλύματος κ δίνει σαν ιδανική θερμοκρασία τους 60 κ έρχεται η επόμενη ερώτηση που θα έκανα...

Πετσέτες σεντόνια τα πλένω στους 60 τα ρούχα κ τις πάνες αγκαλιας δεν είναι επικίνδυνο να μπουν στους 60???

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! @Eva137 τελειο ακουγεται το baby shower...... κ εγώ θέλω ξανααααα......θυμάμαι πόσο ωραία ήταν... βέβαια τωρα ανυπομονούμε για τις επόμενες ωραίες στιγμές που πρόκειται να ζήσουμε......

Από όρεξη και εγώ άλλο τίποτα.....τρωω βέβαια όχι γτ πεινάω αλλά γτ λιγουρευομαι διαφορα..... τωρα στα τελευταία με έπιασαν εμένα οι λιγούρες......τι είναι αυτό??χαχαχα

εμείς μόλις γυρίσαμε από γιατρόοοο.....2600 περίπου το παιδακι μας..... που θα φτάσει κορίτσια?????!!!!!κάναμε doppler σημερα! όλα καλά μας τα βρήκε..... ήταν πολύ ευχαριστημένος.....

ξανά στις 10-09 θα μας δει.... για την κατάσταση στο μαιευτήριο μας είπε ότι ο σύζυγος μπαίνει και δεν ξαναβγαίνει...... και ότι προσπαθούν εφόσον το επιτρέπει η κατασταση της μητέρας να την βγάλουν όσο πιο νωρίς γίνεται.... φυσικά μας είπε έρχονται σε ρήξη με πολλούς συγγενείς και αυτό ειναι το πιο δύσκολο κομμάτι.....

είπα στον άντρα μου θα πάμε να γεννήσω και να το μάθουν όλοι μετά όταν γυρίσουμε σπίτι....χιιχιιιιχιχι αλλά δεν πιστεύω ότι κανενας δικός μου θα έκανε και φασαρία για να μπεί μέσα στις μέρες αυτές που ζούμε.... 

 

Πωπω πόσο μεγάλωσε!!! Τι καλά! 

@Eva137 Χμμ τώρα που το λες έχω μέρες να πάω σε εκείνο το σημείο. Ίσως παίζει κ αυτό ρόλο :ph34r: 

Καλέ αφήστε εγώ έχω δει ήδη τρεις φορές στον ύπνο μου ότι γεννάω. Την μια ξύπνησα κιόλας γτ ένιωθα πόνο -- το ζούσα κανονικά (τελικά απλά με κλωτσούσε η σουσουράδα :mrgreen:). 

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν εξέταση σήμερα! Περιμένουμε νέα !!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!

Καλά αποτελέσματα στις σημερινές ντοπλερινες

Για την καλλιέργεια όπως τα λέει η @LadyP είναι κ εμένα μου την έκανε κ τις δύο φορές η γιατρός δεν με άφησε να πάω σε εξωτερικό για να μην μου βάλουν διαστολέα!

Αχ @marianna1986 κ εμείς θέλαμε να προλάβουμε να ανακαινίσουμε το μπάνιο αλλά δυστυχώς δεν μας βγαίνει σε χρόνους με τίποτα οπότε αρκεστηκαμε στο να φτιάξουμε ένα επιπλέον wc που δεν είχε το σπίτι κ η ανακαίνιση θα έρθει μετά την μπέμπα.... κουράγιο κ υπομονή κ να μην κουράζεσαι!!!!

@Hliolousti @LadyP το βιβλιαρακι μου λέει ότι το χρησιμοποιούμε για καλύτερη απόδοση ξεπλύματος κ δίνει σαν ιδανική θερμοκρασία τους 60 κ έρχεται η επόμενη ερώτηση που θα έκανα...

Πετσέτες σεντόνια τα πλένω στους 60 τα ρούχα κ τις πάνες αγκαλιας δεν είναι επικίνδυνο να μπουν στους 60???

 

Είναι κ αυτό ένα ερώτημα!!

Οι πάνες αγκαλιές δε νομίζω να έχουν θέμα..άντε πες δε θα έχουν ούτε τα λευκά ρουχαλακια..αλλά τα χρωματιστά δε νομίζω πως είναι για 60..εγώ 40 έλεγα..

3 ώρες πρίν, Eva137 είπε:

Βρε μη κλαις και στεναχωριέσαι, και τρομάζεις και τον άντρα σου!:P Και μένα με πιάνουν αυτές οι σκέψεις που και που, ειδικά τώρα που πλησιάζουμε στο τέλος... σκέφτομαι μήπως το μωρό έρθει πιο νωρίς και δεν είμαστε έτοιμοι, μήπως αργήσει και μεγαλώσει υπερβολικά αλλά δεν κατεβαίνει κ δεν έχω διαστολή για να βγει,  μήπως σκιστώ πολύ κάτω, μήπως τυλιχτεί με τον ομφάλιο λώρο, μήπως παιδεύομαι πόσες ώρες και στο τέλος αναγκαστώ να κάνω και καισαρική (σαν την αδερφή μου και αρκετές φίλες μου)... διάφορα. Αλλά μετά σκέφτομαι ότι έχει ο Θεός και δεν πρέπει να ανησυχώ και να αμφιβάλλω. Όπως τα καταφέρνουμε πάντα να πετύχουμε αυτό που θέλουμε όσο δύσκολο και αν φαίνεται στην αρχή και όπως τα καταφέρνουν τόσες γυναίκες σε όλον τον κόσμο να γεννήσουνε, έτσι θα τα καταφέρουμε τώρα κι εμείς!

 

Ναι, αυτά είναι τα επόμενα σχέδια που κάνω κι εγώ. Σε λίγες μέρες (μόλις τελειώσουμε κάτι βαψίματα στο σπίτι) θέλω να πάω στο Ικεα να πάρω μια αλλαξιέρα και μια συρταριέρα για να αρχίσω να πλένω και να οργανώνω τα ρουχαλάκια του μωρού και να πάω σε ένα μαγαζί με μωρουδιακά να πάρω 3σε1 καρότσι/καθισματάκι που θα είναι από τα πρώτα που θα χρειαστούμε μόλις γεννηθεί! 

Έτσι, εσύ χαλαρά με τις δουλειές και πολλάαα διαλείμματα!

Ναιιι από όταν μπήκε ο Αύγουστος που σταματησα κ τη δουλειά έχω γίνει κυουρια!!

Προσέχω πολύ!! Ή μάλλον..με προσέχει ο γιοκας γτ δεν έχω αντοχή για το κάτι τις παραπάνω:mrgreen:

Αχχχ πόσο χαίρομαι ρε Εύα μου κ για εσάς ειλικρινά..το ζούμε τόσο η μια μέσα από την άλλη..ποτέ ψάχνατε σπίτι,ποτέ βρήκατε ,τώρα με το καλό σιγά σιγά κοντεύει κ να ετοιμαστει,κάνατε κ το baby shower ν πάρει τα δωράκια του ο μπέμπης κ τώρα θα πάτε κ για τα τελευταια:x

Άντε άντε μια μία τελειώνουμεεε!! 

Ψιτ οποία έχει ετοιμάσει δωμάτιο στείλτε μ καμια φωτό να πάρω ιδέες..αν κ είναι σχεδόν έτοιμο το δικό μας αλλά να χαζεψω..άντε κ τα κοριτσο ροζ σας!!

@Annou που είσαι πουλάκι μου χαμένο??

Just now, elenioz είπε:

Πωπω πόσο μεγάλωσε!!! Τι καλά! 

@Eva137 Χμμ τώρα που το λες έχω μέρες να πάω σε εκείνο το σημείο. Ίσως παίζει κ αυτό ρόλο :ph34r: 

Καλέ αφήστε εγώ έχω δει ήδη τρεις φορές στον ύπνο μου ότι γεννάω. Την μια ξύπνησα κιόλας γτ ένιωθα πόνο -- το ζούσα κανονικά (τελικά απλά με κλωτσούσε η σουσουράδα :mrgreen:). 

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν εξέταση σήμερα! Περιμένουμε νέα !!! 

Ααα εσύ έχεις πάει σε άλλο στάδιο ονείρου/τοκετού:mrgreen:

Ευχαριστούμε θα σας τα πούμε οοολα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Καλά  αποτελέσματα στα ντοπλερ, να δείτε ωραία φατσακια!!!!

Τα ρουχαλάκια λένε πάνω θερμοκρασία που θέλουν. Εγώ πχ χώρισα κάτι χρωματιστά που έλεγαν 40 κ τα έβαλα μαζί στο πρόγραμμα για χρωματιστά με χρωμοπαγιδα. Κουβερτακια κ κάτι πλεκτά στο πρόγραμμα για μάλλινα κ τα άλλα στους εξήντα. Κάτι καλτσακια, γαντακια κ μικροσκοπικά πραγματάκια τα έβαλα σε αυτά τα τρυπιτα τσαντακια πλυσίματος για να μην τα ψάχνω ή βουλωσουν τπτ.

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημερα!!!

Καλά  αποτελέσματα στα ντοπλερ, να δείτε ωραία φατσακια!!!!

Τα ρουχαλάκια λένε πάνω θερμοκρασία που θέλουν. Εγώ πχ χώρισα κάτι χρωματιστά που έλεγαν 40 κ τα έβαλα μαζί στο πρόγραμμα για χρωματιστά με χρωμοπαγιδα. Κουβερτακια κ κάτι πλεκτά στο πρόγραμμα για μάλλινα κ τα άλλα στους εξήντα. Κάτι καλτσακια, γαντακια κ μικροσκοπικά πραγματάκια τα έβαλα σε αυτά τα τρυπιτα τσαντακια πλυσίματος για να μην τα ψάχνω ή βουλωσουν τπτ.

Εμ αυτό είδα ότι καθένα λέει άλλη θερμοκρασία...

Πωπω αυτό με τα καλτσακια κ τα κουτσικα δεν το είχα σκεφτεί ,καλά που το είπες!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εμ αυτό είδα ότι καθένα λέει άλλη θερμοκρασία...

Πωπω αυτό με τα καλτσακια κ τα κουτσικα δεν το είχα σκεφτεί ,καλά που το είπες!!!

Μην τρελαίνεσαι! Τα πολύ χρωματιστά πρόσεχε, όσα είναι κατά βάση λευκά ή ροζ απαλό βαλτα μαζί κ με σεντόνια κ πάνες αγκαλιάς στους 60. Αν σου έχουν δώσει κ ρουχαλάκια σημαίνει ότι έχουν ξαναπλυθει όποτε μάλλον δεν ξεναγούν πια! Εγώ είχα κι ένα πληντυριο μόνο ροζ!!! Αχαχαχ ήταν το πιο ωραίο!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...