Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@Jasmine@ Δεν πειράζει, θα γλυτώσεις έτσι κ αλλιώς αρκετό σιδέρωμα κ με το στεγνωτηριο! Μιας και αποστειρώνονται τα ρούχα εκεί και τις περισσότερες φορές βγαίνουν και χωρίς καμία τσαλάκα. Συμφωνώ καλύτερα να επενδύσετε εκεί παρά σε σίδερα κτλπ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, elenioz είπε:

@Jasmine@ Δεν πειράζει, θα γλυτώσεις έτσι κ αλλιώς αρκετό σιδέρωμα κ με το στεγνωτηριο! Μιας και αποστειρώνονται τα ρούχα εκεί και τις περισσότερες φορές βγαίνουν και χωρίς καμία τσαλάκα. Συμφωνώ καλύτερα να επενδύσετε εκεί παρά σε σίδερα κτλπ. 

Σκέφτομαι ότι θα μπει στο αποθηκακι κ θα χάσω πολύ αποθηκευτικό χώρο ρε γαμωτο... επισης σκέφτομαι αφού το πλυντήριο που έχουμε είναι παλιό μήπως επένδυα σε αυτά που είναι 2 σε 1!!! Είδωμεν...

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν έχω ιδέα τι είναι όλα αυτά! Την  πρέσα ξέρω κ το σίδερο το απλό το χειρός:tongue:

Χαχαχαχχα καλύτερα! Δε χάνεις τίποτα... αν μπορούσα να μη χρησιμοποιώ κ τίποτα από όλα αυτά.!!!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Τελευταία μέρα διακοπών σήμερα, άντε σιγά σιγά να γυρίζω σπιτάκι μου!!

@Anastasia05 αυτό με το μαλλί πολύ το σκέφτομαι να ξέρεις γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορώ να κάθομαι να στεγνώνω μαλλί μετά από κάθε λούσιμο, καλός ο κότσος αλλά με το στέγνωμα το γίνεται;;;

@Jasmine@ για στεγνωτηριο είμαστε κ εμείς σε σκέψη, συνήθως αυτά τα βάζουν πάνω από το πλυντήριο ώστε κατευθείαν να τα βάζεις από το ένα στο άλλο..

 

Επίσης για τα νύχια που είπατε εγω πέρυσι στο χειρουργειο πήγα μόνη μου κ αφαίρεσα το τζελ κ η κοπέλα που μου έβαζε τα σωληνάκια μου είπε ότι δεν χρειάζεται πλέον κ δεν τους ενοχλεί, αλλά θα κάνω μια ερώτηση στην γιατρό να είμαστε σίγουροι!!!

 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Τελευταία μέρα διακοπών σήμερα, άντε σιγά σιγά να γυρίζω σπιτάκι μου!!

@Anastasia05 αυτό με το μαλλί πολύ το σκέφτομαι να ξέρεις γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορώ να κάθομαι να στεγνώνω μαλλί μετά από κάθε λούσιμο, καλός ο κότσος αλλά με το στέγνωμα το γίνεται;;;

@Jasmine@ για στεγνωτηριο είμαστε κ εμείς σε σκέψη, συνήθως αυτά τα βάζουν πάνω από το πλυντήριο ώστε κατευθείαν να τα βάζεις από το ένα στο άλλο..

 

Επίσης για τα νύχια που είπατε εγω πέρυσι στο χειρουργειο πήγα μόνη μου κ αφαίρεσα το τζελ κ η κοπέλα που μου έβαζε τα σωληνάκια μου είπε ότι δεν χρειάζεται πλέον κ δεν τους ενοχλεί, αλλά θα κάνω μια ερώτηση στην γιατρό να είμαστε σίγουροι!!!

 

Εγώ το αποφεύγω το ημιμόνιμο στην εγκυμοσύνη. Με ενοχλεί πολύ η μυρωδιά,πόσο μάλλον μετά την πρώτη εγκυμοσύνη που έχω ευαίσθητη μυτούλα:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Μη δεις /λελι Κέλυ θα πονέσουν τα ματάκια από το στρας κ το ροζ!!

Εγώ κατάφερα κ το άδειασα το συρταρι για τα ρουχακια του μπέμπη!!! Μέσα έχει κάτι κουβερτακια πικε κ ένα σετ σκουφάκι καλτσακια πλεκτό από τη γιαγιά! 

Αδικημένα τα δεύτερα παιδιά ίδιου φύλου,ε?:tongue:

Κάνετε λίστες γιατί ξεχνάμε! Ξεχνάω τα πάντα!!!! Κ πέσανε κ άλλες δουλίτσες γύρω γύρω κ μόνο με το πρόγραμμα πάω(σημειώνω οπότε θυμάμαι κάτι ότι πρέπει να γίνει)

Θα ετοιμάσω κι εγώ λίστες σιγά σιγά για μαιευτήριο κι ότι μου λείπει για τις πρώτες μέρες

Δεν έχω πάνες,αλλά παρήγγειλα το κουκλάκι που ήθελα να του παρω τόσο καιρό :mrgreen:(ο πρώτος μου ακόμη το σέρνει από κρεβάτι σε κρεβάτι το δικό του!!)

 

Ξεχασα να σου πω για μαλλί....πριν γεννήσω τα είχα μακριά κι ωραία κ την προηγούμενη μέρα πάω κ τα κόβω καρέ κ τα φτιαχνω να είναι έτοιμα.

Πρωι πριν τη γέννα έχω φωτό στην αίθουσα ωδίνων ,κουκλίτσα

Μετά τη γέννα αργά το απόγευμα...μαλλί σπαστό/μπούκλα,να μην πιάνεται από πουθενά, απλυτη(ακομη δεν είχα κάνει μπανακι επρεπε να περάσουν κάποιες ώρες από την αναισθησία)με το ρομπακι που φορούσα στη γεννα κ πρησμένη από τα φάρμακα!!!

Είχα βέβαια το μπουμπουκακι μου!:wub:

Κι όταν επιτέλους έκανα μπάνιο,κοιτούσα το νεσεσερ με τα καλλυντικά κ γελούσα,δεν έβαλα τιιιιιιποτα!

 

Γεια σας κορίτσια! Αχ καλέ μόλις γύρισα από τη κομμώτρια! Μπομπε καρέ κοντό! Δεν άντεχα άλλο με το μπιφτέκι στο κεφάλι/κότσο συν ότι έχω τόσο μαλλί που θα έπεφτε όλο πάνω στη μπεμπα! Χαχαχα αντί να ετοιμάσω τα πράγματα της ετοιμάζομαι εγώ!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, LadyP είπε:

Γεια σας κορίτσια! Αχ καλέ μόλις γύρισα από τη κομμώτρια! Μπομπε καρέ κοντό! Δεν άντεχα άλλο με το μπιφτέκι στο κεφάλι/κότσο συν ότι έχω τόσο μαλλί που θα έπεφτε όλο πάνω στη μπεμπα! Χαχαχα αντί να ετοιμάσω τα πράγματα της ετοιμάζομαι εγώ!

Ωωωωω να τη η πρώτη!! Με γειά!!! Καρέ κοντό τύπου μέχρι τον ώμο;;η πιο κοντό;

@Anastasia05 έχω κομπλα με τα νυχια εγώ δεν μπορώ να τα βλέπω αβαφα,των χεριών κυρίως, των πόδιων τα αφήνω τον χειμώνα να αναπνέουν, βέβαια το έχω πάρει απόφαση ότι μόλις γεννήθει η μπέμπα θα το υποστώ γιατί που χρόνος για μανικιούρ, αλλά είπα μήπως μια τελευταία φορά τα έφτιαχνα έτσι για το αντίο!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ωωωωω να τη η πρώτη!! Με γειά!!! Καρέ κοντό τύπου μέχρι τον ώμο;;η πιο κοντό;

@Anastasia05 έχω κομπλα με τα νυχια εγώ δεν μπορώ να τα βλέπω αβαφα,των χεριών κυρίως, των πόδιων τα αφήνω τον χειμώνα να αναπνέουν, βέβαια το έχω πάρει απόφαση ότι μόλις γεννήθει η μπέμπα θα το υποστώ γιατί που χρόνος για μανικιούρ, αλλά είπα μήπως μια τελευταία φορά τα έφτιαχνα έτσι για το αντίο!!

Καρέ κοντό κάτω από τα αυτιά! Είχα χρόνια να νιώσω τον αέρα στον σβέρκο μου! Παίζει και από μωρό! Εγώ έχω μπούκλα μαλλιά  και πολυυυυ πυκνά οπότε και πάνω κότσο τον έκανα πολύ χαλαρό γιατί με πιάνει πονοκέφαλος! Άρα και με τη μπέμπα θα έπεφταν πάλι τρίχες από το κότσο κτλ! Είπα να τα κάνω τώρα μη μου έρθει ταμπλας  μαζί με τη γέννα και κοντό μαλλί! Εγώ κορίτσια θα αρχίσω πλυσίματα για τα ρούχα της μικρής κτλ από αυτήν την εβδομάδα σιγά σιγά! Από την επόμενη λογικά θα κοιτάξω και για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου! Νομίζω για τα μωρά στο ιδιωτικό δεν θα χρειαστούμε πολλά πέρα από κανένα σελτεδακι 2-3 πανες αγκάλιας, το ρούχο του για να βγει και πανακια για Γουλιες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Καρέ κοντό κάτω από τα αυτιά! Είχα χρόνια να νιώσω τον αέρα στον σβέρκο μου! Παίζει και από μωρό! Εγώ έχω μπούκλα μαλλιά  και πολυυυυ πυκνά οπότε και πάνω κότσο τον έκανα πολύ χαλαρό γιατί με πιάνει πονοκέφαλος! Άρα και με τη μπέμπα θα έπεφταν πάλι τρίχες από το κότσο κτλ! Είπα να τα κάνω τώρα μη μου έρθει ταμπλας  μαζί με τη γέννα και κοντό μαλλί! Εγώ κορίτσια θα αρχίσω πλυσίματα για τα ρούχα της μικρής κτλ από αυτήν την εβδομάδα σιγά σιγά! Από την επόμενη λογικά θα κοιτάξω και για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου! Νομίζω για τα μωρά στο ιδιωτικό δεν θα χρειαστούμε πολλά πέρα από κανένα σελτεδακι 2-3 πανες αγκάλιας, το ρούχο του για να βγει και πανακια για Γουλιες! 

Καλά τα λες για το νινι! Λίγα βασικά! Πάρε ένα ζιπουνακι κ δύο φορμακια για να έχεις δύο επιλογές! Σελτεδακι δεν χρειάζεται! Πανες αγκαλιάς κ πετσετακια!:)

Ίσως κ κανένα σκουφάκι για όταν βγει. Εγώ του είχα βάλει κ γαντακια για λίγες ώρες τη μια μέρα να μη χαρακωνεται συνεχεια,τα νυχακια τους κόβουν φοβερά! Κ τρίβουν συνεχεια μουτρακια κ γεμίζουν γρατζουνιες.

Δεν ξέρω αν το έχουμε ξαναπεί,αλλά στην αρχή για τα νυχακια με είχε βολεψει κ τα έκανα μονο με λιμα μικρούλα που ήταν σετ με νυχοκοπτη κ ψαλιδι. 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ κ κάπως έτσι από ανέμελες σέξυ μακρυμαλλες μελαχρινές καταλήγουμε μανάδες με μαλλί καρεδακι:ph34r: 

Αλλά ας είναι,χαλαλι τους ολα:x

Με γεια το κούρεμα @LadyP !!!!

@Jasmine@ μου κ εγώ όπως λέει η @EugenJen το στεγνωτηριο το έχω πάνω από το πλυντήριο κ τα δυο μαζί έξω στο μπαλκόνι γτ στο μπάνιο δεεεεν χωρούν..οπότε δε μου πιάνουν έτσι χώρο..αλλα σίγουρα αν είναι να σουταρετε κ το πλυντήριο αργα ή γρήγορα συμφέρει 2 σε 1 πιστεύω να μην έχεις κ το βάλε βγάλε..

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!! Και κάπως έτσι έρχομαστε σε θέματα που τα σκεφτομουν.... Για τα νυχια έχω ρωτήσει το γιατρό μ και μ είπε κανονικά τα κανω ότι θέλω και όπως θελω.... Πλέον τα μηχανήματα είναι σύγχρονα και το ότι δεν έπρεπε να είναι βαμμένα ίσχυε παλια.... 

Όσο για το κουρεμα ηταν μια απορία μου από τις αρχές της εγκυμοσύνης.... Γτ έβλεπα όλες τις έγκυες η λίγο πριν γεννήσουν η αφου γεννούσαν το μαλλί καρέ... Και παντα είχα απορία γτ γινόταν αυτό..... Έλεγα ότι μάλλον θα αποδυναμώνεται το μαλλί με την εγκυμοσυνη..... Τώρα λοιπόν αρχίζω να καταλαβαίνω σιγά σιγά γτ γίνεται αυτό.... 

Εγώ κορίτσια χθες έφαγα ψάρι το μεσημέρι..... Και μάλλον με πειραξε.....το βράδυ κάθε μια ώρα ήμουν τουαλέτα.... Δεν κοιμήθηκα καθόλου...... Ευχαριστήθηκα την τουαλέτα βέβαια αλλά ήμουν τοςο ανακατωμενη και φοβήθηκα μήπως έπαθα καμια δηλητηρίαση..... Και έκανα κακό στο μπεμπακι μου! Σήμερα καλυτερα είμαι... Έφαγα σκέτο ρυζάκι το μεσημερι και δεν έχω όρεξη για τπτ αλλο..... 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@LadyP μεγεια το μαλλί!Αχ και μ αρέσει το πλούσιο σγουρό μαλλί!

@Irinoula86 περαστικά σου! Πάει πέρασε! Τα στομαχακια μας κ τα εντερακια μας πιέζονται τώρα που είναι μεγάλα τα μωρά κ κάνουν διάφορα νούμερα!

Αυτό το 2 σε 1 πρέπει να μετράει! Άντε να βρούμε καινούργιο σπίτι να ανανεώσουμε τις συσκευές! Αυτό που είμαστε έχει το πληντυριο στη κουζίνα στον πάγκο εντοιχισμενο τύπου. Δεν χωράει τπτ άλλο ούτε πλυντήριο πιάτων! Και ψυγείο ντουλάπα θέλω! Αααα και έναν χορηγό για όλα αυτά!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!! Και κάπως έτσι έρχομαστε σε θέματα που τα σκεφτομουν.... Για τα νυχια έχω ρωτήσει το γιατρό μ και μ είπε κανονικά τα κανω ότι θέλω και όπως θελω.... Πλέον τα μηχανήματα είναι σύγχρονα και το ότι δεν έπρεπε να είναι βαμμένα ίσχυε παλια.... 

Όσο για το κουρεμα ηταν μια απορία μου από τις αρχές της εγκυμοσύνης.... Γτ έβλεπα όλες τις έγκυες η λίγο πριν γεννήσουν η αφου γεννούσαν το μαλλί καρέ... Και παντα είχα απορία γτ γινόταν αυτό..... Έλεγα ότι μάλλον θα αποδυναμώνεται το μαλλί με την εγκυμοσυνη..... Τώρα λοιπόν αρχίζω να καταλαβαίνω σιγά σιγά γτ γίνεται αυτό.... 

Εγώ κορίτσια χθες έφαγα ψάρι το μεσημέρι..... Και μάλλον με πειραξε.....το βράδυ κάθε μια ώρα ήμουν τουαλέτα.... Δεν κοιμήθηκα καθόλου...... Ευχαριστήθηκα την τουαλέτα βέβαια αλλά ήμουν τοςο ανακατωμενη και φοβήθηκα μήπως έπαθα καμια δηλητηρίαση..... Και έκανα κακό στο μπεμπακι μου! Σήμερα καλυτερα είμαι... Έφαγα σκέτο ρυζάκι το μεσημερι και δεν έχω όρεξη για τπτ αλλο..... 

Ταλαιπωρήθηκες.. σε πείραξε το ψαράκι κ τώρα με την κοιλιτσα είναι πιο δύσκολα όλα!! Τέλος καλό όλα καλά, να πιεις πολυ νεράκι να ξεκουραστείς κ εσύ κ το νινι!

Μια χαρά θα είναι εκεί μέσα,μην ανησυχείς!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!! Και κάπως έτσι έρχομαστε σε θέματα που τα σκεφτομουν.... Για τα νυχια έχω ρωτήσει το γιατρό μ και μ είπε κανονικά τα κανω ότι θέλω και όπως θελω.... Πλέον τα μηχανήματα είναι σύγχρονα και το ότι δεν έπρεπε να είναι βαμμένα ίσχυε παλια.... 

Όσο για το κουρεμα ηταν μια απορία μου από τις αρχές της εγκυμοσύνης.... Γτ έβλεπα όλες τις έγκυες η λίγο πριν γεννήσουν η αφου γεννούσαν το μαλλί καρέ... Και παντα είχα απορία γτ γινόταν αυτό..... Έλεγα ότι μάλλον θα αποδυναμώνεται το μαλλί με την εγκυμοσυνη..... Τώρα λοιπόν αρχίζω να καταλαβαίνω σιγά σιγά γτ γίνεται αυτό.... 

Εγώ κορίτσια χθες έφαγα ψάρι το μεσημέρι..... Και μάλλον με πειραξε.....το βράδυ κάθε μια ώρα ήμουν τουαλέτα.... Δεν κοιμήθηκα καθόλου...... Ευχαριστήθηκα την τουαλέτα βέβαια αλλά ήμουν τοςο ανακατωμενη και φοβήθηκα μήπως έπαθα καμια δηλητηρίαση..... Και έκανα κακό στο μπεμπακι μου! Σήμερα καλυτερα είμαι... Έφαγα σκέτο ρυζάκι το μεσημερι και δεν έχω όρεξη για τπτ αλλο..... 

Όχι Ειρινακι μου μην αγχώνεσαι,θα είχες ακόμη πολλούς πόνους κ πυρετό αν ήταν δηλητηρίαση..απλά σου έπεσε βαρύ μαλλον..

Ωχχχ ετοιμάζεσαι κ εσύ για καρε..?

Just now, Christinα είπε:

@LadyP μεγεια το μαλλί!Αχ και μ αρέσει το πλούσιο σγουρό μαλλί!

@Irinoula86 περαστικά σου! Πάει πέρασε! Τα στομαχακια μας κ τα εντερακια μας πιέζονται τώρα που είναι μεγάλα τα μωρά κ κάνουν διάφορα νούμερα!

Αυτό το 2 σε 1 πρέπει να μετράει! Άντε να βρούμε καινούργιο σπίτι να ανανεώσουμε τις συσκευές! Αυτό που είμαστε έχει το πληντυριο στη κουζίνα στον πάγκο εντοιχισμενο τύπου. Δεν χωράει τπτ άλλο ούτε πλυντήριο πιάτων! Και ψυγείο ντουλάπα θέλω! Αααα και έναν χορηγό για όλα αυτά!:mrgreen:

Κ γω κ γω θέλω τέτοιο χορηγοοοο!!

Αχχχ κ εμείς από Φλεβάρη θα αρχίσουμε να κοιτάμε για σπίτι..κ οοοολα τα παρελκόμενα της επίπλωσης..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@LadyP μεγεια το μαλλί!Αχ και μ αρέσει το πλούσιο σγουρό μαλλί!

@Irinoula86 περαστικά σου! Πάει πέρασε! Τα στομαχακια μας κ τα εντερακια μας πιέζονται τώρα που είναι μεγάλα τα μωρά κ κάνουν διάφορα νούμερα!

Αυτό το 2 σε 1 πρέπει να μετράει! Άντε να βρούμε καινούργιο σπίτι να ανανεώσουμε τις συσκευές! Αυτό που είμαστε έχει το πληντυριο στη κουζίνα στον πάγκο εντοιχισμενο τύπου. Δεν χωράει τπτ άλλο ούτε πλυντήριο πιάτων! Και ψυγείο ντουλάπα θέλω! Αααα και έναν χορηγό για όλα αυτά!:mrgreen:

Κορίτσια μου μιας που λέτε για πλυντήριο στεγνωτηριο όταν σκεφτόμουν να πάρω το καινούριο πλυντήριο είχα ρωτήσει και το είχα ψάξει και δεν το πρότειναν γενικά! Πρώτον μου είχαν πει ότι αν χαλάσει το ένα δεν μπορεί να λειτουργήσεις το άλλο, δεύτερον το στεγνωτηριο σχεδόν πάντα είναι για λιγότερα ρούχα από ότι το πλυντήριο άρα πάλι θα πρέπει να τα βγάζεις μερικά! Μου είχαν πει και άλλα αρνητικά που δεν συγκράτησα! Υπάρχουν πολλές απόψεις στο ίντερνετ! Τελικά πήρα μόνο πλυντήριο! Έχουμε βέβαια και αφυγραντήρα και όταν το χειμώνα βρέχει κτλ βάζω απλώστρα στο μπάνιο και αφυγραντήρα και κάνουμε δουλίτσα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ας μιλήσουμε για τριχες λοιπον! Εμένα τα μαλλιά μου είναι σγουρά, τώρα έχουν μακρύνει αρκετά, θα πάω τέλος του μήνα να ρίξω ένα κούρεμα να τα φέρω κάτω από τους ώμους γιατί μετά με βλέπω μα καταλήγω σα τη γυναίκα του Γιώργου Μάγκα.

για στεγνωτήριο θα το μελετήσω το θέμα αφού πιάσουν τα κρύα κ οι βροχές. Να δω ποσά πλυντήρια θα βάζω κ ποσό στεγνώνουν κ αν ο αφυγραντηρας τα βγάζει πέρα...

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...