Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, elena27 είπε:

Κορίτσι καλησπέρα ! Έχεις ξανά πάρει ντουφαστον; Πήρες απ μόνη η σ είπε ο γιατρός ; Γιατί κ εγώ απ αύριο θα το ξεκινήσω .. δεν μ ήρθε περίοδος εδώ κ 8-9 μέρες χωρίς να είμαι έγκυος …

Κορίτσι μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά έκανες χοριακη; Το λέω γιατί δικός μου ο γιατρός πριν μου δώσει οτιδήποτε για να αδιαθετησω θέλει να δει χοριακη. Ακόμα και πριν τις προσπάθειες με εστελνε για χοριακη..ήθελε να είναι Απόλυτα σίγουρος.. 

Βέβαια ο κάθε γιατρός είναι διαφορετικός, αλλά από μια άποψη έχει δίκιο γιατί για τα τεστ τόσα ακούμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Κορίτσι μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά έκανες χοριακη; Το λέω γιατί δικός μου ο γιατρός πριν μου δώσει οτιδήποτε για να αδιαθετησω θέλει να δει χοριακη. Ακόμα και πριν τις προσπάθειες με εστελνε για χοριακη..ήθελε να είναι Απόλυτα σίγουρος.. 

Βέβαια ο κάθε γιατρός είναι διαφορετικός, αλλά από μια άποψη έχει δίκιο γιατί για τα τεστ τόσα ακούμε...

Καλημέρα κοπέλα μου! Όχι , δε μου είπε για χοριακη.. πριν 3-4 μέρες που ήμουν εκεί , επειδη είναι να ξεκινήσω μια αγωγή με τον άντρα μου , δεν με άφησε να ξεκινήσω την αγωγή μέχρι να βεβαιωθούμε ότι δεν είμαι έγκυος .. επειδή του είπα ότι έκανα τεστ 2 φορές και τα 2 βγήκαν αρνητικά , δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε τίποτα ..μου έχει συμβεί ξανά να έχω καθυστέρηση τόσες μέρες και να μην είμαι έγκυος βέβαια πριν 2 χρόνια .. 

 

εσυ τι κανείς ; Σε τι φάση βρίσκεσαι ; Έκανες χοριακη ; Τεστ κανείς κ βγαίνουν αρνητικά ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elena27 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Όχι , δε μου είπε για χοριακη.. πριν 3-4 μέρες που ήμουν εκεί , επειδη είναι να ξεκινήσω μια αγωγή με τον άντρα μου , δεν με άφησε να ξεκινήσω την αγωγή μέχρι να βεβαιωθούμε ότι δεν είμαι έγκυος .. επειδή του είπα ότι έκανα τεστ 2 φορές και τα 2 βγήκαν αρνητικά , δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε τίποτα ..μου έχει συμβεί ξανά να έχω καθυστέρηση τόσες μέρες και να μην είμαι έγκυος βέβαια πριν 2 χρόνια .. 

 

εσυ τι κανείς ; Σε τι φάση βρίσκεσαι ; Έκανες χοριακη ; Τεστ κανείς κ βγαίνουν αρνητικά ; 

Κατάλαβα κορίτσι μου... Όχι δεν έχω κάνει χοριακη γιατί εχω κάτι πονάκια και λέω μήπως έρθει... Τεστ έκανα πριν καμιά εβδομάδα περίπου και είχε βγει αρνητικό... Θα συμβουλευτώ πάλι τον γιατρό μου και θα δούμε ♥️ 

Τρέχω ταυτόχρονα γιατί ετοιμάζουμε και το σπίτι μας για να μετακομίσουμε (είμαστε στο ενοίκιο), οπότε δεν προλαβαίνω τις τελευταίες μέρες τίποτα! Μπορεί να συμβάλει και αυτό σε ένα βαθμό, λόγο άγχους...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Marianne είπε:

Κατάλαβα κορίτσι μου... Όχι δεν έχω κάνει χοριακη γιατί εχω κάτι πονάκια και λέω μήπως έρθει... Τεστ έκανα πριν καμιά εβδομάδα περίπου και είχε βγει αρνητικό... Θα συμβουλευτώ πάλι τον γιατρό μου και θα δούμε ♥️ 

Τρέχω ταυτόχρονα γιατί ετοιμάζουμε και το σπίτι μας για να μετακομίσουμε (είμαστε στο ενοίκιο), οπότε δεν προλαβαίνω τις τελευταίες μέρες τίποτα! Μπορεί να συμβάλει και αυτό σε ένα βαθμό, λόγο άγχους...

Δεν σε τρώει αυτή η καθυστέρηση ; Να κανείς πάλι τεστ για να δεις αν είσαι η όχι εν τέλη ; κοιτά κ εγώ ήμουν πιο αγχωμένη κ στρεσαρισμένη αυτό τ μήνα , ίσως οφείλετε αυτό ..δε ξέρω! 
 

Με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας και να είναι γεμάτο από παιδικές φωνούλες !!!

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, elena27 είπε:

Κορίτσι καλησπέρα ! Έχεις ξανά πάρει ντουφαστον; Πήρες απ μόνη η σ είπε ο γιατρός ; Γιατί κ εγώ απ αύριο θα το ξεκινήσω .. δεν μ ήρθε περίοδος εδώ κ 8-9 μέρες χωρίς να είμαι έγκυος …

Ναι έχω ξαναπάρει στο παρελθόν. Ο γιατρός μου μου είπε να πάρω γιατι δεν μου ερχόταν περίοδος. Δεν είναι κάτι απλά είναι σαν προγεστερονη που σε κάνει να σου έρθει περίοδος. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Ναι έχω ξαναπάρει στο παρελθόν. Ο γιατρός μου μου είπε να πάρω γιατι δεν μου ερχόταν περίοδος. Δεν είναι κάτι απλά είναι σαν προγεστερονη που σε κάνει να σου έρθει περίοδος. 

Κατάλαβα ! Κ εγώ το ξεκίνησε χθες .. 2 τη μέρα παίρνω (πρωί-βράδυ) για 5 μέρες κ απ 4 μέρες θα μ έρθει .. άντε να δούμε 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου το κανετε; Εγω αυτη την φορα θα κανω νωρις ωορρηξια γιατι εκανα σημερα τεστ και βγηκε το χαμογελο..πρεπει επαφες σημερα αυριο και μεθαυριο; Ειχαμε και προχθες επαφη

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια μου το κανετε; Εγω αυτη την φορα θα κανω νωρις ωορρηξια γιατι εκανα σημερα τεστ και βγηκε το χαμογελο..πρεπει επαφες σημερα αυριο και μεθαυριο; Ειχαμε και προχθες επαφη

Ναι καλή μου έτσι λένε!!!Άντε καλό βόλι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Ναι καλή μου έτσι λένε!!!Άντε καλό βόλι!!!

Αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε αυτον τον μηνα..ειμαι  πολυ αισιοδοξη..δεν ξερω αλλα αυτον τον μηνα εχω πονο χαμηλα στην ωορρηξια..πρωτη φορα..συνηθως δεν την καταλαβαινω,μονο με τα τεστ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:roll:καλημέρα κοριτσιααα..εγώ όπως σας είπα είχα θετικό ωορρηξιας χθες..έκανα σήμερα και βγήκε αρνητικό,αρα έγινε χθες η ωορρηξία η είναι σήμερα?τα έχω κάνει κουβάρι στο μυαλό μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , elena93 είπε:

:roll:καλημέρα κοριτσιααα..εγώ όπως σας είπα είχα θετικό ωορρηξιας χθες..έκανα σήμερα και βγήκε αρνητικό,αρα έγινε χθες η ωορρηξία η είναι σήμερα?τα έχω κάνει κουβάρι στο μυαλό μου

Καλημέρα κορίτσι ! Εχθες βγήκε θετικό το τεστ , όποτε μέσα στο επόμενο 48ωρο θα έχεις ωορρηξία ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , elena27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι ! Εχθες βγήκε θετικό το τεστ , όποτε μέσα στο επόμενο 48ωρο θα έχεις ωορρηξία ! 

άρα επαφές σήμερα και αύριο..σε ευχαριστωωω

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσιαα; Εγω σημερα ειμαι 6 μερες μετα την ωορρηξια και νιωθω πονους περιοδου δεν ξερω τι στο καλο γινεται..υπαρχει περιπτωση να ερθει τοσο νωρις;εχει συμβει σε καμια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...