Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Vlal είπε:

Εχθές πήγα για β επιπέδου και όλες οι μετρήσεις ήταν τέλειες...βρήκε μόνο υπερηχογενές έντερο....που απλά αυξάνει λίγο το ποσοστό ντάουν αλλά ο πιλάλης μου είπε ότι κατά 99% έχει απλά καταπιεί αίμα από κάποια αποκόλληση που έγινε και δεν καταλάβαμε με το να έχω αίμα.....γενικά είπε πολύ σύνηθες μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος για αμνιο το ίδιο και ο γυναικολόγος μου που είναι ψείρας ήταν πολύ χαλαρός....μου είπαν αν θέλω νιπτ να κάνω αλλά γενικά επειδή είναι πολύ ακριβή σαν εξέταση για εμάς αποφασίσαμε με τον άνδρα μου ότι έτσι και αλλιώς αφού δεν μας νοιάζει ακόμα και αν έχει ντάουν θα το κρατούσαμε και αφού δεν εκμηδενίζει η νιπτ τις πιθανότητες να έχει απλά σ δίνει ποσοστά είπαμε να μην κάνουμε!!!!εχθές σταδιακά άρχισα να γίνομαι χάλια αλλά σήμερα ειλικρινά πήγα άναψα ένα κερί (αν και δεν είμαι πολύ της εκκλησίας) και είπα ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε κανένας δεν σ επιβιώνει τπτ και πότε 100% και επειδή ήδη δουλεύω στην ειδική αγωγή και γνωρίζω ότι υπάρχουν τόσα πολλά πράγματα και αφού γεννηθεί.....χαλάρωσα και πραγματικά όσο περνάει η ώρα είμαι πολύ καλύτερα!!!! Σόρρυ για το σεντόνι απλά το λέω γιατί μπορεί και κάποια άλλη κοπέλα να έχει δει κάτι αντίστοιχο και μήπως μπορώ να την βοηθήσω ψυχολογικά γιατί όσο και να είναι τρως ένα σοκ στο άκουσμα...

Καλημέρα κορίτσι μου. Ξέρω ότι ένας παράγοντας δεν αρκεί για να μιλήσουμε για σύνδρομο.

Εφόσον, σε κάθε περίπτωση, είστε αποφασισμένοι να προχωρήσετε την κύηση, εγώ θα πω μέσα από την καρδιά μου, ότι το παιδάκι σου είναι πολύ τυχερό.

Είναι και υγιές αλλά είναι και τυχερό.

 

Σε άλλα νέα....

Καλημέρα σε όλες...

Τα γράφω σε ένα μήνυμα...

Ξύπνησα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και να δύο κηλίδες καφέ...

Έπαθα εγκεφαλικό ...

Έπειτα όμως δεν είχα κάτι άλλο...μέχρι τώρα...

Δεν πονάω...η μικρή είναι κινητική.. ο γιατρός είπε ότι δεν είναι κάτι και ίσως είναι από τη βασκλορ.

Θα πάω σε κάθε περίπτωση, το απόγευμα...

Αυτός βέβαια, δεν μου το ζήτησε αλλά εγώ θα πήγαινα είτε είχα ραντεβού είτε όχι!

Φοβήθηκα πάρα πολύ...ειλικρινά. 

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο. 

Αυτα.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Ξέρω ότι ένας παράγοντας δεν αρκεί για να μιλήσουμε για σύνδρομο.

Εφόσον, σε κάθε περίπτωση, είστε αποφασισμένοι να προχωρήσετε την κύηση, εγώ θα πω μέσα από την καρδιά μου, ότι το παιδάκι σου είναι πολύ τυχερό.

Είναι και υγιές αλλά είναι και τυχερό.

 

Σε άλλα νέα....

Καλημέρα σε όλες...

Τα γράφω σε ένα μήνυμα...

Ξύπνησα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και να δύο κηλίδες καφέ...

Έπαθα εγκεφαλικό ...

Έπειτα όμως δεν είχα κάτι άλλο...μέχρι τώρα...

Δεν πονάω...η μικρή είναι κινητική.. ο γιατρός είπε ότι δεν είναι κάτι και ίσως είναι από τη βασκλορ.

Θα πάω σε κάθε περίπτωση, το απόγευμα...

Αυτός βέβαια, δεν μου το ζήτησε αλλά εγώ θα πήγαινα είτε είχα ραντεβού είτε όχι!

Φοβήθηκα πάρα πολύ...ειλικρινά. 

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο. 

Αυτα.

Ξέρω πόσο δύσκολα είναι αυτά αλλά άκου τον γιατρό σου και ηρέμησε!!!!όλα θα είναι μια χαρά!!!!!το σημαντικότερο είναι να το πιστέψουμε.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vlal είπε:

Ξέρω πόσο δύσκολα είναι αυτά αλλά άκου τον γιατρό σου και ηρέμησε!!!!όλα θα είναι μια χαρά!!!!!το σημαντικότερο είναι να το πιστέψουμε.....

Αυτό προσπαθώ ναι...απλά ήταν και μέσα στον ύπνο μου και έπαθα σοκ...

Ευτυχώς, ήταν πολύ μικρές και όχι πολύ σκούρο...επίσης, δεν είδα κάτι άλλο.

Όποτε μέσα μου, πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά...όσο καλά μπορούν να πάνε.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Ξέρω ότι ένας παράγοντας δεν αρκεί για να μιλήσουμε για σύνδρομο.

Εφόσον, σε κάθε περίπτωση, είστε αποφασισμένοι να προχωρήσετε την κύηση, εγώ θα πω μέσα από την καρδιά μου, ότι το παιδάκι σου είναι πολύ τυχερό.

Είναι και υγιές αλλά είναι και τυχερό.

 

Σε άλλα νέα....

Καλημέρα σε όλες...

Τα γράφω σε ένα μήνυμα...

Ξύπνησα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και να δύο κηλίδες καφέ...

Έπαθα εγκεφαλικό ...

Έπειτα όμως δεν είχα κάτι άλλο...μέχρι τώρα...

Δεν πονάω...η μικρή είναι κινητική.. ο γιατρός είπε ότι δεν είναι κάτι και ίσως είναι από τη βασκλορ.

Θα πάω σε κάθε περίπτωση, το απόγευμα...

Αυτός βέβαια, δεν μου το ζήτησε αλλά εγώ θα πήγαινα είτε είχα ραντεβού είτε όχι!

Φοβήθηκα πάρα πολύ...ειλικρινά. 

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο. 

Αυτα.

Αλλά επίσης να ξέρεις ότι το άγχος είναι τρομερά χειρότερο.... κάτσε στο κρεβάτι σου και δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο πέρα από το να μην αγχώνεσαι......η μόνη επιλογή αυτή την στιγμή είναι η ψυχραιμία...

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αυτό προσπαθώ ναι...απλά ήταν και μέσα στον ύπνο μου και έπαθα σοκ...

Ευτυχώς, ήταν πολύ μικρές και όχι πολύ σκούρο...επίσης, δεν είδα κάτι άλλο.

Όποτε μέσα μου, πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά...όσο καλά μπορούν να πάνε.

Θα πάνε.....θα δεις εγώ σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη....

πρίν από 18 λεπτά , Vlal είπε:

Αλλά επίσης να ξέρεις ότι το άγχος είναι τρομερά χειρότερο.... κάτσε στο κρεβάτι σου και δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο πέρα από το να μην αγχώνεσαι......η μόνη επιλογή αυτή την στιγμή είναι η ψυχραιμία...

Θα πάνε.....θα δεις εγώ σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη....

@iwanna24 έλα για να αλλάξω κουβέντα να ξεχάσεις το 19/7 είναι η τελική σου ημερομηνία;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Ξέρω ότι ένας παράγοντας δεν αρκεί για να μιλήσουμε για σύνδρομο.

Εφόσον, σε κάθε περίπτωση, είστε αποφασισμένοι να προχωρήσετε την κύηση, εγώ θα πω μέσα από την καρδιά μου, ότι το παιδάκι σου είναι πολύ τυχερό.

Είναι και υγιές αλλά είναι και τυχερό.

 

Σε άλλα νέα....

Καλημέρα σε όλες...

Τα γράφω σε ένα μήνυμα...

Ξύπνησα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και να δύο κηλίδες καφέ...

Έπαθα εγκεφαλικό ...

Έπειτα όμως δεν είχα κάτι άλλο...μέχρι τώρα...

Δεν πονάω...η μικρή είναι κινητική.. ο γιατρός είπε ότι δεν είναι κάτι και ίσως είναι από τη βασκλορ.

Θα πάω σε κάθε περίπτωση, το απόγευμα...

Αυτός βέβαια, δεν μου το ζήτησε αλλά εγώ θα πήγαινα είτε είχα ραντεβού είτε όχι!

Φοβήθηκα πάρα πολύ...ειλικρινά. 

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο. 

Αυτα.

 

πρίν από 30 λεπτά , Vlal είπε:

Ξέρω πόσο δύσκολα είναι αυτά αλλά άκου τον γιατρό σου και ηρέμησε!!!!όλα θα είναι μια χαρά!!!!!το σημαντικότερο είναι να το πιστέψουμε.....

Καλημερα κορίτσια!! Όλα καλά θα πάνε και στις 2 σας!! Αν υπήρχε μεγάλη πιθανότητα για κατι κακό οι γιατροί πρώτοι θα το είχαν ξεκαθαρίσει!!  @Vlal θα σου λέγανε αμέσως για αμνιο και @iwanna24 θα σου λεγε να πας αμέσως για υοερηχο! Φυσικά καταλαβαίνω το σοκ!! Δεν εινσι κάτι ευχάριστο!Εγώ το αίμα το βγάζω από τη μύτη. Χθες μου ματώσε τελείως. Έχω κάτι σαν αλλεργία και το αίμα πάει σύννεφο! Και χθες ειχα την 1η μου καουρα το βράδυ! Πηγα κι έφαγα πατατάκια,δεν ξερω αν επηρέασαν αυτά! Ήταν ήπια, όχι σαν την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν μπορούσα να ανακουφιστω με τίποτα. Ελπίζω να ταν τυχαίο και να μη με ξαναπιάσει.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Polly1 είπε:

 

Καλημερα κορίτσια!! Όλα καλά θα πάνε και στις 2 σας!! Αν υπήρχε μεγάλη πιθανότητα για κατι κακό οι γιατροί πρώτοι θα το είχαν ξεκαθαρίσει!!  @Vlal θα σου λέγανε αμέσως για αμνιο και @iwanna24 θα σου λεγε να πας αμέσως για υοερηχο! Φυσικά καταλαβαίνω το σοκ!! Δεν εινσι κάτι ευχάριστο!Εγώ το αίμα το βγάζω από τη μύτη. Χθες μου ματώσε τελείως. Έχω κάτι σαν αλλεργία και το αίμα πάει σύννεφο! Και χθες ειχα την 1η μου καουρα το βράδυ! Πηγα κι έφαγα πατατάκια,δεν ξερω αν επηρέασαν αυτά! Ήταν ήπια, όχι σαν την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν μπορούσα να ανακουφιστω με τίποτα. Ελπίζω να ταν τυχαίο και να μη με ξαναπιάσει.

Καταλαβαίνεις τι σοκ έπαθα έτσι;

Νομίζω ότι εσύ μπορείς να καταλάβεις...πέρασαν χιλιάδες σκέψεις από το μυαλό μου! Δεν ξέρω ειλικρινά. Ο τράχηλος με καίει και όλα γενικά...στείλε θετική ενέργεια. 

Καούρα έχω τώρα τρία βράδια...

 

πρίν από 34 λεπτά , Vlal είπε:

Αλλά επίσης να ξέρεις ότι το άγχος είναι τρομερά χειρότερο.... κάτσε στο κρεβάτι σου και δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο πέρα από το να μην αγχώνεσαι......η μόνη επιλογή αυτή την στιγμή είναι η ψυχραιμία...

Θα πάνε.....θα δεις εγώ σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη....

@iwanna24 έλα για να αλλάξω κουβέντα να ξεχάσεις το 19/7 είναι η τελική σου ημερομηνία;;;;

Ωωω ναι...19 περιμένω το δεύτερο μου κοριτσάκι ...

Χτες ξεκίνησα να κατεβάζω τα ρούχα από το πατάρι...δηλαδη, εγώ απλά τα διάλεγα πάνω στο κρεβάτι...ευτυχώς, έχω τη μανούλα εδώ και τα κάνει όλα.

Εσύ καλή μου;

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Polly1 είπε:

 

Καλημερα κορίτσια!! Όλα καλά θα πάνε και στις 2 σας!! Αν υπήρχε μεγάλη πιθανότητα για κατι κακό οι γιατροί πρώτοι θα το είχαν ξεκαθαρίσει!!  @Vlal θα σου λέγανε αμέσως για αμνιο και @iwanna24 θα σου λεγε να πας αμέσως για υοερηχο! Φυσικά καταλαβαίνω το σοκ!! Δεν εινσι κάτι ευχάριστο!Εγώ το αίμα το βγάζω από τη μύτη. Χθες μου ματώσε τελείως. Έχω κάτι σαν αλλεργία και το αίμα πάει σύννεφο! Και χθες ειχα την 1η μου καουρα το βράδυ! Πηγα κι έφαγα πατατάκια,δεν ξερω αν επηρέασαν αυτά! Ήταν ήπια, όχι σαν την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν μπορούσα να ανακουφιστω με τίποτα. Ελπίζω να ταν τυχαίο και να μη με ξαναπιάσει.

Και εγώ αυτό λέω αν ήταν κάτι που θα έπρεπε να τρομάξω θα μου το είχαν πει και ειδικά ο δικός μου γιατρός μου ζητάει παρακέντηση για το παραμικρό.....αλλά ο πιλάλης ήταν τόσο ήρεμος μόνο που δεν Μ είπε << μην ασχοληθείς καν>> αλλά είπε αυτό το τυπικό 1% μπορεί να είναι αυτό για να είναι και καλυμμένος και λογικό....όχι σήμερα είμαι πραγματικά καλύτερα....είχε και η ξαδέρφη μου ο μικρό είναι μια χαρά και πολλές από εδώ που ήταν οκ....και μάλιστα άλλες με περισσότερους παράγοντες και η κουμπάρα μου να φανταστείτε....όχι το ίδιο άλλους παράγοντες

πρίν από 9 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καταλαβαίνεις τι σοκ έπαθα έτσι;

Νομίζω ότι εσύ μπορείς να καταλάβεις...πέρασαν χιλιάδες σκέψεις από το μυαλό μου! Δεν ξέρω ειλικρινά. Ο τράχηλος με καίει και όλα γενικά...στείλε θετική ενέργεια. 

Καούρα έχω τώρα τρία βράδια...

 

Από εμένα έχεις άπειρη πάντως .....άναψα για όλες τις μαμάδες κεράκι σήμερα....

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καταλαβαίνεις τι σοκ έπαθα έτσι;

Νομίζω ότι εσύ μπορείς να καταλάβεις...πέρασαν χιλιάδες σκέψεις από το μυαλό μου! Δεν ξέρω ειλικρινά. Ο τράχηλος με καίει και όλα γενικά...στείλε θετική ενέργεια. 

Καούρα έχω τώρα τρία βράδια...

 

Ωωω ναι...19 περιμένω το δεύτερο μου κοριτσάκι ...

Χτες ξεκίνησα να κατεβάζω τα ρούχα από το πατάρι...δηλαδη, εγώ απλά τα διάλεγα πάνω στο κρεβάτι...ευτυχώς, έχω τη μανούλα εδώ και τα κάνει όλα.

Εσύ καλή μου;

 

Ρε συ καταλαβαίνω και μέσα στον ύπνο σου κιολας!! Άμα δεν είχες μιλήσει με γιατρό, θα ανησυχούσαμε!! Εκείνος ούτε ραντεβού δε σου κλείσε! Επίσης αν ήταν κάτι κακό, θα είχε συνέχεια! Αιμορραγια και πόνο!! Μπορεί όντως να ταν από την κρέμα!! Να πας το απόγευμα να ηρεμήσεις!! Ως τοτε όσο μπορείς ξάπλα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Polly1 είπε:

Ρε συ καταλαβαίνω και μέσα στον ύπνο σου κιολας!! Άμα δεν είχες μιλήσει με γιατρό, θα ανησυχούσαμε!! Εκείνος ούτε ραντεβού δε σου κλείσε! Επίσης αν ήταν κάτι κακό, θα είχε συνέχεια! Αιμορραγια και πόνο!! Μπορεί όντως να ταν από την κρέμα!! Να πας το απόγευμα να ηρεμήσεις!! Ως τοτε όσο μπορείς ξάπλα!! 

Ρε αγάπη εσύ βάζεις βασκλορ;

Τη μισω...μου φέρνει και φαγούρα...εν τω μεταξύ, αυτή μπαίνει με ένα πλαστικό σωληνάριο το οποίο ούτε κατά διάνοια δεν βάζω όλο μέσα...και δεν υπάρχει λέει κάτι αντίστοιχο. 

Μου βγάζει κομμάτια γενικά, άσχετα με τα καφέ που δεν ξέρω αν φταίει και μου φέρνει φαγούρα. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ρε αγάπη εσύ βάζεις βασκλορ;

Τη μισω...μου φέρνει και φαγούρα...εν τω μεταξύ, αυτή μπαίνει με ένα πλαστικό σωληνάριο το οποίο ούτε κατά διάνοια δεν βάζω όλο μέσα...και δεν υπάρχει λέει κάτι αντίστοιχο. 

Μου βγάζει κομμάτια γενικά, άσχετα με τα καφέ που δεν ξέρω αν φταίει και μου φέρνει φαγούρα. 

Οχι,ούτε ουτρο ούτε βασκλορ! Για την ωρα τουλάχιστον!! Ρε,μήπως έσπασε κανα αγγειακι μ αυτοτο σωληναριο; Αλλά και πάλι το αίμα θα ταν πιο πολυ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καταλαβαίνεις τι σοκ έπαθα έτσι;

Νομίζω ότι εσύ μπορείς να καταλάβεις...πέρασαν χιλιάδες σκέψεις από το μυαλό μου! Δεν ξέρω ειλικρινά. Ο τράχηλος με καίει και όλα γενικά...στείλε θετική ενέργεια. 

Καούρα έχω τώρα τρία βράδια...

 

Ωωω ναι...19 περιμένω το δεύτερο μου κοριτσάκι ...

Χτες ξεκίνησα να κατεβάζω τα ρούχα από το πατάρι...δηλαδη, εγώ απλά τα διάλεγα πάνω στο κρεβάτι...ευτυχώς, έχω τη μανούλα εδώ και τα κάνει όλα.

Εσύ καλή μου;

 

Εγώ Αυγούστο είμαι αρχές αλλά επειδή θα πάω με καισαρική ίσως είμαι πιο νωρίς...πάντως να ξέρεις και είχα λίγο καφέ στην αρχή και μάλλον αυτό κατάπιε το μικρό μου βαμπίρ και φάνηκε στο εντερο....και γενικά η βασκολ τα κάνει αυτά γιατί ξ στην πορεία είχα πιο χρωματισμένα καφέ...ο γιατρός χαλαρός.....πίστεψέ με αν ήταν κάτι σοβαρό τόσο θα είχες πολύ αίμα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Polly1 είπε:

Οχι,ούτε ουτρο ούτε βασκλορ! Για την ωρα τουλάχιστον!! Ρε,μήπως έσπασε κανα αγγειακι μ αυτοτο σωληναριο; Αλλά και πάλι το αίμα θα ταν πιο πολυ! 

Ρε συ δεν ξέρω ...κάτι σοκολάτες τρώγαμε χτες και έλιωναν στα χέρια γιατί τάιζα και τον άντρα μου και μετά σκέφτηκα μπας και όπως έπιασα το χαρτί ήταν σοκολάτα;

Από υποθέσεις βέβαια, άλλο τίποτα...

Απλά ήταν δύο στάμπες που δεν ήταν ακριβώς υγρά και δεν ήταν και ακριβώς εκεί που έβγαλα τα άλλα τα κλασικά μου υγρά...και μετα απολύτως τίποτα...άντε να βρεις τώρα.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Vlal είπε:

Και εγώ αυτό λέω αν ήταν κάτι που θα έπρεπε να τρομάξω θα μου το είχαν πει και ειδικά ο δικός μου γιατρός μου ζητάει παρακέντηση για το παραμικρό.....αλλά ο πιλάλης ήταν τόσο ήρεμος μόνο που δεν Μ είπε << μην ασχοληθείς καν>> αλλά είπε αυτό το τυπικό 1% μπορεί να είναι αυτό για να είναι και καλυμμένος και λογικό....όχι σήμερα είμαι πραγματικά καλύτερα....είχε και η ξαδέρφη μου ο μικρό είναι μια χαρά και πολλές από εδώ που ήταν οκ....και μάλιστα άλλες με περισσότερους παράγοντες και η κουμπάρα μου να φανταστείτε....όχι το ίδιο άλλους παράγοντες

Από εμένα έχεις άπειρη πάντως .....άναψα για όλες τις μαμάδες κεράκι σήμερα....

 Στη Β επιπέδου μου έδωσαν έγγραφα  με τις απαντησεις και ελεγε και ως ποιο ποσοστό μπορεί η εξέταση η συγκεκριμένη  να ανιχνεύσει κάποια πάθηση...σε κάποιες καλυπτε μόνο το 65%! Οπότε μιλάμε πάντα με ποσοστά!!Και κάνουμε τον σταυρο μας να πάνε όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Vlal είπε:

Εγώ Αυγούστο είμαι αρχές αλλά επειδή θα πάω με καισαρική ίσως είμαι πιο νωρίς...πάντως να ξέρεις και είχα λίγο καφέ στην αρχή και μάλλον αυτό κατάπιε το μικρό μου βαμπίρ και φάνηκε στο εντερο....και γενικά η βασκολ τα κάνει αυτά γιατί ξ στην πορεία είχα πιο χρωματισμένα καφέ...ο γιατρός χαλαρός.....πίστεψέ με αν ήταν κάτι σοβαρό τόσο θα είχες πολύ αίμα....

Αχ ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση...πιστεύω και εγώ ότι δεν είναι κάτι...δεν πονάω και δεν έχω τίποτα όποτε θα περιμένω το απόγευμα να επιβεβαιώσει ότι δεν είναι τίποτα. 

Αγοράκι έχεις;


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα πάνε όλα καλά!! Σας στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!! Πιστέψτε το και θα δείτε όλα θα πάνε καλά! Σε νιώθω γιατί μονίμως ζω με το άγχος αν θα δω αίμα μιας και πριν ένα χρόνο είχα μια απώλεια πολύ νωρίς βέβαια. Αλλά τα πράγματα φαίνονται και πια έχουν πάρει το δρόμο τους. Τα μικρακια μας είναι αποφασισμένα να έρθουν :wub: Είχα κι εγώ δύο φορές καφέ υγρά κάθε μήνα σχεδόν αλλά ο γιατρός ήταν πολύ ήρεμος και όλα μέχρι στιγμής πάνε καλά. Μήπως συνέπεσε με αλλαγή μήνα η περίμενες περίοδο τέτοιες μέρες; Έχω ακούσει ότι συμβαίνει και γι'αυτό το λογο.Θετικές σκέψεις μόνο  και όλα θα πάνε καλά αλήθεια :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...