Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, zouko είπε:

Kαλημέρα Κορίτσια. Πολύ προσεκτικά έρχομαι και εγώ σε αυτό το γκρούπ. Είναι πολύ νωρίς ακόμα, και ως ημερομηνία μου βγαίνει 28-29 Οκτωβρίου, οπότε νομίζω οτι θα είμαι και εγώ σε αυτή την παρέα !

Και εμένα 28 μου βγαίνει ΠΗΤ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 minutes ago, nina21 said:

δεν εχεις κανει ακομη 1ο υπερηχο εε? εμεις καναμε 5w+1d και ξαναεχω την επομενη τεταρτη

Όχι ακόμα άστα :lol: Μου είπε να πάω 6β+4μ

 Τέλεια είσαι τότε αν ακούσατε κ καρδούλα...Τι να τα κάνεις τα συμπτώματα;)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε κορίτσια μου @Λουρού @vaso_mpempis @zouko @Ρια new mum καλέ τι όμορφα που μεγαλώνει η παρέας του Οκτωβρίου με το καλό  τα μωράκια σας και να έχετε μια υπέροχη εγγυμοσινη κοριτσουδια μου ❤️❤️ 

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες κορίτσια τι κάνετε πως ησαστε εγώ έχω δύο μέρες υποφέρω από ναυτίες για άλλο ένα βράδυ εχθές πάλι δεν κοιμήθηκα καλά ανακατεύουμουνα πάρα πολύ το πρωί ξύπνησα πάλι τα ίδια τουλάχιστον έχω γλυτώσει τον εμετό πάλι καλά έχω τρεις ημέρες την βγάζω με κράκερ και φρούτα δεν μπορώ να φάω τπτ άλλο δοκίμασα και εχθές να φτιάξω σουπιτσα να φάω τα κατάφερα λίγο αλλά πάλι με ανακατεύε....ελπίζω να περάσει σύντομα .... @katerinaki 86 πάλι καλά κορίτσι μ από εκείνη την μια βλενη π είχα δεν ξαναείδα τπτ άλλο δεν ξέρω τι μπορεί να ήταν αυτό το ελάχιστο τουλάχιστον δεν ξαναείδα και εμένα Μ έχει μείνει ψυχολογικο  άσε μετά την αποβολή π είχα τον Δεκέμβριο κ εγώ κοιτάω στο μπάνιο κάθε φορά το χαρτί

Άντε τέλια κορίτσι μ  σήμερα θα δεις το μωράκι σου επιτέλους  ❤️ 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Όχι ακόμα άστα :lol: Μου είπε να πάω 6β+4μ

 Τέλεια είσαι τότε αν ακούσατε κ καρδούλα...Τι να τα κάνεις τα συμπτώματα;)

 

οχι βρε ηταν πολυ νωρις για καρδουλα! νομιζω καρδουλα ακομε μετα την 6η εβδομαδα! 

ειδαμε σακους και λικιθικους ασκους...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nina21 said:

οχι βρε ηταν πολυ νωρις για καρδουλα! νομιζω καρδουλα ακομε μετα την 6η εβδομαδα! 

ειδαμε σακους και λικιθικους ασκους...

Κ εγώ έτσι ξέρω αλλά είπα μήπως :)

Εγώ θα πάω να τα δω όλα μια κ έξω...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Όχι ακόμα άστα :lol: Μου είπε να πάω 6β+4μ

 Τέλεια είσαι τότε αν ακούσατε κ καρδούλα...Τι να τα κάνεις τα συμπτώματα;)

 

Φίλη μ εμείς είμαστε παρεούλα και εμένα τότε μ είπε να πάω για τον πρώτο υπέροχο όταν θα διανύω την έβδομη εβδομάδα σήμερα μπήκα επιτέλους  κ αύριο θα πάρω να κλείσω ραντεβού ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dimitra97 said:

Φίλη μ εμείς είμαστε παρεούλα και εμένα τότε μ είπε να πάω για τον πρώτο υπέροχο όταν θα διανύω την έβδομη εβδομάδα σήμερα μπήκα επιτέλους  κ αύριο θα πάρω να κλείσω ραντεβού ....

Άντε άντε φτάνει η ώρα κορίτσι μου!!! :x

Που να έρθει η ώρα να γεννησουμε  πως θα κάνουμε που θα φτάνει ο καιρός να τα δούμε :P

Πώς είσαι σήμερα;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nina21 είπε:

μωρε ουτε εμενα με χαλαει...απλα ανησυχω...

Καλέ θα σε μαλώσω!! Ηρέμησε κ απόλαυσε την ομαλή εγκυμοσύνη σου ❤️ 

Εγώ μέχρι Τρίτη είχα 4-5 μέρες με εμετούς κ χάλια στομάχι. Δόξα τον Θεό έχω ηρεμήσει λίγο τώρα 2 μέρες..έχω απλά βαρυ στήθος κ λίγο πρωινό ανακάτεμα..

Σε λίγο θα ακούσεις κ τη καρδούλα κ θα ηρεμήσει κ η δική σου❤️

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Καλέ θα σε μαλώσω!! Ηρέμησε κ απόλαυσε την ομαλή εγκυμοσύνη σου ❤️ 

Εγώ μέχρι Τρίτη είχα 4-5 μέρες με εμετούς κ χάλια στομάχι. Δόξα τον Θεό έχω ηρεμήσει λίγο τώρα 2 μέρες..έχω απλά βαρυ στήθος κ λίγο πρωινό ανακάτεμα..

Σε λίγο θα ακούσεις κ τη καρδούλα κ θα ηρεμήσει κ η δική σου❤️

ανυπομονω! ειναι δυο προς το παρον...ελπιζω να συνεχισουν και τα δυο!  ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sunshine88 είπε:

Άντε άντε φτάνει η ώρα κορίτσι μου!!! :x

Που να έρθει η ώρα να γεννησουμε  πως θα κάνουμε που θα φτάνει ο καιρός να τα δούμε :P

Πώς είσαι σήμερα;;

1 hour ago, Sunshine88 είπε:

Φτάνει η ώρα επιτέλους θα δω το μωράκι μ .......άστο όταν έρθει εκείνη η ώρα άστο πως θα κάνουμε ❤️ .....πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?

Χαλια είμαι φίλη μ έκανα εμετό πριν πολύ χάλια το στομάχι μ δεν την παλεύω με τπτ είμαι δύο μέρες σερί με ναυτία από το πρωί εως το βράδυ ακόμα και στον ύπνο μ....

1 hour ago, Sunshine88 είπε:

Άντε άντε φτάνει η ώρα κορίτσι μου!!! :x

Που να έρθει η ώρα να γεννησουμε  πως θα κάνουμε που θα φτάνει ο καιρός να τα δούμε :P

Πώς είσαι σήμερα;;

Φτάνει η ώρα επιτέλους θα δω το μωράκι μ .......άστο όταν έρθει εκείνη η ώρα άστο πως θα κάνουμε ❤️ .....πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?

Χαλια είμαι φίλη μ έκανα εμετό πριν πολύ χάλια το στομάχι μ δεν την παλεύω με τπτ είμαι δύο μέρες σερί με ναυτία από το πρωί εως το βράδυ ακόμα και στον ύπνο μ....

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dimitra97 said:

Φτάνει η ώρα επιτέλους θα δω το μωράκι μ .......άστο όταν έρθει εκείνη η ώρα άστο πως θα κάνουμε ❤️ .....πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?

Χαλια είμαι φίλη μ έκανα εμετό πριν πολύ χάλια το στομάχι μ δεν την παλεύω με τπτ είμαι δύο μέρες σερί με ναυτία από το πρωί εως το βράδυ ακόμα και στον ύπνο μ....

Περαστικά σου κορίτσι μου :unsure: ειλικρινά σου εύχομαι να τελειώσουν σύντομα αυτά και να ηρεμήσεις ώστε να το χαρείς πραγματικά στο έπακρο!!

Εγώ είμαι αυτή τη στιγμή 5β+3η, αλλά είμαι να σκάσω πριν λίγο είδα αρκετή καφέ βλέννα αυτή την φορά :(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου :unsure: ειλικρινά σου εύχομαι να τελειώσουν σύντομα αυτά και να ηρεμήσεις ώστε να το χαρείς πραγματικά στο έπακρο!!

Εγώ είμαι αυτή τη στιγμή 5β+3η, αλλά είμαι να σκάσω πριν λίγο είδα αρκετή καφέ βλέννα αυτή την φορά :(

Να μη σκάσεις καθόλου!! Έλα λίγο π.μ να σου πω πουλάκι μου.

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου :unsure: ειλικρινά σου εύχομαι να τελειώσουν σύντομα αυτά και να ηρεμήσεις ώστε να το χαρείς πραγματικά στο έπακρο!!

Εγώ είμαι αυτή τη στιγμή 5β+3η, αλλά είμαι να σκάσω πριν λίγο είδα αρκετή καφέ βλέννα αυτή την φορά :(

Μην αγχώνεσαι!! Είναι συχνό φαινόμενο! Αλλά ενημέρωσε τον γιατρό σου 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...