Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνη και αρνητικη χοριακη


Recommended Posts

 

Καλημερα κοριτσια,ειμαι καινουργια στο sait,εχω καθυστερηση 4 μερες εκανα τεστ clear blue στις 2 μερες καθυστερησης και μου βγηκε θετικο με αχνη γραμμη,αλλα φαινεται καλα,εκανα εχθες(3 μερες καθυστερησης)β-χοριακη και μου βγηκε <1 αρνητικοτατη.Καθυστερηση συνεχιζω να εχω,η περιοδος μου ειχε ερθει 1/4 ,ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων πανω κατω.Εχω ολα τα συπτωματα εγκυμοσυνης,ενοχλησεις στο στομαχι-ανακατευομαι,ζαλαδες και καθυστερηση.Εχει τυχει σε καμμια σας να εχει θετικο τεστ και αρνητικη χοριακη και μετα να ειναι εγκυος?Προσπαθουμε να κανουμε παιδακι εδω και 1 χρονο αλλα τπτ ακομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , DEPI 3 είπε:

 

Καλημερα κοριτσια,ειμαι καινουργια στο sait,εχω καθυστερηση 4 μερες εκανα τεστ clear blue στις 2 μερες καθυστερησης και μου βγηκε θετικο με αχνη γραμμη,αλλα φαινεται καλα,εκανα εχθες(3 μερες καθυστερησης)β-χοριακη και μου βγηκε <1 αρνητικοτατη.Καθυστερηση συνεχιζω να εχω,η περιοδος μου ειχε ερθει 1/4 ,ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων πανω κατω.Εχω ολα τα συπτωματα εγκυμοσυνης,ενοχλησεις στο στομαχι-ανακατευομαι,ζαλαδες και καθυστερηση.Εχει τυχει σε καμμια σας να εχει θετικο τεστ και αρνητικη χοριακη και μετα να ειναι εγκυος?Προσπαθουμε να κανουμε παιδακι εδω και 1 χρονο αλλα τπτ ακομα.

Μην ξαναπάρεις clear blue 

Είναι απάτη 

Αποδεδειγμένο 

Μου έχει τύχει πολλές φορές θετικότατο και αρνητική χοριακη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ellidr είπε:

Μην ξαναπάρεις clear blue 

Είναι απάτη 

Αποδεδειγμένο 

Μου έχει τύχει πολλές φορές θετικότατο και αρνητική χοριακη 

Σευχαριστω για την αμμεση απαντηση,ο γιατρος μου ειπε να ξανακανω τεστ και μετα αν διξει παλι θετικο να επαναλαβω την χοριακη.Αν και αυτη θα επρεπε να διξει μου ειπε αλλα και παλι ειναι νωρις ,να περιμενω λιγο μου.Στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες clear blue ειχα παρει και βγηκε θετικο.Και χοριακη εκανα στις 5 μερες και εδιξε.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, DEPI 3 είπε:

Σευχαριστω για την αμμεση απαντηση,ο γιατρος μου ειπε να ξανακανω τεστ και μετα αν διξει παλι θετικο να επαναλαβω την χοριακη.Αν και αυτη θα επρεπε να διξει μου ειπε αλλα και παλι ειναι νωρις ,να περιμενω λιγο μου.Στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες clear blue ειχα παρει και βγηκε θετικο.Και χοριακη εκανα στις 5 μερες και εδιξε.

Μακριά από clear blue συνέχεια έβγαιναν θετικά όχι με αχνή γραμμή αλλά με καραμπινατη!!! Έτρεχα για χοριακη και τσουπ αρνητική.. Προχθές είπα τον άντρα μου να μου φέρει ένα τέστ και μου έφερε πάλι αυτό και ναι βγήκε θετικότατο αλλά επειδή ήμουν υποψιασμένη πήρα άλλο το πρωί αλλά ήταν αρνητικό.. Όπως και να έχει σου εύχομαι σύντομα το αποτέλεσμα που επιθυμείς ♥️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...