Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Evi95 είπε:

Όπως το περιγράφεις ακριβώς!Τι περνάμε :P Πρόγραμμα σου λέω!Μόνο ένσημα δεν κολλάμε! Εργατοώρες!Λες και θα πάρουμε απουσία αν χάσουμε μια μέρα..

Είναι το άγχος που τα προκαλεί. Οπότε προγραμματισμός αλλά με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη χαλαρότητα. Να μην γίνεται σαν αγγαρεία, ώστε και να το απολαμβάνουμε περισσότερο και να αυξάνονται οι πιθανότητες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Είναι το άγχος που τα προκαλεί. Οπότε προγραμματισμός αλλά με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη χαλαρότητα. Να μην γίνεται σαν αγγαρεία, ώστε και να το απολαμβάνουμε περισσότερο και να αυξάνονται οι πιθανότητες.

Αυτό είναι το ιδανικό.. Πόσο ωραία θα ήταν σε λίγο καιρό να τα καταφέρναμε..:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Evi95 είπε:

Αυτό είναι το ιδανικό.. Πόσο ωραία θα ήταν σε λίγο καιρό να τα καταφέρναμε..:x

Ας το ελπίσουμε. Η ελπίδα πάντα καλό κάνει. Ελπίδα και προσπάθεια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα,  γεννάει κάποια κοπέλα στο ιασω Αθήνας? Ξέρετε αν έχει  συγχωνεύσεις με το γαια? Το γαια πλέον δεν υφίσταται? Ο γιατρός μου είναι  στο γαια αλλά δεν ξέρω  αν δεν υφίσταται πλέον και με πάει στο ιασω...

Link to comment
Share on other sites

@Evi95 @IOANNA28 τι κανετε κορίτσια ????

Εγώ καλά...αν εξαιρέσεις ότι μου ήρθε η άτιμη 2 μέρες νωρίτερα...με επιβεβαιωμένες μέρες ωορρεξια..ήρθε στις 12 μετά τα θετικά τεστ...τι να πω...ελαγα να δω εάν θα έχω καθυστέρηση αυτό το μήνα για να κάνω τεστ...αλλά εδώ εγώ δεν έφτασα καν όλες τις μέρες....Αν σε θέλει ρε παιδί μου..χαχαχα...γελάω γιατι έχω βαρεθεί να κλαίω...εσείς πώς τα πάτε???

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Pagor είπε:

@Evi95 @IOANNA28 τι κανετε κορίτσια ????

Εγώ καλά...αν εξαιρέσεις ότι μου ήρθε η άτιμη 2 μέρες νωρίτερα...με επιβεβαιωμένες μέρες ωορρεξια..ήρθε στις 12 μετά τα θετικά τεστ...τι να πω...ελαγα να δω εάν θα έχω καθυστέρηση αυτό το μήνα για να κάνω τεστ...αλλά εδώ εγώ δεν έφτασα καν όλες τις μέρες....Αν σε θέλει ρε παιδί μου..χαχαχα...γελάω γιατι έχω βαρεθεί να κλαίω...εσείς πώς τα πάτε???

 

Καλημέρα!!Εγώ σήμερα περιμένω κανονικά..Μπορεί να έρθει ή μπορεί και αργήσει..Το σίγουρο είναι ότι θα έρθει..Αλλά βρε παιδί μου κάθε μήνα τα ίδια και τα ίδια..Έτσι για αλλαγή να συνέβαινε κάτι θετικό δεν θα με πείραζε..Ή να ακούσω ότι μια από εσάς τα κατάφερε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!!Εγώ σήμερα περιμένω κανονικά..Μπορεί να έρθει ή μπορεί και αργήσει..Το σίγουρο είναι ότι θα έρθει..Αλλά βρε παιδί μου κάθε μήνα τα ίδια και τα ίδια..Έτσι για αλλαγή να συνέβαινε κάτι θετικό δεν θα με πείραζε..Ή να ακούσω ότι μια από εσάς τα κατάφερε...

Κοίτα όσο δεν την βλέπεις έχεις ελπίδες..θα σου ευχηθώ να την δεις πάλι σε 9 μήνες...

Αλλά ναι έχεις δίκιο...άντε να αρχίσουν κ τα ευχάριστα ....θα περιμενουμε νέα σου...

 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Κοίτα όσο δεν την βλέπεις έχεις ελπίδες..θα σου ευχηθώ να την δεις πάλι σε 9 μήνες...

Αλλά ναι έχεις δίκιο...άντε να αρχίσουν κ τα ευχάριστα ....θα περιμενουμε νέα σου...

 

 

Άντε να δούμε ποια θα κάνε την αρχή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 ώρες πρίν, Pagor είπε:

@Evi95 @IOANNA28 τι κανετε κορίτσια ????

Εγώ καλά...αν εξαιρέσεις ότι μου ήρθε η άτιμη 2 μέρες νωρίτερα...με επιβεβαιωμένες μέρες ωορρεξια..ήρθε στις 12 μετά τα θετικά τεστ...τι να πω...ελαγα να δω εάν θα έχω καθυστέρηση αυτό το μήνα για να κάνω τεστ...αλλά εδώ εγώ δεν έφτασα καν όλες τις μέρες....Αν σε θέλει ρε παιδί μου..χαχαχα...γελάω γιατι έχω βαρεθεί να κλαίω...εσείς πώς τα πάτε???

 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Η αλήθεια είναι ότι κάποιες φορές μας κάνει περίεργα παιχνίδια αλλά πλέον πιστεύω ότι λίγο πολύ είμαστε προετοιμασμένες για κάποια τέτοια ενδεχόμενα. Περιμένω κι εγώ από μέρα σε μέρα θετικό τεστ ωορρηξίας για να "αναλάβω δράση" :):), να δούμε τι θα γίνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Εύχομαι να είστε όλες καλά. Σήμερα έχω τη β επιπέδου!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! Η μπέμπα είναι πολύ κινητική!!! Χαχαχα

Καλημέρα κορίτσι μου...όλα θα πάνε τέλεια....σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα να έχετε... Θα περιμένουμε όμορφα νέα σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Pagor είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...όλα θα πάνε τέλεια....σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα να έχετε... Θα περιμένουμε όμορφα νέα σου!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι!!!!! Θα σας γράψω αργότερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...