Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις μίλησα με την εμβρυολογο.

Μου είπε πως από τα 14 τα 8 ηταν καταλληλα για γονιμοποίηση και από αυτά τα κατάφεραν 5, τώρα μου είπε θα περιμένουμε πέντε μέρες να δούμε πως θα πάνε οι διαιρέσεις. Θα ξαναμιλήσουμε την Τετάρτη.

Πέντε στα πέντε σου ευχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα!μηπως καλύτερα να κλείσεις κάποιο ραντεβου με μαιευτήρα και να μιλήσεις μαζί του. Μπορεί να γνωρίζουν οι άνθρωποι σε αυτό το πόστο. 

Εγω έχω ευχάριστα νέα. Πήραμε τα αποτελέσματα από την εξέταση σπέρματος και ο κατακερματισμός από 45% έπεσε στο 21%!!! Και η ποσότητα ήταν καλύτερη, λίγο καλύτερη η κινητικότητα αλλα η μορφολογία δεν έφτιαξε καθολου. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τον γιατρό αλλα όπως το βλέπω Ιούνιο ξεκινώ διέγερση 😁 

Μπράβο κορίτσι μου !!!με το καλό !

14 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου,.σε ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον 

Καλά πήγε, 14 μου είπε η εμβρυολογους πως πήρανε και πως θα γίνει μικρογονιμοποιηση καθώς το σπέρμα είναι οριακό. Αύριο θα ξέρω πόσα γονιμοποιηθηκαν. 

Βέβαια εγώ είναι κάπως γτ με πείραξε το φάρμακο της μέθης με αποτέλεσμα να ανακατεύομαι συνέχεια.

Κ πάλι ευχαριστώ.

Καλή επιτυχία ..να πάνε όλα τέλεια σ εύχομαι..ο λόγος ήταν το σπέρμα για την εξωσωμ κ κάνατε μικρογον ??ελπίζω να είναι η τυχερή σ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Μπράβο κορίτσι μου !!!με το καλό !

Καλή επιτυχία ..να πάνε όλα τέλεια σ εύχομαι..ο λόγος ήταν το σπέρμα για την εξωσωμ κ κάνατε μικρογον ??ελπίζω να είναι η τυχερή σ

 Ναι το σπέρμα, για αυτό κ η μικρογονιμοποιηση. Μακάρι να πάνε όλα καλά, σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Alex@ said:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις μίλησα με την εμβρυολογο.

Μου είπε πως από τα 14 τα 8 ηταν καταλληλα για γονιμοποίηση και από αυτά τα κατάφεραν 5, τώρα μου είπε θα περιμένουμε πέντε μέρες να δούμε πως θα πάνε οι διαιρέσεις. Θα ξαναμιλήσουμε την Τετάρτη.

Μπράβο κορίτσι μου, εύχομαι και τα 5 να φτάσουν βλαστοκύστες!!! 

On 5/26/2023 at 7:45 PM, Katiamaxiking said:

Καλησπέρα!μηπως καλύτερα να κλείσεις κάποιο ραντεβου με μαιευτήρα και να μιλήσεις μαζί του. Μπορεί να γνωρίζουν οι άνθρωποι σε αυτό το πόστο. 

Εγω έχω ευχάριστα νέα. Πήραμε τα αποτελέσματα από την εξέταση σπέρματος και ο κατακερματισμός από 45% έπεσε στο 21%!!! Και η ποσότητα ήταν καλύτερη, λίγο καλύτερη η κινητικότητα αλλα η μορφολογία δεν έφτιαξε καθολου. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τον γιατρό αλλα όπως το βλέπω Ιούνιο ξεκινώ διέγερση 😁 

μπράβο ρε κορίτσι, το περίμενες αυτό το αποτέλεσμα τόσο καιρό! βουρ στην διέγερση τώρα, καλή επιτυχία!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω πότε μπορεί να ξεκινήσει κάποια 2η διέγερση; 

Επίσης έχω μια γκοναλ ανοιχτή από την προηγούμενη Κυριακή, φυλαγμενη στο ψυγειο, έχουν μείνει 400 μονάδες, αν τη θέλει κάποια 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω πότε μπορεί να ξεκινήσει κάποια 2η διέγερση; 

Επίσης έχω μια γκοναλ ανοιχτή από την προηγούμενη Κυριακή, φυλαγμενη στο ψυγειο, έχουν μείνει 400 μονάδες, αν τη θέλει κάποια 

Πρέπει να μεσολαβήσει τουλάχιστον ένας κύκλος από την προηγούμενη διέγερση.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω πότε μπορεί να ξεκινήσει κάποια 2η διέγερση; 

Επίσης έχω μια γκοναλ ανοιχτή από την προηγούμενη Κυριακή, φυλαγμενη στο ψυγειο, έχουν μείνει 400 μονάδες, αν τη θέλει κάποια 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη χρειαστείς άλλη διέγερση, να είσαι αισιοδοξη!

In any case, αν τα φάρμακα τα παίρνεις από επιτροπή ΕΟΠΠΥ πρέπει να έχουν περάσει 4 μήνες από την ωοληψια για να μπορέσεις να πάρεις ξανά φάρμακα.

Αν τα φάρμακα τα αγοράζεις μπορείς και νωρίτερα αλλά νομίζω πως όσο το καθυστερήσεις τόσο καλύτερα, είναι βαριές οι ορμόνες.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nels είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη χρειαστείς άλλη διέγερση, να είσαι αισιοδοξη!

In any case, αν τα φάρμακα τα παίρνεις από επιτροπή ΕΟΠΠΥ πρέπει να έχουν περάσει 4 μήνες από την ωοληψια για να μπορέσεις να πάρεις ξανά φάρμακα.

Αν τα φάρμακα τα αγοράζεις μπορείς και νωρίτερα αλλά νομίζω πως όσο το καθυστερήσεις τόσο καλύτερα, είναι βαριές οι ορμόνες.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Σκέφτηκα να κάνω ακόμη μια διέγερση τώρα που είμαι 40 ακόμα ώστε να μαζέψω κι άλλα κ να τα βάλω κατάψυξη για αργότερα γτ στα 42 ή 43 δεν ξέρω πως θα ανταποκριθεί ο οργανισμός ή κ το σπέρμα γτ ο σύζυγος είναι μεγαλύτερος. Ναι με επιτροπη είμαι αλλά έχω φάρμακα για διέγερση.

Ευχαριστώ για τη συμβουλή για τις ορμόνες, θα το συζητήσω με τον γιατρό να μου πει την γνώμη του.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex@ είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Σκέφτηκα να κάνω ακόμη μια διέγερση τώρα που είμαι 40 ακόμα ώστε να μαζέψω κι άλλα κ να τα βάλω κατάψυξη για αργότερα γτ στα 42 ή 43 δεν ξέρω πως θα ανταποκριθεί ο οργανισμός ή κ το σπέρμα γτ ο σύζυγος είναι μεγαλύτερος. Ναι με επιτροπη είμαι αλλά έχω φάρμακα για διέγερση.

Ευχαριστώ για τη συμβουλή για τις ορμόνες, θα το συζητήσω με τον γιατρό να μου πει την γνώμη του.

Δηλαδή σκέφτεσαι να μην προχωρήσεις κατευθείαν σε εμβρυομεταφορα με τις βλαστοκυστες που θα προκύψουν αλλά να τις καταψυξεις και να μαζέψεις περισσοτερα εμβρυα?

Σίγουρα όσο νωρίτερα ηλικιακα κάνεις νεα διέγερση τόσο καλύτερα, δυστυχώς οι πιθανότητες υγιων ωαριων μετά τα 40 πέφτουν κατακόρυφα. Ακόμη και να κανεις απευθείας εμβρυομεταφορα και να σου πάνε όλα τελεια αυτή τη φορά και να μείνεις έγκυος, αν θέλετε για δεύτερο παιδάκι στο μέλλον θα είναι πολύ δύσκολα μετά τα 42, οπότε μόνο αν σκέφτεσαι και για άλλο παιδάκι έχει νόημα να κάνεις στο καπάκι διέγερση, πριν δλδ μείνεις έγκυος τώρα.

Ωστοσο αφού έχεις ακομη φάρμακα (οποτε προφανώς δεν πήρες μεγάλη δόση αυτή τη φορά) παλι καλυτερα να περιμένεις έστω 2 κύκλους να ηρεμήσει ο οργανισμός σου, δε θα αλλάξει κάτι τραγικά σε 2-3 μήνες, εννοείται σε συνεννόηση με το γιατρό σου πριν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Nels είπε:

Δηλαδή σκέφτεσαι να μην προχωρήσεις κατευθείαν σε εμβρυομεταφορα με τις βλαστοκυστες που θα προκύψουν αλλά να τις καταψυξεις και να μαζέψεις περισσοτερα εμβρυα?

Σίγουρα όσο νωρίτερα ηλικιακα κάνεις νεα διέγερση τόσο καλύτερα, δυστυχώς οι πιθανότητες υγιων ωαριων μετά τα 40 πέφτουν κατακόρυφα. Ακόμη και να κανεις απευθείας εμβρυομεταφορα και να σου πάνε όλα τελεια αυτή τη φορά και να μείνεις έγκυος, αν θέλετε για δεύτερο παιδάκι στο μέλλον θα είναι πολύ δύσκολα μετά τα 42, οπότε μόνο αν σκέφτεσαι και για άλλο παιδάκι έχει νόημα να κάνεις στο καπάκι διέγερση, πριν δλδ μείνεις έγκυος τώρα.

Ωστοσο αφού έχεις ακομη φάρμακα (οποτε προφανώς δεν πήρες μεγάλη δόση αυτή τη φορά) παλι καλυτερα να περιμένεις έστω 2 κύκλους να ηρεμήσει ο οργανισμός σου, δε θα αλλάξει κάτι τραγικά σε 2-3 μήνες, εννοείται σε συνεννόηση με το γιατρό σου πριν.

Ακριβώς, επειδή σκέφτομαι πως θα ήθελα ακόμη ένα παιδάκι να καθυστερήσω την εμβρυομεταφορά και να κανω μια ακόμη διέγερση να μαζέψω έμβρυα γιατί κ από τα 5 δεν ξέρω πόσα θα φτάσουν σε βλαστοκύστες και από Σεπτέμβριο να κάνω εμβρυομεταφορά.

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/4/2023 at 4:13 ΜΜ, MarGe2022 είπε:

Κοριτσάκια μου καλά, τι κάνετε;;; 😃 Χρυσοχέρες μου, τα βάψατε τα αυγά σας; τα τσουρέκια σας και τα κουλούρια σας τα φτιάξατε;;; 👩‍🍳 Τους άντρες τους στρώσατε να κάνουν καμιά δουλειά, να πλύνουν καμιά σούβλα, να πάρουν κάρβουνα;;; 😂 

Σας σκέφτομαι μέρες αλλά μόλις κατάφερα να κάτσω κάτω, και είπα, τσουπ, να μια ευκαιρία να διαβάσω τι κάνουν εκείνα τα κορίτσια! 

Βλέπω εξελίξεις μπόλικες, και έχω και εγώ νέα να σας πω! Ω ρε μάνα μου βαφτιστήρια που θα έχω του χρόνου με τόσες θετικές χοριακές! Και δώσ' του λαμπάδες και σοκολατένια αυγά που θα αγοράζω! Πόσα ζευγάρια παπούτσια θα πρέπει να αγοράσω για όλα τα ζουμπουρλούδικα πατουσάκια που θα έχει αυτό το φόρουμ σε λίγο;;;; 😃💥

 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής  ❤️

Μηδέν 😃 Αράχνες έπιασε και καλά να πάθει γιατί είναι άχαρο γκρουπ! 

 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️

Χαμούλης! 

Ξεκινάω με τα δικά μου! Κορίτσια, θυμάστε που σας είχα πει θα πήγαινα να κάνω υπερήχους για να δούμε καταβολές κάθε μήνα, να δούμε αν ο Φλεβάρης ήταν κακός μήνας ή τυπικός μήνας; Ε, δεν θα το πιστέψετε. Τελικά ο Φλεβάρης ήταν κακός μήνας! Αδιαθέτησα στις αρχές Απρίλη και πήγα για καταβολές, και εκεί που το Φλεβάρη είχαμε δει μόνο 3, τον Απρίλη είδαμε ... 6!!! Κορίτσια δεν το πίστευα! Λίγο κόντεψε ο γιατρούλης να με πάει για μίνι διέγερση με serpafar, αλλά είπαμε να κάνουμε Πάσχα ήσυχο και εγώ και αυτός, να φάω το αρνάκι μου και καμια φετούλα τσουρεκάκι, οπότε τον άλλον μήνα μάλλον πάω ήπια διέγερση με serpafar & gonal, και αρχές Ιούλη πάμε μακρύ πρωτόκολλο. Όλα αυτά βέβαια με την προυπόθεση ότι δεν έχουμε χειροτέρευση στο σπέρμα, καθότι ο σύζυγος σταμάτησε την θεραπεία από όταν είδαμε πρόβλημα στο ουρικό οξύ και σε λοιπούς δείκτες του συκωτιού. @Nima21 Όντως μάλλον τα χάπια αυτά έφταιγαν, διότι έκανε επαναληπτικές εξετάσεις προχθές, και έχουν πέσει πολύ οι τιμές!!! 

Έχουμε λοιπόν: @MarGe2022, @Katiamaxiking, @kroxa, @Alex@ (θέλω αισιοδοξία, όλα θα πάνε καλά για όλες μας). 

@Zaxaroulamak τι έγινε κορίτσι, πότε ξεκινάς; 

@Ele@n πως πήγε η διέγερση με serpafar? δώσε update γιατί αυτό θα πάρω τον Μάιο μάλλον και μου είναι ντιπ άγνωστο!

@Kate89 ελπίζω να έχουν φτιάξει κάπως τα πράγματα για εσάς. Το ότι παγώνετε την εξωσωματική δεν σημαίνει απαραίτητα ότι εσύ πρέπει να παγώσεις την διαδικασία. Θα μπορούσες να μαζέψεις ωάρια, να τα βάλεις κατάψυξη, όπως πολύ σωστά στα είπε το @Σποράκι. Είσαι πιο μικρή από μένα, αλλά ξέρεις καλά πλέον από όλες εμάς εδώ μέσα, πως όσο μεγαλώνουμε, η ποιότητα των ωαρίων φθίνει. Μήπως να μαζέψεις τώρα μερικά, και έτσι να είσαι έτοιμη να προχωρήσεις μετά όταν θα φτιάξουν τα πράγματα ή όταν η κατάσταση θα ξέρεις ότι θα είναι πιο ξεκάθαρη για το πως προχωράς, παρά να είσαι σε αναμονή; Συγγνώμη που στα λέω όλα αυτά, απλά την γνώμη μου σου λέω, όπως θα την έλεγα στην αδερφή μου...! ❤️

@alexia7 καλώς ήρθες. Αν είσαι ακόμα μπερδεμένη με τις δυο διαφορετικές απόψεις γυναικολόγου-αιματολόγου, γιατί δεν παίρνεις μία γνώμη από έναν άλλον γυναικολόγο/εξωσωματικό, μήπως σε βοηθήσει να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση; 

@Fay_ κορίτσι μου λυπάμαι που δεν γονιμοποιήθηκε το ωαριάκι σου... πως σκέφτεσαι να προχωρήσεις; με το γιατρό μίλησες; θύμισε μου, βιταμίνες παίρνεις; Να προχωρήσεις όπως νιώθεις εσύ καλύτερα!

@Lotos τελικά ξεκινάς μετά το Πάσχα διέγερση; καλή επιτυχία!

@GeorgiaS8 καλώς ήρθες. Πόσες ωοληψίες έχεις κάνει και σε τι διάστημα; Πρέπει να δώσεις λίγο χρόνο από την μία ωοληψία στην άλλη. Και να πάρεις γνώμη και από άλλον γιατρό. Παίρνεις βιταμίνες ενισχυτικές για την γονιμότητα; Ο ψυχολόγος με έχει βοηθήσει και μένα, και πολλές κοπέλες, θα στο πρότεινα με κλειστά μάτια!

@winspert έχεις δίκιο, σε μπέρδεψα με άλλη, συγγνώμη! Εύχομαι να πήγε καλά η ωοληψία σου. 

@Soho24 πάμε γερά για μετά το Πάσχα! Εμένα πάντως η πρώτη περίοδος μετά την ωοληψία ήρθε πιο νωρίς, η δεύτερη άργησε...

@marmaki συγχαρητήρια για το ωαριάκι που πήρες! Ποιο είναι το επόμενο βήμα, θα προχωρήσεις σε διέγερση; 

@Chris_V τελικά πρόλαβες για φυσικό πριν το Πάσχα ή θα πας για διέγερση μετά; 

@Texas πότε ξεκινάς νέα διέγερση; νέα αρχή, νέα ελπίδα!

@Angot λυπάμαι για το αποτέλεσμα της προηγούμενης προσπάθειας σου. Διακρίνω από τα posts σου πάρα πολύ άγχος και πίεση, μπορεί να κάνω λάθος. Αν ήμουν στην θέση σου, θα έπαιρνα μάλλον λίγο χρόνο να αποστασιοποιηθώ από όλα, έπειτα θα έπαιρνα μία δεύτερη γνώμη από άλλο γιατρό, και μετά θα αποφάσιζα πως να συνεχίσω. Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία στην επόμενη σου προσπάθεια, ότι και αν κάνεις. 

@Βάσω91 τελικά προχώρησες σε διέγερση με φυσικό; 

@Sisheido ο ενδοκρινολόγος τελικά τι σου είπε; εγώ αυτήν την anti-tg δεν είμαι σίγουρη ότι την έχω κάνει. Έτσι την γράφει στο χαρτί; Πάντως σε κάθε περίπτωση, δεν νομίζω να επηρεάσει την διέγερση. Καλή επιτυχία!!!

@Stef91 τελικά τι αποφάσισες, πότε θα πας για διέγερση; είναι νωρίς, όλοι λένε να αφήνουμε χρόνο, αλλά και ο δικός μου ο γιατρός αρχικά μου είχε πει να αφήσουμε ένα κύκλο και να πάμε στον επόμενο, εγώ το άφησα για Μάιο...

@Anna G καλή αρχή και καλή επιτυχία!!! Σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου!

@dreamteam, @Machart, @TaxAgg, @xristinakarr, @Λουμ@Kate33, @Fifi88, @froufrou80, @Visit a vis - δώστε σημεία ζωής και update αν θέλετε! Εύχομαι τα καλύτερα! 

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

@Miss_Pineapple έκανες εμβρυομεταφορά;;; καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!

@Ana21 εύχομαι να σταματήσει να σε παιδεύει το ενδομήτριο σύντομα!

@Georgebbi τελικά οι εξετάσεις θρομβοφιλίας τι έδειξαν; προχωράτε σε εμβρυομεταφορά; 

@eleni 21 κάνατε εμβρυομεταφορά; καλή επιτυχία!

@Nina_1979 πώς είσαι κορίτσι μου; τελικά τι σκέφτεσαι να κάνεις; να προχωρήσεις όπως θέλεις και όταν νιώσεις έτοιμη! 

@Nora39 λυπάμαι για την εξέλιξη της προηγούμενης σου προσπάθειας. Καταλαβαίνω ότι έχεις εμβρυάκια στην κατάψυξη, οπότε εύχομαι πολύ καλή επιτυχία στην επόμενη εμβρυομεταφορά!

@Libra 81 & @Neverstop εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μπορέσετε σύντομα να πάτε για εμβρυομεταφορά!

@Blue Velvet σε βάζω και σένα εδώ, ο σεπτέμβριος είναι κοντά!

@SummerDream, @Lela79, @Maroxmarox, @Malntalia, @Depi1234 - αν θέλετε, δώστε update, καλή επιτυχία ευχόμαστε!

VIP tickets @Pagor, @Σποράκι, καλή επιτυχία κορίτσια μου όταν έρθει η ώρα 😘

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που περιμένουν θετική χοριακή ❤️

@amelie77 & @Christin88 & @*Vasoula πήρατε αποτελέσματα χοριακής; συγγνώμη αν το είπατε κάπου και δεν το είδα... εύχομαι τα καλύτερα!

@cool_girl εύχομαι μία θετικότατη χοριακή, να έχεις το καλύτερο Πασχαλιάτικο δώρο!

@Lenakki & @Titti δεν έχουμε ακούσει νέα σας, εύχομαι να έχουν πάει όλα τέλεια!

 

Γκρουπ "Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε!!!" 😂  ή αλλιώς κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές ❤️ 

@vasoula88 & @Ririii88 & @armousi & @GBAL & @Perdikoula & @Ninaki- ξάπλα, ότι λέει ο γιατρός, ρούπι μην κουνηθείτε, θα σας φέρουμε τσουρέκι με μερέντα στο κρεβάτι στα καπάκια μετά το αρνί! @GBAL μου, σου εύχομαι το επόμενο Πάσχα να έχεις τα μωράκια σου δίπλα σου, και το φετινό να μην το θυμάσαι καν!!! @Perdikoula συγχαρητήρια!!! τι τριπλό γκολ ήταν αυτό!!! σου εύχομαι να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Κ

@teenthybell & @Ria_ συγχαρητήρια!

@lizard12 ήταν λίγο θρίλερ, αλλά όλα πήγαν καλά! συγχαρητήρια!!!

@Terry1986  θρίλερ και το δικό σου! πότε πας υπέρηχο;

Οι εγκυούλες μας πως πάνε;;; φουσκώνουν, φουσκώνουν;;; 😃 Από όλους μας τούτο το Πάσχα, εσείς έχετε τα καλύτερα 'αυγoυλάκια' 🐣 !!! @Nels@Katerina2992, @Xristina96, @silvy22, @EvgeniaCher, @Chemist85, @dec-e, @αστα@Αγάπ, @piglet, @Anthiii, @minnie26  ❤️

---

Κορίτσια μου, θέλω να σας ευχηθώ Καλή Ανάσταση, και Καλό Πάσχα με υγεία, για εσάς, τους δικούς σας ανθρώπους, τα ωαριάκια σας, τα εμβρυάκια σας και τα μωράκια σας! Εύχομαι να έρθουν σύντομα χαρμόσυνα νέα για όλες μας, και το επόμενο Πάσχα όσες δεν είμαστε έγκυες να είμαστε, και όσες είναι ήδη να κρατούν γερά και ζουμπουρλούδικα μωράκια στην αγκαλιά τους! ❤️

Πάμε κορίτσια μου να ηρεμήσουμε όσο μπορούμε αυτές τις μέρες, και μετά το Πάσχα, προχωράμε μπροστά, γερά, δυναμικά, με τσαμπουκά! Και ποιος μας πιάνει! Με τα φορέματα τα αεράτα και τα ανθισμένα λουλούδια του Μάη, τσόκαρα και πέδιλα στα πόδια, θα είμαστε φορτσάτες και έτοιμες για όλα!!!!!!!!!!! 💪 

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου !!! 
χαθηκα τον τελευταίο καιρό λόγω προσωπικών θεμάτων. 
ευχομαι σε όσες ξεκινούν νέα προσπάθεια πολύ καλή επιτυχία, όσες αναμένουν αποτελέσματα 3ψηφια νούμερα τουλάχιστον! 
οσες δεν είχαν το αναμενόμενο αποτέλεσμα, σφίξιμο δοντιών ανασυγκρότηση και πάμε ξανά ! 
εγω ξεκίνησα διέγερση με gonal, σήμερα βρίσκομαι στην 6η ημέρα μόλις γύρισα απ τον υπέρηχο. Δεν ξέρω αν πάμε καλά γιατί έχει βγάλει η μια ωοθηκη αρκετά κ μικρά όπως είπε ο γιατρός. 

  • Μου αρέσει 2
  • Καλή τύχη! 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...