Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Μανουλες Νοεμβρίου 2023 ❤️


Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , pitsi21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σήμερα ζαλίζομαι πάρα πολύ, το πρωί που ξύπνησα για δουλειά δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.

Εγώ έκανα τον προγεννητικό πριν 20 μέρες περίπου. Αλλά δεν ξέρω να σε βοηθήσω αυτές οι τιμές που γράφεις ότι είναι υψηλές σε εσένα, σε μένα που το κοίταξα είναι φυσιολογικές. Εγώ είχα κάτω από τα φ.τ. αιμοσφαιρίνη αιματοκρίτη σίδηρο και μου γράψανε από κάτω ότι σε κύηση συνιστάται να ελέγχετε και ο σύζυγος , αλλά εμείς επειδή δεν είναι το πρώτο παιδάκι ξέρουμε ότι δεν έχουμε στίγμα το έχουμε τσεκάρει. Απλά εγώ λόγω ανωμαλιών της περιόδου έπεσαν όλα στα πατώματα.

Σε ευχαριστώ για την απαντηση σου!

Μηπως να επαιρνες λιγες μερες αδεια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 374
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Evdokia Pan είπε:

Σε ευχαριστώ για την απαντηση σου!

Μηπως να επαιρνες λιγες μερες αδεια?

Έχω ήδη κανονίσει να μην έρθω την μεγάλη εβδομάδα καθόλου. Κι επειδή είναι εντάξει απέναντι μου δεν θέλω να τους κρεμάσω. αλλά δεν μπορώ να πω με προσέχουν κάθε πρωί έχω το κουλουράκι μου και τον χυμό μου, και γενικά κάποιες μέρες που δεν ήμουν πολύ καλά έφευγα και νωρίτερα.

  • Μου αρέσει 1

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μολις γυρισα απο την γιατρο!!! 8w κ 5d σημερα. Το μωρο super!  Εχει φτασει 1,89 cm κ η καρδουλα του χτυπουσε στους 163 παλμους! Ξεχωριζε το κεφαλι, η πλατη, ο ποπος κ ο ομφαλιος λωρος. Η θεση του δεν βοηθουσε για να δουμε χερακια ποδαρακια κ κουνήθηκε μου ειπε η γυναικολόγος δύο φορες. Εγω δεν το καταλαβα... Ειμαι πολυ χαρούμενη!!!! Ο υπερηχος με εβγαλε με 2 μερες διαφορα αυτη τη φορα αντι για 3.

Εγραψε εξετασεις κ στον σύζυγο για στίγμα κτλ. Μου ειπε τυπικα. Να μην ανησυχω!

Θα παω παλι τη Μ. Δευτερα κ μετα κατευθειαν αυχενικη 25 Απριλίου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evdokia Pan είπε:

Κορίτσια μολις γυρισα απο την γιατρο!!! 8w κ 5d σημερα. Το μωρο super!  Εχει φτασει 1,89 cm κ η καρδουλα του χτυπουσε στους 163 παλμους! Ξεχωριζε το κεφαλι, η πλατη, ο ποπος κ ο ομφαλιος λωρος. Η θεση του δεν βοηθουσε για να δουμε χερακια ποδαρακια κ κουνήθηκε μου ειπε η γυναικολόγος δύο φορες. Εγω δεν το καταλαβα... Ειμαι πολυ χαρούμενη!!!! Ο υπερηχος με εβγαλε με 2 μερες διαφορα αυτη τη φορα αντι για 3.

Εγραψε εξετασεις κ στον σύζυγο για στίγμα κτλ. Μου ειπε τυπικα. Να μην ανησυχω!

Θα παω παλι τη Μ. Δευτερα κ μετα κατευθειαν αυχενικη 25 Απριλίου!

Υπέροχα κορίτσι μου! Ολα πάνε καλά κ το μωράκι σου μεγαλώνει μια χαρά! Το αιμα σου σταμάτησε; Αποκόλληση σάκου είχες κ συ; Κοιτά αμα εσυ δν έχεις εσυ το στίγμα κ το έχει ο άντρας σου δν υπάρχει κανένα πρόβλημα ! Σε περίπτωση που έχετε κ οι δυο το στίγμα τότε υπάρχει πρόβλημα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sweetheart12 είπε:

Υπέροχα κορίτσι μου! Ολα πάνε καλά κ το μωράκι σου μεγαλώνει μια χαρά! Το αιμα σου σταμάτησε; Αποκόλληση σάκου είχες κ συ; Κοιτά αμα εσυ δν έχεις εσυ το στίγμα κ το έχει ο άντρας σου δν υπάρχει κανένα πρόβλημα ! Σε περίπτωση που έχετε κ οι δυο το στίγμα τότε υπάρχει πρόβλημα ! 

Εγω εχω ανεβασμενη την τιμη οποτε μπορει να εχω ψευδοστιγμα. Το ζητούμενο τωρα ειναι να βγει καλη η εξεταση του αντρα μου.

Αποκολληση στο πρωτο τρίμηνο δεν υπάρχει γιατι ο πλακουντας ολοκληρώνεται κ μπαινει σε κανονική  λειτουργια στις 10 με 12 βδομάδες.  Πολλοι γυναικολόγοι χρησιμοποιουν τον ορο καταχρηστικά για ανεξηγητες αιμμοραγιες. 

Εγω εχω δικερο μητρα. Στον σημερινο υπερηχο διαπιστωσε αιμα στηνδευτερη κοιλοτητα της μήτρας κ μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο καθως το μωρακι μεγαλωνει στην αλλη κοιλοτητα. Μιυ ειπε οτι η αιμμοραγια ειναι μαλλον απο εκεί κ μου είπενα είμαι προετοιμασμένη οτι καποια στιγμη μπορει κ ναδω εντονο κόκκινο χρωμα η ακόμα κ πηγμα. 

Μακάρι μα συνεχισουν ολα να πηγαινουν καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Evdokia Pan είπε:

Εγω εχω ανεβασμενη την τιμη οποτε μπορει να εχω ψευδοστιγμα. Το ζητούμενο τωρα ειναι να βγει καλη η εξεταση του αντρα μου.

Αποκολληση στο πρωτο τρίμηνο δεν υπάρχει γιατι ο πλακουντας ολοκληρώνεται κ μπαινει σε κανονική  λειτουργια στις 10 με 12 βδομάδες.  Πολλοι γυναικολόγοι χρησιμοποιουν τον ορο καταχρηστικά για ανεξηγητες αιμμοραγιες. 

Εγω εχω δικερο μητρα. Στον σημερινο υπερηχο διαπιστωσε αιμα στηνδευτερη κοιλοτητα της μήτρας κ μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο καθως το μωρακι μεγαλωνει στην αλλη κοιλοτητα. Μιυ ειπε οτι η αιμμοραγια ειναι μαλλον απο εκεί κ μου είπενα είμαι προετοιμασμένη οτι καποια στιγμη μπορει κ ναδω εντονο κόκκινο χρωμα η ακόμα κ πηγμα. 

Μακάρι μα συνεχισουν ολα να πηγαινουν καλα!

Εμενα ο άντρας μου είχε οριακή τιμή όταν κάναμε την εξέταση για το στίγμα αλλά δν το εχει ! Όποτε καλά θα κάνει να ελεγχθεί κ ο άντρας σου!Αποκολληση πλακούντα είναι άλλο από ότι αποκόλληση σάκου! Η αποκόλληση σάκου μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε εβδομάδα κ στην αρχή της κύησης (όπως έγινε σε μένα) . Ενω η αποκόλληση του πλακούντα μετά τις 10 εβδομάδες που αναπτύσσεται ο πλακούντας! Τουλάχιστον ξέρετε την αιτία της αιμορραγίας ! Εχω ακούσει κ αλλες περιπτωσεις με δικερη μήτρα που είχαν αιμορραγία κ όλα πήγαν καλά! Όποτε μην αγχώνεσαι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια,ας πω και εδώ τα νέα μου μιας και γράφω και στα 2 θέματα (μανούλες - οκτωβρίου  και νοεμβρίου χιχιχιχι)  τελικά δεν άντεξα και πήγα στον γιατρό χτες. Όλα πάνε τέλεια. Είδαμε το φασόλι μας το οποίο κουνούσε χεράκια ποδαράκια σας να κολυμπάει,ακούσαμε και την καρδούλα του 189 παλμούς το λεπτό! Και έφτασε αισίως τα 3,5 εκατοστά περίπου.  Όλα τέλεια,ουφ ηρέμησα πάρα πολύ. Επόμενο ραντεβού ξανά στην αυχενική στις 19/4

  • Μου αρέσει 2

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, pitsi21 είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια,ας πω και εδώ τα νέα μου μιας και γράφω και στα 2 θέματα (μανούλες - οκτωβρίου  και νοεμβρίου χιχιχιχι)  τελικά δεν άντεξα και πήγα στον γιατρό χτες. Όλα πάνε τέλεια. Είδαμε το φασόλι μας το οποίο κουνούσε χεράκια ποδαράκια σας να κολυμπάει,ακούσαμε και την καρδούλα του 189 παλμούς το λεπτό! Και έφτασε αισίως τα 3,5 εκατοστά περίπου.  Όλα τέλεια,ουφ ηρέμησα πάρα πολύ. Επόμενο ραντεβού ξανά στην αυχενική στις 19/4

Πάρα πολύ καλά νέα μπράβο μπράβο 

Εγώ έχω ραντεβού την Δευτέρα 

Θέλω να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια που με απασχολει 

Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου 66,5 κιλά 

Μετά πήρα ένα κιλό και τώρα πάλι έχασα 

Λέτε να πηγαινει κάτι λάθος; 

Η αλήθεια είναι ότι δεν τρώω και πολύ γιατί έχω αναγουλες αλλά φοβάμαι μην κάνω ζημιά 

On 5/4/2023 at 9:16 ΜΜ, Evdokia Pan είπε:

Εγω εχω ανεβασμενη την τιμη οποτε μπορει να εχω ψευδοστιγμα. Το ζητούμενο τωρα ειναι να βγει καλη η εξεταση του αντρα μου.

Αποκολληση στο πρωτο τρίμηνο δεν υπάρχει γιατι ο πλακουντας ολοκληρώνεται κ μπαινει σε κανονική  λειτουργια στις 10 με 12 βδομάδες.  Πολλοι γυναικολόγοι χρησιμοποιουν τον ορο καταχρηστικά για ανεξηγητες αιμμοραγιες. 

Εγω εχω δικερο μητρα. Στον σημερινο υπερηχο διαπιστωσε αιμα στηνδευτερη κοιλοτητα της μήτρας κ μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο καθως το μωρακι μεγαλωνει στην αλλη κοιλοτητα. Μιυ ειπε οτι η αιμμοραγια ειναι μαλλον απο εκεί κ μου είπενα είμαι προετοιμασμένη οτι καποια στιγμη μπορει κ ναδω εντονο κόκκινο χρωμα η ακόμα κ πηγμα. 

Μακάρι μα συνεχισουν ολα να πηγαινουν καλα!

Μπράβο βρε κορίτσι χαίρομαι πολύ για εσένα γιατί και εγώ έχω δύο αποβολές και σε νιώθω απόλυτα 

Επίσης έχουμε ίδια τελική ημερομηνία και εγώ 10/11 οπότε μου δίνει κουράγιο να διαβάζω  ότι πας καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, a.brimi1992 είπε:

Πάρα πολύ καλά νέα μπράβο μπράβο 

Εγώ έχω ραντεβού την Δευτέρα 

Θέλω να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια που με απασχολει 

Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου 66,5 κιλά 

Μετά πήρα ένα κιλό και τώρα πάλι έχασα 

Λέτε να πηγαινει κάτι λάθος; 

Η αλήθεια είναι ότι δεν τρώω και πολύ γιατί έχω αναγουλες αλλά φοβάμαι μην κάνω ζημιά 

Μπράβο βρε κορίτσι χαίρομαι πολύ για εσένα γιατί και εγώ έχω δύο αποβολές και σε νιώθω απόλυτα 

Επίσης έχουμε ίδια τελική ημερομηνία και εγώ 10/11 οπότε μου δίνει κουράγιο να διαβάζω  ότι πας καλά 

Με το καλό να δεις και εσύ το μωράκι σου!! Λοιπόν εγώ πάντα ήμουν αδύνατη,μετά την 3 εγκυμοσύνη μου έμειναν κάποια κιλά και έπαιζα μεταξύ 58-62 κιλά. Είμαι και 1.67 γυναικάρα 🤣🤣🤣🤣 τέλος πάντων εμεινα κολλημένη στα 62κιλα και όταν πήγα την πρώτη φορά στον γιατρό 5.5 εβδομάδων με έβγαλε 68 🙄🙄 και έτσι μου είπε να κάνω διατροφή. Βέβαια όπως μου την έδωσε έτσι την έχω ακόμα στον φάκελο. εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης έχω απίστευτες αναγουλες και πόνο στο στομάχι και τρώω ελάχιστα, οπότε χτες που πήγα και ξανά ζυγιστηκα ήμουν σχεδόν 65 κιλά. Οπότε είπε στον άντρα μου ότι αφου ήμουν τόσο καλό κορίτσι και δεν πήρα κιλά να μου πάρει ένα σοκολατένιο αυγό χαχαχαχα. Οπότε μην αγχώνεσαι οι περισσότερες γυναίκες που έχουμε εμετούς η ανακατωσουρες κτλ συνήθως το 1 τρίμηνο η χάνουμε η δεν παίρνουμε καθόλου. 

 


έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και μέλλουσες μανούλες! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε εδώ και να μοιραζομαστε τις ανησυχίες μας. Βρίσκομαι στην 9w  και όλα πάνε καλά εκτός από μια μικρούλα αποκόλληση σάκου που δεν τον ανησύχησε τον γιατρό, απλά απαγόρεψε επαφές. Αυχενική διαφανεια έχω 21/4 και να πω επίσης ότι είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, έχω ενα κορίτσαρο 2ετων που με έχει πέρα δώθε συνέχεια αλλά καμία σχέση με τη πρώτη κύηση ούτε σε συμπτώματα ούτε σε διάθεση. Το άγχος δε, περισσότερο νομίζω γτ ξέρω τι με περίμενει..ενω στη πρώτη πέταγα στα συννεφα. 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Angelvas είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και μέλλουσες μανούλες! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε εδώ και να μοιραζομαστε τις ανησυχίες μας. Βρίσκομαι στην 9w  και όλα πάνε καλά εκτός από μια μικρούλα αποκόλληση σάκου που δεν τον ανησύχησε τον γιατρό, απλά απαγόρεψε επαφές. Αυχενική διαφανεια έχω 21/4 και να πω επίσης ότι είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, έχω ενα κορίτσαρο 2ετων που με έχει πέρα δώθε συνέχεια αλλά καμία σχέση με τη πρώτη κύηση ούτε σε συμπτώματα ούτε σε διάθεση. Το άγχος δε, περισσότερο νομίζω γτ ξέρω τι με περίμενει..ενω στη πρώτη πέταγα στα συννεφα. 

Καλησπέρα κορίτσι μου κ με το καλο ! Εγω είμαι στην 6η βδομάδα κ είναι κ μένα η δεύτερη εγκυμοσυνη μου κ είχα επίσης αποκόλληση σάκου στην 5η βδομάδα! Είχες αιμορραγία ή έτυχε κ το είδε ο γυναικολογος σου στον υπέρηχο; Εγώ είχα την προηγούμενη Κυριακή αιμα αλλά όχι κόκκινο κ γενικά μέχρι κ σήμερα βγάζω λίγα καφέ υγρά!Περιμενω πως κ πως να ερθει η Τετάρτη να πάω για υπέρηχο να δω τι γίνετε ! Έχω κ γω ενα παιδάκι 17 μηνών σχεδόν που βγάζει κ κυνόδοντες τώρα κ είναι μέσα στη γκρίνια κ να θέλει αγκαλιές κ γω να μην μπορώ να τον πάρω παρά μόνο ξαπλωμένη. Εγώ πάντως έχω τα ίδια συμπτώματα με την πρώτη εγκυμοσυνη (δλδ σχεδόν τπτ :P ) αλλά το άγχος είναι το ίδιο με την πρώτη γτ κ τότε είχα αρκετο άγχος λόγω αποβολών !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2023 at 6:10 ΜΜ, Sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου κ με το καλο ! Εγω είμαι στην 6η βδομάδα κ είναι κ μένα η δεύτερη εγκυμοσυνη μου κ είχα επίσης αποκόλληση σάκου στην 5η βδομάδα! Είχες αιμορραγία ή έτυχε κ το είδε ο γυναικολογος σου στον υπέρηχο; Εγώ είχα την προηγούμενη Κυριακή αιμα αλλά όχι κόκκινο κ γενικά μέχρι κ σήμερα βγάζω λίγα καφέ υγρά!Περιμενω πως κ πως να ερθει η Τετάρτη να πάω για υπέρηχο να δω τι γίνετε ! Έχω κ γω ενα παιδάκι 17 μηνών σχεδόν που βγάζει κ κυνόδοντες τώρα κ είναι μέσα στη γκρίνια κ να θέλει αγκαλιές κ γω να μην μπορώ να τον πάρω παρά μόνο ξαπλωμένη. Εγώ πάντως έχω τα ίδια συμπτώματα με την πρώτη εγκυμοσυνη (δλδ σχεδόν τπτ :P ) αλλά το άγχος είναι το ίδιο με την πρώτη γτ κ τότε είχα αρκετο άγχος λόγω αποβολών !

Όχι δεν ειχα απολύτως τίποτα. Ούτε καφέ ούτε αίμα. Τυχαία το είδε στον υπέρηχο. Δλδ σκέψου ούτε ξεκούραση συνέστησε ούτε προγεστερονη. Απλά όχι επαφές. Ναι γιατί το χω πολύ έννοια το σεξ πήγα να του πω εδώ κοιμαμαι όρθια από την κούραση... 🤣

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2023 at 12:11 AM, Angelvas said:

Καλησπέρα κορίτσια και μέλλουσες μανούλες! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε εδώ και να μοιραζομαστε τις ανησυχίες μας. Βρίσκομαι στην 9w  και όλα πάνε καλά εκτός από μια μικρούλα αποκόλληση σάκου που δεν τον ανησύχησε τον γιατρό, απλά απαγόρεψε επαφές. Αυχενική διαφανεια έχω 21/4 και να πω επίσης ότι είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, έχω ενα κορίτσαρο 2ετων που με έχει πέρα δώθε συνέχεια αλλά καμία σχέση με τη πρώτη κύηση ούτε σε συμπτώματα ούτε σε διάθεση. Το άγχος δε, περισσότερο νομίζω γτ ξέρω τι με περίμενει..ενω στη πρώτη πέταγα στα συννεφα. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, έχω κ εγώ ένα κοριτσάκι 16 μηνών που όλο θέλει αγκαλιές και βόλτες. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη μπορούσα να ξαπλώσω, να κοιμηθώ, να ξεκουραστώ όσο ήθελα, τώρα δεν εξαρτάται από εμένα 😅 και εγώ αγχώνομαι, εύχομαι όμως να πάνε όλα καλά, και πιστεύω ο πρώτος καιρός θα είναι ο δύσκολος, σιγά σιγά θα βρούμε τον τρόπο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Angelvas είπε:

Όχι δεν ειχα απολύτως τίποτα. Ούτε καφέ ούτε αίμα. Τυχαία το είδε στον υπέρηχο. Δλδ σκέψου ούτε ξεκούραση συνέστησε ούτε προγεστερονη. Απλά όχι επαφές. Ναι γιατί το χω πολύ έννοια το σεξ πήγα να του πω εδώ κοιμαμαι όρθια από την κούραση... 🤣

Αφού δν είχες αιμα μια χαρά είσαι! Δν χρειάζεται να αγχώνεσαι . Ξεκούραση θέλει κ όπως είπες όχι επαφές! Κ μένα τα ίδια μου είπε απλα εγώ παιρνω κ προγεστερονη γτ είχα αιμα. Καλά από επαφές εμείς δν ξανά είχαμε από την ωρα που μάθαμε ότι είμαι έγκυος! Να σου πω συνηθισμένη είμαι γτ κ στην πρώτη εγκυμοσυνη δν είχαμε από την αρχή ως το τέλος καθόλου επαφές . Άσε πολύ κουραση γενικά . Έχουμε κ τα μωρά κ κουραζόμαστε περισσότερο . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 9:16 ΜΜ, Evdokia Pan είπε:
On 10/4/2023 at 9:29 ΠΜ, Sweetheart12 είπε:

Αφού δν είχες αιμα μια χαρά είσαι! Δν χρειάζεται να αγχώνεσαι . Ξεκούραση θέλει κ όπως είπες όχι επαφές! Κ μένα τα ίδια μου είπε απλα εγώ παιρνω κ προγεστερονη γτ είχα αιμα. Καλά από επαφές εμείς δν ξανά είχαμε από την ωρα που μάθαμε ότι είμαι έγκυος! Να σου πω συνηθισμένη είμαι γτ κ στην πρώτη εγκυμοσυνη δν είχαμε από την αρχή ως το τέλος καθόλου επαφές . Άσε πολύ κουραση γενικά . Έχουμε κ τα μωρά κ κουραζόμαστε περισσότερο . 

Καλησπέρα κορίτσια

Ούτε εγώ έχω επαφές γιατί έχω ιστορικό δύο αποβολών επομένως το απαγόρευσε ο γιατρός 

Γενικά χθες το είδαμε το μωρό όλα πάνε καλά δεν έχω αίμα αλλά προγεστερόνη παίρνω φουλ.απο το στόμα από τον κόλπο και ενέσεις 

Δράμα η κατάσταση 

Τώρα θα το ξανά δούμε πάλι στην αυχενική 2/5

Να δω πως θα περάσουν οι μέρες 

 

  • Δύναμη! 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...