Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες τον Ιούλιο 2024


Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , Newmum19 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Διαβάζω τα νέα σας, αλλά δυστυχώς δεν μπαίνω συχνά! 
απο συμπτώματα εγώ δυστυχώς έχω μια μόνιμη ατονία κ μια πολύ άσχημη γεύση στο στόμα που θέλω συνεχώς να μασουλαω κάτι για να μην την νιώθω, πραγμα που καταλαβαίνετε τι σημαίνει για τη ζυγαριά! Νομίζω μου πέφτει βαριά για το στομάχι μια πολύ βιταμίνη που μου έχει δώσει η γιατρός μ κ θα της πω αν μπορούμε να την αλλάξουμε! Κατά τα αλλά όμως μια πολύ κακή διάθεση, δεν ξέρω αν είναι ορμόνες ή οτιδήποτε άλλο, νιώθω όμως πολύ πελαγωμενη κ αγχωμένη για τα πάντα!!

Σα να τι έγραψα εγώ είναι αυτό. Νιώθω ακριβώς έτσι ειδικά αυτό που είπες με την διάθεση. Χάλια νιώθω δεν έχω διάθεση για τίποτα είναι γιορτές και νιώθω τόσο περίεργα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 338
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20 ώρες πρίν, Mar12290 είπε:

Κορίτσια είμαι να τρελαθώ τώρα. Έκανα τις πρώτες εξετάσεις και βγήκα θετική σε κυτταρομεγαλοιο και σε ερυθρά πήρα τον γιατρό μου αλλά επειδή ήταν εκτός σε επαγγελματικό ταξίδι μου απάντησε βιάστηκα ότι αυτό δείχνει αντισώματα αλλά πως θα ξέρω αν κόλλησα μέσα στο διάστημα της εγκυμοσύνης έχω αγχωθει πάρα πολύ.

Kai εγώ μην αγχώνεσαι....

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2023 at 10:01 ΠΜ, linaa είπε:

Ε ξάπλα μην ανχωνεσε . Γενικά οι υδατάνθρακες βοηθάνε φριγανιες πατάτα βραστή τυροπιτάκια τέτοια στεγνά πράγματα . 

Κορίτσια ξέρει καμία ακρυλικό στα νύχια επιτρέπεται ; Ρωτάω γτ δεν γνωρίζω αν κάνει η λάμπα κλπ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρια123 είπε:

Κορίτσια ξέρει καμία ακρυλικό στα νύχια επιτρέπεται ; Ρωτάω γτ δεν γνωρίζω αν κάνει η λάμπα κλπ 

Όχι δεν επιτρέπονται όλα αυτά. Μόνο το απλό επιτρέπετε αλλά Κ αυτό αν μπορείς να το αποφύγεις λόγο του ότι εισπνέεις τόσα χρώματα μέσα στο μαγαζί καλό θα ήταν να το αποφύγεις. Γενικά ότι παραμένει στο νύχι απαγορεύετε γιατί περνάει μέσα στον οργανισμό ότι μπορείς να αποφύγεις καλό θα ήταν να το αποφύγεις . 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Μαρια123 είπε:

Κορίτσια ξέρει καμία ακρυλικό στα νύχια επιτρέπεται ; Ρωτάω γτ δεν γνωρίζω αν κάνει η λάμπα κλπ 

Έχω και εγώ αυτή την απορία. Απ' όσο ξέρω δεν υπάρχει πρόβλημα στο να περάσει στον οργανισμό γιατί το νύχι είναι νεκρό δέρμα δεν περνάει στο θέμα είναι η μυρωδιά των προϊόντων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, linaa είπε:

Όχι δεν επιτρέπονται όλα αυτά. Μόνο το απλό επιτρέπετε αλλά Κ αυτό αν μπορείς να το αποφύγεις λόγο του ότι εισπνέεις τόσα χρώματα μέσα στο μαγαζί καλό θα ήταν να το αποφύγεις. Γενικά ότι παραμένει στο νύχι απαγορεύετε γιατί περνάει μέσα στον οργανισμό ότι μπορείς να αποφύγεις καλό θα ήταν να το αποφύγεις . 

Ευχαριστώ για την απάντηση θέλω ν πάω να τα βγάλω γιατί έχω ήδη υλικό πάνω όποτε να ξέρω πως να ξέρω τι να κάνω 

2 ώρες πρίν, Mar12290 είπε:

Έχω και εγώ αυτή την απορία. Απ' όσο ξέρω δεν υπάρχει πρόβλημα στο να περάσει στον οργανισμό γιατί το νύχι είναι νεκρό δέρμα δεν περνάει στο θέμα είναι η μυρωδιά των προϊόντων.

Νομίζω είπαν ότι δεν κάνει πιο πάνω όποτε για καλό και για κι θα τα βγάλω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Μαρια123 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση θέλω ν πάω να τα βγάλω γιατί έχω ήδη υλικό πάνω όποτε να ξέρω πως να ξέρω τι να κάνω 

Νομίζω είπαν ότι δεν κάνει πιο πάνω όποτε για καλό και για κι θα τα βγάλω 

Τα είχες πριν την εγκυμοσύνη?

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2023 at 2:49 ΜΜ, Mar12290 είπε:

Τα είχες πριν την εγκυμοσύνη?ναι τα έβγαλα όμως 

On 18/12/2023 at 2:49 ΜΜ, Mar12290 είπε:

Τα είχες πριν την εγκυμοσύνη?

Ναι τα έβγαλα όμως 

Κορίτσια ένα θέμα λίγο άσχετο ξέρω ότι στην εγκυμοσύνη τα όνειρα είναι τρέλα και πολύ ζωντανά . Αλλά έχω φρικάρει κάθε μέρα βλέπω τον άντρα μ να με απατά και ξυπνάω μέσα στα νεύρα . Σήμερα ήταν το τοπ με απατάτε με τρεις μαζί . Ψυχολογία αστα . Γενικά οι ορμόνες παίζουν με το μυαλό μας αλλά έχει κανιά το ίδιο θέμα και τι κάνει γιαυτο ; 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα σε όλες. Πως περνάτε σημερα? Εγώ έχω την κόρη μου με γρίπη Η1Ν1 με πυρετό συνέχεια δεν πέφτει κάτω από 37.7 και εγώ αγχωθει μην κολλήσω και εγώ. Εσείς πώς είστε?

Link to comment
Share on other sites

On 25/12/2023 at 2:40 ΜΜ, Mar12290 είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα σε όλες. Πως περνάτε σημερα? Εγώ έχω την κόρη μου με γρίπη Η1Ν1 με πυρετό συνέχεια δεν πέφτει κάτω από 37.7 και εγώ αγχωθει μην κολλήσω και εγώ. Εσείς πώς είστε?

Χρόνια πολλά!!! αρχικά να πω πως είναι χάλια εμετούς κάνω κ με άδειο στομάχι......κ όλα αυτά στην ιδέα ότι θα πάω τουαλέτα κ θα Μ μυρίσει κάτι ή επειδή βάζω βασκλορ κολπικά θα σκουπίστω....δεν καταλαβαίνετε τι ζω.....και εμένα η μικρή είχε βρογχίτιδα κ είμαστε με αντιβίωση εισπνεόμενα...εμείς είχαμε πάει διακοπές κ κατι άρπαξα κ δυο μέρες ήμουν χάλια πονούσε το κορμί μου...σήμερα λίγο καλύτερα, εχθές ήθελα να κλάψω κ μέσα σε όλο η μέση μου με πέθαινε... @Μαρια123 όσον αφορά τα όνειρα λογικό...κ τώρα βλέπω περίεργα κ στην προηγούμενη κ μάλιστα σκέψου σφίγγω τα δόντια κ ξυπνάω από την πίεση 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Χρόνια πολλά!!! αρχικά να πω πως είναι χάλια εμετούς κάνω κ με άδειο στομάχι......κ όλα αυτά στην ιδέα ότι θα πάω τουαλέτα κ θα Μ μυρίσει κάτι ή επειδή βάζω βασκλορ κολπικά θα σκουπίστω....δεν καταλαβαίνετε τι ζω.....και εμένα η μικρή είχε βρογχίτιδα κ είμαστε με αντιβίωση εισπνεόμενα...εμείς είχαμε πάει διακοπές κ κατι άρπαξα κ δυο μέρες ήμουν χάλια πονούσε το κορμί μου...σήμερα λίγο καλύτερα, εχθές ήθελα να κλάψω κ μέσα σε όλο η μέση μου με πέθαινε... @Μαρια123 όσον αφορά τα όνειρα λογικό...κ τώρα βλέπω περίεργα κ στην προηγούμενη κ μάλιστα σκέψου σφίγγω τα δόντια κ ξυπνάω από την πίεση 

Αχ περνάς δύσκολα και εσύ. Εμένα έχει υποχωρήσει το πρωινό και είμαι χάλια από το απόγευμα και μετά μιλάμε χάλια άρρωστη ναυτία εμετός δεν αντέχω μυρωδιές δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα. Ρε συ εγώ δεν ξέρω πως θα περάσει ο χειμώνας η κόρη μου φέρνει συνέχεια και κάτι από το σχολείο τώρα με την Η1Ν1 πολύ έχω αγχωθει μην κολλήσω και εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα να ρωτήσω κάτι 9η βδομάδα και 5 μέρες και εδώ και 2-3 μέρες έχω κάποιες κράμπες σαν περιοδου ήπιες μεν αλλά υπάρχουν . Δεν έχω κάποια άλλο πρόβλημα .Ισως να είναι από την κούραση δεν ξέρω το έχει καμία άλλη γτ έχω αρχίσει και ανγχωνομαι 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μαρια123 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα να ρωτήσω κάτι 9η βδομάδα και 5 μέρες και εδώ και 2-3 μέρες έχω κάποιες κράμπες σαν περιοδου ήπιες μεν αλλά υπάρχουν . Δεν έχω κάποια άλλο πρόβλημα .Ισως να είναι από την κούραση δεν ξέρω το έχει καμία άλλη γτ έχω αρχίσει και ανγχωνομαι 

Ναι ναι και εγώ το είχα και ρώτησα τον γιατρό μου είπε είναι συσπάσεις που κάνει η μήτρα σε όλες αυτές τις αλλαγές που γίνονται και μου έδωσε μαγνήσιο 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Μαρια123 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα να ρωτήσω κάτι 9η βδομάδα και 5 μέρες και εδώ και 2-3 μέρες έχω κάποιες κράμπες σαν περιοδου ήπιες μεν αλλά υπάρχουν . Δεν έχω κάποια άλλο πρόβλημα .Ισως να είναι από την κούραση δεν ξέρω το έχει καμία άλλη γτ έχω αρχίσει και ανγχωνομαι 

Και εγώ έχω και έντονους πόνους στην μέση.... εντωμεταξυ κοβιντ έχω και τώρα φοβάμαι μην κολλήσω το παιδί...

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Και εγώ έχω και έντονους πόνους στην μέση.... εντωμεταξυ κοβιντ έχω και τώρα φοβάμαι μην κολλήσω το παιδί...

Περαστικά σού ελπίζω να το περνάς ελαφρά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...