Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts

πρώτα κοίταξε τον εαυτό σου, μη μου πάθεις τίποτα, γιατί από την πείρα μου ούτε κοιμόμουν ούτε έτρωγα ή μασαμπούκιαζα (των άκρων), κόντευα να λαλήσω.

πάρε τον άντρα σου κ χαλάρωσε όπου κ όπως μπορείς!

να μη δείξεις τίποτα κ σε κανέναν. αυτό που θέλεις να δείξεις, αν κρίνω από τα δικά μου είναι οφθαλμοφανές σε όλους! τζάμπα χαλιέσαι! το ξέρουν ήδη!

άλλαξε τακτική, γιατί όσο προσπαθείς με αυτόν τον τρόπο αρρωσταίνει το μυαλό σου (τα έχω περάσει) κ αυτοί που πρέπει να ιδρώσουν, περνούν ζωή κ κότα!

φιλικά στα λέω, γιατί σε νιώθω.

στην κόρη σου θα πεις αυτό που πρέπει κ αυτό το ξέρεις μόνο εσύ ως μαμά της.

η μαμά μου μας έλεγε την ωμή αλήθεια, αλλά μας έστελνε πάντα στη γιαγιά για επίσκεψη, φιλιά κ αγκαλιές.

κ σε εμάς ήταν προφανής η αδικία ανάμεσα στα άλλα εγγόνια.

δεν ξέρω ηλικία, αλλά μην υποτιμάς τη νοημοσύνη των παιδιών!

έχουν μεγαλύτερες κεραίες από των ενηλίκων.

εχεις απολυτο δίκιο σε όλα!! πρεπει πρώτα από όλους να αποδεχθώ την κατάσταση και να προχωρήσω διοτι έτσι αναλώνομαι εγώ και χαλιέμαι και χάνω την ουσια της ζωής μου. Η ζωή μου όλη είναι η τατίτσα μου που είναι 13 μηνων που την λατρεύω αυτό είναι πάνω από ολα. Το ξέρω οτι όλοι το ξέρουν ακόμα και ο άνδρας μου ξέρει και βλέπει τι γίνεται με την πεθερά μου και τον κουνιάδο μου απλά εκείνος δεν στέκεται και συνεχίζει. Είναι πιο εύκολο για εκείνον φυσικά διοτι δεν θέλει να αντιμετωπίσει ούτε τα πρόσωπα ούτε τις καταστασεις. Θα πρέπει να ξεκολλήσω όμως και εγώ να φυλάω την πλάτη μου και τα νώτα μου και να χαρώ με τον άνδρα μου και την πριγκίπισσα μας, την ζωή μας. Δεν μου είναι όμως εύκολο διοτι δέχομαι συνέχεια και ερεθίσματα που μένουν από κατω μας!!! το ξέρω παντως οτι όλα αυτα κανουν κακό πρώτα σε εμένα και μετά στην σχέση μου με τον άνδρα μου. Απλά η αδικία είναι με πνίγει και το γιατί??????? γιατί δεν είναι φυσιολογικοί??? γιατί δεν θέλουν την ευτυχία μας???? γιατί δεν υπάρχει ανιδιοτελής αγάπη αλλά συμφέροντα??? που είναι οι γιαγιάδες και οι παππούδες των παραμυθιών???? ευτυχώς που υπάρχουν οι γονείς μου αλλά θα ήθελα πραγματικά να ήταν και του άνδρα μου όπως οι δικοί μου αλλα δυστυχώς δεν είναι όλοι ίδιοι... και δυστυχώς οπου υπάρχει άσπρο υπάρχει και μαυρο:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ τι γαλιάντρες είστε εσείς;Τι γλωσσοκοπάνες;Απαπαπαπαπα...

Χριστινάκι η μάνα σου δεν παίζεται!!!Αυτή είναι οσκαρικός ρόλος για ταινία

Γράψε και καμιά ατάκα της δικιάς σου....αφού είναι τάλε κουάλε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου λέει συνέχεια ότι δασκαλεύουμε το 11 μηνών αγοράκι μας να κάνει κακά του, όταν πηγαίνει σπίτι της!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Το πιο εκπαιδευμένο πωπουδάκι της Ελλάδας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άλλο σκηνικό: τα φτιάχνει η μεγάλη μου αδερφή με γόνο-κληρονόμο, και τα κάνει πάνω της από χαρά η μάνα μου!Βέβαια ο άνθρωπος είχε πάρει ένα πτυχίο μέσω υπολογιστή, δεν είχε πάει πανεπιστήμιο, παρότι διέθετε του κόσμου τα λεφτά, και είχε δουλέψει έξι μήνες στη ζωή του να δει πως είναι....Μπροστά στα λεφτά όμως οι αξίες και τα πιστεύω μας αλλάζουν....Τον καλοδέχθηκε με τιμές...Αφού φέρθηκε επιεικώς άθλια στην αδερφή μου τελικά την παράτησε μετά από κάποια χρόνια αλλά η μάνα μου την έπρηζε να τα ξαναβρούν, να τον κυνηγήσει κλπ. Της λέει λοιπόν η αδερφή μου για να την ξεφορτωθεί: άστα μαμά κάνει και κοκαϊνη πού και πού''...Και τι της απαντάει: ε εντάξει παιδί μου, τι να κάνουμε, δεν πειράζει!!!!!!!!!!!!!!

Βρε λέτε να πίνει τίποτα η μάνα μου και να μη μας δίνει, εξού και τα κουλά;;;;

ήρωας η αδερφή σου!

Και άλλο σκηνικό (αν σας έχω πρήξει να μου το πείτε!):

Μάζευε επιχειρήματα κατά του άντρα μου η μάνα μου.

όσο μπορείς να τα μοιράζεσαι με την αδερφή σου αυτά που θέλεις να πεις, ξεσπάσεις για τον άντρα σου, γιατί μετά δεν ξεχνιούνται κ γίνεται κουβάρι.

για τους άντρες μας λίγα πράγματα να ξέρουν οι μανάδες μας.

λίγα βλέπουν πολλά καταλαβαίνουν, έτσι κι αλλιώς.

η μάνα μου τον καμαρώνει πολύ τον άντρα μου, τον υποστηρίζει μέχρι αηδίας, αλλά τις παραξενιές του τις κρατάει μανιάτικο, πετώντας κάτι μαργαριτάρια!!!!

πρεπει πρώτα από όλους να αποδεχθώ την κατάσταση και να προχωρήσω διοτι έτσι αναλώνομαι εγώ και χαλιέμαι και χάνω την ουσια της ζωής μου. Η ζωή μου όλη είναι η τατίτσα μου που είναι 13 μηνων που την λατρεύω αυτό είναι πάνω από ολα.

κ ο άντρας σου καλή μου. μη ξεχνάς τη δύναμή σου! η αγάπη του για σένα κ η αγάπη σου για εκείνον.

Το ξέρω οτι όλοι το ξέρουν ακόμα και ο άνδρας μου ξέρει και βλέπει τι γίνεται με την πεθερά μου και τον κουνιάδο μου απλά εκείνος δεν στέκεται και συνεχίζει. Είναι πιο εύκολο για εκείνον φυσικά διοτι δεν θέλει να αντιμετωπίσει ούτε τα πρόσωπα ούτε τις καταστασεις. Θα πρέπει να ξεκολλήσω όμως και εγώ να φυλάω την πλάτη μου και τα νώτα μου και να χαρώ με τον άνδρα μου και την πριγκίπισσα μας, την ζωή μας.

τώρα μιλάς σαν έξυπνη γυναίκα! ευγε!:D

Δεν μου είναι όμως εύκολο διοτι δέχομαι συνέχεια και ερεθίσματα που μένουν από κατω μας!!!

σε κανέναν δεν είναι εύκολο να δεχτεί αδικία, ψέμα, άδικο. θα έρθει ο καιρός κ θα σου αναγνωριστεί το δίκιο από εκεί που δεν το περιμένεις. έχω πίστη, να έχεις κ εσύ!

δεν είναι όλοι ίδιοι... και δυστυχώς οπου υπάρχει άσπρο υπάρχει και μαυρο:-(

μη μου στενοχωριέσαι! έχεις τους πιο δυνατούς λόγους για να είσαι χαρούμενη. δεν τους έχεις ανάγκη, δεν τους χρωστάς κ όταν το θελήσεις πραγματικά θα τους έχεις όπως εσύ θέλεις!

σου εύχομαι όπως κ σε όλες τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Φέφι μου αυτά είναι παλιά λάθη....πίστεψε με!Μετά από τέτοια σκηνικά της έλεγα ότι όλα είναι τέλεια από ένα σημείο και μετά!

Άλλο σκηνικό: Πάει διακοπές η μάνα μου με τον πατριό μου στο Σουφλί και γυρίζοντας φέρανε δώρα στον πανπλούσιο που λέγαμε ένα ντόπιο χειροποίητο χαλάκι πανάκριβο που μπαίνει μπροστά στο τζάκι...Και τι δίνει δώρο στον άντρα μου λέτε;;;Θυμάστε που είχε βγάλει η κόκα κόλα ένα χριστουγεννιάτικο φορτηγάκι που το έδινε μαζί με δυο δίλιτρα μπουκάλια;;;Ε, το φορτηγάκι!Κάγκελο ο άντρας μου!!!Καταντράπηκα και θύμωσα εννοείται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φέφι μου αυτά είναι παλιά λάθη....πίστεψε με!Μετά από τέτοια σκηνικά της έλεγα ότι όλα είναι τέλεια από ένα σημείο και μετά!

Άλλο σκηνικό: Πάει διακοπές η μάνα μου με τον πατριό μου στο Σουφλί και γυρίζοντας φέρανε δώρα στον πανπλούσιο που λέγαμε ένα ντόπιο χειροποίητο χαλάκι πανάκριβο που μπαίνει μπροστά στο τζάκι...Και τι δίνει δώρο στον άντρα μου λέτε;;;Θυμάστε που είχε βγάλει η κόκα κόλα ένα χριστουγεννιάτικο φορτηγάκι που το έδινε μαζί με δυο δίλιτρα μπουκάλια;;;Ε, το φορτηγάκι!Κάγκελο ο άντρας μου!!!Καταντράπηκα και θύμωσα εννοείται!!!!

Eντελως θανασιμη μιλαμε!!!!!!!!!:confused::confused:


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σεξουαλική διαπαιδαγώγηση από τη μαμά

Μάθημα 1ο και τελευταίο

(εγώ γύρω στα 20 κι αυτή γύρω στα 40)

"Αμα κάνεις σχέση και μετά παντρευτείς και δεν σε βρει ο άντρας σου ανατομικά εντάξει, τι θα του πεις;"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μη μου στενοχωριέσαι! έχεις τους πιο δυνατούς λόγους για να είσαι χαρούμενη. δεν τους έχεις ανάγκη, δεν τους χρωστάς κ όταν το θελήσεις πραγματικά θα τους έχεις όπως εσύ θέλεις!

σου εύχομαι όπως κ σε όλες τα καλύτερα!

Σε ευχαριστώ πάντως είχα ανάγκη απο κάποιον να μου θυμίσει τα αυτονόητα. Οτι δηλαδή έχω τον άνδρα μου που πραγματικά τον λατρεύω και την μικρή μας που είναι οτι πιο όμορφο και αληθινό υπάρχει στον κόσμο. θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου καθώς επίσης θα πρέπει να γελάω και μόνο με τα τραγελαφικά τους και να μην χαλιεμαι. θελει κόπο φυσικά.... σε ευχαριστώ πάντως πολυ πολυ και αν μπορώ να σε βοηθησω πουθενά μην διστάσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑΤΑΚΙ καλα στα λεει!

Εγω παντως για παρα πολυ καιρο κοριτσια εβλεπα να χτυπαει το τηλεφωνο και οτι ειναι αυτη και με επιανε ταραχη και ταχυπαλμια γιατι ειχα σιχαθει να ακουω τις προκες της οταν δεν μας ακουγε κανεις...Τωρα απλα δεν παιρνει τηλεφωνο και γλιτωσα.Μονο μυνηματα στελνει και καλα...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σεξουαλική διαπαιδαγώγηση από τη μαμά

Μάθημα 1ο και τελευταίο

(εγώ γύρω στα 20 κι αυτή γύρω στα 40)

"Αμα κάνεις σχέση και μετά παντρευτείς και δεν σε βρει ο άντρας σου ανατομικά εντάξει, τι θα του πεις;"

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τι στο καλό εννοούσε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Διαφώτισε μας γιατί δεν μου έρχεται απολύτως καμία εξήγηση στο μυαλό!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σεξουαλική διαπαιδαγώγηση από τη μαμά

Μάθημα 1ο και τελευταίο

(εγώ γύρω στα 20 κι αυτή γύρω στα 40)

"Αμα κάνεις σχέση και μετά παντρευτείς και δεν σε βρει ο άντρας σου ανατομικά εντάξει, τι θα του πεις;"

το άλλο με τον τοτό?????χαχαχα???? αν και πλεον ισχύει το αντίθετο. Δηλαδή αν σε βρει ανατομικα εντάξει θα νομίζει οτι κατι εχεις:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τι στο καλό εννοούσε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Διαφώτισε μας γιατί δεν μου έρχεται απολύτως καμία εξήγηση στο μυαλό!!!!!!!!!!!!!

Κήρυγμα περί παρθενίας καλέ...

Αλλά επειδή κωλυόταν να το πει αλλιώς το διατύπωσε ετσι ακριβως...

Επιστημονικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...