Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Anaida καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να πάρεις ένα καραθετικό τεστάκι ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ αυτό το μήνα σου εύχομαι να ανοίξεις τον δρόμο και για εμάς τις υπόλοιπες!!!

Καλημέρα! Μακάρι για όλες μας!! Τώρα ειμαι σε φάση επαφών μέχρι την Πέμπτη και μετα έρχεται η δύσκολη φάση της προσμονης!!! Αχαχαχα:-P

Εγω έτσι όπως με υπολογιζω Δεν πρέπει να μου έρθει στις 10/04... Ωωωωωω:confused: έχω πολυ καιρο μπροστά μου!!!!!!!! ΕΣΥ ονειρακι μου σε τι φάση είσαι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eγώ ξεκινάω ξανά το Σάββ τεστ..

Άντε με το καλο!! Εγω σήμερα έπαθα εγκεφαλικό, γιατί ζυγιστηκα και μέσα σε 1 εβδομάδα πήρα 2κιλα! Το διανοειστε;;; Σοκ... Εεε δεν ειμαι και γενικά στα πιο αδύνατα μου, και ασε χαλια!! Απο σήμερα το βουλωνω:(

Απο την πρώτη εγκυμοσύνη μου είχαν μείνει 6κιλα... Δηλ τώρα 8!!

Αν και οπότε μείνω έγκυος (;)) αν δεν έχω χάσει μερικά κιλακια ζητώ που κάηκα!!! Θα με δουν στη θάλασσα το καλοκαίρι και θα με μαζέψει η WWF για σπάνιο είδος θηλαστικου...!!!

Κατα τ αλλα, τα ίδια... Εσείς τι κάνετε;; Τι νεα;;;

Όταν μπαίνω και δεν βλέπω να γράφετε στεναχωριεμαι :(

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τα ίδια!Όλα καλά..περάσαμε καλά το 3ημέρο,γεμίσαμε μπαταρίες,κάναμε bonding με τον μικρούλη μου και από σήμερα ξανά δουλειά,ξανά στο τρέξιμο..Πήρα καινούριο κινητό με android (το προηγούμενο είχε windows) και κατέβασα μία εφαρμογή που κρατάς ημερολόγιο για τον κύκλο,σου δείχνει πότε έχεις ωορρηξία με βάση τον κύκλο σου,μπορείς να βάλεις πότε έκανες σεξάκι,συμπτώματα περιόδου,αν ήτανε η επαφή με ή χωρίς προφυλ ,αν είσαι έγκυος για να σταματήσει να μετράει και άλλα τέτοια!Είναι σούπερ λέμε!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τα ίδια!Όλα καλά..περάσαμε καλά το 3ημέρο,γεμίσαμε μπαταρίες,κάναμε bonding με τον μικρούλη μου και από σήμερα ξανά δουλειά,ξανά στο τρέξιμο..Πήρα καινούριο κινητό με android (το προηγούμενο είχε windows) και κατέβασα μία εφαρμογή που κρατάς ημερολόγιο για τον κύκλο,σου δείχνει πότε έχεις ωορρηξία με βάση τον κύκλο σου,μπορείς να βάλεις πότε έκανες σεξάκι,συμπτώματα περιόδου,αν ήτανε η επαφή με ή χωρίς προφυλ ,αν είσαι έγκυος για να σταματήσει να μετράει και άλλα τέτοια!Είναι σούπερ λέμε!!

Ααα και εγω έχω τέτοιο και κρατώ τις σημειώσεις μου!!! Το δικό μου λέγεται iperiod, το ίδιο λέμε;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια και απο μενα..εχω καιρο να μπω..

καλα αποτελεσματα να εχετε στα τεστακια σας!!!

εγω ειμαι ακριβως ιδια μερα με την Ευη,ειχαμε ΤΕΡ

στις 4-3,αντε να δουμε απο βδομαδα και εμεις..

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε?Λέω αύριο να ξεκινήσω ξανά τεστάκια..και ο Θεός βοηθός..

Τι μερα του κύκλου είσαι;;

Εγω σήμερα 2η μερα περιόδου,έκανα 30 μέρες αυτή τη φορά,ενώ την προηγούμενη 27 και νωρίς ωορηξια 13η μερα.αυτη τη φορά θα ξεκινήσω λέω 13η μερα.επισημως θα "βάλουμε μπρος"αυτόν τον μήνα!

Πάντως έχω παρατηρήσει οτι έχει μειωθεί αρκετά η ροή μου και διάρκεια.απτην Τρίτη μερα είμαι με σερβιετακι.εσας σασ έχει συμβεί;

Η γιατρός μου λέει δεν έχει σημασία η ροή και διάρκεια στην γόνιμοτητά αλλα.....

Είμαι και στα 36 εγω κορίτσια.......


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.σημερα ειμαι στην 11η ξαναδιαβασα τις οδηγιες κ θα ξεκι ησω τελικα 13η.Να δουμε..εγω αντιθετα εχω 7 8 μερεα φουλ αιμα ποσοτητα οχι αστεια..ενω προ γεννας σε 4μερες ςιχα καθαρισει τωρα σκεψου οτι μεχρι προχθες ειχα ακομη καφε υγρα..ελεος!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Τι κάνετε φιλενάδες;;; Έχουμε τίποτα ευχάριστο;;; Εγώ είπα να διακόψω προσπάθειες προσωρινά μια που το πήρα απόφαση να χάσω κάτι περιττά κιλά κι έχω πλακωθεί σε δίαιτες και γυμναστικές. Ξανά το καλοκαίρι πάλι οι προσπάθειες. Εσείς πώς πάτε;;;


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ρίκα. Εμείς καλά,αυτό το μήνα είχα θετικό τεστ την 21η μέρα και επαφή το βράδυ γιατί η γκαντεμία μου δεν έχει όρια αφού την 22η της ωορρηξίας (είχα βάρος και πονάκια από νωρίς το πρωί) ο καλός μου έλειπε..οπότε πιθανόν το χάσαμε το αυγό ΚΑΙ αυτό το μήνα..για να δούμε..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μία επαφή μόνο αυτό το μήνα εκείνη τη μέρα...δεν ελπίζω αλλά θα δούμε..έχουμε δρόμο ακόμη ,κανονικά στις 20 θα πρέπει να περιμένω αλλά εφόσον η ωορρηξία ήτανε 21-22η μέρα θα έχουμε καθυστέρηση σίγουρα..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...