Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Rica , εσυ πως και αδιαθετησες τόσο νωρίς; Ακουλουθεις αγωγή;;

Όχι, απλά κάποια στιγμή μέσα στο χρόνο ο κύκλος μου αλλάζει. Τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε 1 εβδομάδα πιο νωρίς.


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!Τότε ισως και σε μένα έρθει νωρίτερα..Γενικώς μετά τον τοκετό δεν είχα πόνο στην περίοδο,τουλάχιστον όπως προ εγκυμοσύνης και σίγουρα δεν πονούσα πριν έρθει...


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Καθαρά Δευτέρα κορίτσια!!!

Καλησπέρα και καλη Σαρακοστη κορίτσια!!! Τι έγινε σήμερα που είστε όλες;;;;

Εγώ δεν ειμαι και στα καλύτερα μου...δεν ξέρω πως να το εξηγήσω...λίγο απαισιοδοξία έχω για αυτόν τον μήνα,... Νιώθω ήδη ψυχολογικά κουρασμένη απο τις προσπάθειες ...απο όλα αυτα που σκαρφιζομαι κάθε φορα και λέω "αυτο δεν το είχα κάνει τον προηγούμενο μήνα" θα το κανω τώρα, απο τους υπολογισμούς, την αναμονή, τα συμπτωματα, την απογοήτευση..., έχω αρχίσει να αδειαζω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κι απο μένα!

πεσμένη είμαι κι εγω καθε φορα που ερχεται η κοκκινοσκουφίτσα και θελω να σταματήσω...οσο πλησιαζουν ομως οι γονιμες μουλαρώνω!!!!

Καλησπέρα Ευουλα! Έχεις δίκιο,,,και γω σήμερα που ξυπνησα μουλαρωσα πάλι και λέω εεε δεν θα μου την γλιτωσεις μικρε σπορε και αυτόν τον μήνα!! Σήμερα ειμαι 6η μερα κύκλου και ανυπομονω να έρθουν οι γόνιμες! Φιλία σε όλες!!! Που είστε;;;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ είμαι!Πήζω τρελά στην δουλειά:( Χθες με έπιασε τρομέρη κόπωση,ένα περίεργο πράγμα.Άφησα τον μικρό στον μπαμπά του και κοιμήθηκα μία ώρα λες και έπεσα σε κώμα.Ούτε τον άκουγα που γκρίνιαζε όλο το μεσημέρι. Και σήμερα με έπιασε τρομερή ταχυκαρδία μετά το μεσημεριανό φαγητό..Άντε να δούμε...


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ είμαι!Πήζω τρελά στην δουλειά:( Χθες με έπιασε τρομέρη κόπωση,ένα περίεργο πράγμα.Άφησα τον μικρό στον μπαμπά του και κοιμήθηκα μία ώρα λες και έπεσα σε κώμα.Ούτε τον άκουγα που γκρίνιαζε όλο το μεσημέρι. Και σήμερα με έπιασε τρομερή ταχυκαρδία μετά το μεσημεριανό φαγητό..Άντε να δούμε...

Τελεια!!!! Μμμμμμ κάτι μυριζομαι εδω!!! Λες;;; Μακάρι!!!! Το Σάββατο ΔΕΝ περιμένεις ε;;; Θα κανεις τεστ νωρίτερα η' όχι;;;)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μέσα μου δεν πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει..άλλωστε μην ξεχνάμε ότι θηλάζω επομένως ότι περίεργο μπορεί να θεωρηθεί φυσιολογικό για την περίπτωση μου...Δεν ξέρω..θεωρητικά 18/2 ήτανε η τελ περ αλλά με βάση την ωορρηξία σαββ περιμένω..αν κάνω αύριο μπορεί και να μην δείξει έτσι? Οι επαφές ήτανε το περασμένο ΣΚ


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μέσα μου δεν πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει..άλλωστε μην ξεχνάμε ότι θηλάζω επομένως ότι περίεργο μπορεί να θεωρηθεί φυσιολογικό για την περίπτωση μου...Δεν ξέρω..θεωρητικά 18/2 ήτανε η τελ περ αλλά με βάση την ωορρηξία σαββ περιμένω..αν κάνω αύριο μπορεί και να μην δείξει έτσι? Οι επαφές ήτανε το περασμένο ΣΚ

Δηλ είσαι στην 9η μερα Απο την τελευταία επαφή των γονιμων ημερών ε;;

Νομίζω ότι τα τεστ δείχνουν απο την 12η... Υπάρχει κάποια κοπέλα απο εδω που έκανε τεστ νωρίτερα και έδειξε;;; Εσυ κρατιεσαι μέχρι το Σάββατο;;;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μάλλον όχι γιαυτό το τεστ που έκανα σήμερα βγήκε αρνητικό..Αλλά ήτανε & στριπ τεστ,κρατάω το clear blue για αργότερα..

Βρε γλυκουλι...καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου, αλλα σήμερα ήταν πράγματι πολυ νωρίς για τεστ!!! Εδω λένε ότι και η εμφυτεψη μπορει να γίνει και 10η-11η μερα μετα την ωορρηξια... Κανε λίγο υπομονή.. ;)

Υγ:μπράβο που θηλαζεις ακόμα!!! Ήρωας!!!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...