Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Κοτόπουλο στον φούρνο με πατάτες έχει σήμερα το μενού μας. Τελικά αυτήν την λίστα του σούπερ μάρκετ δεν την έχω φτιάξει ακόμη γιατί πολύ απλά δεν έχω βγάλει εβδομαδιαίο πρόγραμμα φαγητού. Πηγαίνω κάθε μέρα ή εγώ ή ο άντρας μου και ψωνίζουμε ότι χρειάζεται για το φαγητό της ημέρας. Για άυριο τι μαγειρεύω οεό?

Ιωαννάκι στην δουλειά δεν έχεις υπολογιστή ή δεν έχεις χρόνο να μπεις? Ο Νίκος από ότι είδα στο μπλογκ του είναι σε πυρετό δημιουργικότητας αυτήν την περίοδο. Χαίρομαι γι΄αυτόν κι ας τον έχουμε χάσει!,

rozoulini το αγόρι της παρέας είναι ο Νίκος, ένας αξιόλογος εικονογράφος παιδικών βιβλίων. Είναι και πολύ καλός μάγειρας επίσης αλλά τους τελευταίους μήνες, λόγω δουλειάς, έχει αφήσει στην άκρη την μαγειρική και το παρεάκι μας. Αλλά σίγουρα μας σκέφτεται και κάποια στιγμή θα δώσει το παρόν.

Πολλά φιλάκια και στο υπόλοιπο μαγειροπαρεάκι!

 

Νινάκι έχεις γράψει κάτι στην ανάρτησή σου, γιατί την βλέπω κενή.....?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τελικά αυτο το μάντρωμα μας απασχολει ολες...χαχα

Ιωαννα τρεχάματα ε; Ελπίζω ευχαριστα. Συνηθισες στη δουλεια; Όλα καλά;

Αγγελική θελοντας και μη θα οργανωθεις. Τι άλλο να κάνεις.

Νινα;;; Διαβαζω αλλου τις δημιουργιες σου. Εισαι φοβερη.

Ροζουλινι μπορει κι εκεινη να ντρεπεται να σου πει. Βλέποντας και κάνοντας. Ξεκινησες τη δουλεια;

Λιανα διαβαζα οτι στα μερη σου είχατε μπουρινι.

Για σημερα ομελετα για να φαμε και κανενα αυγο. Αυτην την εβδομάδα με εχει πιασει μια άρνηση για την κουζινα και ταυτοχρονα δεν θελω να κουραζω και τη γιαγια οπότε δουλευει ή καταψυξη ή ευκολα πραγματα. Εχω αφησει πισω κι αλλα πραγματα που πρεπει να κάνω αλλά που θα μου παει θα ανασκουμπωθω.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή από την στιγμή που υπάρχει φαγητό στην κατάψυξη δεν πειράζει που σε έχει πιάσει άρνηση να μαγειρέψεις. Άλλωστε δεν έχεις φτιάξει και λίγα φαγάκια αυτές τις μέρες....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοπέλες μου

μακαρόνια με κειμα σήμερα θα τα έκανα το σαββατο αλλά τελικά τα κάνω σήμερα

τελικά ο άντρας μου έριξε μια σπόντα χτες ανοίχτηκε θέμα και είπε θα του κάνει του μικρού το έπαιξα εγω ότι δε θέλω να τη ταλαιπωρώ αλλά μου είπε ότι αφού δεν τρώει ξεχωριστά δεν υπάρχει πρόβλημα εκεί θα τρώει και ο αντρας μου, νομίζω το θεωρούσε δεδομένο

το κακό είναι ότι μάλλον πάλι θα έρθει από σήμερα το κοριτσάκι το εγγονάκι από το Ηράκλειο και τη βάψαμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα φιλεναδες μου τι κάνετε ;

Αγγελικη συμπασχω !! Τι ωραια κ ανετα βγαζαμε προγραμμα ολη την χρονια, τωρα κ εγω ελα μερα κ περνα με τιποτα δεν το εχω. Αλλα μαλλον απο 11 του μηνα κ μετα θελοντας κ μη θα γινει κ αυτο. Εγω θα εχω κ την μαμα μου εδω μεχρι να μπούμε σε σειρα με τα σχολεία κ το ολοήμερο οπότε θε μου ειναι λιγο βολικα ακομα μεχρι να φυγει.

Ιωαννακι πολυ τρεξιμο διαβαζω ,ελπιζω να στρωσετε κ εσεις σιγα σιγα.

Φωτεινη μου δεν λες παλι καλα που εχεις κ την καταψυξη κ δεν μαγειρευεις! Εχουμε να ριξουμε μαγειρεμα παλι,θα βαρεοθυμε να ειμαστε πανω απο τις κατσαρολες.

Ροζουλινι ολα θα βρουν τον δρομο μου τους με το μικρο μην ανησυχεις κ θα δεις πως σιγα σιγα θα τρωει κ καινουρια φαγητα.

Νινακι εσυ εισαι η νουμερο ενα χρυσοχερα !! Ποσο ζηλεψα την καπαρη σου δεν φανταζεσαι !

Δημιουργησα κ εγω φετος πρωτη φορα. Περα απο τον κλασικο πελτε ντοματας που κανουμε καθε χρονο με την μαμα κ τον τραχανα , εφτιαξα λιαστη ντοματα κ την εβαλα στα βαζα κ λιαζω κ συκα. Τωρα που θα βγει η σταφιδα μολις βρω μικρη θα λιασω κ σταφιδες να δω πως θα βγουν ! 

Σημερα η κατσαρολα εχει μοσχαρι χτενι λεμονατο με ρυζι μπασματι κ ευελπιστω να μεινει κ για αυριο,διαφορετκα ο συζυγος θα φαει αυριο τα ποδια του η σαλάτα σκετη χαχαχα ! Χτες φαγαμε κοτοπουλο ψητο με βραστα λαχανικα κ το βραδυ καρπουζάκι.

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια σημερα ειχαμε μουσακα παραγγελια του συζύγου μιας κ εχει ρεπο να το ευχαριστηθει ειπε..χτες φακες κ προχτες μακαρονια με κιμά εφτιαξα ενα κεικ σοκολατα κ ενα ζελε ανανά

Φωτεινη ευχαριστώ για την συνταγη...ναι προχτες το απόγευμα εβρεχε αστραφτε μπουμπουνιζε φυσαγε χαμος

Αγγελική καλα εκανες με το μαλλί μια ανανεωση χρειάζεται..με τον παιδικο αυτο θα κανουμε ελπιζω να της αρεσει για αρχη μια ωρα θα την αφήνω κ σιγα σιγα θα την αφηνω παραπανω

Καλως ηρθες Τζενη σιγά σιγα θα βρειτε τους ρυθμους σας

Ροζουλινι μην αγχώνεσαι καλα θα περασει με τη γιαγια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεάκι και καλό μήνα!

Λιανα στειλε κι απο εδω ενα κομματακι μουσακά γιατι με τη βαρεμαρα που έχω μαλλον δεν θα κανω και ποτε.

Τζενη σε καταλαβαινω. Πιστευω οτι απο την αλλη εβδομαδα ολοι θα ανασκουμπωθουμε και θα μπουμε στους κανονικους (και εντατικους) ρυθμους μας. Εγω την καταψυξη την τιμώ πολύ και την ανεφοδιαζω τακτικά γιατι μου εχει λυσει τα χερια παμπολλες φορες. Εισαι κι εσυ πολύ χρυσοχερα βρε παιδι μου. Φετος ηθελα κι εγω να έφτιαχνα σαλτσα ντοματας αλλά με τις τιμές εδω κατεστη απαγορευτικό. 

Αγγελική κι εγω λεω οτι δεν πειραζει αλλά καποια στιγμη θα τελειωσουν οι προμηθειες... Εμεις να ειμαστε πανω απ'ολα καλά.

Τοζουλινι ειδες που ολα τακτοποιουνται; Αλλωστε πιστευω οτι αγχωνεσαι χωρις λογο αφου η τωρινη δουλεια δεν θα ειναι για μεγαλο διαστημα κι οι μερες θα περασουν πριν το καταλάβεις καλά καλά.

Για σημερα χοιρινο λεμονατο με πουρε. Για τα παιδια μακαρονια λεει η γιαγια αν και η μικρη μου ειπε οτι θα φαει και κρεας. Για να δουμε. Τα παιδια μου ζητανε τρουφακια και γενικά να μαγειρευουμε μαζι!!! Σκεφτομαι να τα φτιαξουμε αυτες τις μέρες. 

Εβιρι περιμένουμε τα νέα σου αφου τακτοποιηθεις!

Καλό ΣΚ και φιλια πολλά!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα και καλό μήνα!

Τουρλού στον φούρνο έχει σήμερα το μενού μας. Το απόγευμα θα κάτσω να βγάλω πρόγραμμα φαγητού της επόμενης εβδομάδας.

rozoulini τελικά νομίζω ότι η πεθερά σου θα σου λύσει τα χέρια με το μαγείρεμα. Αφού θα τρώει εκεί και ο άντρας σου τι άλλο θέλεις?

Τζενάκι μου χρυσοχέρα κι εσύ! Εμένα όλα αυτά μου φαίνονται βουνό! Τα θεωρώ μπελά....

Λιάνα μου όλα καλά θα πάνε με τον παιδικό! Άντε μαγαλώσατε κι εσείς!

Φωτεινή είναι ωραίο να μαγειρεύεις μαζί με τα μικρούλια σου! Βέβαια σε πολλές περιπτώσεις η κουζίνα θέλει γενική μετά αλλά χαλάλι τους! Άσε που τις περισσότερες φορές τρώνε με μεγαλύτερη όρεξη ότι βοήθησαν να φτιαχτεί.

Φιλάκια σε όλο το υπόλοιπο μαγειροπαρεάκι!  


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσακια μου, επιτελους Παρασκευη !!! Εχει αλλο αερα αυτη η μερα οσο δουλεια κ αν εχει καποιος ,αναθαρευουμε !!!

Φωτεινη  καλα κανεις κ μαγειρευεις μαζι με τα παιδια κ εμενα ακομα κ ο μεγαλος που κονταυει τα 10 ακομα ανεβαινει στον παγκο κ ανακατευεται κ στα 2 αρεσει πολυ. Επισης παρατηρησα ( με τον μεγαλο) πως οταν ανακατευεται τρωει κ τα φαγητα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα ετρωγε. Πουρε ζητησε κ εμενα ο αντρας μου χτες μαζι με το λεμονατο μοσχαρι ,επρεπει να σου τον στειλω. Εφαγε το μοσχαρι σκετο με σαλατα , δεν ειδα το αλλο ταπερ με το ρυζι , ελεος λες κ εχει φαει ποτε σκετο κρεας !!! Αντρες τι να πεις !

Λιανακι κ εγω ζηλεψα τον μουσακα σου αλλα κ τον ζελε !!!! 

Αγγελικη εχω τις οδηγιες της μαμας μην νομιζεις για αυτα τα δυσκολα !!! Ωραιο κ το τουρλου, το εχει η μαμα μου στο μενου φετος το καλοκαιρι καθε βδομαδα μιας κ ειναι απο τα φαγητα που τρωει κ το παιδι αλλα κ αυτη δεν την ενοχλει . 

Ροζουλινι αρχισες δουλεια; 

Νινακι μου που εισαι ; Ιωαννακι ;

Η Εβιρι να υποθεσω θα ειναι χωμεη σε κουτες ακομα κ θα προσοαθει να μπει σε σειρα ! 

Εμεις σημερα το υπολοιπο μοσχαρι με ρυζι κ για το βραδυ εχει κανει η μαμα μου γεμιστα μιαμ μιαμ μιαμ 

Την αλλη βδομαδα που δεν θα εχουμε ακομα σχολειο εχω στο μυαλο μου να κατσω να κανω τυροπιτακια/λουκανικοπιτακια κ κοτομπουκιες για την καταψηξη να τα εχω ευκολα το επομενο δοαστημα.

Κοριτσια δεν θυμαμαι αν σας το εγραψα, πριν φυγω για χωριο πηρα γυρω στα 1,5 κιλο φιλετο κοτοπουλο απο μπουτι κ το εκανα κοτομπουκιες. Ποσο μας βολεψε κατι βραδυα στο χωριο δεν φανταζεστε,ετσι παγωμενο τηγανι κ σε 5 λεπτα ετοιμο.Χτες φαγανε το τελευταιο.Με 1,5 κιλο κοτοπουλο γεμισε ενα μεγαλο ταψι αυτα τα μιας χρησης τα μακροστενα αλλα το μεγαλο μεγεθος.Συμφερει κ οικονομικα πολυ γιατι βγηκε πολυ μεγαλη ποσοτητα παναρισμενο αλλα ξερεις κ τι τρως ,εννοω με τι αυγα κ κρεας το εχεις κανει.

Χτες πηγα κ σμ πηρα τα βασικα να εχουν τα πειδια τωρα την Κυριακη γαλατα,γιαουρτια ,πορτοκαλια για χυμο κλπ κ πηγα κ στο κρεοπωλειο κ εφοδιαστηκα με τα απαραιτητα να μην καθομαι καθε βραδυ να πονοκεφαλιαζω με την μαμα μου για το τι θα μαγειρεψουμε ,να αποφασισουμε κ το πρωι να ξεσηκωνομαι να τρεχω πριν την δουλεια στο κρεοπωλειο.Θα το εφαρμοσω κ αυτο το χειμωνα , θα εχω διαφορα στην καταψυξη.

Επισης κατι αλλο που εκανα για το χωριο που δεν εχει ευκολη προσβαση σε σμ αλλα κ εχει κ υψηλες τιμες,πηρα τυρι γκουντα τριμενο κ το χωρισα σε σακουλακια κ γωνιες αλλαντικων κ αυτες σε σακουλακια κ οταν θελαμε να κανουμε μια πιτσα η ζυμαρικα φουρνου η κρεπες τα βγαζαμε κ τελος.

Το πρωι ο μπαμπας μου εκοψε κ αλλες ωριμες ντοματες κ αυριο θα κανουμε κ λιγη σαλτσα ετοιμη για πιτσες να την εχω για μια ωρα δυσκολη μεσα στην χρονια. Θα δουμε πως θα την αποθηκευσουμε,εχω κ σακουλακια με ζιπ για την καταψυξη κ βαζα μικρα,οτι αποφασισουν οι αρχηγοι.

Link to comment
Share on other sites

Τζενάκι ωραία ιδέα οι σπιτικές κοτομπουκιές! Το φιλέτο από μπούτι σου το ετοιμάζουν στον χασάπη ή το καθαρίζεις εσύ? Για την σάλτσα ντομάτας η μαμά μου την βάζει σε σακουλάκια ζιπ και την αποθηκεύει στην κατάψυξη. Αυτό με τον χασάπη το κάνουμε κι εμείς. Κάθε Σάββατο ψωνίζει ο άντρας μου το κρέας της εβδομάδας αλλά και κάτι επιπλέον έτσι για να μας βρίσκεται. 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..Ειχαμε κάτι δουλειες σημερα γι αυτο μακαρονια απλα το μενου..Μας πηραν τηλ κ απ τον παιδικο Τριτη να παμε κ τη Δευτερα για ενημερωση..

Εγω κοριτσια με τα κρεατα δεν εχω θεμα εχουν οι δικοι μου απ το χωριο ζωα κ γεμιζουμε καταψυξη παλι καλα..μονο μοσχαρι αγοραζω..κοτόπουλο  αρνι χοιρινο λουκανικα μπριζολες κιμα κ ολα του κήπου..ευτυχως γιατι αλλιως δυσκολα

Τζένη ωραια ιδεα αυτο με τις κοτομπουκιες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Καλό μήνα! Καλό φθινόπωρο, αν και οι θερμοκρασίες σήμερα και αύριο, μόνο καλοκαίρι θυμίζουν!

Αγγελική έγραφα τις προάλλες και μετά έκανα παράθεση, το έχασα και τελικά για να βγω, έπρεπε κάτι να γράψω... οπότε το άφησα κενό, γιατί δεν είχα χρόνο να ξαναγράφω όλα αυτά. Έτσι βλέπεις ένα κενό. Μπαίνουμε όλοι σιγά σιγά σε διάθεση καθημερινότητας, οπότε όταν μαζευτείτε και εσείς όλοι σπίτι, θα αρχίσεις τα προγράμματα σου...

Φωτεινή καλά είναι να χαλαρώνουμε καμία φορά και να χρησιμοποιούμε την θειική κατάψυξη! Έχω βάλει και εγώ λίγα φαγητά εκεί για τις δύσκολες μέρες. Στο φέις που βλέπεις τα "κατορθώματα" μου, είναι πιο εύκολο να μπαίνω από ότι εδώ.

Τζένη ήθελα και εγώ να κάνω λιαστή ντομάτα και στο παρά πέντε δεν την έκανα... σύκα που μάζεψα, τα έκανα τελικά μαρμελάδα... εσύ τα έχεις ξανακάνει αυτά ή πρώτη φόρα; για να ξέρω να σε ρωτήσω την επόμενη φορά που θα το αποφασίσω.

Liana πολύ ωραία φαγητά! Χτες είχα μουσακά και εγώ, αλλά από την κατάψυξη... χα χα όπως είπα πριν, είναι ότι πρέπει για τις δύσκολες μέρες και το εφάρμοσα ήδη.

Τζένη τέτοιες κοτομπουκιές έχω κάνει και εγώ... ειδικά όταν είδα στην τηλεόραση τι ακριβώς έχουν μέσα οι έτοιμες, έφριξα! Αλλά με τόσα για την κατάψυξη, θα πρέπει να έχεις καταψύκτη ξεχωριστό, σωστά; δεν χωράνε σε ένα απλό ψυγειοκαταψύκτη όλα αυτά... τουλάχιστον στο δικό μου δεν χωράνε. Αυτές τις μέρες ειδικά είναι τόσο γεμάτος που δεν χωράει ούτε ένα ποτήρι!

Λιάνα αυτά είναι τα ωραία στην επαρχία... έχεις το δικό σου κρέας, τα λαχανικά σου κ.ο.κ. Είστε τυχεροί άνθρωποι!

Σήμερα λοιπόν το μενού είχε γαριδομακαρονάδα, χτες μουσακά, προχτές φάβα και αύριο θα ψήσει η πεθερά ψάρια, να φάμε όταν γυρίσουμε από την θάλασσα. Δεν θυμάμαι αν σας είπα... τέσπα, ελπίζω να μην επαναλαμβάνομαι... έκανα και δεύτερη δόση σάλτσας για το χειμώνα, οπότε βγήκαν περίπου 20 κιλά, 1 βάζο μαρμελάδα σύκο, κάππαρη, που είχα μαζέψει από την Σάμο, που χτες την δοκιμάσαμε και βγήκε πολύ ωραία και γλιστρίδα τουρσί άλλο ένα βάζο, μιας και τελειώνει πια η εποχή της. Μαγείρεψα και για το σκυλάκι μας, μιας και την έχω καλομαθημένη και τρώει κοτοπουλάκι με τις κροκέτες της... Δουλειά ξεκίνησα την Δευτέρα που μας πέρασε και μπήκα στην καθημερινότητα πια... ευτυχώς που δεν έχει πιάσει κίνηση για τα καλά.

Δεν ξέρω αν γιόρταζε καμία χτες και την ξεχάσαμε... για πείτε.

Φιλιά σε όλες και καλό Σαββατοκύριακο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι.αρχισα δουλειά και με.βοηθα πολύ η πεθερά μου χτες μαγείρεψε και φάγαμε εκεί όλοι σήμερα έφαγαν τα αγόρια μου και εμένα το βράδυ μου έστειλε.σπιτι.ο μικρός δεν τρώει ομβσ καλά είναι εκεί ή άλλη που παρέταει το φαγητό και ζητάει παγωτό και το κάνει κι ο δικός μου αλλά φεύγει αύριο οπότε πιστεύω θα τρώει καλύτερα γιατί η πεθερά μου με ακούει σε αυτά που λέω.το μόνο κακό τρώω απίστευτη ώρα στους δρόμους χτες δούλευα 830-3 και έφυγα 7 παρά και γύρισα πεντέμισι και σήμερα 2-8 και έφυγα από τις έντεκα.οκ επειδή είναι προσωρινό δεν με νοιάζει αλλά στο μόνιμο πρέπει να πάρω αμάξι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...