Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Πως τα περνάτε;

Ιωαννα μου χαιρομαι που το παιδι περασε ωραια. Κι εσυ που άντεξες. Με γεια το στρωμα. Ειναι πολύ σημαντικός ο καλός υπνος. 

Εβιρι μου εφτασε λοιπον η ώρα. Συγχαρητηρια για την κορη σου ακομα μια φορα γιατι καταλαβαινω τις δυσκολίες που αντιμετώπισε. Δεν γνωριζω εδω στην Ελλάδα τι προβλεψη υπάρχει στα σχολεια τωρα για περιπτώσεις σαν της μικρης Εβιρινας. Οταν γυρισαμε ο αδελφος μου ηταν δημοτικό και για 2 χρόνια είχε απαλλαγη από γραπτες εξετάσεις κι εδινε μονο προφορικές. Αλλα μιλάμε για αρκετες δεκαετιες πισω. Ευχομαι να προσαρμοστει γρηγορα κι ανώδυνα. Σε ευχαριστω πολύ και για τα συλληπητηρια. Με το καλο λοιπον να επιστρεψετε κι ελπίζω να καταφερουμε να τα πουμε κι απο κοντα καααποια φορα που θα εμφανιστω κι εγω Αθηνα.

Εγω παίρνω άδεια 7/8-16/8. Το Σαββατο θα φυγουμε και θα συναντηθουμε με τον αντρα μου στο χωριο του οπου θα περασουμε 10 μερες κι ελπίζω να χαλαρωσουμε επιτελους λιγακι γιατι από το Πασχα και μετα έχω πιεστει παρα πολύ και θέλω λίγο να ξεκουραστω σε ψυχολογικο τουλάχιστον επίπεδο. 

Μαγειρικά το Σαββατο ειχαμε σνιτσελ γαλοπουλας με πατατοσαλάτα, την Κυριακή γιουβετσι κι εχει μεινει και για σημερα απ'οτι καταλαβαινω.

Φιλια σε ολο το παρεακι και να περνατε καλά!

  • Μου αρέσει 1

ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας κοριτσια..οι περισσοτερες κανετε διακοπές ε;

Εβιρι ευχαριστω για τις ευχές καλως να ερθετε Ελλαδα

Ιωαννα τελειο το στρωμα να το ευχαριστηθειτε 

Φωτεινη καλα.να.περασετε να ξεκουραστειτε..το χωριο ειναι ορεινο;

Μαγειρικα γεμιστα κοτοπουλο με.κριθαράκι μουσακά κ χτες πηγαμε στους δικους μ εφτιαξε η μαμα αρνι με.πατατες στο φουρνο κοκορετσι κ πίτες κολοκυθοπιτα γλυκια κ πρασοπιτα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεακι!

Από αυριο ξεκινουν κι εμενα οι διακοπες μου. Δεν ειναι πολλές μερες αλλά από το ολότελα...

Λιανα μου το χωριο ειναι σε 300 περιπου μετρα υψόμετρο οχι πολύ ορεινο αλλά με ωραια δροσια (εως ελαφρυ κρυο καποιες φορες) τα βραδυα.

Δεν θυμαμαι τα φαγητα ολων των προηγουμενων ημερων αλλα είχαν σχεση κυριως με μακαρονια που τρωνε ολα τα παιδια. Για σημερα σουφλέ.

Φιλια και καλά να περνάτε! Θα τα πούμε σε λίγες μέρες!

  • Μου αρέσει 1

ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε ;

Ζορικο το καλοκαιρι φετος,ανασα δεν εχουμε παρει. Απο αυριο ομως διακοπες , να φορτισουμε λιγο τις μπαταρίες γιατι δεν πάει αλλο ! Επιστροφη 28/8 !!

Αυτη την εβδομαδα ειμαι κ τελειως μονη μου κ δεν μαγειρεψα απολυτως τιποτα (Ιωαννα ακους;) με σαλάτες κ φρούτα την εβγαλα !! 

Καλα να περασετε,να ξεκουραστειτε ,να κανετε πολλα μπανια κ τα λεμε απο τελος του μηνα !!

Εβιρακι μου καλη επιστροφηηη !!! 

Φιλια πολλα σε ολες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω εχετε φυγει ολες ε? Ζηλευω κοριτσια θελω κι εγω.

Εβιρι λογιακ εισαι σε πατρια εδαφη πια!!! Καλως ηρθες

Απο φαγητα δεν εχω κανει τιποτα γιατι το παιδι ηταν αρρωστο και τελικα καταληξαμε και στο νοσοκομειο για ενα 3ημερο ετσι για να μην βαριομαστε. Τωρα ειμαστε καλα δοξα το Θεο.

Ειμαι στη δουλεια και βραζω απο τη ζεστη, θελω παραλια επειγοντως

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια εγω εδώ ειμαι ακομα δεν εφυγα..αρχισε η ζεστη παλι θελω θαλασσααααα

Απο φαγητα μεσα στη βδομάδα φασολάκια μπιφτεκια με πατατες σκ ήμασταν στους δικους μου έφτιαξε η μαμα παπουτσακια λ χτες ψαρι με πατατες στο φουρνο κ σήμερα ο τι έμεινε

Ιωαννα περαστικα σας..τωρα ενταξει ειναι;

Τζενη κ Φωτεινη καλα να περασετε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας κι από μένα.

 

Έφτασα την Παρασκευή το απόγευμα στο σπίτι στην Αθήνα. Η πτήση δεν ήταν η καλύτερη γιατί έβγαλε αέρα στη Γερμανία και το αεροπλάνο κούναγε από την τροχοδρόμηση κιόλας κάτι που μου τυχαίνει πρώτη φορά. Εντωμεταξύ ακριβώς πίσω μας ήταν δύο αγορακια και να λένε μεταξύ τους συνέχεια: " Θα πεσει το αεροπλάνο, το ξέρω εγώ σίγουρα θα πέσει. Θα πεθάνουμε είμαι σίγουρος. Μαμά αν αρχίσουμε να πέφτουμε να με κρατάς. Θα πέσουμε." Ρε τι πάθαμε. Αφού σκέφτηκα ότι δεν έπρεπε να είχα μπει. Μόλις ήμασταν πάνω από τον αεροδιάδρομο είπε το ένα: "ευτυχώς που δεν πέσαμε".

Όταν ήρθε η ώρα να σηκωθούμε να κατεβάσουμε τις χειραποσκευές μου λέει η μαμά των παιδιών ότι δίπλα μας ένας επιβάτης ήταν κρατούμενος. Πράγματι είδα ότι δεν ήρθε στο λεωφορείο μας αλλά τον πήρε μία κλούβα της αστυνομίας.

Ενπάσει περιπτώσει τέλος καλό όλα καλά. Έφτασα στο σπιτάκι μου σμίξαμε με τα παιδιά μου κι αυτό είναι η ευτυχία μου. Σήμερα έκανα και το πρώτο μπάνιο στη θάλασσα η οποία ήταν πολύ ωραία.

Όλη μέρα όμως είμαι τόσο κομμένη λες και με έχουν ναρκώσει. Νομίζω ότι με πείραξε η ζέστη. 

 

Από φαγητό έκανα μπιφτέκια με κολοκυθάκια τηγανητά και σαλάτα για τα παιδιά κι εγώ έφαγα χόρτα και κολοκυθάκια χωρίς λάδι.

 

 

On 29/7/2017 at 4:39 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Ααα είναι λίγο ανάποδο κάπως. Εεε τότε, με άριστα το ένα, το 2,2 είναι πολύ καλό!! Κάτι σαν 18-19 θα το χαρακτήριζα. Συγχαρητήρια!!! :-):-):-):-):-)

Ευχαριστώ πολύ και πάλι Χρύσα.

 

On 29/7/2017 at 6:53 ΜΜ, ioanna81 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Οι περισσότερες μαλλον λείπετε. Το παιδι γυρισε απο διακοπες καιβπερασε πολυ ομορφα. Αχ εκανα μια αγορά που ηθελα χρονια, πηρα στρωμα που το βρηκα 50% κατω λογω προσφορας, ευχαριστιεμαι υπνο. Φετος δεν θα ξεκουραστουμε αφου δεν εχω άδεια.

Είναι πολύ σημαντικό το στρώμα όπως και το μαξιλάρι για ένα άνετο και ξεκούραστο ύπνο. Έκανες πολύ καλή αγορά Ιωάννα μου με 'γεια.

Εβιρι κανονισε μεσα στο 15αυγουστο να πιούμε καφε. Καλη επιστροφη να έχετε Εβιρι λογιακ εισαι σε πατρια εδαφη πια!!! Καλως ηρθες

Ευχαριστώ πολυ. Το πιο πιθανο είναι να κανονίσουμε μετά το 15αύγουστο γιατί θα πάω μόνο για 4 μέρες στο χωριό με τα κορίτσια. Θα χαρώ να βρεθούμε.

Απο φαγητα δεν εχω κανει τιποτα γιατι το παιδι ηταν αρρωστο και τελικα καταληξαμε και στο νοσοκομειο για ενα 3ημερο ετσι για να μην βαριομαστε. Τωρα ειμαστε καλα δοξα το Θεο.

Περαστικά του να είναι. Γιατί τόσο πολύ;

 

On 31/7/2017 at 9:21 ΠΜ, ΦΩΤΕΙΝΗ763 είπε:

Εβιρι μου εφτασε λοιπον η ώρα. Συγχαρητηρια για την κορη σου ακομα μια φορα γιατι καταλαβαινω τις δυσκολίες που αντιμετώπισε.

Να είσαι καλά Φωτεινή μου ευχαριστώ πολύ.

Δεν γνωριζω εδω στην Ελλάδα τι προβλεψη υπάρχει στα σχολεια τωρα για περιπτώσεις σαν της μικρης Εβιρινας. Οταν γυρισαμε ο αδελφος μου ηταν δημοτικό και για 2 χρόνια είχε απαλλαγη από γραπτες εξετάσεις κι εδινε μονο προφορικές. Αλλα μιλάμε για αρκετες δεκαετιες πισω. Ευχομαι να προσαρμοστει γρηγορα κι ανώδυνα.

Ως προς το σχολείο θα πάρει ("καλώς" εχόντων των πραγμάτων) απαλλαγή από τα αρχαία ελληνικά στην Α' Λυκείου και θα εξεταστεί προφορικά στη Β' Λυκείου. Στα θετικά μαθήματα θα κάνει φροντιστήριο ιδιαίτερο για να μάθει την ορολογία τους στα ελληνικά γιατί την ξέρει μόνο στα γερμανικά κι εγώ δεν μπορώ να τη βοηθήσω, αλλά κι επειδή υπάρχουν διαφορές στη μεθοδολογία των πράξεων από τη μία χώρα στην άλλη, καθώς επίσης κι επειδή άλλα πράγματα τα έχουν διδαχτεί στην Ελλάδα κι όχι ακόμη στη Γερμανία ενώ σε άλλα προηγείται η Γερμανία και στην Ελλάδα τα διδάσκονται σε μεγαλύτερη τάξη.

Θα κάνει και στα νέα ελληνικά γιατί τόσα χρόνια που δεν έχει επαφή με ελληνικά μαθήματα δηλαδή σχεδόν από την Τετάρτη δημοτικού, δε γνωρίζει ούτε καλή ορθογραφία ούτε γραμματική ούτε λέξεις επιπέδου, παρά μόνο λίγες.

Σε ευχαριστω πολύ και για τα συλληπητηρια. Με το καλο λοιπον να επιστρεψετε κι ελπίζω να καταφερουμε να τα πουμε κι απο κοντα καααποια φορα που θα εμφανιστω κι εγω Αθηνα.

Θα είναι χαρά μου να σε ξαναδώ.

Από αυριο ξεκινουν κι εμενα οι διακοπες μου. Δεν ειναι πολλές μερες αλλά από το ολότελα...

Καλές διακοπές σου εύχομαι και καλή ξεκούραση.

 

On 31/7/2017 at 3:08 ΜΜ, Liana1984 είπε:

Εβιρι ευχαριστω για τις ευχές καλως να ερθετε Ελλαδα

Ευχαριστώ πολύ Λιάνα μου.

 

On 4/8/2017 at 10:03 ΠΜ, ggeny είπε:

καλημερα κοριτσακια τι κανετε ;

Ζορικο το καλοκαιρι φετος,ανασα δεν εχουμε παρει. Απο αυριο ομως διακοπες , να φορτισουμε λιγο τις μπαταρίες γιατι δεν πάει αλλο ! Επιστροφη 28/8 !!

Καλές διακοπές και σε σένα Τζένη μου και καλή ξεκούραση να έχεις.

Εβιρακι μου καλη επιστροφηηη !!! 

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι!

Επέστρεψα από τις διακοπές σωματικά αλλά ψυχικά αρνούμαι κατηγορηματικά!!! Ωραία πέρασα, ευχαριστήθηκα μπανάκια με τα παιδιά μου αλλά και με τον αδερφό μου που είχε έρθει για λίγες μέρες μαζί με την σύντροφό του και τα παιδιά της. Μας έκανε έκπληξη και ο άντρας μου και ήρθε κι εκείνος για 3 μέρες. Τέλεια ήταν!

Διάβασα στα γρήγορα τα νέα σας μια κι έχω κάμποση δουλίτσα. Καλά να περνάτε όσες είστε διακοπές!

Ιωαννάκι περαστικά στον μικρό σου! Ταλαιπωρηθήκατε καλοκαιριάτικα αλλά τουλάχιστον τώρα είστε σπίτι και ο μικρούλης σου δυναμώνει. Ελπίζω την άλλη εβδομάδα που θα είμαι εδώ να μπορέσουμε να τα πούμε από κοντά.

Εβιράκι καλώς ήρθες στα πάτρια εδάφη! Μόλις επιστρέψεις από το χωριό θα κανονίσουμε μία συνάντηση όλες οι μαγειρισσούλες του καφέ.

Παρεάκι σας αφήνω καθώς με περιμένει δουλίτσα. Τα λέμε και αργότερα..... 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. 

Τι κάνετε; Εμείς είμαστε διακοπές... επιτέλους! Η Σάμος είναι πανέμορφη, καταπράσινα τοπία, πολλές ελιές και αμπέλια. 

Ελπίζω να περνάτε καλά, όπου και αν βρίσκεστε.

Εβιρι μου, καλώς ήρθες! Κανόνισε και οργάνωσε μας, να τα πούμε από κοντά.

Ιωάννα χαίρομαι που γυρισατε σπίτι μετά την περιπέτεια του παιδιού.

Φιλιά σε όλες

Θα τα πούμε από βδομάδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα και καλή εβδομάδα!

Δρόσισε επιτέλους και είναι ότι πρέπει για μετακινήσεις στην Αθήνα! Δεν έχει και κίνηση, όσοι έχουμε απομείνει στην πρωτεύουσα θα την χαρούμε άδεια! 

Σαββατοκύριακο είχαμε πάει Γιάννενα για να δούμε τα παιδιά οπότε δεν μαγείρεψα τίποτα. Και ούτε προβλέπεται αυτήν την εβδομάδα να μαγειρέψω καθώς είμαι μόνη οπότε θα αλωνίζω! 

Να περνάτε καλά όσες είστε διακοπές! 

Πολλά φιλάκια σε όλο το μαγειροπαρεάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα παρεάκι!

Χρόνια Πολλά για τις ημέρες που πέρασαν! Βοήθεια η Παναγία!

Επέστρεψα κι εγώ σήμερα στη δουλειά. Με πολύ βαριά καρδιά για να είμαι ειλικρινής αλλά τι να κάνουμε...

Εβιρι μου καλώς ήρθατε στα πάτρια εδάφη! Ελπίζω να περνάτε καλά! 

Αγγελική μου η Αθηνα είναι ωραία όταν είναι έρημη. Πηγαμε κι εμεις αυτες τις μέρες μια μονοημερη εκδρομη στα Γιαννενα και την Παργα. Είχε ζέστη όμως εκεινη την ημέρα. 

Ιωαννα χαιρομαι που πέρασε η περιπέτεια με το παιδι. Πως τα περνάτε κατά τα άλλα;

Νινα η Σάμος είναι πανέμορφο νησί. Ειχα πάει πριν αρκετα χρόνια και είχα περασει ωραια.

Λιανα λογικά εισαι σε διακοπές τώρα- καλά να περνάτε!

Τζενη καλά να περνάς κι εσύ και να γεμισεις οσο μπορεις τις μπαταριες σου!

Εμεις αυτες τις μέρες μαγειρευουμε πολλά και διάφορα. Και στο χωριο του άντρα μου αλλά κι εδω έχουμε συγκεντρωθει ολα τα αδελφια. Από άποψη παρεας είναι καλά αλλά τοσος κοσμος μέσα σε ένα σπίτι έχει αρχισει και με κουράζει. Από την άλλη κουραζεται και η μαμα μου πολύ και δεν βοηθάει στο θεμα διαθεσης καθολου.

Φιλια σε ολο το παρεακι!!

  • Μου αρέσει 1

ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Μαγειρικά έχω πλήρη αποχή αυτήν την εβδομάδα καθώς είμαι μόνη μου. Α μόνο προχθές τηγάνισα πατάτες κι έφαγα με φέτα! Τις υπόλοιπες μέρες τσιμπάω κάτι στην δουλειά.

Φωτεινή διάβασα ότι έχετε φωτιά στο νησί. Όλα καλά τώρα? Αμαν βρε παιδάκι μου δεν έχουν αφήσει πράσινο για πράσινο στην χώρα μας. :mad:

Το υπόλοιπο μαγειροπαρεάκι ελπίζω να περνάτε καλά!

Φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη καλά κανεις και απεχεις απο το μαγειρεμα. Ειχαμε οντως μεγαλη πυρκαγια κι εφτασε και σε χωρια πολύ τουριστικά τα οποια εκκενωθηκαν. Ευτυχως δεν κάηκαν σπιτια, έχει ουσιαστικά κατασβεστει, κάτι αποκαΐδια σιγοκαινε τωρα. Βεβαια το συγκεκριμένο μέρος λόγω της μορφολογιας του θα εχει προβλημα με τις δυνατες βροχες κι ισως τοτε να έχουμε άλλα. Αστα να πανε δεν υπάρχει καθολου σεβασμος στο πρασινο στη χωρα μας.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια.ουτε εμείς κάναμε διακοπές φέτος σπίτι με.το μικρό συνεχεια και επειδή πέρασε και περίοδο αφαγιας.κανουμε τα αγάπημενα του . σήμερα μακαρόνια με.κειμα

Όσο για τις φωτιές δυστυχώς χωρίς δέντρα προβλέπεται δύσκολος χειμώνας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Πώς περνάτε;

Εμείς έχουμε γυρίσει... περάσαμε όμορφα, γεμίσανε οι μπαταρίες και ελπίζω να φτάσουν για το χειμώνα!:-D Έχω ακόμα άδεια εγώ, ο σύζυγος ξεκινάει αύριο... οπότε κάνω κάποια πράγματα, που δεν θα μπορώ όταν πιάσω δουλειά... άρχισα με σάλτσα ντομάτας για το χειμώνα, έκανα μαρμελάδα σύκο, γλιστρίδα τουρσί και κάπαρη τουρσί, που μάζεψα στο νησί... μου έκανε μεγάλη εντύπωση, που η Σάμος ήταν γεμάτη κάπαρη, αλλά σε κανένα μαγαζί δεν μας έβαλαν στη σαλάτα ούτε τα μαγαζιά πουλάγανε... ακόμα και η κυρία που είχε το δωμάτιο, δεν την έχει φάει και ρώταγε εμένα πώς την φτιάχνουν! Και συνεχίζω με τις δουλειές, που περιλαμβάνουν και κάποια βαψίματα, εξωτερικών τοίχων κυρίως, αλλά και κάτι άλλα στο πατρικό μου, μιας και λείπουν οι δικοί μου και θα τους κάνω έκπληξη όταν γυρίσουν και το δουν (ελπίζω ευχάριστη!).

Από φαγητά αυτές τις μέρες έκανα σουβλάκια κοτόπουλου, μακαρονάδα, τσιπούρες ψητές με σαλάτα βλήτα και δεν θυμάμαι τα υπόλοιπα.

Ελπίζω να περνάτε όμορφα όλες και όσες γυρίσατε, να προσαρμοστείτε ομαλά πίσω στην πόλη.... έτσι και αλλιώς, δεν έχει πολύ κόσμο ακόμα, οπότε είναι όμορφα.

Φιλιά σε όλες.

On 17/8/2017 at 0:54 ΜΜ, rozoulini είπε:

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια.ουτε εμείς κάναμε διακοπές φέτος σπίτι με.το μικρό συνεχεια και επειδή πέρασε και περίοδο αφαγιας.κανουμε τα αγάπημενα του . σήμερα μακαρόνια με.κειμα

Όσο για τις φωτιές δυστυχώς χωρίς δέντρα προβλέπεται δύσκολος χειμώνας

Καλώς ήρθες στην παρέα.... ο μικρός πόσο είναι; για πες για σένα κάποια πράγματα να γνωριστούμε. Εγώ μένω Αθήνα, παντρεμένη, χωρίς παιδιά, αλλά με μία αγαπησιάρικη σκυλίτσα.

Όσο για τις φωτιές, δυστυχώς κάθε χρόνο τα ίδια... και μετά έρχονται τα δύσκολα όπως λες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...