Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μάρσιπος-μπανάκι-θήλαστρο-θερμαντήρας-Συνεχείς ανανέωση


Recommended Posts

Πωλείται μάρσιπος Babybjorn χρώματος μαύρο με κόκκινο. Κάνει και για κορίτσι και για αγόρι από 3 εως 12 κιλά. Έχει χρησιμοποιηθεί 2 φορές μόνο γιατί η μικρή μου δεν ήθελε να κάτσει. Είναι σε άριστη κατάσταση. Το μοντέλο είναι το Active με την ειδική στήριξη για την μέση. Καμία σχέση με τους απλούς μάρσιπους. Πράγματι δεν καταλαβαίνεις το βάρος. Το πουλάμε γιατί είναι κρίμα να κάθετε. Ας το χαρεί κάποια άλλη μανούλα.:D:D

dsc0066niy.jpg

dsc0069ny.jpg

dsc0070cg.jpg

dsc0067nb.jpg

dsc0068rgo.jpg

dsc0075vo.jpg

dsc0073vy.jpg


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θήλαστρο Swing της Medela. Έχει 2 φάσεις άντλησης και πραγματικά δεν νιώθεις τίποτα κατά την άντληση. Ακριβώς όπως τρώει το μωρό. Χρησιμοποιημένο αλλά σε άριστη κατάσταση. Με το κουτί του και τις οδηγίες. Λειτουργεί με ρεύμα ή με μπαταρίες.

dsc0078rw.jpg

dsc0080qr.jpg

dsc0079xx.jpg

Μπουκάλια φύλαξης μητρικού γάλακτος πάλι της Medela. Σετ των τριών. Επίσης χρησιμοποιημένα αλλά σε άριστη κατάσταση και αυτά. Παίρνουν θηλή της Chicco ή της Nuk για να χρησιμοποιηθούν απευθείας για τάισμα. Είναι σαν αυτά.

http://www.amazon.co.uk/Medela-150-Breastmilk-Bottles-3-Pack/dp/B000OE2XFC/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1365863631&sr=8-2&keywords=medela

Θερμαντήρας μπουκαλιών αλλά και βάζων τροφής της Nuk. Επίσης σε άριστη κατάσταση.

http://en.nuk.de/#path=products/feed_preparation/productdetail&p=10.256.237&lty=m&lid=18&m=1


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Γυάλινο μπουκάλι της NUK φαρδύ στόμιο χρησιμοποιημένο όπως αυτό

http://www.amazon.co.uk/NUK-First-Choice-Feeding-Bottle/dp/B0027SVJ4Y/ref=sr_1_15?ie=UTF8&qid=1365864540&sr=8-15&keywords=nuk

dsc0096tr.jpg

Γυάλινα μπουκάλια 3 της NUK στενό στόμιο χρησιμοποιημένα με στεφάνη, τάπα και καπάκι αλλά χωρίς θηλές. Και ένα το ίδιο της Chicco. Και δώρο ένα σιλικόνης της Nuby.

dsc0094yk.jpg


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Εκπαιδευτικά ποτηράκια χρησιμοποιημένα. Ένα της Nuby και ένα της Nuk. Λαχανί και κίτρινο αντίστοιχα.

dsc0095do.jpg

dsc0097n.jpg


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Μπανιέρα της Neonato μεγάλη σε πορτοκαλί χρώμα με 2 αντιολισθητικές ανατομικές θέσεις. Σε άριστη κατάσταση σαν αυτήν.

http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=01-01-0001&extLang=


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όποια κοπέλα ενδιαφέρετε για κάποιο από τα παραπάνω ας μου στείλε και πμ για να το δω σίγουρα.

Ευχαριστώ;)


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, τιμουλα για τον μαρσιπο?

Ευχαριστω

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Σου έστειλα πμ.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Γυμναστήριο της Fisher-Price χρησιμοποιημένο αλλά στο κουτί του. Όπως αυτό

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=431

Απλά το έχω μαζεμένο και δεν έχω φωτογραφία από το ίδιο αλλά είναι σε άριστη κατάσταση.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελάτε κορίτσια όλα σε άριστη κατάσταση. Είναι κρίμα να κάθονται. Ας τα χαρεί κάποιο άλλο μωράκι.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μάρσιπος δόθηκε. Αύριο πάει ταχυδρομείο. Ευχαριστώ πολύ.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...