Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Καθισμα και βάση Isofix Peg Perego, Καρότσι διδύμων Pep Perego Aria Twin


Recommended Posts

ΚΑΘΙΣΜΑ αυτοκινήτου Peg perego primo viaggio πορτοκαλί καφέ, για βρέφη 0 - 13 κιλά, 80 Ευρώ

Bάση Isofix για ΚΑΘΙΣΜΑ αυτοκινήτου Peg perego primo viaggio 50 Ευρώ

Καρότσι διδύμων Peg Perego Aria Twin Πορτοκαλί/Καφέ 100 Ευρώ

6973 005758

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

$T2eC16ZHJGsFFMmRO5%297BRpT2r5wdw%7E%7E48_2.JPG

Είναι ακριβώς σαν αυτό αλλά χωρίς την βάση της εικόνας. Aντί αυτής μπορεί να χρησιμοποιηθεί η isofix:

isofix-base-for-primo-viaggio-tri-fix-car-seat.jpg

Αν την φωτογραφία την θέλεις για να δεις την κατάσταση του καθίσματος θα ήθελα να σε ενημερώσω πως είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Το ίδιο και η βάση. Με την πρώτη ευκαιρία θα το φωτογραφίσω για να το ανεβάσω.

Επίσης κάτι που δεν έχω αναφέρει. Μπορώ να δώσω τη βάση ή το καθισματάκι χωριστά.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σε ποιά πόλη είσαι?

Έχεις ιδέα τί γίνετε με τα μεταφορικά(το κόστος)?

Ενδιαφέρομαι για την βάση μόνο.

Είμαι στην Αθήνα. Δεν γνωρίζω μεταφορικά κόστη, δεν το έχω ψάξει. Μπορώ να μετρήσω διαστάσεις και βάρος ώστε να υπολογίσεις τι κοστίζει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΘΙΣΜΑ αυτοκινήτου Peg perego primo viaggio πορτοκαλί καφέ, για βρέφη 0 - 13 κιλά, 80 Ευρώ

Bάση Isofix για ΚΑΘΙΣΜΑ αυτοκινήτου Peg perego primo viaggio 50 Ευρώ

Καρότσι διδύμων Peg Perego Aria Twin Πορτοκαλί/Καφέ 100 Ευρώ

6973 005758

Το καρότσι το έδωσα. Ευχαριστώ όσους ενδιαφέρθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην Αθήνα. Δεν γνωρίζω μεταφορικά κόστη, δεν το έχω ψάξει. Μπορώ να μετρήσω διαστάσεις και βάρος ώστε να υπολογίσεις τι κοστίζει.

Διαστάσεις: 60Χ35Χ15

Βάρος: 5 Kg

Πρόχειρα υπολογίζω πως το κόστος είναι 15 Ευρώ για Point to Point μεταφορά με ταχυμεταφορική ή 6 Ευρώ με ΕΛΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...