Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Η μια και μοναδικη vasdeli είναι εγκυούλα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 286
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Βασδελι μου γλυκο!!!7 Ιανουαριου ειχα πητ εγω(του 2010 βεβαια :) )και γεννησα 28/12!!!εκανα πρωτοχρονια με την οικογενεια μου σπιτι αφου αν και καισαρικη ειχα καλη αναρρωση και βγηκα 31/12!!!η πιο ομορφη πρωτοχρονια της ζωης μου!!!!!Με το καλο κοπελαρα μου!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λοιπόν, ας φωνάξω:

Βοήθειαααααααααα!

Στο echo, δόξα τω Θεώ όλα καλά, έγινε το μωράκι 190 γραμμάρια, είχε 142 χτύπους το μανάρι μου....Μου δώσανε μπόλικες φωτό και έχει χίλιες δυο μετρήσεις που πρέπει να ψάξω στο ιντερνετ για να καταλάβω τι είναι η καθεμιά

ΑΛΛΑ

Φύτρωσε τσουτσούνι!!!!!! Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εδώ στο νησί. Ποιον να πιστέψω τώρα η άμοιρη μάνα;:-D Στον γιατρό μου έχω άπειρη εμπιστοσύνη, και τις 3 προηγούμενες φορές είχε πέσει διάνα από την 13 βδομάδα(αυχενική).

Έπαθα ένα σοκ, ομολογώ....Δεν με νοιάζει καθόλου αν είναι αγοράκι τελικά, ή αν είναι κοριτσάκι....Έπαθα σοκ γιατί εδώ και 1 βδομάδα άρχισα να έχω προαίσθημα για αγοράκι!!!(και το είχα εκμυστηρευτεί στον vasdeloσύζυγο!!!) Γιαυτό σοκαρίστηκα!:mrgreen: Αν επαληθευτεί το προαίσθημα μήπως να πάω για μέντιουμ;;;;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

__________________


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσάκι μου γλυκό!!!

Τι υπέροχα νέα!!!

Όποτε σκέφτομαι το σουσαμάκι μας, πάντα έχω στο μυαλό μου, ότι είναι αγοράκι και μετά θυμάμαι ότι είναι κοριτσάκι!!!

Λες κι εγώ να είμαι μέντιουμ;:P


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό!!!

Τι υπέροχα νέα!!!

Όποτε σκέφτομαι το σουσαμάκι μας, πάντα έχω στο μυαλό μου, ότι είναι αγοράκι και μετά θυμάμαι ότι είναι κοριτσάκι!!!

Λες κι εγώ να είμαι μέντιουμ;:P

:P:p:p:p:p:p:p8)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Βίκυ μου,

χαίρομαι που όλα πάνε καλά και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!!

Είτε είναι αγοράκι, είτε κοριτσάκι!!:D

Πάντως ένα ψιλοσοκ το παθαίνεις, όσο να 'ναι!!!!:D


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου,

χαίρομαι που όλα πάνε καλά και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!!

Είτε είναι αγοράκι, είτε κοριτσάκι!!:D

Πάντως ένα ψιλοσοκ το παθαίνεις, όσο να 'ναι!!!!:D

Σ'ευχαριστώ, Μαρία μου!!!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...