Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Μανουλες Φεβρουαριου 2015


Greta

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες!

Κρυώσαμε σήμερα; Όλο το βράδυ έβρεχε εδώ και επιτέλους μύρισε κανονικό φθινόπωρο! Αν και είπα ότι θα κρατηθώ και δεν θα κάνω ψώνια πριν τη Β' επιπέδου, τελικά υπέκυψα! Είναι πολύ μακρυά η εξέταση ουαααα :cry:

Πήρα λοιπόν τρία φορμάκια, αυτό και αυτά τα δύο. Δεν άντεξα η έρμη!

Greta, τι λες παιδί μου, ακούς εκεί μας χαλάς τη διάθεση! Έχει και μυξούλες; Δοκίμασες καυτό μπανάκι και εντριβή με αμυγδαλέλαιο με λίγες σταγόνες μέντας; Τσάκισέ τον και στην κοτόσουπα ή γιουβαρλάκια (χωρίς αυγολέμονο όμως, έχει μια καταπληκτική συνταγή στις Συνταγές της παρέας).

Papagalia, η μάνα μου μου είπε ότι σίγουρα θα χρειαστούμε κοντομάνικα φανελάκια κοφτά στα πόδια και από πάνω ολόσωμο φορμάκι. Σκουφάκι επίσης και υπνόσακο για να μην πετάει την κουβερτούλα. Κατά τα άλλα, ξέρω ότι είναι καλό να μη το σκάμε με ένα σκασμό ρούχα, ελάχιστα πιο βαριά από ότι θα φορούσαμε εμείς.

Anna τα καρότσια έχουν δύο ενδείξεις κιλών. Τα κιλά που αντέχουν (π.χ. παιδιά μέχρι 15 κιλά) και το βάρος του καροτσιού. Ένα ελαφρύ καρότσι είναι στα 6-7 κιλά. Ένα βαρύ στα 13-15. Και εμείς άσχετες είμαστε, στην έρευνα αγοράς το έχουμε ρίξει :D

Αθηνά μου έχω δεν κρατάω ούτε τα προσχήματα! Τα έλεγα αυτά στη μάνα μου χθες και μου είπε "Από εδώ και στο εξής έτσι θα είσαι. Μουτζούρα το μωρό; περήφανο κλάμα εσύ! Χόρεψε το μωρό; Πάλι κλάμα εσύ"

Και μη ξεχνιόμαστε ε, Παρασκευή σήμερα!

puppy.jpg


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέεεερα κόΖζζζζμε!! :D:D

Επιτέλους Παρασκευή !!!

Βάσω εγώ κρατάω χαρακτήρα... Τα ρίχνω όλα στις ορμόνες για την ώρα (όπου ώρα==τα επόμενα 20 χρόνια τουλάχιστον όπως το κόβω χαχα!)

Υπέκυψες ε;; Εγώ ακομα αντέχω... έχω πει ότι δεν πρόκειται να πάρω τπτ που να θυμίζει... μωρο μέχρι να μας πει ο γιατρός ότι όλα είναι καλά (θέλω να ελπίζω πως θα είναι!) στη β' επιπεδου και για αυτό αποφεύγω και να κοιτάζω οτιδήποτε γιατί δεν θα ...συγκρατηθώ (όταν πήγα στα h&m --που δεν είναι και τπτ φοβερά σχέδια δλδ -- για ρούχα για μένα με το ζόρι με κράτησε ο άντρας μου να μην..ορμήσω παρα δίπλα και να σηκώσω όλα τα παιδικά :tongue:) .

Ούτε καρότσια, κούνιες, λοιπό εξοπλισμό έχουμε ασχοληθεί... Έρευνα αγοράς Νοέμβρη (ψυλλιάζομαι ότι θα λάβουμε για χριστουγεννιάτικα δώρα ... αποστειρωτές φέτος :shock:) και 15/01 (με τις εκπτώσεις) αρχίζουν οι αγορές(!)

'Αννα Εγώ έχω ψωνίσει ήδη κάποια εγκυμοσυνής από το H&M (δεν είχα παντελόνι να φορέσω(!)) έχει ποικιλία σε παντελόνια, ειδικά τα τύπου σωλήνα κάτω (ειδικά άμα είσαι λίιιγο μικρό ή λίιιγο μεγάλο μέγεθος, πχ στπ 38-40 είχε πριν λίγες μέρες από όλα τα σχέδια το 36(που είναι ψιλοsos) που έψαχνα εγώ με το ζόρι βρήκα). Από κανονικά ίσια ή boot-cut έχει μόνο από ένα σχέδιο και το boot-cut στο κέντρο τουλ δεν το βρήκα, θα δοκιμάσω και στης Ν. Ιωνίας τώρα με τις προσφορές...

Έχει όμως συμπαθητική ποικιλία σε μπλούζες σε αρκετά καλές τιμές...


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑΙ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΡΥΩΣΕ ΛΙΓΟ!

ΕΓΩ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 9/10.ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΟ ΛΕΩ!:D

ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ INGLESINA TRILOGY, ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ, ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΩ ΜΕΓΑΛΗ, ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΧ 5 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ.ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ CHICCO ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ (ΟΠΟΤΕ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΚΕΙ ΕΚΤΑΚΤΩΣ!)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ, ΚΑΤΙ ΛΙΣΤΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, Η ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΥΜ ΠΧ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014..ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!!!


F4oIp2.png
Link to comment
Share on other sites

♒ Τα υδροχοάκια

Papagalia: 06/02/2015 baby-girl.png

Greta: 08/02/2015 baby-boy-icon.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Αλεξάνδρα

anna 1999: 08/02/2015

Boulitsa: 12/02/2015 baby-boy-icon.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Ιασώ

D_Nasia: 15/02/2015 baby-boy-icon.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Ρέα

Έλενα: 16/02/2015 baby-girl.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Νοσοκομείο Μυτιλήνης

Little_Star: 17/02/2015 baby-boy-icon.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Ιασώ

♓ Τα ψαράκια

Vtgian: 19/02/2015 baby-girl.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Έλενας Βενιζέλου

Adamanta: 19/02/2015 baby-boy-icon.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Ρέα

Quinsey: 20/02/2015 baby-boy-icon.png

Kashmam: 23/02/2015 baby-girl.pngHospital_Facility_Plain_Red.png Γέννεσις

Νομίζω τα έβαλα σωστά, αν έκανα κάτι λάθος πείτε!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με σουπερ διάθεση!!!

νομιζω τον τσακισαμε τον ιο!!έχουμε να κάνουμε πυρετό απο τις 3:30 το πρωι!!το μονο που μένει είναι να καλυτερέψει το στοματακι του!είναι χαλιά!

Βασω είναι υπεροχαααααααααα ;) ;)

Με το καλό να τα φορέσει το κοριτσάκι σου!!!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα με σουπερ διάθεση!!!

νομιζω τον τσακισαμε τον ιο!!έχουμε να κάνουμε πυρετό απο τις 3:30 το πρωι!!το μονο που μένει είναι να καλυτερέψει το στοματακι του!είναι χαλιά!

Βασω είναι υπεροχαααααααααα ;) ;)

Με το καλό να τα φορέσει το κοριτσάκι σου!!!

Μπράβο σας! Άντε περαστικά σας, θα στρώσει και το στοματάκι. Λίγο χαμομηλάκι, λίγο μέλι και θα γίνει μια χαρά. Χαίρομαι που σου άρεσαν, να δεις τα αγορίστικα, είναι κουκλίστικα επίσης. Α έμαθα ότι τα Νext έχουν και κατάστημα στην Αθήνα, νομίζω Καλλιθέα!

Καλά το πινακάκι μας το έχω κάνει μία κούκλα! Το καλύτερο του forum με διαφορά!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πο πο βρε Βάσω... Προσπαθώ κ εγώ να κρατηθώ, αλλα με βάζεις σε πειρασμό... Συγκεκριμένα μπαίνω κ εγώ στο next κάθε 5-6 μερες κ χαζεύω, αλλα είπα κ εγώ να αρχίσω τις αγορές μετα τη β επιπέδου... Τέλεια, με γεια σας!

Greta κουράγιο, ξεμπερδευετε... Εγώ σήμερα ειμαι καλύτερα απο λαιμό, αλλα η μύτη λες κ ειναι ανοιχτή βρύση και δεν παίρνω ανάσα απο τη μύτη... Έχω να αλλάξω κ κατι ρούχα της μικρής απο τη βαφτιςη!!! π ειναι τελευταία μέρα κ δν ξέρω πως θα την παλέψω....

Άννα το trilogy έχω κ εγώ κ με βόλεψε παρα πολυ στο πρωτο μ παιδάκι. Τώρα θα το χρησιμοποιήσω ξανά.... Μπορεί ν ειναι λιγο ακριβό, αλλα ήδη εχει βγάλει τα λεφτά τ....

Για τα h&m που λέτε εγώ πήρα δυο καλσόν χοντρά εγκυμοσύνης κ ένα τζιν κ πλήρωσα 55 ευρώ... Τα θεωρώ πολλά ρε γμτ για κατι π δν θα ξανά βάλω... Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πάρει τρία κολάν σε διαφορετικά χρώματα μέγεθος Xl απο ένα κινέζικο μαγαζί, σύνολο 15 ευρώ πλήρωσα. Είχαν λάστιχο στην μέση, το οποίο έκοψα με ψαλίδι και όσο μεγάλωνε η κοιλιά το έκοβα κι άλλο προς τον καβάλο, αλλα με το λάστιχο στεκόταν... Για να καταλάβετε με ένα τέτοιο κολάν πήγα να γεννήσω. Μετα τα έδωσα στην πεθερά μ π φοράει Xl, τα έραψε εκεί π τα είχα κόψει κ τα φοράει ακόμα. Το ίδιο θα κάνω κ τώρα. Το κολάν βολεύει το χειμώνα με μια μακριά μπλούζα κ μπότακια ξεμπερδεψες.. Δίνω ιδέες...


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας! Άντε περαστικά σας, θα στρώσει και το στοματάκι. Λίγο χαμομηλάκι, λίγο μέλι και θα γίνει μια χαρά. Χαίρομαι που σου άρεσαν, να δεις τα αγορίστικα, είναι κουκλίστικα επίσης. Α έμαθα ότι τα Νext έχουν και κατάστημα στην Αθήνα, νομίζω Καλλιθέα!

Καλά το πινακάκι μας το έχω κάνει μία κούκλα! Το καλύτερο του forum με διαφορά!

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ!!!!ναι του βάζω μέλι χαμομήλι δεν έχω δοκιμάσει.θα το δοκιμασω.

Δεν εχω κοιτάξει καθόλου εκεί για ρούχα.στο River West έχει ενα καταστημα που λέγεται next children.αυτο είναι η κάποιο άλλο?


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλά το πινακάκι είναι τέλειο Βάσω!

Ερώτηση: Σας είπε ο γιατρός σας που θα γεννήσετε (που συνεργάζεται αυτός) ή διαλέξατε μόνες;

Ρωτώ γιατί την τελευταία φορά που πήγα στο γιατρό (πριν 10 μέρες) τον ρώτησα και μου είπε "θα τα συζητήσουμε εν καιρώ αυτά είναι νωρίς ακόμα" και επειδή η επόμενη επίσκεψη είναι μαζι με την β' επιπέδου και βλέπω όλες σας -σχεδόν- να ξέρετε ... αναρωτιέμαι :confused:


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Greta, γράψε άκυρο για Καλλιθέα, ναι είναι αυτά στο River West!

Αθηνά, οι ιδιώτες γιατροί συνήθως συνεργάζονται με πολλές κλινικές και σε καθοδηγούν ανάλογα με διάφορα κριτήρια (οικονομικά, επιλογή τρόπου τοκετού κλπ) οπότε λογικό μου ακούγεται να στο αφήνει για αργότερα.

Ευχαριστούμε Boulitsa! Ας ελπίσουμε ότι στη Β' επιπέδου δε θα μας κάνει καμία γυριστή να μας βγει αγόρι. Εμ θα τζάμπα τα ρούχα, εμ και μικροπούλης να μας ξεγελάει τόσο καιρό, δε θα το αντέξω η μάνα χα χα χα! Αυτό με τα κομμένα κολάν μου το έχει πει και μια συνάδελφος, αυτό έκανε σε όλη την εγκυμοσύνη και μου ακούγεται και εμένα μια χαρά σενάριο!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας!!! Βροχερή μερα σήμερα δεν σταμάτησε να βρέχει!

Greta μου τελείωσε ο πυρετός; Υπέροχα! Αντε τωρα να περασει και το στόμα τ κ μετα ξανά αρρώστιες ποτε!

Vtgian εγω είπα κοριτσιστικα δεν θ πάρω γιατι τον πρώτο καιρό αυτά μεγαλώνουν σαν τα μανιτάρια κ αφού εχω ενα σωρό απο τον γιο ουδέτερα χρώματα είπα θα βάλει αυτά. Κ απο την άλλη ορίστε της Gretas στη Β επιπέδου γίνε αγόρι οπότε κ εγω περιμένω την Β επιπέδου να σιγουρευτω κ ααααν Μ γυαλίσει τπτ ροζ μπορεί κ να το πάρω.

Quinsey εγω απο την πρωτη επίσκεψη τα ρώτησα ολα που θα γεννησω ποσο η κλινική ποσο ο γιατρός κ Μ τα ειπε. Ήταν πολύ νωρίς η αλήθεια ειναι αλλα ήθελα σιγά σιγά να τα μαζεύω για να μην Μ φανούν πολλα στο τέλος.

Boulitsa εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη την έβγαλα με jumbo κ κινεζικά τωρα ρε συ ενώ ειμαι στα ίδια κιλα κ ενα λιγότερο δεν Μ κάνουν! Με σφίγγουν, πως γίνεται αυτο δεν μπορω να καταλάβω... Κ πήρα κ εγω απο τα h&m 2 τζιν και μπλούζες οχι εγκυμοσυνης απλά φαρδιές κ Μεγάλο νούμερο να χωράει η κοιλια τωρα πως θα κάθονται μετα την γέννα επάνω μου ιδέα δεν εχω μπορεί να ειμαι σαν χαϊβάνι!!


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Vtgian εγω είπα κοριτσιστικα δεν θ πάρω γιατι τον πρώτο καιρό αυτά μεγαλώνουν σαν τα μανιτάρια κ αφού εχω ενα σωρό απο τον γιο ουδέτερα χρώματα είπα θα βάλει αυτά. Κ απο την άλλη ορίστε της Gretas στη Β επιπέδου γίνε αγόρι οπότε κ εγω περιμένω την Β επιπέδου να σιγουρευτω κ ααααν Μ γυαλίσει τπτ ροζ μπορεί κ να το πάρω.

Πατριώτισσα χίλια δίκια έχεις άλλα έλα που εγώ είμαι πρωτομανούλα και α. δεν έχω τίποτα από κανέναν (δυστυχώς συγγενείς είναι μακριά και όλοι έχουν πολύ μεγάλα παιδιά και δεν έχουν κρατήσει) β. ενθουσιάζομαι εύκολα :oops:

Τώρα άμα βγει αγόρι, ευτυχώς έχω τη φίλη μου που σας έλεγα που γεννάει τελικά τέλος Γενάρη και είναι σίγουρο ότι θα έχει κορίτσι, οπότε τα δωράκια έτοιμα θα της τα έχω, να μη τρέχω κιόλας :)


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχααχ πλάκα έχει!εγώ έχω ενα φορεμα ενα σετακι με σορτς(πεθαινωωωωω)εναν σκούφο κάλτσες ροζ με καρδουλες αστεράκια κτλ...τα στέλνω σε οποία τα θέλει!!!!:) :)

boulitsa περαστικά σου κούκλα μου ξέρω τι Τράβας εγώ κοντευω να κλείσω δεκαήμερο άρρωστη..μύτη ακόμα τρέχει τα αυτιά μου σφυριζουν είναι βουλωμενα,δράμα άστα!υπομονή και θα περάσει

Βασω ναι έχω ψωνισει στον μικρο απο εκεί.αυτό το καταστημα ηταν στο εμπορικό στο Ρέντη.ενα που έχει μέσα ηλεκτρονική Carrefour και αλλά μαγαζιά..το είχα δει εκεί(ήμουν έγκυος ακόμα)και μετα το είδαμε τυχαία στο River west.Θα το ξανά επισκεφτω σύντομα.

Γιατί εγώ δεν θα χρειαστω τίποτα για το νεο μέλος τα έχω όλα..απλα όπως σας είπα θα παρω στον μεγαλο(αυτό το λέω και γελαω) σεντονακια για πιο μεγαλα παιδάκια με αυτοκίνητα κτλ.τα μωρουδιακα στο μωρο μέχρι να μεγαλώσει και εκείνο.λιγα τα έξοδα ευτυχώς γιατί είναι δύσκολα τα πραγματα....εγώ άνεργη κανένα επίδομα τίποτα :( :(

kashmam θες τόσο πολύ να είμαι αγόρι παλι ε?

Εγώ πάντως κορίτσια δεν είχα κανεναν να μου δώσει τίποτα.ευτυχώς μονο κούνια και κάθισμα αυτοκινήτου.τα αλλά όλα μόνοι μας!τώρα έχω και μια ξαδέρφη μου που θα με βοηθήσει πολύ!

Quisney λογικά στο β επιπέδου θα σου πει.


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα εξηγηστε μου και μένα αυτό με τα κολαν.πως στέκονται χωρίς λάστιχο?είμαι φαν του κολαν-μποτα-μπλουζα

Δεν ειναι χωρίς λάστιχο, εχει λάστιχο, απλά το κόβεις απο μπροστά για να μπει η κοιλιά και κρατάει το γύρω γύρω... Απο το να πάρω ένα κολάν εγκυμοσύνης π στο τέλος θ με στενεύει κιόλας κ θα θελω άλλο ενώ το έχω πληρώσει 25 ευρώ, θεώρησα καλύτερο να παρω 3 με 15 ευρώ και να τα κοψω απο μπροστά. Μετα ας τα πετάξω. Απλά κοιτάξτε αυτά π θ πάρετε να έχουν λάστιχο απο το κανονικό μέσα, όχι το χοντρό. Μετα στη χειρότερη μπορείς να ρίψεις και κορδονια παπουτσιών στην κάθε άκρη λάστιχου π κόβεις κ ν τα δενεις, το έχω κάνει κ αυτό κ πάλι με τη μπλούζα δε φαίνεται..... Είχε πλάκα πάντως, θυμάμαι στο τέλος τα είχα κόψει τόσο πολυ π χωρίς μπλούζα απο μπροστά φαινόταν όοοοοοολο το βρακι. Αλλα ήταν πολυ βολικό... Έβαζα κ μια φανέλα για ν μν κρυώνει η κοιλιά και τέλεια!:tongue:


7qw0p2.pngbIK3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...