Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

πως να μαι οσο ζω ελπιζω αντε να δουμε τα υγρα εχουν αυξηθει η αληθεια αλλα θελω απλα να με πιασουν οι πονοι και να παω να γεννησω τοσα πολλα ζηταω του λεω το ενοικιοστασιο τελειωσε ο επομενος εσυ βγαινεις αντε ξεκουβαλα. τι καταλαβαινει εκει μεσα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εσυ; πως τα πας; καλα γουρουνιασα οικτρα σημερα δυο χοιρινες και παγωτο με μερεντα και φρουτα από πανω και καπνιστη μπυριτσα αστα

χαχαχαχαχαχα δεν παιζεσε!!!!!!!!!!!!το ενοικιοστασιο τελειωσε ο επομενος εσυ βγαινεις αντε ξεκουβαλα....χαχαχαχαχαχαχχαχαχααχα

Καλα ειμαι, απλα θα ημουν πολυ καλυτερα αν δεν πονουσαν τα κοκαλα στην λεκανη και μπροστα...πολυ πονο ρε παιδι μου!καλα οταν αλλαζω πλευρο μονο τα κλαματα που δεν βαζω.

Τσιμπησες απο οτι βλεπω!χαχαχαχαχαχα

Σημερα πηραμε οικογενειακο παγωτο...αποδειχτηκε ΑΤΟΜΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!εεεε τι να κανουμε και εμεις αφου δεν βγαινουν θα το ριξουμε στο φαγητο :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεννησα!!! 3500 ο μικρος μου,φτ κ θηλασαμε απο το πρωτο λεπτο!θα σας γραψω αναλυτικα αλλη στιγμη!φιλια σε ολες!

Αχ καλη μου και σε ψαχναμε!!!!!!!!!!!!Να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να παντα γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!Αχ συγκηνηθηκα παλι!!!!!!!!!!!Αχ συνεχιζοντε με γοργο ρυθμο τα γεννητουρια!Περιμενουμε τα νεα σου οταν μπορεις!φιλακια


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Cristab να σου ζησει!!! Μπράβο!!! Είδατε κορίτσια που την ψαχναμε;; Τέλεια θα περιμένουμε νέα!!!

Κορίτσια μόλις γύρισαν κι έχω λιγα πονάκια, εύχομαι να γεννησω!!! Αν φύγω για νοσοκομείο θα στείλω μήνυμα!!! Αν και δεν έχω ελπίδες....

Σαγκρε γεννητουρια!!! Άντε να παιρνούμε σειρα !!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Cristab να σου ζησει!!! Μπράβο!!! Είδατε κορίτσια που την ψαχναμε;; Τέλεια θα περιμένουμε νέα!!!

Κορίτσια μόλις γύρισαν κι έχω λιγα πονάκια, εύχομαι να γεννησω!!! Αν φύγω για νοσοκομείο θα στείλω μήνυμα!!! Αν και δεν έχω ελπίδες....

Σαγκρε γεννητουρια!!! Άντε να παιρνούμε σειρα !!!!

λες να εκανε δουλεια η ανηφορα???????αντε συμπεθερα περιμενω τα ευχαριστα κι απο σενα!!!Να διαβασω οτι γεννηθηκε η νυφη μου!!!!!!Μπυριτσα ειπιες?

Εμενα με εχει πιασει λιγο η μεση αλλα με τοση ταλαιπορια και τοση αυπνια λογικο ειναι!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμπεθέρα μακάρι!!! Θέλω να γεννησω και να υσηχασω!!! Θα ενημέρωσω..

Τι μπύρα; Σόδα ήπια!!.... Οι υπόλοιποι μοχιτο κτλ αλλά εντάξει...ωραία ηταν και απο το σπίτι που βαριομουν ενα παραπανω

Ελπίζω σήμερα εκτός αν γεννησουμε να δούμε ήρεμη νυχτα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες Ιουνίου!Έχετε γίνει φανατική συνήθεια λέμε!Μπαίνω με αγωνία να διαβάζω ποια γέννησε και πότε!!Να σας ζήσουν σε όλες τις τσουπρίτσες που ήδη γεννήσατε!Ειδικά στην Κόγια, ε ως τρίτεκνη αγορομάνα καταλαβαίνετε!!Κοριτσάρα μου, καλό σαραντισμό και καλή δύναμη με το λόχο σου κι εσύ!Σαγκρούλι, ακόμη το μαγκάκι number 2 ε??Πολύ βασανιάρικα τα αγοράκια σου χιχι!Μάμα, πού είσαι σήμερα?Εγώ πάντως τον τρίτο μετά από ανηφόρα τον γέννησα χαχα!;););)Με το καλό και σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν αργότερα τον Ιούνιο!!!Και στα δικά μας οι Αυγουστομανούλες!:cool:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσιαααα!!! Εβα βραδυ δεν μπηκα κ τσουπ ηρθε μπεμπουλινι...βρε μπας κ ειμαι η κατσικοποδαρη εδω??? Cristab μου να σου ζησει...χαρα κ ευτυχια καθε μερα να σας δινει!!! Περιμενουμε λεπτομεριες!!!! Οι υπολοιπες ακομη να ξυπνησετε???? Μηπως εχουμε κ καμια αλλη στα σκαρια?? Sangre πως νιωθεις??? Ειχες ξανα τιποτα?? Mama? Πως εισαι πονας? Εγω ρε κοριτσια ξυπνησα παλι με πονο στα κοκαλα κατω...κ νομιζω ωρες ωρες οτι θα πεταχτει το κεφαλι...νιωθω τετοια πιεση που περπαταω σαν παπια...αλλα το ειχα και πριν καμια 10αρια μερες το συμπτωμα αυτο κ μετα εξαφανιστηκε...τι ναπω!! Οι υπολοιπες μανουλες π ειστε??? Κοριτσια του μαντειου των δελφων ειδαμε τιποτα τελευταια? Κανενα ονειρο???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! οπως καταλαβατε αλλη μια μερα ξημερωσε χωρις μπεμπακι!!! μαλλον με κοροιδευει!!! δεν πειραζει περιμενω!!!

Μαρουσκακι ευχαριστουμε!!! αντε και στα δικα σας με το καλο οταν ερθει η ωρα!!!! η ανηφορα δεν με βοηθησε αυτη τη φορα!!!

καλα Δημητρα εγω να δεις πως παω;;; νιωθω και χοντρη παω και σαν πιγκουινος και ειμαι λιγο θεαμα!!! χαχα

εχθες ηταν συντονισμενοι οι πονοι αλλα γενικα δεν κρατησαν, ο αντρας μου κρατουσε χρονο και με κοιτουσε με ενα χαμογελο αγωνιας αλλα μ αυτο εμεινε ο καημενος.....μετα με το παραμικρο με ρωτουσε τι εγινε;; αλλα του λεω κοιμησου δεν βλεπω φως....χαχα

οι υπολοιπες που ειστε;; σας πλακωσε το παπλωμα;;;

συμπεθερα πες μας τι ειδες στον υπνο σου;;;

Σαγκρε που εισαι;; γεννας;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εδω ειμαι με ροζ καφε βλεννες και πετρωματα χτες ειπαμε τοιχο τοιχο αχ μακαρι!!!!!!!

μαρουσκακιιιιιιιιιιιιιιιι που σε κοπελιτσα σε σκεφτομαι αχ τις ευχες σου κοπελια εσενα που πιανουν!!!!!

κρισταααααααααααααααα μπραβο καρδουλα μου να σου ζησει η τσουπριτσα πολυ χαρηκα

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Ιουνίου, με το καλό σε όλες, να μας συγχωρείτε που σας διαβάζουμε αλλά έχει γίνει θρίλερ το θέμα σας! Εύχομαι να μην καθυστερήσετε άλλο και να απελευθερωθείτε και οι αγκαλιές σας να γεμίσουν από τα μωράκια σας.

Και κάτι που κολλάει στην περίσταση:

http://www.mama365.gr/24148/to-sex-sthn-egkymosynh-se-9-xekardistika-skitsa.html


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!

Δημητρα ….01/04 αγορακια διδυμα

kidenio ..........18/05 αγοράκι-κοριτσάκι διδυμα

Αnna100479…22/05 κοριτσάκι

marina-roz …..26/05 αγοράκι

popaki ………..26/05 κοριτσακι

Μaria1984… 06/06 κοριτσάκι

νικηαντωνία....07/06. αγοράκι-κοριτσάκι διδυμα

kyoya ........... 07/06 αγοράκι

christab........09/06 αγορακι

ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ

mama82........12/06 κοριτσάκι

sangreluna. .19/06 μαγκακι

Ευη 1985…….22/06 κοριτσακι

Βασω 79…….24/06 αγορακι

dimitra2222.. 27/06 κοριτσάκι

Constantan…27/06 κοριτσακι

kirtiblue.........30/06 αγοράκι

ZZOUZOU......30/06 αγοράκι

Nefeli2014 ….. 08/07 κοριτσάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...