Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2015!


Dekoglo

Recommended Posts

Γεια σας μανουλες!!

Ωραια Φορουλινα μου!!Μακαρι να πατε και να περασετε ομορφα!

Εμεις για φετος δεν μας βλεπω πουθενα..εχουμε πολλα ανοιγματα!

Εμενα Λιλα καθεται και με κοιταει με περιεργεια οταν το φτιαχνω και μου γελαει!!χαχαχα

Εμεις τρωμε πατατα,καροτο,κολοκυθι βαλαμε και κοτοπουλο λιγο και τρωει κι απο την αλλη θα δοκιμασουμε και μοσχαρακι!

Το μονο κακο πως δεν γινεται να προλαβει να φαει 3 γευματα!Η φρουτοκρεμα ή το φαγητο...δεν γινεται και τα 2 δεν μας φτανει η ωρα!

Και οσο για τη σαλιαρα κι εγω θα παρω πλαστικες γιατι δεν την παλευω αλλο με το πλυσιμο στο χερι..γιατι πλενω κατευθειαν μην μεινουν λεκεδες...προς το παρον βρηκα κολπο και βαζω τη σαλιαρα αναποδα!χαχαχα δηλαδη το υφασμα απο μεσα και το πλαστικο απο εξω κι απλα το μαζευω οτι πεσει!Αυτο σημερα το εκανα κι εκανε δουλεια!

Γι αυτο Λιλα δοκιμασε το το απογευμα!!!;);)


3ih6p2.png

Glezp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κι απο εμας... χθες γιναμε 7 μηνων αντρακια!!! Τρωμε σαν τρελοι φρουτοκρεμα με οτι φρουτο μας κατεβει στο μυαλο, κρεμα βανιλια το απογευμα με λαχταρα, αλλα το μεσημέρι την αλμυρη γευση δεν την αγαπαμε καθολου!!! Με πολυ ζορι δεκα κουταλιες. Ειδικα με το κοτοπουλο... δραμα. Το μοσχαρι καπως καλυτερα.σταματησαμε να λερωνουμε απιστευτα τις σαλιαρες μας. Γενικα ειμαστε πιο οργανωμενοι.

Για να δειτε τι σας περιμενει... παρτε παρκο οσες δεν εχετε γιατι σε λιγο ποιος σας πιανει!!! Εμεις σηκωνοναστε ορθιοι στο παρκο κ κανουμε πλαγια βηματακια! Κοριτσια ολα γινονται απο μερα σε μερα. Γι αυτο προσοχη.

Εγω επειδη μενω σε περιοχη με απιστευτα πολλες κατσαριδες εκανα απολυμανση στους εξωτερικους χωρους γιατι ουρλιαζω αμα δω αλλα δυστυχως το ιδιο κ ο αντρας μου!!!

Πειτε κανενα μερος για διακοπες οικογενειακα κ ησυχα;


zGnhCSY.jpgzGnhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ανθη να σου ζήσει το αντράκι!!!

Μικρή Μανούλα δεν παίζει πλύσιμο στο χέρι! Αρκετές δουλειές έχουμε!

Εγώ όταν έχω τρελό λεκέ μουλιάζω με πρασινο σαπούνι!

Δοκίμασε το!

Καληνύχτα κορίτσια!


Jr3pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις γλυκές γλυκές μανούλες!!! Είμαι και εγώ μανούλα, εδώ και 6 μήνες και 5 ημέρες... που σημαίνει... αποκτήσαμε την πεταλουδίτσα μας 23 Δεκεμβρίου, στις 11 παρά δέκα το βράδυ... 2.950... 52 εκ. με καισαρική, μετά από 24 ώρες προσπάθειας με πρόκληση τοκετού μιας και ήμουν 41 εβδομάδων και η μπεμπούλα απολάμβανε την θαλπωρή της κοιλίτσας της μαμάς χωρίς να το σκέφτεται να βγεί.. Αυτά με λίγα συνοπτικά λόγια... Σας διαβάζω από όταν ήμουν 6 εβδομάδων, έπαιρνα θάρρος από εσάς όταν τα έβρισκα σκούρα... λύσεις όταν τις είχα ανάγκη... χαρές με τις χαρές σας... να' μαι κι εγώ λοιπόν εδώ για να μοιράζομαι την πιο όμορφη εμπερία της ζωής μου... να είμαι μανούλα.. κορίτσια κοιτάζω την μπεμπούλα μας στα μάτια... της λέω "σ'αγαπώ πολύ" κι εκείνη βγάζει μια γλυκιά φωνούλα, χαμογελάει πλατιά, κλείνει τα ματάκια με νάζι... σαν να μου λέει "το ξέρω μανούλα, κι εγώ σ'αγαπώ"... πείτε μου τί πιο όμορφο!!!!! ΑΠΛΑ ΛΑΤΡΕΙΑ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Χαρα καλως ηρθες!να σου ζησει η ζουζουνα σου!

Καλε γιατι δεν μας μιλουσες τοσο καιρο;;

Πρωτο μήνυμα βλεπω σε εμας;;;;καλε πως αντεξες;;;χαχαχα!

Ανθη ναι παρκο!ακομα δεν εχω παρει να φανταστεις.

Παντως για διακοπες εγω ελεγα κοντα...αγκριστρι,αιγινα...κυθνο...

Μικρη μανουλα πλαστικη σαλιαρα να σωθεις!θα με θυμηθείτε κορίτσια!

Λιλα μου εγω τον βαζω στο ρηλαξ μεχρι να του φτιάξω την φρουτοκρεμα η το φαγητο του.

Καμια φορα εχει γκρινια αλλα τι να κανουμε;;;


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια

χαρα καλως ηρθες

εμεις βαπτίζουμε την μπεμπουλα μας την κυριακη και τρεχω. πολύ αγχος λεμεεε νομιζω ότι κατι ξεχναω συνεχεια.

πειτε ρε κορίτσια εσεις που τα περασατε εχω φτιαξει τις μπομπονιέρες εχω παραγγειλει μπισκότα, τρουφάκια, λεμοναδες για την εκκλησια. γλυκα για το τραπεζι. πηρα δωρο στον νονο. εκλεισα τον στολισμο. είναι να κανω κατι άλλο σαν μαμα?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια

χαρα καλως ηρθες

εμεις βαπτίζουμε την μπεμπουλα μας την κυριακη και τρεχω. πολύ αγχος λεμεεε νομιζω ότι κατι ξεχναω συνεχεια.

πειτε ρε κορίτσια εσεις που τα περασατε εχω φτιαξει τις μπομπονιέρες εχω παραγγειλει μπισκότα' date=' τρουφάκια, λεμοναδες για την εκκλησια. γλυκα για το τραπεζι. πηρα δωρο στον νονο. εκλεισα τον στολισμο. είναι να κανω κατι άλλο σαν μαμα?[/quote']

Νομιζω οτι εισαι μια χαρα!

Α!και φωτογράφο.


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε τι φαγανα μωρακια εχουμε!!!!

Κι εμεις τρωμε καλα πια!!

Εχουμε κι ενα δοντακι!!!

Να παρετε παρκο ειναι το μονο μερος που τον αφηνω ελευθερο.Αλλιως οπουδηποτε αλλου τον δενω.Εμεις κανουμε βαρελακια και τρελαινεται να γυριζει το σπιτι με τη στρατα.Τωρα για να σηκωθει μονος του ουτε λογος ακομη.Προσπαθει να μπουσουλησει.Σηκωνει πωπουδακι και ξανασκαει κατω ο χοντρουλης μου...:tongue:

Καναμε κι ενα μπανακι...του αρεσε πολυ πολυ!!!

Μαμα της Βαλεριας μια χαρα ειναι ολα...με το καλο!!!!!Μονο φωτογραφο δεν ανεφερες...:confused:Κι εγω ετοιμαζω τις μπομπονιερες.Σεπτεμβρη βαφτιζουμε.Με το καλο ολα τα μωρα μας!!

Καλα μπανακια και καλες βουτιες!!!!!


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!!!

Χι χι χι χι χι!!!!!

Μυστικός πράκτωρ θου βου εδώ....

Όχι βρε.... άμα σου πω foroulina ότι απλά δεν το είχα σκεφτεί ότι είχα κι εγώ κάτι να πω θα με πιστέψεις????

Βαλέρια για την βάπτιση που λες νομίζω ότι είναι όλα όσα πρέπει αυτά που αναφέρεις... ρουχαλάκια για το μπεμπάκι για να πάτε εκκλησία πήρες???

Όσον αφορά το πάρκο... ω ναι!!! Λύνει τα χέρια...όσο βέβαια είναι διατεθειμένο το μωράκι να κάτσει... ω σικικονάτη σαλιάρα εμάς δεν μας πολυβολεύει.. την μπέμπα δλδ... γιατί δεν κάθεταθ καλά στο καιμάκι της και δείχνει να δυσφορεί οπότε φοράμε την κλασσική σαλιάρα την υφασμάτινη με την αδιαβροχοποίηση από μέσα.. μια ποικιλία εξ αυτών πολύ όμορφα λερωμένες, τέλεια χρωματισμένες με χρώματα από φρούτα, παντζάρια, σπανάκια κ.α. χο χο χο χο.... άψογα ε???????? Ααααα κορίτσια... η πιο πρόσφατη υπέροχη νομίζω αγορά μας... είναι... κάλυμμα για το καρότσι μας με αφρό μνήμης ...το ευχαριστιέται το μωράκι μας πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι εχω κλεισει και φωτογραφο. και φορεματακι της πηρα για να παει εκκλησια. θα ντυθούμε οικογενειακως στα μπλε. και ο νονος χαχαχαχα

σαλιαρες και εμας μας εσωσαν οι πλαστικες γιατι λυπομουν τα ρουχαλάκια της. τωρα βεβαια την εχω μονο με την πανα της όταν την ταιζω οποτε κομπλε. παρκο δεν εχουμε παρει ακομα την αφηνω στο πατωμα αλλα πλεον γινεται επικινδυνη. την αφηνω και σε δευτερόλεπτα είναι στην άλλη ακρη του χαλιου. σηκωνει το πωπουδακι και σπρωχνει με τα ποδια. από δοντακια τιποτα και την ψαχνω κάθε μερα. τις τελευταίες 3-4 μερες μου γκρινιαζε παρα πολύ και δυσκολευομουν να την βαλω για υπνο και λεω μαλλον δοντι αλλα τιποτα. μαλλον από την ζεστη ηταν.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ολα ετοιμα λοιπον μαμα βαλεριας!μπραβο!τι μπομπονιερες πηρες;

Θου βου ολο και κατι θα εχουμε να πουμε!χαχαχαχα!

Πες μου οτι γράφεις απο κινητο!γιατι μου αρεσε η σικικονατη και το καιμακι της!χαχαχα!

Εγω να δεις πως τα γράφω και τα διαβαζω 2 φορες πριν πατησω υποβολη.

Blueroses που χαθηκες εσυ;;;αχ μεγαλωνει μωρεεεε!

Μολις εριξε ενα χαλαζι κορίτσια! Χαμος!


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσι!!!!! Χρυσοχέρα!!!! Πολύ όμορφες!!!

Foroulina μέσα πέφτεις!!!! Χο χο χο χο.... το καιμάκι της ήταν αποκορύφωση της ταχύτητάς μου....

Εμείς κορίτσια λέμε για βάπτιση τον Σεπτέμβριο, με πολύ λίγο κόσμο δλδ γονείς, αδέρφια και νονοί, σε ένα εξωκλήσσι με φοβερή θέα. Απλά και όμορφα. Το ακριβώς αντίθετο απ'τον γάμο μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...