Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΕΤΡΑΩ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ...ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΚΑΘΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΣΑΙ...ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΙΣΑΙ?


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες σας!!!

πρωτη φορα σας γραφω..αφου τωρα σας ειδα!!!

ειμαι και εγω μελουσα πρωτομαμα με πητ 15/6!

καλως σας βρηκα!!!:D

welcome_045.gif"]welcome_045.gif[/url]

Καλώς ήρθες...

Με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου..Το είδατε το φύλλο?

15/6?Εγώ 16 /6 παντρεύομαι και κάνω και την βάφτιση της μπεμπούλας μαζί..

Να μπαίνεις να τα λέμε..


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου,τα νέα μου δεν ειναι ευχάριστα δυστυχώς.πήγα σήμερα στο γιατρο μου κ μου είπε ότι η κυηση ειναι παλλινδρομη,ειμαι πολυ χάλια αύριο μπαίνω για αποξεση.σας εύχομαι να μη σας συμβεί ποτε...να είστε όλες Καλά κ να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες!οταν συμβαίνει κάτι τέτοιο το πρώτο που σκέφτεσαι ειναι γιατί σε μενα;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες σας!!!

katia ευχαριστω για το καλωσορισμα και με το καλο ευχομαι!!! αχ εχεις προετοιμασιες ε??ομορφα αυτα....

pipinakii και εμας το πρωτο ειναι..και αναμενουμε αγορακι! αθηνα μενουμε ναι..προχωραει η εγκυμοσυνη και εχουμε αρχισει να κουραζομαστε να κουνιεται ο μικρος σαν τρελος...διαφορες ενοχλησουλες...αντε να κρατησετε αγκαλιτσα ενα υγιεστατο μωρακι

Evangelia 79 τι να πω...ευχομαι καλη δυναμη απλα..θα περιμενουμε να μας ξαναρθεις..πολλα φιλια


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσακια μου,τα νέα μου δεν ειναι ευχάριστα δυστυχώς.πήγα σήμερα στο γιατρο μου κ μου είπε ότι η κυηση ειναι παλλινδρομη,ειμαι πολυ χάλια αύριο μπαίνω για αποξεση.σας εύχομαι να μη σας συμβεί ποτε...να είστε όλες Καλά κ να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες!οταν συμβαίνει κάτι τέτοιο το πρώτο που σκέφτεσαι ειναι γιατί σε μενα;;;;;;;

Κουκλίτσα μου κουράγιο..Λυπάμαι πολύ..Αυτό το γιατί με βασανίζει κι εμένα όταν ακούω κάτι τέτοια..έχε πίστη..Φιλάκια


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΤΡΑΩ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ...ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΚΑΘΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΣΑΙ...ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΙΣΑΙ?

Πινακι με το καλο να ερθει η μπουμπου!Ολα θα πανε καλα και σε λιγο θα κρατας το θαυματακι σου αγκαλια! Εμενα με τρεχει ολη μερα ο μικρος, εκανε και ο αντρας μου χειρουργειο, εβγαλε 3 κήλες και δε προλαβαινω τιποτα...

Τα υπολοιπα κοριτσια να χαιρεστε τα μωρακια σας εξω και μεσα στη κοιλιτσα

Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε κοριτσια!η μπεμπα μας 2250 και ειναι στη ΜΕΘ.θα μεινουμε για 3 εβδομαδες να μεγαλωσουμε λιγακι!!δυστηχως δεν την εχουμε παρει αγκαλιτσα ακομα αλλα 2 φορες τη μερα ειμαστε εκει κοντα της!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεννησαμε κοριτσια!η μπεμπα μας 2250 και ειναι στη ΜΕΘ.θα μεινουμε για 3 εβδομαδες να μεγαλωσουμε λιγακι!!δυστηχως δεν την εχουμε παρει αγκαλιτσα ακομα αλλα 2 φορες τη μερα ειμαστε εκει κοντα της!

Πινακι να τη χαιρεστε τη μπεμπουλα σας, γερη και καλοτυχη και γρηγορα να γυρισετε σπιτακι σας! Τωρα αρχιζει τ΄ονειρο!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!δεν εχω χρονο ειλικρινια!δεν την εχουμε παρει σπιτι ενω εγω γυρισα τη παρασκευη..κ μας εχει φαει το δρομολογιο σπιτι-νοσοκ 2 φορες τη μερα!καθε 3 ωρες να βγαλω γαλαμε το θηλαστρο και να αποθηκευω να το πηγαινω στο νοσοκ!

χαμοςςςςς!!!

η μπεμπα ειναι μια χαρα αυριο βγαινει απο εντατικη και παει στην απλη παρακολουθηση ισα ισα μεχρι να αρχισουμε να τρωμε απο μπιμπερο γιατι μεχρι τωρα ειμαστε με σωληνακι.ολα τα αλλα ειναι τελεια..το βαρος μας καλο και η αναπτυξη μας μουρλιαααααα

ειναι μια κουκλα ζωγραφιστη!!!!!!!!απο την αλλη εβδομαδα γυριζουμε σπιτι με το καλο!

σας αφηνω παω για γαλατακι παλι!!!!φιλια σε ολες!!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Πινακι μου τι κανεις???Δεν ξερω αν με θυμασαι σου ειχα ξανα στειλει στο παρελθον και σου ειχα πει οτι εσυ το ανοιξες το τοπικ και συ θα το κλεισεις γιατι σου ανηκει το θυμασαι????

Η στιγμη αυτη ηρθε κουκλα μου.....εισαι πλεον μανουλα και εχεις μια κουκλιτσα...

Να σου ζησει κοπελα μου να ειναι γερη και καλοτυχη και με το καλο να την παρετε στο σπιτακι σας.....

Πολυ χαρηκα....και γω απο τοτε που τα ειπαμε εμεινα και εγκυος και εχω τωρα εναν μπεμπη 2,5 μηνων....:D:D

Τα παιδακια μας ειναι ολη μας η ζωη.....

Και παλι να σου ζησει ...

Μακια πολλα....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...