Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Τελειαααααα.....!!!!! Με το καλο Δημητρουλα μου. Προσεχως πυρεξακια :):):) !!!

Τελικα Γεωργιτσα κ Δημητρουλα θα ακουσω τη συμβουλη σας. Θα παω στις 23 για χοριακη.

Δημητρα μου τι καλα που μπορεις να πας στην Αγια Ελενη. Βοηθεια σου κ σ' ευχαριστω πολυ που θα προσευχηθεις κ για εμενα οπως κ για τα υπολοιπα κοριτσια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσακια!!!!τι κανετε????

Χαθηκαμε(οχι οτι στο fb τα λεμε συχνοτερα...μαλλον το τρεξιμο λογω εποχης φταιει)

Μελενια μου ευχομαι να ανοιξεις το νεο χορο θετικων χοριακων!!!κ μετα να ακολουθησουν τα κοριτσια μας και να γεμισουμε φουσκωμενες κοιλιτσες!!

Μπλου ποσο καιρο ειχα να δω νεα σου!!!!σε βασανιζει το παλικαρακι σου?υπομονη!!!σιγα σιγα θα φτιαξει το προγραμμα υπνου!για την πιπιλα δεν ξερω να σου πω τπτ γτ οσες φορες προσπαθησα να δωσω μου την φτυνει στα μουτρα!ξενο ομως χρειαστηκε αρκετες φορες να δωσουμε κ δεν ειχαμε προβλημα(δεν εχω κουραγιο πραγματικα να μπω στη διαδικασια του θηλαστρου για να μπορεσει να ταϊσει ο αντρας μου τον μπεμπη οταν χρειαστει)σοβαρη ανεπαρκεια βιταμινης d  εχω κι εγω ενω ο μικρος οχι,οποτε καταλαβαινω πως ειναι κ να ζαλιθζεσαι κ να κουραζεσαι πολυ πιο ευκολα!προσεξε το κ παρε συμπληρωμα οπως σου πει ο γιατρος σου!!το μωρο να θυμασαι οτι ειναι παντα καλυτερα οταν η μαμα του ειναι καλα και ηρεμη!(και μην αγχωνεσαι για το συμπληρωμα...γαλα του δινεις οχι δηλητηριο!!)

Νατασακι πραγματικα δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο μαζι σου!!ευτυχια σε καθε τους χαμογελο!!!!

Στρολλακι κι εγω στηνμιδια φαση ειμαι μ εσενα λογω δουλειων,με τη διαφορα οτι δεν καταφερα να τελειωσω!!!ουφφφ

Γεωργιαααααα περιμενω με ανυπομονησια τη στιγμη που θα πεις "ξεκιναμε"!!!!

Αντζι μην αγχωνεσαι για το τραπεζι κοριτσι μου!!Μικρη σημασια εχουν αυτα!!ειδικα στην εποχη μας!!!

Αληθεια κανενα νεο απο την καρπε και τη ροζαλι εχουμε????


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας!!!

Τι χαρα κ αυτη να εμφανιζονται μια-μια εκει που ειχαμε μεινει μονες! :) 

Δεσποινακι μου σ' ευχαριστω πολυ. Το ευχομαι κ εγω κ το ελπιζω με ολη μου την ψυχη. Εσυ βλεπω περνας ονειρικες στιγμες με το αγορι σου. Παντα ετσι να ειστε κοριτσακι μου! Αχ μακαρι να το νιωσουμε κ εμεις συντομα!!!

Μπλου υπομονη μανουλα ... σιγα-σιγα θα βρειτε τις ισορροπιες σας. 

Εγω σημερα κοριτσια μου βαριεμαι τοοοοσο πολυ. Φανταστειτε ξυπνησα, εκανα πρωινο κ ξαπλωσα στον καναπε. Φαγητο ευτυχως μας ετοιμασε η μαμα μου. Ειναι κ αυτο το κρυωμα που μ εχει κανει ρακος. Πφφφ... Σιγα-σιγα ομως πρεπει να δραστηριοποιηθω. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!!!

Τι χαρα κ αυτη να εμφανιζονται μια-μια εκει που ειχαμε μεινει μονες! :) 

Δεσποινακι μου σ' ευχαριστω πολυ. Το ευχομαι κ εγω κ το ελπιζω με ολη μου την ψυχη. Εσυ βλεπω περνας ονειρικες στιγμες με το αγορι σου. Παντα ετσι να ειστε κοριτσακι μου! Αχ μακαρι να το νιωσουμε κ εμεις συντομα!!!

Μπλου υπομονη μανουλα ... σιγα-σιγα θα βρειτε τις ισορροπιες σας. 

Εγω σημερα κοριτσια μου βαριεμαι τοοοοσο πολυ. Φανταστειτε ξυπνησα, εκανα πρωινο κ ξαπλωσα στον καναπε. Φαγητο ευτυχως μας ετοιμασε η μαμα μου. Ειναι κ αυτο το κρυωμα που μ εχει κανει ρακος. Πφφφ... Σιγα-σιγα ομως πρεπει να δραστηριοποιηθω. 

 

Ελα κρυωμένο μας!!

Να είναι καλά η μαμά εγω σουτζουκάκια σήμερα!!Χωρίς πολλά αλάτια ελπίζω να τα φάει ο άντρας!Έχω ετοιμαστεί κ για σίδερο αλλά προς το παρών κοιταζόμαστε!Σημερα η συναυλία με τον καιρό εχω ξενερώσει μέχρι τις 7 θα έχω αποφασίσει τι θα κάνω!!Αλιώς βιβλίο κ καναπέ για ρηλάξ!

Κάτσε χαλαρά όσο μπορείς κ όσο νοιώθεις εσύ ότι θες ότι είναι να γίνει θα γίνει μην φοβάσαι ότι θα κάνεις κάτι κακό ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου....ευτυχως που εχω κ εσας να λεω τον πονο μου...

Τα νεα μου ειναι τα εξης...χαμοοοοοος.

Σκοτωθηκαμε με τον αντρα μου.ας τα πω απο την αρχη.ανακοινωσα λοιπον στα πεθερικα μου οτι κλεισαμε εκκλησια κ οτι τραπεζι δεν θα κανουμε.το εμαθε κ η γιαγια μου η οποια το θεωρησε ασχημο που καναμε τραπεζι στη Σοφια (το οποιο ειχε πληρωσει παλι εκεινη) 130 ατομα τοτε.κ ετσι μας ειπε οτι το σοι το δικο μας 60 ατομα θα το πληρωσει εκεινη.επιασα κ εγω τους γονεις του που ηταν σπιτι μου το πρωι κ τους ειπα οτι εμεις τελικα θα κανουμε κ θα τα πληρωσει η γιαγια μου γιατι το θεωρει ντροπη να διαχωριστουν τα παιδια κ οτι αν θελουν να καλεσουν καποιον αυτοι ,θα το πληρωσουν οι ιδιοι.

Εγινε λοιπον ενας χαμος με τον αντρα μου κ τωρα δεν του μιλαω.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μικρουλες! Τι κανετε; Τι γινεται; Εχουμε γινει τροπικαλ με τον καιρο;!

Δημητρουλα, μα σημερα που ειναι η συναυλια επρεπε να χαλασει; Ακουσα στο ραδιοφωνο πως και περυσι κατι ειχε γινει παλι και δεν τους ειδε ο κοσμος!

Δεσποινιω τι ωραια που μας ξαναεπισκεφτηκες! Τι κανετε με τον μπεμπακο;

Μελενια ακομα αυτο το κρυωμα;;;!!! Που θα παει; θα περασει!

Εγω τα συνηθισμενα. Πρεπει να μαγειρεψω κλπ και να παω το βραδακι μαζι με τον αντρουλη μου στον οφθαλμιατρο, για να οδηγησω μετα την εξεταση του γιατι εκεινος δεν θα μπορει.

πρίν από 11 λεπτά , Angie.31 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου....ευτυχως που εχω κ εσας να λεω τον πονο μου...

Τα νεα μου ειναι τα εξης...χαμοοοοοος.

Σκοτωθηκαμε με τον αντρα μου.ας τα πω απο την αρχη.ανακοινωσα λοιπον στα πεθερικα μου οτι κλεισαμε εκκλησια κ οτι τραπεζι δεν θα κανουμε.το εμαθε κ η γιαγια μου η οποια το θεωρησε ασχημο που καναμε τραπεζι στη Σοφια (το οποιο ειχε πληρωσει παλι εκεινη) 130 ατομα τοτε.κ ετσι μας ειπε οτι το σοι το δικο μας 60 ατομα θα το πληρωσει εκεινη.επιασα κ εγω τους γονεις του που ηταν σπιτι μου το πρωι κ τους ειπα οτι εμεις τελικα θα κανουμε κ θα τα πληρωσει η γιαγια μου γιατι το θεωρει ντροπη να διαχωριστουν τα παιδια κ οτι αν θελουν να καλεσουν καποιον αυτοι ,θα το πληρωσουν οι ιδιοι.

Εγινε λοιπον ενας χαμος με τον αντρα μου κ τωρα δεν του μιλαω.

Ααααχ... Κριμα μωρε που μαλωσατε.... Εγω θα επιμεινω ομως στην αποψη μου. Δεν εγινε και τιποτα να μην κανετε τραπεζι. Η γιαγια σου όπως και οι γονεις μου, ειναι μιας αλλης γενιας που γαλουχηθηκε με πολλα στερεοτυπα και πολλα "πρεπει" και το "τι θα πει ο κοσμος". Καλο ειναι να μενουμε στην ουσια των πραγματων. Αν για να γινει θα πρεπει να κανουν αιματηρες οικονομιες 3 σπιτια,  Θα ελεγα, καλυτερα να μην γινει.

Ελπιζω να τα βρειτε συντομα με τον αντρουλη σου Angie μου.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σας μικρουλες! Τι κανετε; Τι γινεται; Εχουμε γινει τροπικαλ με τον καιρο;!

Δημητρουλα, μα σημερα που ειναι η συναυλια επρεπε να χαλασει; Ακουσα στο ραδιοφωνο πως και περυσι κατι ειχε γινει παλι και δεν τους ειδε ο κοσμος!

Δεσποινιω τι ωραια που μας ξαναεπισκεφτηκες! Τι κανετε με τον μπεμπακο;

Μελενια ακομα αυτο το κρυωμα;;;!!! Που θα παει; θα περασει!

Εγω τα συνηθισμενα. Πρεπει να μαγειρεψω κλπ και να παω το βραδακι μαζι με τον αντρουλη μου στον οφθαλμιατρο, για να οδηγησω μετα την εξεταση του γιατι εκεινος δεν θα μπορει.

Ααααχ... Κριμα μωρε που μαλωσατε.... Εγω θα επιμεινω ομως στην αποψη μου. Δεν εγινε και τιποτα να μην κανετε τραπεζι. Η γιαγια σου όπως και οι γονεις μου, ειναι μιας αλλης γενιας που γαλουχηθηκε με πολλα στερεοτυπα και πολλα "πρεπει" και το "τι θα πει ο κοσμος". Καλο ειναι να μενουμε στην ουσια των πραγματων. Αν για να γινει θα πρεπει να κανουν αιματηρες οικονομιες 3 σπιτια,  Θα ελεγα, καλυτερα να μην γινει.

Ελπιζω να τα βρειτε συντομα με τον αντρουλη σου Angie μου.

Το θεμα ειναι Γεωργια μου οτι κ εγω θελω να κανω,οχι για το τι θα πει ο κοσμος.εξαλλου θα ειμαστε γυρω στα 60 ατομα τωρα,οι στενοί συγγενεις δλδ.το προβλημα ειναι οτι εμεις κ οι δικοι μου πληρωνουν συνεχεια κ εκεινοι δεν εχουν συνυσφερει πουθενα.μονο να δειχνονται ταχα μου θελουν.κ στη βαφτιση της Σοφιας ενω ειχε φορεσει το σταυρο του νονου της πηγαν να της περασουν κ χρυσο οι δικοι του κ κατι που ειχε παρει κ η γιαγια του κ δεν τους αφησα.οι δε γιαγια του οπως κ ολο του το σοι εκτος απο ενα θειο του μονο δεν εχουν ερθει κανεις να δει το παιδι 3,5  μηνων τωρα το παιδι.βρωμοσογο.ασε τα εχω παρει πολυ ασχημα.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angie.31 είπε:

Το θεμα ειναι Γεωργια μου οτι κ εγω θελω να κανω,οχι για το τι θα πει ο κοσμος.εξαλλου θα ειμαστε γυρω στα 60 ατομα τωρα,οι στενοί συγγενεις δλδ.το προβλημα ειναι οτι εμεις κ οι δικοι μου πληρωνουν συνεχεια κ εκεινοι δεν εχουν συνυσφερει πουθενα.μονο να δειχνονται ταχα μου θελουν.κ στη βαφτιση της Σοφιας ενω ειχε φορεσει το σταυρο του νονου της πηγαν να της περασουν κ χρυσο οι δικοι του κ κατι που ειχε παρει κ η γιαγια του κ δεν τους αφησα.οι δε γιαγια του οπως κ ολο του το σοι εκτος απο ενα θειο του μονο δεν εχουν ερθει κανεις να δει το παιδι 3,5  μηνων τωρα το παιδι.βρωμοσογο.ασε τα εχω παρει πολυ ασχημα.

Α τα κλασσικα....λοιπον για να μην εχω τετοια εγω τους τα ξεκοβω...δεν εχω κ γονεις αλλα νονα κ θειες που με βοηθανε ειδικα στον γαμο...επειδη τα πεθερικά μου ειναι με τραπεζια κ λπ να καλουν κ να κανουν τα δικα τους τα ξεκοψα εγω οι δικοι μου πληρωνουν για σπιτι (δεν πηραν τιποτα του αντρα μου μονο σεντονια 2 ζευγαρια) αφου θελετε γλεντι προχωρηστε...Σε βαφτιση παιδιου μας τους τα ξεκαθαρισαμε οτι δεν εχουν καμια δουλεια..εαν θελουν επειδη ειναι κ πολλοι ας κανουν οτι θελουν...ο αντρας μου εχει 7 μπαρμπαδες κ κοντα στα ασε ποσα ξαδερφια κ παιδια..Υ ουσια ετσι χανεται κ τσακωνεται το ζευγαρι που πρεπει να χαρει...σε καταλαβαινω που θες να κανεις γλεντι αλλα εαν ειναι να εχεις τσακωμους αστο...γρουσουζιες ..Ας ειστε καλα κ βρειτε μια μεση λυση

Link to comment
Share on other sites

 

Καλώς το παρεάκι! Κ μένα μου αρέσει αυτή η πολυκοσμία!

Nατασσάκι μου ό,τι διαθέτει κανείς βάζει να μετρά το τικεράκι!  Εσύ μωράκι, εγώ το καλοκαιράκι, χααχαα!!!

Γεωργία φαίνεται που δεν είμαι καλή νοικοκυρά, αργοσέρνομαι  με τις δουλειές, κάθε μέρα κ από κάτι κ αυτό ξεφυσώντας!

Μπράβο Μπλού! Σε χορεύει κ σένα ο μπέμπης, ε; Καλά κουράγια!

Μελένια το ΣΚ δε στάθηκα λεπτό, ούτε τον υπολογιστή δεν έπιασα..γι αυτό δεν μπήκα..τώρα όμως επανήλθα δυναμικά! Δεν τελείωσα, όλο το Μάιο θα μου πάρουν μου φαίνεται! Αυτά που βαριέμαι περισσότερο είναι τα μάλλινα στο χέρι . Κ μετά τα απλώνω μέσα στο σπίτι γιατί έξω με τις λεύκες είναι σα να χιονίζει… Πότε έκανες την ε/τ; Κ πόσων ημερών τα έβαλες τα έμβρυα;

Δημητρούλααααα… Αρχίζει να φτιάχνεται ο χώρος υποδοχής! Σικλακούρ κ ξερό ψωμί!

Δεσποινιώ είπα εγώ ό,τι τελείωσα τις δουλειές; Αν το είπα θα ήταν από κεκτημένη ταχύτητα! Εχω κ τα μάλλινα κ κάτι μπότες να μαζέψω …Κ δεν έχω κ μωρό να  δικαιολογηθώ!!! Λοιπόν ήρθαν την προηγούμενη εβδομάδα να πάρουν τα χαλιά κ ήταν σπίτι η μάνα μου! Της λέει ο τύπος: Καθαρά είναι τα χαλιά, νοικοκυρά η κόρη σας! Γυρίζω  απ τη δουλειά κ πετυχαίνω τη μάνα μου να τα εξιστορεί στον άντρα μου  γελώντας! Μάνα να σου πετύχει!

Άντζι να πω κι εγώ τη γνώμη μου; Θα συμφωνήσω με Γεωργία κ Δήμητρα. Τελικά έτσι που έχουν τα πράγματα το τραπέζι θα σας φέρνει προστριβές κ αντί να χαρείτε τα παιδάκια σας θα μαλώνετε.  Δεν καταλαβαίνουν κ τα πεθερικά σου τίποτα μου φαίνεται… Δίκιο έχεις όπως φαίνεται αλλά αξίζει τον κόπο; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω στρολακι.πιστευω οτι αξιζει το παιδι μου να το χαρω οπως χάρηκα με τη Σοφια μου.εγω αυτο που πρεπει να κανω θα το κανω κ για μια ακομη φορα θα με βοηθησουν οικονομικα οι δικοι μου.αλλα χαίρομαι γιατι θα ξεφτυλιστουν στο σοι τους.γιατι εμεις θα ειμαστε 60 ατομα κ εκεινοι μονο 3 οι γονεις του αντρα μου κ η αδερφη του.κ απαντηση της πεθερας μου οταν της ειπα οτι το θεωρουνε ντροπη να κανουμε τραπεζι στο ενα παιδι κ οχι στο αλλο η απαντηση της ηταν "ε αν δεν εχετε λεφτα δεν υπαρχει ντροπη"χαχαχα.καλα υποχρεωμενοι δεν ειναι ομως θα μπορουσαν να δωσουν κατι

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στρολίτσα αστους να λένε ε την μητέρα σου την χαίρομαι που γελάει η δική μου άρχιζε τις γρήγορες:)

Αντζι μου κανε ότι θες μη στεναχωριέσαι κ αναλώνεσαι να το χαρείς κ τα σόγια να μείνουν στη θέση τους...εμένα τα αδέρφια μου δεν έκανα έξω γλέντια στα παιδιά τους στο σπίτι φίλοι κ συγγενείς μόνο τρώγαμε τα σπάγαμε κ αντίο οι γονείς μου έκαναν πάντα τα γλυκά των παιδιών κ τις μπουμπουνιέρες επιλογή της νύφης μου ήταν τα γλέντια τα άφηναν σε εμάς..γι αυτό κ τα αδέρφια μου πέρα από το να μου πάρουν ότι θέλω δεν ανακατεύοντε..κ τα πεθερικά μου έχουν εκπαιδευτεί από την κουνιάδα μου κ από εμένα που τους τα είπα από τον γάμο ...εαν αξιωθώ να ερθω στη θέση σου δεν ξέρω τι θα κάνω ότι κ να κάνω θα κοιτάξω να περάσω ωραία κ γω κ οι καλεσμένοι..κ πεθερικά στην άκρη το παιδί είναι δικό μας κ οι υποχρεώσεις το ίδιο βεβαίως οι βοήθειες καλοδεχούμενες αλλά χωρίς άποψη τους δικούς μας τους καταφέρνουμε τα πεθερικά;

Γλέντα τα όμορφα κ γερά παιδάκια σου κοίτα να χαρείς τις στιγμές μαζί τους κ όλα τα άλλα στιγμές είναι που τις βλέπουμε όποτε μας την δώσει!! Ηρεμία κ Χαρά λοιπόν εγώ έτσι σκέφτομαι, κ οχι στεναχώριες στη πρώτη επίσημη Χαρά του ομορφάντρα σου:wub:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, DIMITRAS είπε:

Στρολίτσα αστους να λένε ε την μητέρα σου την χαίρομαι που γελάει η δική μου άρχιζε τις γρήγορες:)

Αντζι μου κανε ότι θες μη στεναχωριέσαι κ αναλώνεσαι να το χαρείς κ τα σόγια να μείνουν στη θέση τους...εμένα τα αδέρφια μου δεν έκανα έξω γλέντια στα παιδιά τους στο σπίτι φίλοι κ συγγενείς μόνο τρώγαμε τα σπάγαμε κ αντίο οι γονείς μου έκαναν πάντα τα γλυκά των παιδιών κ τις μπουμπουνιέρες επιλογή της νύφης μου ήταν τα γλέντια τα άφηναν σε εμάς..γι αυτό κ τα αδέρφια μου πέρα από το να μου πάρουν ότι θέλω δεν ανακατεύοντε..κ τα πεθερικά μου έχουν εκπαιδευτεί από την κουνιάδα μου κ από εμένα που τους τα είπα από τον γάμο ...εαν αξιωθώ να ερθω στη θέση σου δεν ξέρω τι θα κάνω ότι κ να κάνω θα κοιτάξω να περάσω ωραία κ γω κ οι καλεσμένοι..κ πεθερικά στην άκρη το παιδί είναι δικό μας κ οι υποχρεώσεις το ίδιο βεβαίως οι βοήθειες καλοδεχούμενες αλλά χωρίς άποψη τους δικούς μας τους καταφέρνουμε τα πεθερικά;

Γλέντα τα όμορφα κ γερά παιδάκια σου κοίτα να χαρείς τις στιγμές μαζί τους κ όλα τα άλλα στιγμές είναι που τις βλέπουμε όποτε μας την δώσει!! Ηρεμία κ Χαρά λοιπόν εγώ έτσι σκέφτομαι, κ οχι στεναχώριες στη πρώτη επίσημη Χαρά του ομορφάντρα σου:wub:

Αυτο θα κανω κοριτσι μου...θα το χαρω κ τους εχω γραμμενους τα πεθερικα μου.εμεις θα βγουμε,θα διασκεδασουμε κ αστους αυτους μες τη μιζερια τους...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

τσουπππ! να'μαι και γω! πως πάει κορίτσια; βλέπω πολλά νέα! γεωργία μου είδα πήγες; ξέρουμε τιμές; σας μίλησαν για τη διαδικασία; μελένια εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα! λίγες μέρες έμειναν!
άντζι κάνε ότι έχεις ονειρευτεί,καλά τα λέει η δήμητρα! στις χαρές μιζέρια δε χωράει! και ας μην είναι τα άτομα που ήταν στο σοφάκι! θα γιορταστεί ο μπέμπης και με λιγότερους και αγαπημένους! τα μούτρα να τα αφήσουν σπίτι τους! δεσποινάκι μπλου νατασάκι πως είσαστε; τι ρωτάω ε; μέσα στην τρελή χαρά! :-D

στρολάκι που είσαι τι νέα έχουμε; εγώ τα δικά μου, ξεκινάω σε λίγες εβδομάδες ξανά διέγερση με φεμάρα/μενοπούρ και βλέπουμε! έχουμε πάρει τα πρωτόκολλα με τη σειρά να δούμε ποιο μου κάθεται καλύτερα! ή μάλλον ποιο μου κάθεται λιγότερο χειρότερα! :-P

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα-καλημερα!!! :) 

Καλε θα τρελαθω απ τη χαρα μου, ολα τα κοριτσια μας σιγα-σιγα ξαναεμφανιζονται!!!! :):):) 

Δημητρουλα τι εγινε με τη συναυλια τελικα? Ακολουθω τη συμβουλη σου, κανω ο,τι με ευχαριστει. Χθες το απογευμα βγηκα απο το σπιτι με τον αγαπημενο μου. Πηγαμε βολτουλα. Το ποσο γρηγορα περασε η ωρα ουτε που το καταλαβα!

Γεωργουλι μου ολα καλα με τον οφθαλμιατρο? Θα σε εκπληξω, το κρυωμα μου υποχωρει πια. Κυπνησα χωρις καταρροη. Χιχιχι... μονο λιγο βραχνη φωνη κ που κ που βηχω. 

Αντζη μου γλυκια ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. Παντως κ εγω στη θεση σου ετσι θα αντιδρουσα. Κανε αυτο που θες για το παιδακι σου. Δεξου τη βοηθεια της γιαγιας σου κ ασε την αλλη πλευρα να αποφασισει απο μονη της. Καλα κ αυτος ο ανθρωπος, το ονομα του θα ακουστει δε μπορει να κανει ενα τραπεζι στους συγγενεις του? Τι να πω... Εσυ κοιτα να χαρεις τοσο την προετοιμασια οσο κ εκεινη την ημερα κ ασε τους αλλους να κανουν τις επιλογες τους.

Στρολλακι την ε.τ. την εκανα 10/5 με βλαστοκυστες 6 ημερων.

Λουκουμαδακι καλως μας ξαναηρθες!!! Ευχαριστω πολυ-πολυ για τις ευχες σου. Με το καλο το νεο σου ξεκινημα. Ευχομαι ολα να πανε τελεια με τη διεγερση κ να συνεχισουν ολα με το καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

άντε μελένια σε λίγες μέρες θα ξέρεις! πότε θα πας; πόσες έβαλες; δύο να φανταστώ; ευχαριστώ για τις ευχές άντε να φτάσω και εγώ σε μεταφορά έχω κολλήσει στις ωοληψίες! :ph34r:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...