Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      εγώ Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να μάθω ποτέ θα γίνει 🥹

      περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο σου 🙏🏼

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

άντε μελένια σε λίγες μέρες θα ξέρεις! πότε θα πας; πόσες έβαλες; δύο να φανταστώ; ευχαριστώ για τις ευχές άντε να φτάσω και εγώ σε μεταφορά έχω κολλήσει στις ωοληψίες! :ph34r:

Στις 23 μου ειπε να παω. Δυο μου εβαλε ναι. 

Μια χαρα θα πας κ θα φτασεις συντομα στην ε.τ. Ολες θα τα καταφερουμε γιατι το θελουμε πολυ. Μονο ενα να εχεις στο νου σου, να εισαι ηρεμη σε ολη τη διαδικασια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!

Γεωργια μου, Στρολακι και Μελένια μου που εχουμε να τα πουμε πολύ καιρο σας χαιρετω με γλυκα φιλια!!!

Κορίτσια μου και εγω χαθηκα αλλα τα τρεξιματα ήταν τρομερα αλλα και πολυ ευχαριστα!!!!

Εγινε η γαμοβάφτιση μας και περάσαμε πολύ όμορφα!!!!

Προσεχως αναμενετε φωτογραφίες!!!

Το αγοράκι μου πλάνταξε στο κλάμα!!!!!

Εμεις μεγαλώνουμε και κάθε μερα κάνουμε και καινουριες σκανταλιες!! Τωρα ειμαστε στη φαση που ξεκιναει να μπουσουλησει και τρωει τα μουτρα του!!! Θυμώνει, μουρμουριζει-μαλώνει καποιον και ξανά τα ιδια!!! Πολύ γελιο αλλά πλέον χρόνος δεν περισσευει! Αφου βλέπω μνμτα ειτε εδω ειτε στο φβ ξεκιναω να γραψω και μενουν κανα 2ημερο στη μεση!!!!!!

Απο φαγητο τα πάμε πια πολύ καλά καθως κοψαμε τα αλεσμενα και βρηκαμε την υγεια μας!!!! αυτη την εβδομαδα εφαγε και μακαρονια με κιμα παρακαλώ!!! Μαγειρεμενα πάντα ειδικα για το αγορακι μου!!!

 

Δεν προλαβαινω δυστυχως να σχολιασω πολλα καθως κανω διαλειμμα απο το σιδερο!!

Αντζουλίνι μου ζορικα ειναι ετσι τα πραγματα! να σας πω την αληθεια και εμεις πολυ δυσκολα οικονομικα ειμαστε!! Ολη τη γαμοβαφτιση την πληρωσαμε εμεις με ότι χρηματα μας εκανε ο κοσμος δωρο!!! Και το τραπέζι!!!! Οι οικογενειες ζοριζονταν να βοηθήσουν και γι'αυτο καλέσαμε συγγενεις πρωτου βαθμου και τα αδερφια της γιαγιας μου και πααααρα πολλους φιλους!!!!!!!! Το καταχαρηκαμε!!!!!! Ηρθαν φιλοι μας απο πολύ μακρια και ηταν σαν ενα reunion!!

Βεβαια να σου πω οτι εγω προσωπικα δεν θα επελεγα να καλέσω το ενα σοι επειδη θα με βοηθουσαν οικονομικα οι γονεις μου και οχι του αντρα μου αν δεν ειχα απο εκει βοηθεια καθως με αυτο τον τροπο σκεψου ότι δεν θα ειναι εσυ και οι συγγενεις σου και απο την αλλη μερια οι 3 τους καθως και ο αντρας σου θα ειναι μονος του χωρις το σοι όπως θα εχεις εσυ... Οπότε ισως θα ηθελε να το αποφυγει!! Σιγουρα η γιαγια σου το θεωρει ντροπή καθως πιο παλια ετσι το εβλεπαν απλα σιγουρα τα χρονια εχουν αλλάξει και μαλλον ο αντρας σου δεν χαιρεται και πολύ να ειναι απο τη μια ολοι οι συγγενεις και απο την αλλη αυτος και οι γονεις του! Οπότε βαλτε τα κατω μαζι και δειτε τι σηκώνει η τσεπη σας.....  Ουτε ειναι ωραιο η οικογενεια σου να πληρωνει για τους αλλους!! Πολύ αδικο!!! Και το οτι θα παρει και απο την αλλη μερια το ονομα και ο παππους δεν κανει ουτε την κίνηση!!!! Θα μπορουσε να πει να κανετε απλα ενα τραπέζι με πιο λίγα ατομα! Αλλα αφου ετσι εγινε τωρα, μην χαλας εσυ την καρδουλα σου και να ειστε καλα με τον αντρα σου καθως το τραπέζι ειναι μια στιγμη, αλλα η πικρια που ισως παρει απο όλο αυτο θα του μεινει....και σκεψου οτι και εκεινος βαφτιζει το αγορακι του... κριμα να μην το χαρει!!!!!

Βεβαια εξω απο το χορο πολλά τραγουδια λεγονται! Οπότε εσυ ξερεις καλύτερα τις συνθηκες!!!!

 

ακουω εναν μουρμουρη που μολις ξυπνησεεεε!!!!

  • Μου αρέσει 2

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marakiinlove είπε:

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!

Γεωργια μου, Στρολακι και Μελένια μου που εχουμε να τα πουμε πολύ καιρο σας χαιρετω με γλυκα φιλια!!!

Κορίτσια μου και εγω χαθηκα αλλα τα τρεξιματα ήταν τρομερα αλλα και πολυ ευχαριστα!!!!

Εγινε η γαμοβάφτιση μας και περάσαμε πολύ όμορφα!!!!

Προσεχως αναμενετε φωτογραφίες!!!

Το αγοράκι μου πλάνταξε στο κλάμα!!!!!

Εμεις μεγαλώνουμε και κάθε μερα κάνουμε και καινουριες σκανταλιες!! Τωρα ειμαστε στη φαση που ξεκιναει να μπουσουλησει και τρωει τα μουτρα του!!! Θυμώνει, μουρμουριζει-μαλώνει καποιον και ξανά τα ιδια!!! Πολύ γελιο αλλά πλέον χρόνος δεν περισσευει! Αφου βλέπω μνμτα ειτε εδω ειτε στο φβ ξεκιναω να γραψω και μενουν κανα 2ημερο στη μεση!!!!!!

Απο φαγητο τα πάμε πια πολύ καλά καθως κοψαμε τα αλεσμενα και βρηκαμε την υγεια μας!!!! αυτη την εβδομαδα εφαγε και μακαρονια με κιμα παρακαλώ!!! Μαγειρεμενα πάντα ειδικα για το αγορακι μου!!!

 

Δεν προλαβαινω δυστυχως να σχολιασω πολλα καθως κανω διαλειμμα απο το σιδερο!!

Αντζουλίνι μου ζορικα ειναι ετσι τα πραγματα! να σας πω την αληθεια και εμεις πολυ δυσκολα οικονομικα ειμαστε!! Ολη τη γαμοβαφτιση την πληρωσαμε εμεις με ότι χρηματα μας εκανε ο κοσμος δωρο!!! Και το τραπέζι!!!! Οι οικογενειες ζοριζονταν να βοηθήσουν και γι'αυτο καλέσαμε συγγενεις πρωτου βαθμου και τα αδερφια της γιαγιας μου και πααααρα πολλους φιλους!!!!!!!! Το καταχαρηκαμε!!!!!! Ηρθαν φιλοι μας απο πολύ μακρια και ηταν σαν ενα reunion!!

Βεβαια να σου πω οτι εγω προσωπικα δεν θα επελεγα να καλέσω το ενα σοι επειδη θα με βοηθουσαν οικονομικα οι γονεις μου και οχι του αντρα μου αν δεν ειχα απο εκει βοηθεια καθως με αυτο τον τροπο σκεψου ότι δεν θα ειναι εσυ και οι συγγενεις σου και απο την αλλη μερια οι 3 τους καθως και ο αντρας σου θα ειναι μονος του χωρις το σοι όπως θα εχεις εσυ... Οπότε ισως θα ηθελε να το αποφυγει!! Σιγουρα η γιαγια σου το θεωρει ντροπή καθως πιο παλια ετσι το εβλεπαν απλα σιγουρα τα χρονια εχουν αλλάξει και μαλλον ο αντρας σου δεν χαιρεται και πολύ να ειναι απο τη μια ολοι οι συγγενεις και απο την αλλη αυτος και οι γονεις του! Οπότε βαλτε τα κατω μαζι και δειτε τι σηκώνει η τσεπη σας.....  Ουτε ειναι ωραιο η οικογενεια σου να πληρωνει για τους αλλους!! Πολύ αδικο!!! Και το οτι θα παρει και απο την αλλη μερια το ονομα και ο παππους δεν κανει ουτε την κίνηση!!!! Θα μπορουσε να πει να κανετε απλα ενα τραπέζι με πιο λίγα ατομα! Αλλα αφου ετσι εγινε τωρα, μην χαλας εσυ την καρδουλα σου και να ειστε καλα με τον αντρα σου καθως το τραπέζι ειναι μια στιγμη, αλλα η πικρια που ισως παρει απο όλο αυτο θα του μεινει....και σκεψου οτι και εκεινος βαφτιζει το αγορακι του... κριμα να μην το χαρει!!!!!

Βεβαια εξω απο το χορο πολλά τραγουδια λεγονται! Οπότε εσυ ξερεις καλύτερα τις συνθηκες!!!!

 

ακουω εναν μουρμουρη που μολις ξυπνησεεεε!!!!

Καλως την!!!! Να ζησετε Μαρακι μου. Καθε ευτυχια να υπαρχει στο σπιτι σας κ να ειστε παντα δεμενοι κ αγαπημενοι! Οσο για το αγορι σας να ειναι καλοφωτιστο! Γερο, τυχερο κ πολυ ευτυχισμενο!!! Παντα χαρες στο σπιτικο σας!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλως την!!!! Να ζησετε Μαρακι μου. Καθε ευτυχια να υπαρχει στο σπιτι σας κ να ειστε παντα δεμενοι κ αγαπημενοι! Οσο για το αγορι σας να ειναι καλοφωτιστο! Γερο, τυχερο κ πολυ ευτυχισμενο!!! Παντα χαρες στο σπιτικο σας!!! 

Σε ευχαριστω μελενια μου!! Σου ευχομαι και σε εσενα ολα να πάνε καλά και του χρονου να μας λες εσυ νεακια απο τη βαφτιση!!!!!!!! Αισιοδοξια και ολα θα γινουν!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

α μελένια πολλές μέρες ε; ε τότε θα πάρεις μια τεράστια χοριακή είμαι σίγουρη! :-D

αχ μαράκι με τον κούκλο τον μπέμπη! κορίτσια και το μαράκι είναι μια κούκλα και ο μπέμπης είναι αχ αχ αχ για δάγκωμα! τι πλάκα που έχουν σε αυτή την ηλικία! που αρχίζουν τις εκφράσεις σαν κανονικά ανθρωπάκια! νεύρα μαλώματα σουφρώνουν φρυδάκια μια τρέλα! :wub:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, λουκουμαδακι είπε:

τσουπππ! να'μαι και γω! πως πάει κορίτσια; βλέπω πολλά νέα! γεωργία μου είδα πήγες; ξέρουμε τιμές; σας μίλησαν για τη διαδικασία; μελένια εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα! λίγες μέρες έμειναν!
άντζι κάνε ότι έχεις ονειρευτεί,καλά τα λέει η δήμητρα! στις χαρές μιζέρια δε χωράει! και ας μην είναι τα άτομα που ήταν στο σοφάκι! θα γιορταστεί ο μπέμπης και με λιγότερους και αγαπημένους! τα μούτρα να τα αφήσουν σπίτι τους! δεσποινάκι μπλου νατασάκι πως είσαστε; τι ρωτάω ε; μέσα στην τρελή χαρά! :-D

στρολάκι που είσαι τι νέα έχουμε; εγώ τα δικά μου, ξεκινάω σε λίγες εβδομάδες ξανά διέγερση με φεμάρα/μενοπούρ και βλέπουμε! έχουμε πάρει τα πρωτόκολλα με τη σειρά να δούμε ποιο μου κάθεται καλύτερα! ή μάλλον ποιο μου κάθεται λιγότερο χειρότερα! :-P

Λουκουμαδένια μου αγαπημένηηηη!!Θα την βρείς την άκρη κ του που.. όλα θα πάνε τέλεια...Ε μα πιά θα τρυπηθουμε θα χαπακωθούμε το αποτέλεσμα μετράει!!!Εχω αρχίσει την καταδτολή κ λουκουμαδένια μου κλαίω με το παραμικρό...χθες με το survivor...τι ευχαριστο να σκεφτω δεν ξέρω για να ανέβω!!!Ωωω ε ότι είναινα γίνει θα γίνει που θα μας πάει το θέλουμε θα τα καταφέρουμε!!!

1 ώρα πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα-καλημερα!!! :) 

Καλε θα τρελαθω απ τη χαρα μου, ολα τα κοριτσια μας σιγα-σιγα ξαναεμφανιζονται!!!! :):):) 

Δημητρουλα τι εγινε με τη συναυλια τελικα? Ακολουθω τη συμβουλη σου, κανω ο,τι με ευχαριστει. Χθες το απογευμα βγηκα απο το σπιτι με τον αγαπημενο μου. Πηγαμε βολτουλα. Το ποσο γρηγορα περασε η ωρα ουτε που το καταλαβα!

Γεωργουλι μου ολα καλα με τον οφθαλμιατρο? Θα σε εκπληξω, το κρυωμα μου υποχωρει πια. Κυπνησα χωρις καταρροη. Χιχιχι... μονο λιγο βραχνη φωνη κ που κ που βηχω. 

Αντζη μου γλυκια ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. Παντως κ εγω στη θεση σου ετσι θα αντιδρουσα. Κανε αυτο που θες για το παιδακι σου. Δεξου τη βοηθεια της γιαγιας σου κ ασε την αλλη πλευρα να αποφασισει απο μονη της. Καλα κ αυτος ο ανθρωπος, το ονομα του θα ακουστει δε μπορει να κανει ενα τραπεζι στους συγγενεις του? Τι να πω... Εσυ κοιτα να χαρεις τοσο την προετοιμασια οσο κ εκεινη την ημερα κ ασε τους αλλους να κανουν τις επιλογες τους.

Στρολλακι την ε.τ. την εκανα 10/5 με βλαστοκυστες 6 ημερων.

Λουκουμαδακι καλως μας ξαναηρθες!!! Ευχαριστω πολυ-πολυ για τις ευχες σου. Με το καλο το νεο σου ξεκινημα. Ευχομαι ολα να πανε τελεια με τη διεγερση κ να συνεχισουν ολα με το καλο!!!

Καμαράκι μου γλυκό δεν πήγα στη συναυλία ξενέρωσα με τον καιρό κ καθησα σπίτι χαλάρωμα κ κλάμα με το survivor χαχα έχω ψιλοπέσει κ σκέφτομαι αρνητικά αλλά δεν θα κατέβω οοοχχχχιιι  ....

Πήγαινε χαλαρες βολτίτσες χωρίς πολύ περπάτημα κ είδες βγήκες πέρασε το κρύωμα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Λουκουμαδένια μου αγαπημένηηηη!!Θα την βρείς την άκρη κ του που.. όλα θα πάνε τέλεια...Ε μα πιά θα τρυπηθουμε θα χαπακωθούμε το αποτέλεσμα μετράει!!!Εχω αρχίσει την καταδτολή κ λουκουμαδένια μου κλαίω με το παραμικρό...χθες με το survivor...τι ευχαριστο να σκεφτω δεν ξέρω για να ανέβω!!!Ωωω ε ότι είναινα γίνει θα γίνει που θα μας πάει το θέλουμε θα τα καταφέρουμε!!!

Καμαράκι μου γλυκό δεν πήγα στη συναυλία ξενέρωσα με τον καιρό κ καθησα σπίτι χαλάρωμα κ κλάμα με το survivor χαχα έχω ψιλοπέσει κ σκέφτομαι αρνητικά αλλά δεν θα κατέβω οοοχχχχιιι  ....

Πήγαινε χαλαρες βολτίτσες χωρίς πολύ περπάτημα κ είδες βγήκες πέρασε το κρύωμα!!!

 

Αγαπημενο μου τρελοκοριτσο θα θυμωσω :mad: κ δε θελω!!!! Διωξε αυτη τη στιγμη τις αρνητικες σκεψεις. Το ξερω ο,τι ειναι δυσκολο γιατι το ζω. Ομως σκεψου το εξης ο αρνητισμος φερνει αρνητισμο κ εμεις αυτο δεν το θελουμε. Εχουμε παλεψει κ παλευουμε καθημερινα πολυ για κατι πολυ ιερο! Δε σου λεω να ειμαστε μες στην τρελη χαρα, γιατι κ αυτο υγιες δεν ειναι. Παιζουμε με πιθανοτητες κ παντα υπαρχει κ η μη επιθυμητη πλευρα. Ομως οσο μπορουμε ας ειμαστε ηρεμες κ αισιοδοξες! Περιορισε τις σκεψεις στο ο,τι πλησιαζει η ε.τ. κ ολα θα πανε καλα, τιποτε αλλο. Ενα-ενα βημα ειπαμεεεε.... Ολα θα πανε καλα γιατι το θελουμε!!! Ακους??? Χαμογελα κ αισιοδοξια σε παρακαλω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κορίτσια... τι κάνετε;;πως είστε με τον καιρό αυτό;;Τι καλά που είχαμε τόσο όμορφο ήλιο τόσες μέρες!!

Εγώ εδώ...έχω το φαγητό στην φωτιά και κάθομαι στο κρεβάτι με τον μικρούλη μας κ τα λέμε γιατί ξύπνησε κ έχει όρεξη για πάρλα ενω παράλληλα σας γράφω.

Τζώρτζια μου γλυκειά πόσο χαίρομαι πραγματικά!!! Άντε να μπείς κλάμπ και εσύ γρήγορα!!! Όλα θα πάνε τόσο καλά θα το δείς!!!

Αααα ο βλάκας επανήλθε...εμμ αλλάζει ο άνθρωπος;;δεν....

εσύ γράψε τον..έχουμε να γίνουμε μάνες πέστου δεν θα ασχοληθώ με εσένα !!!

Η δική μου σαν προφήτης όπως σας έλεγα πριν γεννήσω δεν έχει αλλάξει,είναι τα ίδια χάλια με πρίν!!! Κακιά και ξυνή...με κερασάκι την απαίτηση να τον βλέπει όποτε θέλει  για να το παίξει σε φίλες της καλή γιαγιά...ντροπιάζει κ την λέξη !!!!

Δήμητρα κράτα την θετική σκέψη και αυτή θα βοηθήσει!!! Καλή αρχή με τις ενεσούλες!!! 

Μπλού μου κουράγιο κορίτσι μου,θα μεγαλώσει λίγο και θα ηρεμήσει,είναι δύσκολη η αρχή.Πάρε τις βιταμινούλες σου να δυναμώσεις και θα πάνε όλα καλά.

Μελένια μου περαστικούλια δεν το ήξερα πως είσαι αρρωστούλα!! 

Δεσποινάκι μου αν δεν ταιριάζαμε...:))))

Άντζι μου στενάχωρα πράγματα αυτά,μην χαλάτε την σχέση σας με τον άντρα σου για κανέναν τους!!!!Συμφωνώ με το Μαράκι να πω την αλήθεια και δεν σκέφτομαι καν τα σόγια κ τι θα πούν μονάχα το αν πληγωθεί εκείνος κ πως θα νιώθει.

Στρολλάκι μου και το καλοκαιράκι θα κάνει παρέα στο μωράκι σου οπότε θα μετράει διπλά!!!!

Λουκουμαδάκιιιιι άντε να τελειώνουμε τις διεγέρσεις να πιάσουμε τους υπέρηχους!!!!!Εμείς εδώ φοράμε πάνες για να κάνουμε παρέα στον μπέμπη!!!!

Μαράκι μου μα ζήσετε να είστε ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι για όλη σας την ζωή!!!!

Καλοφώτιστος και ο κούκλος σας!!!!!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει χαμογελάω κ θέλω να είμαι αισιοδοξη απλά η καταστολή με κάνει κάπως...ευσυγκίνητη :oops: δακριζω με το παραμικρό κ νοιώθω ένα βάρος!! Η βροχή θα φταίει ή απλά ξύπνησα στραβά..πήγα να πάρω κ τα υπόλοιπα χαπάκια μου μια χαρά πλησιάζω...Είναι η τρίτη ένεση κ μου έχει στρίψει ωωω υπομονή κ ηρεμία κ ALL GOOD

Link to comment
Share on other sites

νατασάκι τι κάνει ο γλυκούλης; :wub:

άντε να περάσω στους υπερήχους στην κοιλιά το βαρέθηκα το ματσούκι από κάτω! :rolleyes:

δημητράκο ένα κουράγιο και τελειώνεις! είναι καθαρά ορμονικό έχουν πέσει στα τάρταρα τώρα δεν λειτουργούν σωστά και παθαίνεις ότι παθαίνεις! θα περάσει γρήγορα! θα πάρεις τα πάνω σου! βλέπε χαρούμενα πράγματα βρε!


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ενταξει χαμογελάω κ θέλω να είμαι αισιοδοξη απλά η καταστολή με κάνει κάπως...ευσυγκίνητη :oops: δακριζω με το παραμικρό κ νοιώθω ένα βάρος!! Η βροχή θα φταίει ή απλά ξύπνησα στραβά..πήγα να πάρω κ τα υπόλοιπα χαπάκια μου μια χαρά πλησιάζω...Είναι η τρίτη ένεση κ μου έχει στρίψει ωωω υπομονή κ ηρεμία κ ALL GOOD

Τωρα μαλιστα σε αναγνωριζω!!!! :D:D:D  

:wub: ♡♡♡♡♡♡ :wub: 

πρίν από 23 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλό μεσημέρι κορίτσια... τι κάνετε;;πως είστε με τον καιρό αυτό;;Τι καλά που είχαμε τόσο όμορφο ήλιο τόσες μέρες!!

Εγώ εδώ...έχω το φαγητό στην φωτιά και κάθομαι στο κρεβάτι με τον μικρούλη μας κ τα λέμε γιατί ξύπνησε κ έχει όρεξη για πάρλα ενω παράλληλα σας γράφω.

Τζώρτζια μου γλυκειά πόσο χαίρομαι πραγματικά!!! Άντε να μπείς κλάμπ και εσύ γρήγορα!!! Όλα θα πάνε τόσο καλά θα το δείς!!!

Αααα ο βλάκας επανήλθε...εμμ αλλάζει ο άνθρωπος;;δεν....

εσύ γράψε τον..έχουμε να γίνουμε μάνες πέστου δεν θα ασχοληθώ με εσένα !!!

Η δική μου σαν προφήτης όπως σας έλεγα πριν γεννήσω δεν έχει αλλάξει,είναι τα ίδια χάλια με πρίν!!! Κακιά και ξυνή...με κερασάκι την απαίτηση να τον βλέπει όποτε θέλει  για να το παίξει σε φίλες της καλή γιαγιά...ντροπιάζει κ την λέξη !!!!

Δήμητρα κράτα την θετική σκέψη και αυτή θα βοηθήσει!!! Καλή αρχή με τις ενεσούλες!!! 

Μπλού μου κουράγιο κορίτσι μου,θα μεγαλώσει λίγο και θα ηρεμήσει,είναι δύσκολη η αρχή.Πάρε τις βιταμινούλες σου να δυναμώσεις και θα πάνε όλα καλά.

Μελένια μου περαστικούλια δεν το ήξερα πως είσαι αρρωστούλα!! 

Δεσποινάκι μου αν δεν ταιριάζαμε...:))))

Άντζι μου στενάχωρα πράγματα αυτά,μην χαλάτε την σχέση σας με τον άντρα σου για κανέναν τους!!!!Συμφωνώ με το Μαράκι να πω την αλήθεια και δεν σκέφτομαι καν τα σόγια κ τι θα πούν μονάχα το αν πληγωθεί εκείνος κ πως θα νιώθει.

Στρολλάκι μου και το καλοκαιράκι θα κάνει παρέα στο μωράκι σου οπότε θα μετράει διπλά!!!!

Λουκουμαδάκιιιιι άντε να τελειώνουμε τις διεγέρσεις να πιάσουμε τους υπέρηχους!!!!!Εμείς εδώ φοράμε πάνες για να κάνουμε παρέα στον μπέμπη!!!!

Μαράκι μου μα ζήσετε να είστε ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι για όλη σας την ζωή!!!!

Καλοφώτιστος και ο κούκλος σας!!!!!

 

 

 

 

Ασε Νατασακι μου ολα μαζι. Την παραμονη της εμβρυομεταφορας ειχα λιγη ενοχληση στο λαιμο.Απο την ημερα της εμβρυομεταφορας χειροτερευσα. Ευτυχως δεν ειχα πυρετο κ απο σημερα ειμαι πολυ καλυτερα!

Αχ το μωρακι σου, σας εχω κανει εικονα τωρα να τα λετε!!! Χιχιχι.... τι ευτυχιαααα....!!! Θελω κ εγωωωω....!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

νατασάκι τι κάνει ο γλυκούλης; :wub:

άντε να περάσω στους υπερήχους στην κοιλιά το βαρέθηκα το ματσούκι από κάτω! :rolleyes:

δημητράκο ένα κουράγιο και τελειώνεις! είναι καθαρά ορμονικό έχουν πέσει στα τάρταρα τώρα δεν λειτουργούν σωστά και παθαίνεις ότι παθαίνεις! θα περάσει γρήγορα! θα πάρεις τα πάνω σου! βλέπε χαρούμενα πράγματα βρε!

 Φουσκώνουν τα μαγουλάκια του,κάνει φωνούλες,χασκογελάει και μου έχει πάρει τα μυαλά!!! Τώρα τον έχω στην κουζίνα παρέα μου να τελειώσω το φαγητό κ όταν δεν του δίνω σημασία κάνει αααα....

Ααα φιλενάδα αναβάθμιση στο ματσούκι μόλις κλείσεις την 12η εβδομάδα ,εκεί στην αυχενική,έως τότε ανοιχτά ποδαράκια ;)


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , NatasaP είπε:

 Φουσκώνουν τα μαγουλάκια του,κάνει φωνούλες,χασκογελάει και μου έχει πάρει τα μυαλά!!! Τώρα τον έχω στην κουζίνα παρέα μου να τελειώσω το φαγητό κ όταν δεν του δίνω σημασία κάνει αααα....

Ααα φιλενάδα αναβάθμιση στο ματσούκι μόλις κλείσεις την 12η εβδομάδα ,εκεί στην αυχενική,έως τότε ανοιχτά ποδαράκια ;)

χαχαα θα κάνω υπομονή τότε μέχρι την 12η!

α τώρα θα αρχίσει και τα μπρλ μπρλρλμπρλρ και θα λιποθυμάς η μάνα από χαρά! :-D


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Ααααχχχ με το ματσούκι πιφφφφφ....

Νατασσακι μου επικοινωνιακός ο μικρός...έτσι να μας περιγράφεις στιγμές να αναθαρούμε λιγάκι..

Κορίτσια βουρ κ κοντεύουμε...η Μελένια το μαγειρεύει...εγώ προετοιμάζω πυρεξοκρέββατο...η λουκουμαδίτσα μας υπέρηχους κ εξετάσεις...η Γεωργία στη λίστα αναμονής...ε όλες προχωράμε...μια μια μπαίνουμε σε σειρά ....

Θα σκεφτομαι τις μωρομανούλες μας κ τσακ θα αλλάζω διάθεση Ολα καλά κ όλα μα όλα για καλόοοο

Link to comment
Share on other sites

Τσα!!να'μαι παλι κι εγω!!!

Μολις κοιμηθηκε στην αγκαλια μου ο μπεμπης κ ειπα να δω τι κανετε!

Ο καιρος χαλια!!!βρεχει ασταματητα κ κανει κρυο(πανω που ειχαμε βγαλει μπρατσακια κ μπουτακια εξω,να παλι τα χειμωνιατικα..κι οχι τπτ αλλο αλλα τελευταια του αρεσει τρελα να μενει οσο περισσοτερο μπορει γυμνος!!)

Μελενια εγω περυσι 23 του μηνα αν θυμαμαι καλα,εκανα τον πρωτο υπερηχο κ ειδαμε το μικρο μικρο μας σπορακι!τωρα ειναι η δικη σου σειρα!!

Μαρακι σε τρεχει ο γιος εεε????(Μαθαινουμε κι εμεις τι μας περιμενει)..δεν του αρεσαν τα αλεσμενα?μεγαλωσε το αγορι κ τρωει κανονικα πλεον!!!!

Λουκουμαδακι εβαλες την κοκκινοσκουφιτσα να κανει παρεα στο τσαχπινουλη χορευτη???ευχομαι ετσι ενα κ ενα να ερθουν 2 μωωρακια στη ζωη σας συντομα!!!!αααα οσο για το μαρκουτσι εγω στον μπεμπη δεν το ειδα καθολου!φανηκε απο την αρχη στον κοιλιακο υπερηχο(το μαρκουτσι το θυμηθηκαμε 40 μερες μετα τη γεννα)

Δημητρουλα χαμογελαααα κ αισιοδοξια δεν ειπαμε?διαβαζω για τις ενεσεις σου κ θυμαμαι τις ωραιοτατες αντιπηκτικες που ειχαν κανει την κοιλια μου γεματη μελανιες!!!

Νατασακι περιμενες κατι αλλο απο την ξινη????ο γιος θελει απο τωρα τη μαμα του αποκλειστικα δικη του!!!!δεν του αρεσει να σε μοιραζεται με τις κατσαρολες σου!!

Αντζι μου νομιζω το πιο σημαντικο ειναι να χαρειτε εσεις οι 4 την συγκεκριμενη ημερα κ μετα ολοι οι υπολοιποι!προσωπικα επειδη δεν μου αρεσουν αυτες οι διαδικασιες με τα σογια κλπ θα προτιμουσα ακομα λιγοτερα ατομα κ δεν πιστευω πως θα αναρωτηθει καν ο μικρος σας γτ στην δικη του βαφτιση ηταν λιγοτεροι απο οτι στη βαφτιση της σοφουλας!!

Στρολακι οχι μονο δεν τελειωσα αλλα με τα χαλια του καιρου δεν μπορω καν να συνεχισω!!!

Γεωργια ποτε περιμενουμε νεα?????

Παω να φαω κι εγω πριν ξυπνησει το μικρο μου θηριο!!!

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...