Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Α χα χα χα χα! Δυο κιλα συν, λεει η Νατασσου!!! Α στο καλο!.... Μ' εκανες και γελασα!...

Τι κανετε κοριτσια; Όντως ο καιρος δεν υπαρχει! Καπου διαβασα: Στη Γερμανια 35 βαθμους. Στην Ελλαδα 15! Μα τι υπογραψαμε;!

Καλέ ναίιιιιι τόσα γράφει το κοντέρ μου ...έχασα 10 μέχρι να πω κύμινο και τώρα αυτά τα δύο μου κάνουν παρέα.

Τι να κάνουμε...ας όψεται ο θηλασμός που ζορίζονται κ δεν φεύγουν...

Ο καιρός συμφωνώ πιο τρελός δεν γίνεται!!! Εμ μας κάνει τσαχπινιές ο ήλιος εμ όταν αποφασίσει να έρθει θα λιώσουμε!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια! Πως ειστε? Εγω τα γνωστα!

Λουκουμαδακι ο γιατρος μου ειπε να οαρω τηλ στις 6 Ιουνιου για να μου πουν πια μερα ακριβως θα ειναι στην πολη μου, ωστε να τα πουμε απο κοντα. 

Δημητρουλι μου συνεχισε ετσι! Μονο χαρουμενη κ αισιοδοξη να εισαι κ δεν προκειται να φας καμια ηττα. Ολα θα ερθουν με το καλο. Θα δεις!!! 

Γεωργια το τι υπογραψαμε καλυτερα να μη το συζηταμε. Μεχρι κ το καλοκαιρι μας πηρανε! Ελεος....

Νατασουλι κορμαρα-μανα μπραβο κ παλι μπραβο :) . Οσο για τα δυο κιλα λεω πως πρεπει να σε αγχωσουν- χαχαχα!!!! Κανω εικονα το βιταμ κ διπλα το infanrix-hexa. Μμμ... ωραιοτατο μου φαινεται! Φιλακια στα μπουτακια του ζουζουνου!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες κορίτσια!!!

Είχα μια βραδυά με στομαχόπονο κ όνειρα...πωω ξημερώματα κοιμήθηκα..εμ κεμπαπ θέλαμε χθες βράδυ!!

Αχ Νατασσού μου η παρέα σου μια χαρά είναι..2 κιλάκια ε με το που σταματήσεις θηλασμό θα χασεις 4!!Μινιόν μαμά:wub:

Μελένια μου έτσι προσπαθώ χαμόγελα κ εχει ο ΘΕΟΣ αντε από 6 Ιουνίου θα ξαναμπεις σε σειρά κ εσύ all good!!!

Λουκουμαδάκι εδώ ήλιος με δόσεις...περνάνε ακόμα συννεφάκια:cool: δεν πειράζει θα πάρω ζακέτα μαζί μου στον γιατρό...χαχα

Σας αφήνω παω να απλώσω ενα πλυντήριο κνα σιδερώσω τα 2 που εχω αφήσει...τραλαλα gogo καλό μου σίδερο:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

είπε κανείς κεμπάπ; άκουσα καλά; :blink::tongue:

Ενοχηηηηη...:-(

Ακόμα εχω το βαρος της...απόλαυσης...σαλάτα σήμερα!!!Είμαι κομμάτια όλη νύχτα άυπνη...το σίδερο κατέληξε σόδα κ περπάτημαααα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας τσούπρες...

παλεύω να γράψω απο νωρίς.. αλλά ο μπέμπης ήθελε συζήτηση σήμερα... :) τώρα κοιμήθηκε και είπα πρίν φτιάξω κέικ να πω ενα γειά.

σήμερα ήλιο με βροχή,ότι ναναι!!!!

Κεμπάπ διάβασα κ ήπια σόδα κ εγώ χαχαχα....βρε Δήμητρα τρώνε βράδυ τέτοια;;;;

Μελένια άντε να έρθει ο ντοκ πάνω να τα πείτε!!!Του διέλυσα τα μπούτιααααα...το άφησα λίγο με το καλτσάκι κ το εσώρουχο κ εγώ τον φίλαγα κ αυτός γέλαγε :) ..που να πιάσουν ζέστες τι ρούφηγμα έχει να φάει!!!:wub:

Λουκουμαδάκι μου πως είσαι;;;

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια είμαι καινούρια στην παρέα σας!! Είμαι 35 χρονών και έχω πρόωρη εμμηνόπαυση. Η μόνη λύση είναι εξωσωματική με δωρεά ωαρίων! Να σας πω πως έχω ήδη ένα κοριτσάκι 2 χρονών το οποίο η σύλληψη έγινε φυσιολογικά. Μετά πήρα την κάτω βόλτα.. 

Γεωργία μου ήρθα τελικά στην παρέα σας!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Ενοχηηηηη...:-(

Ακόμα εχω το βαρος της...απόλαυσης...σαλάτα σήμερα!!!Είμαι κομμάτια όλη νύχτα άυπνη...το σίδερο κατέληξε σόδα κ περπάτημαααα.

εγώ δημητράκο για το κεμπάπ και δύο βράδια μένω άυπνη.. :tongue:

2 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Γειά σας τσούπρες...

παλεύω να γράψω απο νωρίς.. αλλά ο μπέμπης ήθελε συζήτηση σήμερα... :) τώρα κοιμήθηκε και είπα πρίν φτιάξω κέικ να πω ενα γειά.

σήμερα ήλιο με βροχή,ότι ναναι!!!!

Κεμπάπ διάβασα κ ήπια σόδα κ εγώ χαχαχα....βρε Δήμητρα τρώνε βράδυ τέτοια;;;;

Μελένια άντε να έρθει ο ντοκ πάνω να τα πείτε!!!Του διέλυσα τα μπούτιααααα...το άφησα λίγο με το καλτσάκι κ το εσώρουχο κ εγώ τον φίλαγα κ αυτός γέλαγε :) ..που να πιάσουν ζέστες τι ρούφηγμα έχει να φάει!!!:wub:

Λουκουμαδάκι μου πως είσαι;;;

 

 

 

αχ ο μπέμπης θα έρθω να τον φάω! :wub: καλά λέω νατασάκι.. περιμένω να αδιαθετήσω να ξεκινήσω! ευνοεί και ο καιρός για ανανεωμένες θετικές σκέψεις! ελπίζω να έρθουν! :)

πρίν από 34 λεπτά , Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια είμαι καινούρια στην παρέα σας!! Είμαι 35 χρονών και έχω πρόωρη εμμηνόπαυση. Η μόνη λύση είναι εξωσωματική με δωρεά ωαρίων! Να σας πω πως έχω ήδη ένα κοριτσάκι 2 χρονών το οποίο η σύλληψη έγινε φυσιολογικά. Μετά πήρα την κάτω βόλτα.. 

Γεωργία μου ήρθα τελικά στην παρέα σας!! 

αχ πίνγκου! από το λατρεμένο παιδικό; :D

και πίνγκου σε τρία χρόνια έπεσε τόσο η γονιμότητα; φφφφφφφ σημάδι ότι πρέπει να βιαστούμε και εμείς τελικά! έκανες προσπάθειες με δικά σου;

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια είμαι καινούρια στην παρέα σας!! Είμαι 35 χρονών και έχω πρόωρη εμμηνόπαυση. Η μόνη λύση είναι εξωσωματική με δωρεά ωαρίων! Να σας πω πως έχω ήδη ένα κοριτσάκι 2 χρονών το οποίο η σύλληψη έγινε φυσιολογικά. Μετά πήρα την κάτω βόλτα.. 

Γεωργία μου ήρθα τελικά στην παρέα σας!! 

Ωωωω! Καλώς το το κορίτσι!

Καλά έκανες και ήρθες! Από εκεί έχει πολύ μοναξιά ... Θα δεις τι καλό και τυχερό παρεακι ειναι αυτο!

Δημητρουλα τι ωραία φωτο με μπεμπεδοφατσουλα είναι αυτή!

Μελένια ευτυχώς το ραντεβού σου είναι κοντά! Οδηγίες προς ναυτιλλομενους!

Νατάσσα σοβαρα; Δύο κιλα;;;;; Ααααχ! Κλαιν' οι χήρες κλαιν' κι οι παντρεμένες! Α χα χα!

Λουκουμαδακι τι κανεις; Φτιάχνει ο καιρός. Κουράγιο!

Εγώ σήμερα 24ωρη.

Τα φιλιά μου σε όλες!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, λουκουμαδακι είπε:

εγώ δημητράκο για το κεμπάπ και δύο βράδια μένω άυπνη.. :tongue:

αχ ο μπέμπης θα έρθω να τον φάω! :wub: καλά λέω νατασάκι.. περιμένω να αδιαθετήσω να ξεκινήσω! ευνοεί και ο καιρός για ανανεωμένες θετικές σκέψεις! ελπίζω να έρθουν! :)

αχ πίνγκου! από το λατρεμένο παιδικό; :D

και πίνγκου σε τρία χρόνια έπεσε τόσο η γονιμότητα; φφφφφφφ σημάδι ότι πρέπει να βιαστούμε και εμείς τελικά! έκανες προσπάθειες με δικά σου;

Χε χε.. Ναι απο το λατρεμένο παιδικό!! :-P 

Δικά μου δεν υπάρχουν πια.. Κοινώς τζουφια... Μην αγχώνεσαι αν δεν υπάρχει κληρονομικοτητα στο σόι.. 

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ωωωω! Καλώς το το κορίτσι!

Καλά έκανες και ήρθες! Από εκεί έχει πολύ μοναξιά ... Θα δεις τι καλό και τυχερό παρεακι ειναι αυτο!

Δημητρουλα τι ωραία φωτο με μπεμπεδοφατσουλα είναι αυτή!

Μελένια ευτυχώς το ραντεβού σου είναι κοντά! Οδηγίες προς ναυτιλλομενους!

Νατάσσα σοβαρα; Δύο κιλα;;;;; Ααααχ! Κλαιν' οι χήρες κλαιν' κι οι παντρεμένες! Α χα χα!

Λουκουμαδακι τι κανεις; Φτιάχνει ο καιρός. Κουράγιο!

Εγώ σήμερα 24ωρη.

Τα φιλιά μου σε όλες!

Γεωργία μου ήρθα.. Όντως πολύ μοναξιά από κει. Χάθηκαν όλα τα κορίτσια.. 

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Χε χε.. Ναι απο το λατρεμένο παιδικό!! :-P 

Δικά μου δεν υπάρχουν πια.. Κοινώς τζουφια... Μην αγχώνεσαι αν δεν υπάρχει κληρονομικοτητα στο σόι.. 

Γεωργία μου ήρθα.. Όντως πολύ μοναξιά από κει. Χάθηκαν όλα τα κορίτσια.. 

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!!! 

☺☺☺


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

Ξεπήδησα στην παρέα σας από άλλο θέμα, διότι αυτό που με απασχολεί νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο εδώ. Γιατί με αισιοδοξία και χαμόγελο θα γίνω μανούλα (πρώτα ο Θεός) αλλά με απαισιοδοξία και πόνο ξύπνησα πουρνό πουρνό σήμερα. Γιατί με πεθαίνει το κάτω ούλο τόσο πολύ που χτυπάει αφενός σε όλο το στόμα και αφετέρου έχει μουδιάσει το κεφάλι μου όλο από τον πόνο... Είχα πάει πριν ένα δυο χρόνια σε οδοντίατρο και μου είχε πει ότι δε χρειάζεται να κάνω εξαγωγή γιατί οι φρονιμίτες έχουν χώρους να βγουν και βγαίνουν και φυσιολογικά. Οι άλλοι 3 έχουν σκάσει, αυτός είναι που έχει μείνει και μέχρι να βγει με ταλαιπωρεί και αυτός.. 

Το θέμα είναι τώρα που είμαι στην 21η εβδομάδα τι κάνω για να ηρεμήσει ο πόνος :-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...