Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ε μα βρε Μελενια δεν υπαρχει ο καιρος....πωωω ελπιζω τωρα που μπαινω τελικη ευθεια να φτιαξει λιγοοοο...μην μου ριχνει την ψυχολογια...:) 

Θα φτιαξει κοριτσακι μου μην ανησυχεις! Απο τριτη ειπαν μπαινουμε σε πραγματικο καλοκαιρι! Ξερουν τι κανουν τα μπεμπε σου, με τον ηλιο θα μπουν στην κοιλιτσα σου κ ολα θα πανε μια χαρα! :):wub: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Θα φτιαξει κοριτσακι μου μην ανησυχεις! Απο τριτη ειπαν μπαινουμε σε πραγματικο καλοκαιρι! Ξερουν τι κανουν τα μπεμπε σου, με τον ηλιο θα μπουν στην κοιλιτσα σου κ ολα θα πανε μια χαρα! :):wub: 

Χαχα η μητρα μου...αυριο ικα δεν εχω παρει ακομα τα λεφτα της εξωσωματικης..παω να γελάσω..θα κανω τις τελευταιες εξωτερικές δουλειες κ τεζάρισμαααα μετά τις 15 θα ερθει η αδερφη μου Αθήνα να παει γιατρους να μου κάνει κ καμια δουλεια κ εχει ο ΘΕΟΣ!!!Α η κοπέλα που γνωρισα στην ωοληψία δίδυμα είχε κ αίμα παραμονή του υπέρηχου κ ειχαμε 1 σοκ εστω όλα πάνε καλά μεχρι στιγμής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε?

Λουκουμαδακι αν δεν αρχισει να ζεσταινει για τα καλα εγω δεν αισιοδοξω! Μια μας κανει να πιστευουμε πως πλησιαζει το καλοκαιρι κ μια ξεπαγιαζουμε!

Οσο για μενα νιωθω ενα "πλακωμα" που δε με αφηνει να αναπνευσω. Εκει που λεω στον εαυτο μου παρε τα πανω σου την αλλη στιγμη ξαναπεφτω. Μακαρι να γινουν ολα ετσι που να νιωσω γαληνη.

Σας φιλω.

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε?

Λουκουμαδακι αν δεν αρχισει να ζεσταινει για τα καλα εγω δεν αισιοδοξω! Μια μας κανει να πιστευουμε πως πλησιαζει το καλοκαιρι κ μια ξεπαγιαζουμε!

Οσο για μενα νιωθω ενα "πλακωμα" που δε με αφηνει να αναπνευσω. Εκει που λεω στον εαυτο μου παρε τα πανω σου την αλλη στιγμη ξαναπεφτω. Μακαρι να γινουν ολα ετσι που να νιωσω γαληνη.

Σας φιλω.

Link to comment
Share on other sites

Αλοοοοοο

Είμαι στον ΕΟΠΥΥ περιμένω να δω τι εγινε με τα χρήματα της εξωσωματικής μιλάμε κόσμοοοο...Φοραω τζην ζακετα την εχω βαλει βγαλει 10 φορες καθομαι απεξω λογω κόσμου...

ΜΕΛΕΝΙΑ το βαρος θα φυγει με τον καιρο είναι ο καλυτερος γιατρος!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα εχω να σας πω απο 21 Δεκεμβριου καταθεση δικαιολογητικών ακόμα δεν εχει γινει μεταπτωση των αρχειων ωστε να εκκαθαριστει το επιδομα εξωσωματικής..τους λεω κ εγω..τωρα που κάνω την 3η προσπαθεια κ θα φερω εδω τα χαρτια βλεπω να μας τα δινετε ολα μαζι..εχουν προχωρήσει λογοθεραπειες που ειναι 300 ευρω το μήνα κ οχι εμας που ειναι 4000 ουφ!!Νο cooment:shock:

Link to comment
Share on other sites

βρε όταν είναι να πάρουν τα παίρνουν σβέλτα! όταν είναι να δώσουν δε σε είδαν δε σε ξέρουν!

μελένια λογικό το βάρος! ελπίζω με τις μέρες και με τον καλό καιρό να γυρίσει η διάθεση! από το κέντρο τι σου είπαν; πότε ξαναέχεις ραντεβού;

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι..τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;;πως είστε;;;;

Τι τραγικός καιρός είναι αυτός;;;βγήκα να κάνω κάτι εξωτερικές δουλειές την ώρα που κοιμόταν ο μικρούλης και νόμιζα πως ο αέρας θα με σηκώσει και θα φτάσω γλυφάδα!!!!χαχαχα!!!

Πήρα κ το κοπλιμέντο μου απο τον φαρμακοποιό της γειτονιάς που δεν με είχε δεί εως τώρα,κ μου λέει εσύ γέννησες;;;; σόκ!!! Μου λέει να μιλήσεις στην γυναίκα μου να της πείς το μυστικό σου,αυτά είναι!!!ανέβηκε το ηθικό της μάνας!!!! :):) 

Κατά τα άλλα ο μικρούλης μας έκανε το πρώτο εμβόλιο,έκλαψε ο παραπονιάρης μου αλλά  κορίτσια μου το πόσο συγκινήθηκα που δίπλα στο βιτάμ μου πρίν έβαζα τις ενεσούλες μου κ τώρα βάζω τα δικά του εμβολιάκια δεν μπορώ να σας περιγράψω! Άντε κ στα δικά σας :wub:

πήρε κ το μάτι μου την κάρπε;;;;;που είσαι κοριτσάρα;;;;τι κάνει η κούκλα;;;πολλά φιλιά δώσε της!!!!!!

πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλό μεσημέρι..τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;;πως είστε;;;;

Τι τραγικός καιρός είναι αυτός;;;βγήκα να κάνω κάτι εξωτερικές δουλειές την ώρα που κοιμόταν ο μικρούλης και νόμιζα πως ο αέρας θα με σηκώσει και θα φτάσω γλυφάδα!!!!χαχαχα!!!

Πήρα κ το κοπλιμέντο μου απο τον φαρμακοποιό της γειτονιάς που δεν με είχε δεί εως τώρα,κ μου λέει εσύ γέννησες;;;; σόκ!!! Μου λέει να μιλήσεις στην γυναίκα μου να της πείς το μυστικό σου,αυτά είναι!!!ανέβηκε το ηθικό της μάνας!!!! :):) 

Κατά τα άλλα ο μικρούλης μας έκανε το πρώτο εμβόλιο,έκλαψε ο παραπονιάρης μου αλλά  κορίτσια μου το πόσο συγκινήθηκα που δίπλα στο βιτάμ μου πρίν έβαζα τις ενεσούλες μου κ τώρα βάζω τα δικά του εμβολιάκια δεν μπορώ να σας περιγράψω! Άντε κ στα δικά σας :wub:

πήρε κ το μάτι μου την κάρπε;;;;;που είσαι κοριτσάρα;;;;τι κάνει η κούκλα;;;πολλά φιλιά δώσε της!!!!!!

πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!

Ετσι κοριτσαρα ανεβασμενη σε θέλω...

Το βιταμ όντως θαυματουργο...ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι κ τα 5 ωαρια μου ήταν γόνιμα...ευχομαι σαν μαμά του 2018...να χαρίσω τις 900 μονάδες gonal που εχω κ να αντικατασταθεί το κουτί με τα εμβολια του κουκλιου μου!!!Να μου είσαι γερή κ να τον καμαρώνεις...δωστου φιλούνια στην κοιλιτσα κ πες του να μου στελει γουρι..:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

νατασάκι αφού είσαι τσίρος βρε δε θα πάρεις τα κοπλιμέντα από παντου; :-D α ο καλός μου τσιμπήθηκε πόνεσε! αααααααα :wub:

να μην ξαναστέλνω φώτο,τα φάρμακα είναι δίπλα στο βιτάμ! :ph34r: περιμένουν! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ετσι κοριτσαρα ανεβασμενη σε θέλω...

Το βιταμ όντως θαυματουργο...ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι κ τα 5 ωαρια μου ήταν γόνιμα...ευχομαι σαν μαμά του 2018...να χαρίσω τις 900 μονάδες gonal που εχω κ να αντικατασταθεί το κουτί με τα εμβολια του κουκλιου μου!!!Να μου είσαι γερή κ να τον καμαρώνεις...δωστου φιλούνια στην κοιλιτσα κ πες του να μου στελει γουρι..:wub:

Δημητρόοοοο άλοοοο....

το βιτάμ εννοείται θαυματουργό :) θα χαρίσει πολλά μωρουδάκια και το νέο έτος!!!!!Στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου,να τα αντικαταστήσεις σύντομα με μωρουδιακά εμβόλια!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!Μόλις ξυπνήσει θα τον διαλύσω με πολλά φιλιά!!!!!:wub::wub:

πρίν από 2 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

νατασάκι αφού είσαι τσίρος βρε δε θα πάρεις τα κοπλιμέντα από παντου; :-D α ο καλός μου τσιμπήθηκε πόνεσε! αααααααα :wub:

να μην ξαναστέλνω φώτο,τα φάρμακα είναι δίπλα στο βιτάμ! :ph34r: περιμένουν! 

Ομορφιά μου....τσίρος μεν αλλά με δύο κιλά σύν που δεν θέλουν να με αποχωριστούν,δεν φαίνονται αλλά τα βλέπω στο ζύγισμα!!! 

Ναι ο μπομπιράκος μας,πόνεσεεε κ το δάκρυ κορόμηλο!!!!

:):) ήμουν σίγουρη πως θα είχες το βιταμάκι στην σωστή θέση!!!:wub::mad: έρχονται κ στο δικό σου ψυγείο τα εμβολιάκια !!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Δημητρόοοοο άλοοοο....

το βιτάμ εννοείται θαυματουργό :) θα χαρίσει πολλά μωρουδάκια και το νέο έτος!!!!!Στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου,να τα αντικαταστήσεις σύντομα με μωρουδιακά εμβόλια!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!Μόλις ξυπνήσει θα τον διαλύσω με πολλά φιλιά!!!!!:wub::wub:

Ομορφιά μου....τσίρος μεν αλλά με δύο κιλά σύν που δεν θέλουν να με αποχωριστούν,δεν φαίνονται αλλά τα βλέπω στο ζύγισμα!!! 

Ναι ο μπομπιράκος μας,πόνεσεεε κ το δάκρυ κορόμηλο!!!!

:):) ήμουν σίγουρη πως θα είχες το βιταμάκι στην σωστή θέση!!!:wub::mad: έρχονται κ στο δικό σου ψυγείο τα εμβολιάκια !!!!!!

 

Α χα χα χα χα! Δυο κιλα συν, λεει η Νατασσου!!! Α στο καλο!.... Μ' εκανες και γελασα!...

Τι κανετε κοριτσια; Όντως ο καιρος δεν υπαρχει! Καπου διαβασα: Στη Γερμανια 35 βαθμους. Στην Ελλαδα 15! Μα τι υπογραψαμε;!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Α χα χα χα χα! Δυο κιλα συν, λεει η Νατασσου!!! Α στο καλο!.... Μ' εκανες και γελασα!...

Τι κανετε κοριτσια; Όντως ο καιρος δεν υπαρχει! Καπου διαβασα: Στη Γερμανια 35 βαθμους. Στην Ελλαδα 15! Μα τι υπογραψαμε;!

Αχαχα κατι δε παει καλα....μόνο η Νατασσου με καταλαβαίνει που έβλεπα συγκεκριμένα κιλά τόσα χρόνια κ τώρα χαίρομαι που έμειναν δυστηχως χωρις μπεμπε αλλά 4  να χάσω..τα αφήνω για μετά τον Φλεβάρη άντε Μάρτη ας πάνε όλα καλά κ θα ράψω το στόμα .πάντως με την διέγερση εφυγαν 2 εύκολα κ τώρα άλλα 2 είμαι αισιοδοξη οτι δεν θα πάρω αυτή την φορά κιλά αλλά..μπεμπε χαχα!!

Χαζογελάω σήμερα όλη μέρα ειλικρινά σε καλό μου μη φάω καμια ήττα γιατί αντε να μαζευτώ!! Κανω ευχάριστες σκέψεις ρε κορίτσια ουφ:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...