Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

κανε κατι αλλο να μη το σκεφτεσαι.. Η περιοδος της αναμονης ειναι η πιο δυσκολη! Κ εγω στην αναμονη ειμαι κ προσπαθω να σκεφτομαι διαφορα ασχετα. Μολις παω να σκεφτω αυτο λεω στον εαυτο μου οοοοοχι απο τωρα ειναι νωρις ακομα!

Το θέμα είναι ότι έχω ρεπό αύριο και μεθαύριο γι'αυτό με έχει πιάσει ο κ@λαρακος μου. Κατάλαβες? Έχω και αυτά τα υγρά σαν μύξες πυχτα ελαφρώς κίτρινα.... Συγγνώμη για την περιγραφή. Και οι πόνοι από την ωορρηξία...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@noni90 @andrianni kai @kido Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τετάρτη. :shock: θα προσπαθήσω.....:-D

Κορίτσι μου μη βιαστείς να κάνεις τεστ πριν τουλάχιστον τη μέρα που περιμένεις γιατί ακόμα κι αν είσαι δεν πρόκειται να δείξει ακόμα το τεστ και θα απογοητευτεις.  Αν το κάνεις τώρα το αποτέλεσμα θα είναι αναξιόπιστο.  Αφού σε τρώει η αγωνία κάνε ένα την μέρα που περιμένειςμε πρωινά. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Κορίτσι μου μη βιαστείς να κάνεις τεστ πριν τουλάχιστον τη μέρα που περιμένεις γιατί ακόμα κι αν είσαι δεν πρόκειται να δείξει ακόμα το τεστ και θα απογοητευτεις.  Αν το κάνεις τώρα το αποτέλεσμα θα είναι αναξιόπιστο.  Αφού σε τρώει η αγωνία κάνε ένα την μέρα που περιμένειςμε πρωινά. 

Δίκιο έχετε. Απλά μόλις χαλαρώνω λίγο ξυπνάνε οι ψευδαίσθησης. :? Θα το κανω την Τετάρτη. Ότι έχει γίνει εχει γίνει. Ουφ ουφ....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Το θέμα είναι ότι έχω ρεπό αύριο και μεθαύριο γι'αυτό με έχει πιάσει ο κ@λαρακος μου. Κατάλαβες? Έχω και αυτά τα υγρά σαν μύξες πυχτα ελαφρώς κίτρινα.... Συγγνώμη για την περιγραφή. Και οι πόνοι από την ωορρηξία...

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα.... κ να ειναι αυτο που περιμενεις! αλλα... υπομονηηηη μεχρι τη μερα της καθυστερησης κ με πρωινα ουρα που λεει κ η τονια! Ελα μα ολες το ιδιο περναμε! :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα.... κ να ειναι αυτο που περιμενεις! αλλα... υπομονηηηη μεχρι τη μερα της καθυστερησης κ με πρωινα ουρα που λεει κ η τονια! Ελα μα ολες το ιδιο περναμε! :)

Δεν μου έρχεται και κανα τραγούδι να μας αφιερώσω ρε κορίτσια. Κάντε υπομονή κι ' ουρανός να γίνει πιο γαλανος?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δεν μου έρχεται και κανα τραγούδι να μας αφιερώσω ρε κορίτσια. Κάντε υπομονή κι ' ουρανός να γίνει πιο γαλανος?

θα μπορουσε!! χαχαχα

αλλα μη το βλεπεις σαν υπομονη γιατι θα βασανιζεσαι! εγω ετσι το εβλεπα στην αρχη μετα χαλαρωσα παρα πολυ κ προσπαθω να κανω αλλα πραγματα τις 2 βδομαδες της αναμονης! τωρα τρεχω παρα πολυ για το γαμο κ δουλευω κιολας οποτε δεν εχω χρονο αλλα τον προηγουμενο μηνα στην αναμονη εκανα πιτες με δικο μου φυλλο και κεικ και διαλεξα χαλια για το σπιτι και δε ξερω κ εγω τι αλλο.. οτι μπορεις να φανταστεις για να μη το σκεφτομαι. Βεβαια εγω  ειμαι ιδιαιτερη περιπτωση γτ το σκεφτομουν συνεχεια στην αρχη και μολις ερχοταν περιοδος κλεινομουν στο δωματιο κ δε μιλιομουν. εεε μια δυο τρεις δε παει... κ αλλαξα τροπαρι!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Αχ @Nati85 μου δεν έχω τίποτα να ασχοληθώ! Τώρα μόλις με επιασε ένα τραβηγμα αριστερα αλλά καμια σχέση με πονους περιοδου.καλύτερα απο τη μία για να μην ασχολουμαι αλλά κ πάλι έχω πέσει!

Εμένα δε με πιάνει μεση.πολύ σπάνια. Μια ώρα ειχα κ εγώ. Όσο πλησιάζουμε θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.χαχαχα!

Και εγω τα ίδια andrianni μου όπως και εσυ!!έχω λίγα υγρά παραπάνω και κάποια πονάκια αυτα!τιποτα για να βασανιστω η γυναίκα λίγο!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Δίκιο έχετε. Απλά μόλις χαλαρώνω λίγο ξυπνάνε οι ψευδαίσθησης. :? Θα το κανω την Τετάρτη. Ότι έχει γίνει εχει γίνει. Ουφ ουφ....

Εγώ όταν ήμουν σε τέτοια φάση ξεκοκκαλιζα όλο το ίντερνετ με πιθανά συμπτώματα και διάβαζα ιστορίες από διάφορες κοπέλες τι συμπτώματα είχαν κλπ..και έψαχνα να βρω να ταυτιστω. .άστα. ..όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε. .

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@noni90 @andrianni kai @kido Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τετάρτη. :shock: θα προσπαθήσω.....:-D

Κάτι ειναι κ αυτό.Σκέψου πώς δε δειχνει τόσο νωρίς. Έχεις αυτά που πήρες με τα ωορ; Όπως λέει κ η νόνι σκέψου κάτι άλλο. Κ κάτσε να δεις τι θα γίνει κ με μας που ειμαστε πιο πριν! 

πρίν από 26 λεπτά , Nati85 είπε:

Και εγω τα ίδια andrianni μου όπως και εσυ!!έχω λίγα υγρά παραπάνω και κάποια πονάκια αυτα!τιποτα για να βασανιστω η γυναίκα λίγο!!

Πω! Άσε! 

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κ κάτι άλλο; έχει τύχει σε καμία να τρώει τα πάντα όπως όταν περιμενουμε κ τελικά να ήταν έγκυος; γιατί με όλα όσα έχω φάει μάλλον αυτό είναι αντισύμπτωμα!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο τεστ θεωρείτε καλύτερο υπάρχει κανένα που να δείχνει πιο νωρίς. Έχω σγχοθει. Περιμένω την Τετάρτη να κάνω  χοριακή. Αυτές οι δύο νομίζω ώρες ώσπου να βγουν τα αποτελέσματα θα μου φαίνονται αιώνας! Όπως και η Τετάρτη μου φαίνεται.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , noni90 είπε:

θα μπορουσε!! χαχαχα

αλλα μη το βλεπεις σαν υπομονη γιατι θα βασανιζεσαι! εγω ετσι το εβλεπα στην αρχη μετα χαλαρωσα παρα πολυ κ προσπαθω να κανω αλλα πραγματα τις 2 βδομαδες της αναμονης! τωρα τρεχω παρα πολυ για το γαμο κ δουλευω κιολας οποτε δεν εχω χρονο αλλα τον προηγουμενο μηνα στην αναμονη εκανα πιτες με δικο μου φυλλο και κεικ και διαλεξα χαλια για το σπιτι και δε ξερω κ εγω τι αλλο.. οτι μπορεις να φανταστεις για να μη το σκεφτομαι. Βεβαια εγω  ειμαι ιδιαιτερη περιπτωση γτ το σκεφτομουν συνεχεια στην αρχη και μολις ερχοταν περιοδος κλεινομουν στο δωματιο κ δε μιλιομουν. εεε μια δυο τρεις δε παει... κ αλλαξα τροπαρι!

Με το καλό ο γάμος σου. Πότε θα τον κάνετε? Κάποιες φορές το βλέπω χαλαρά. Είναι πως θα με πιάσει. Δεν ξέρω αυτήν την φορά γιατί το σκέφτομαι τόσο έντονα. Ίσως επειδή είναι και οι γιορτές. Ίσως επειδή περνάνε και οι μήνες.. Δεν ξέρω.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια συμβαινει και σε σας οταν ξαπλωνεται για υπνο να νιωθετε πιο εντονους πονους στην κοιλιαα?εγω το βραδυ που ξαπλωνω εχω κατι σουβλιες κατω δεξια και χαμηλα ..αφου λεω τι γινεται ?θα αδιαθετησω νωριτερα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εγώ όταν ήμουν σε τέτοια φάση ξεκοκκαλιζα όλο το ίντερνετ με πιθανά συμπτώματα και διάβαζα ιστορίες από διάφορες κοπέλες τι συμπτώματα είχαν κλπ..και έψαχνα να βρω να ταυτιστω. .άστα. ..όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε. .

Ακριβώς όμως λες και έγραψες για μένα. Όλες ήμαστε διαφορετικές ολες έχουμε κοινά και όλες έχουμε ένα κοινό σκοπό....:)

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια συμβαινει και σε σας οταν ξαπλωνεται για υπνο να νιωθετε πιο εντονους πονους στην κοιλιαα?εγω το βραδυ που ξαπλωνω εχω κατι σουβλιες κατω δεξια και χαμηλα ..αφου λεω τι γινεται ?θα αδιαθετησω νωριτερα?

Κόννυ για όλες φαινεται βουνό! Κ παραπάνω μη σου πω...κ εγώ τα εχω αυτα που λες αλλά οχι τόσο νωρίς. Μακάρι να ειναι θετικό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , andrianni είπε:

Κάτι ειναι κ αυτό.Σκέψου πώς δε δειχνει τόσο νωρίς. Έχεις αυτά που πήρες με τα ωορ; Όπως λέει κ η νόνι σκέψου κάτι άλλο. Κ κάτσε να δεις τι θα γίνει κ με μας που ειμαστε πιο πριν! 

Ναι αυτα έχω. Τέλος το αποφάσισα την Τετάρτη θα το κάνω. ΤΕΛΟΣ. Άντε να έχετε θετικά τεστ να πάρουμε και εμείς λίγο από εσάς...♡


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...