Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια !!!!  πως ειστε?   εγω μετραω αντιστροφα 2 & σημερα!!!   :-D

 γλυκια μου @caramel, ο καρεμελιτος σου θελει παιδακι, απλα συνηθως οι αντρες νομιζουν οτι ολα ειναι ευκολα, οπως και ο δικος μου νομιζε οτι θα το πιαναμε απο τον 1ο μηνα και ολα καλα.....συνηθως προσπαθουν να βλεπουν τα πραγματα πιο χαλαρα γιατι φοβουνται να αντιμετωπισουν την ολη διαδικασια. ...!!  φυσικα δεν ειναι δικαιο για μας αυτο, αλλα εμεις ειμαστε φτιαγμενες για τα δυσκολα και οχι εκεινοι....ειμαι σιγουρη οτι θα πεταξει απο την χαρα του οταν μαθει για την επερχόμενη εγκυμοσυνη σου. και ειμαι σιγουρη οτι και εσυ το θες πολυ να γινεις μανουλα. εμενα η γνωμη μου ειναι να σπρωξεις ακομα λιγακι το θεμα και ολα θα πανε καλα και στους δυο σας. Μολις παρει αγκαλια το παιδακι του θα εχει ηδη καταλαβει οτι μπορει να γκρεμισει τον κοσμο για να ειναι ευτυχισμενη η οικογενεια του.  Εσυ ομως ξερεις καλυτερα απο ολες μας. 

τα φιλια μου !!! <3 <3

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , KalStyl είπε:

Γεια σας κοριτσια !!!!  πως ειστε?   εγω μετραω αντιστροφα 2 & σημερα!!!   :-D

 γλυκια μου @caramel, ο καρεμελιτος σου θελει παιδακι, απλα συνηθως οι αντρες νομιζουν οτι ολα ειναι ευκολα, οπως και ο δικος μου νομιζε οτι θα το πιαναμε απο τον 1ο μηνα και ολα καλα.....συνηθως προσπαθουν να βλεπουν τα πραγματα πιο χαλαρα γιατι φοβουνται να αντιμετωπισουν την ολη διαδικασια. ...!!  φυσικα δεν ειναι δικαιο για μας αυτο, αλλα εμεις ειμαστε φτιαγμενες για τα δυσκολα και οχι εκεινοι....ειμαι σιγουρη οτι θα πεταξει απο την χαρα του οταν μαθει για την επερχόμενη εγκυμοσυνη σου. και ειμαι σιγουρη οτι και εσυ το θες πολυ να γινεις μανουλα. εμενα η γνωμη μου ειναι να σπρωξεις ακομα λιγακι το θεμα και ολα θα πανε καλα και στους δυο σας. Μολις παρει αγκαλια το παιδακι του θα εχει ηδη καταλαβει οτι μπορει να γκρεμισει τον κοσμο για να ειναι ευτυχισμενη η οικογενεια του.  Εσυ ομως ξερεις καλυτερα απο ολες μας. 

τα φιλια μου !!! <3 <3

 

Γειά σας κ απο μένα! Κ εγώ αντίστροφα! 3 και σήμερα! Αν ΔΕΝ την Τετάρτη σίγουρα είμαι! Λέω να κάνω ένα τεστάκι την Τρίτη για να έχω μία ένδειξη. Αν είχα κάτι τρανταχτό θα έκανα κ αύριο!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , andrianni είπε:

Γειά σας κ απο μένα! Κ εγώ αντίστροφα! 3 και σήμερα! Αν ΔΕΝ την Τετάρτη σίγουρα είμαι! Λέω να κάνω ένα τεστάκι την Τρίτη για να έχω μία ένδειξη. Αν είχα κάτι τρανταχτό θα έκανα κ αύριο!

Εγω παλι θα περιμενω αν ΔΕΝ την Τριτη ειμαι σιγουρη πως ειμαι γιατι ποτε στην ζωη μου δεν ειχα καθυστερηση, μονο μια φορα που δεν ξερω το λογο, ισως πιο νωρις να εχει ερθει αλλα ποτε να καθυστερησει.  Αλλα δεν κανω τεστακι πιο νωρις, φοβαμαι πως θα απογοητευτω.......δεν μπορω να πω, κατι πονακια περιοδου τα εχω.....οποτε...δεν ξερω...ανυπομονω να περασουν οι μερες.  καλα αποτελεσματα και στις δυο μας, ειμαστε κοντα κοντα!!  και σε ολες τις κοπελες εννοειτε!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , KalStyl είπε:

Εγω παλι θα περιμενω αν ΔΕΝ την Τριτη ειμαι σιγουρη πως ειμαι γιατι ποτε στην ζωη μου δεν ειχα καθυστερηση, μονο μια φορα που δεν ξερω το λογο, ισως πιο νωρις να εχει ερθει αλλα ποτε να καθυστερησει.  Αλλα δεν κανω τεστακι πιο νωρις, φοβαμαι πως θα απογοητευτω.......δεν μπορω να πω, κατι πονακια περιοδου τα εχω.....οποτε...δεν ξερω...ανυπομονω να περασουν οι μερες.  καλα αποτελεσματα και στις δυο μας, ειμαστε κοντα κοντα!!  και σε ολες τις κοπελες εννοειτε!!

 

Αυτά τα πονάκια περιόδου τα έχουμε κάθε φορά γι αυτό εχω απογοητευτεί! 

Εγώ θα κάνω για να προετοιμαστώ αν είναι αρνητικό! Το ξαφνικό δεν θα το αντεξω!καλά αποτελέσματα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Αυτά τα πονάκια περιόδου τα έχουμε κάθε φορά γι αυτό εχω απογοητευτεί! 

Εγώ θα κάνω για να προετοιμαστώ αν είναι αρνητικό! Το ξαφνικό δεν θα το αντεξω!καλά αποτελέσματα! 

Αλλα ειναι πολλες οι κοπελες που ειχαν εντονους πονους περιουδου ενω ηταν εγκυες....αυτο μου δινει ελπιδα....!!! θελω τοσο πολυ να ειαι εγκυος αυτην την φορα.  ειπα στον αντρα μου οτι θα παμε και οι δυο για εξετασεις αν δεν ειμαι και τωρα εγκυος....ετσι προληπτικα βεβαια. τι να πω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , KalStyl είπε:

Αλλα ειναι πολλες οι κοπελες που ειχαν εντονους πονους περιουδου ενω ηταν εγκυες....αυτο μου δινει ελπιδα....!!! θελω τοσο πολυ να ειαι εγκυος αυτην την φορα.  ειπα στον αντρα μου οτι θα παμε και οι δυο για εξετασεις αν δεν ειμαι και τωρα εγκυος....ετσι προληπτικα βεβαια. τι να πω....

Η αλήθεια είναι πως περιμενα να έχω κ άλλη ένδειξη γι αυτο με εχει πάρει απο κάτω..Κάτσε να δεις τι θα γινει πρώτα...Αν κ νωρις καλύτερα προληπτικά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Η αλήθεια είναι πως περιμενα να έχω κ άλλη ένδειξη γι αυτο με εχει πάρει απο κάτω..Κάτσε να δεις τι θα γινει πρώτα...Αν κ νωρις καλύτερα προληπτικά!

και εγω το ιδιο...κανενα συμπτωμα....αλλα απο την αλλη συμβαινει και αυτο...δεν εχουν ολες οι εγκυες συμπτωματα...αλλα οσο και να ναι πραγματι μας περνει απο κατω. ειχα πει να περιμενα μεχρι και τον Ιανοιυαριο για εγκυμοσυνη και μετα θα εκανα καποιες συγκεκριμενες εξετασεις,  αλλα ενταξει οπως λες και εσυ, σκεφτομαι καλυτερα νωρις ετσι προληπτικα και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

οχι ειχα μια εβδομαδα πριν οπως συνηθως,  ειχα χθες πονακια στη μεση και κοιλια, και οχι ολη μερα, για καμια ωρα!! 

βεβαια τωρα που θυμηθηκα τον προηγουμενο μηνα πναγα πολυ μεχρι που ειπια και παυσιπονο...τωρα ειναι διαφορετικα.  χαχαχαχα εψαχνα για συμπτωμα και το βρηκα!!  χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

@andrianni και εγω τίποτα κάτι ψιλά μόνο έχω.αντε καμμία φορά κάτι πονάκια λίγο παραπάνω.

Αχ @Nati85 μου δεν έχω τίποτα να ασχοληθώ! Τώρα μόλις με επιασε ένα τραβηγμα αριστερα αλλά καμια σχέση με πονους περιοδου.καλύτερα απο τη μία για να μην ασχολουμαι αλλά κ πάλι έχω πέσει!

πρίν από 13 λεπτά , KalStyl είπε:

οχι ειχα μια εβδομαδα πριν οπως συνηθως,  ειχα χθες πονακια στη μεση και κοιλια, και οχι ολη μερα, για καμια ωρα!! 

Εμένα δε με πιάνει μεση.πολύ σπάνια. Μια ώρα ειχα κ εγώ. Όσο πλησιάζουμε θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχ αντε να περασουν οι μερες!!

κοριτσια λιγακι ασχετο ..αλκοολ πινετε? εγω το εχω κοψει....δηλ τι επινα......κανενα κρασακι την εβδομαδα στις 10 μερες....ή μπυρα ας πουμε. οπως και τον καφε τον εχω αντικαταστησει με τσαι...ενταξει πινω 1 με δυο την εβδομαδα.  Αυριο θα βγουμε με την παρεουλα μας για μπυρουλα λογω γιορτης και λεω να πιω ή οχι? φοβαμαι μηπως αν εχω το σπορακι μεσα μου στραβωσει κατι αν πιω....και θελω πολυ να πιω αλκοολ με την παρεουλα μου.....αλλα αν εχετε ακουσει κατι τοτε θα πιω νερακι. μπορει να ακουγετε γελοιο αλλα το εχω απορια.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

ούτε κι εγώ τα βλέπω κάθε μέρα...τι να πω μακάρι..ναι κι εγώ στις 22 σκέφτομαι δεν έχει ερθει να πάω τουλαχιστον μη μείνω και με την απορία χρονιάρες μέρες!χαχααχ

Ωραια κλεινουμε ραντεβου για τις 22 να κανουμε το τεστακι μας...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Θα κάνω και αύριο. Να εξομολογηθώ κάτι; Κουράστηκα! Από το προηγούμενο Σάββατο κάθε μέρα (εκτός από την Τετάρτη). Θα έχω και φιλοξενούμενη σήμερα το βράδυ. 

Καλά βρε Και εσύ κάθε μέρα;;; μπράβο στο κουράγιο Σου!!

Εμείς κάνουμε Μερα παρά μερα μέχρι την 13η μερα κ μετά Επειδή "Λυσσαω "εγώ μπορεί να πάει κ πρωί κ βράδυ. Αλλά όχι κάθε μέρα σερι πλέον . βέβαια Εμείς έχουμε θέμα κ με το σπέρμα κ δεν κάνει κάθε μέρα..

Αν μπορείς κάθε μέρα ,συνέχισε το!!##

πρίν από 46 λεπτά , KalStyl είπε:

αχαχαχαχαχ αντε να περασουν οι μερες!!

κοριτσια λιγακι ασχετο ..αλκοολ πινετε? εγω το εχω κοψει....δηλ τι επινα......κανενα κρασακι την εβδομαδα στις 10 μερες....ή μπυρα ας πουμε. οπως και τον καφε τον εχω αντικαταστησει με τσαι...ενταξει πινω 1 με δυο την εβδομαδα.  Αυριο θα βγουμε με την παρεουλα μας για μπυρουλα λογω γιορτης και λεω να πιω ή οχι? φοβαμαι μηπως αν εχω το σπορακι μεσα μου στραβωσει κατι αν πιω....και θελω πολυ να πιω αλκοολ με την παρεουλα μου.....αλλα αν εχετε ακουσει κατι τοτε θα πιω νερακι. μπορει να ακουγετε γελοιο αλλα το εχω απορια.

Εγώ κορίτσι δεν έχω σταματήσει τίποτα. Ούτε καφέ Ούτε αλκοολ .βεβαια πινω Μια κούπα γαλλικό την μερα κ μπορεί  να πιω 2 ποτήρια κρασι την εβδομάδα η 1 μπύρα..ο γιατρός δεν μου έχει πει κατι να σταματήσω

πρίν από 50 λεπτά , KalStyl είπε:

αχαχαχαχαχ αντε να περασουν οι μερες!!

κοριτσια λιγακι ασχετο ..αλκοολ πινετε? εγω το εχω κοψει....δηλ τι επινα......κανενα κρασακι την εβδομαδα στις 10 μερες....ή μπυρα ας πουμε. οπως και τον καφε τον εχω αντικαταστησει με τσαι...ενταξει πινω 1 με δυο την εβδομαδα.  Αυριο θα βγουμε με την παρεουλα μας για μπυρουλα λογω γιορτης και λεω να πιω ή οχι? φοβαμαι μηπως αν εχω το σπορακι μεσα μου στραβωσει κατι αν πιω....και θελω πολυ να πιω αλκοολ με την παρεουλα μου.....αλλα αν εχετε ακουσει κατι τοτε θα πιω νερακι. μπορει να ακουγετε γελοιο αλλα το εχω απορια.

Εγώ κορίτσι δεν έχω σταματήσει τίποτα. Ούτε καφέ Ούτε αλκοολ .βεβαια πινω Μια κούπα γαλλικό την μερα κ μπορεί  να πιω 2 ποτήρια κρασι την εβδομάδα η 1 μπύρα..ο γιατρός δεν μου έχει πει κατι να σταματήσω


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...