Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα. Μπορεί χτες μπορεί και σήμερα. Γιατί και χτες θετικό βγήκε το τεστ. Με πειράζει και ο άντρας μου "κάτι κάνω με (λέει) με τα τεστ!". Χαχαχα

axaxxaxaxaxa αστα να παν! εγω τεστ ακομη δεν εχω παρει αλλα απο χθες εχω πιο εντονα πονακια και πιο πολλα υγρα οποτε και εγω πιστευω σημερα θα κανω....θα δειξει βεβαια και η σημερινη μερα ισως και η αυριανη! αντε να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Από χθες το βράδυ έχω στομαχοπονο. Ένα σφίξιμο. Δεν ξέρω μήπως κρύωσα η αν έφαγα κάτι και μου έπεσε βαρύ... 

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Από χθες το βράδυ έχω στομαχοπονο. Ένα σφίξιμο. Δεν ξέρω μήπως κρύωσα η αν έφαγα κάτι και μου έπεσε βαρύ... :confused:

Περαστικα κοριτσι μου ,κυκλοφορει παντωσ γαστρεντεριτιδα αλλα κραταει πολυ λιγο,μηπως κολλησες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Περαστικα κοριτσι μου ,κυκλοφορει παντωσ γαστρεντεριτιδα αλλα κραταει πολυ λιγο,μηπως κολλησες?

Ευχαριστώ. Θα σου πω σε λίγο. Μάλλον είχα να πάω κανα δύο μέρες τουαλέτα. 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Vana87 είπε:

Καλημέρα. Ναι είμαι έγκυος τώρα 16 εβδομάδων! Και με μια επαφη μονο!

Απλό τεστ εκανα. Δεν εσκεφτηκα ππτε το ενδεχομενο να μην προχωρησει.

Μπράβο!!! Τύχη βουνό είχες!!! Και με αισιόδοξες σκέψεις έτσι πρέπει. Είναι το πρώτο σου; Να πάνε όλα καλά και να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου και το μωρό σου! Ξέρεις τι περιμένεις;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

καλησπερα στο παρεακι!!βλεπω πολλα κοριτσια σε αναμονη!!αντε να ξεκινησουν τα θετικα τεστακια!!!

@andrianni @KalStyl εμενα ο γιατρος κ καφε με αφηνει(1 την ημερα)κ ποτο 1 φορα τη βδομαδα(δε πινω γτ δεν επινα απο πριν,πολυ σπανια κανενα moscato d'asti)..μου ειπε ομως οτι η δικη του γυναικα επινε καθε δυο μερες μπυρα!!!ενταξει σιγουρα η καταχρηση δεν κανει καλο αλλα αν τωρα βγεις μια φορα δε πειραζει να πιεις...εγω οταν ημουν στην αναμονη κ δεν ηξερα οτι ειμαι εγκυος πηρα δυο φορες κοκτειλ κ τις δυο για καποιο λογο δε μπορουσα να το πιω δε μου άρεσε(που παιρνω κλασσικα κοκτέιλ),μηπως τελικα ηταν τις εγκυμοσυνης κ αυτο?βεβαια δεν ειχα συμπτωματα κ γιαυτο δε καταλαβα...ουτε στηθος πρησμενο ουτε πονακια...μονο ενα πρωι 4 μερες πριν την αναμενόμενη ειχα ελαχιστα καφε στο σκουπισμα..αλλα δεν εδωσα βαση γτ αν γενικα δεν το ειχα στο νου δε θα τα καταλαβαινα καν..πολυ αχνα..

 

 

Καλημέρα! Πες τα @elenakii22! Μακάρι να ισχύει κ για εμας κ να είμαστε χωρίς συμπτώματα.

Καφέ κ εγω έπινα στην εγκυμοσύνη. Απλά τώρα έχω διαβάσει τόσα και λέω ας αποφύγω ότι μπορώ. Όχι οτι βλάπτουν την εγκυμοσύνη αλλά γιατί λένε πως εμποδίζουν την εμφύτευση γιατί αυτό είναι το θέμα μας τώρα! 

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη, όπως κ όλες γιατί έχω φτασει τα όριά μου εδώ και καιρό και μόνο χάρη σε σας τα έχω ξεπεράσει!

Καλή εβδομάδα και μόνο θετικά θα ηθελα να έχουμε!!!

Κορίτσια δεν έχω μπει στο κλίμα, γι αυτό ας πούμε ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!! Ή μάλλον *Καλά Χριστούγεννα******

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ntemiiiiii είπε:

 

Σαν μύξες και πηχτα;εγώ μυξες και αραιά χαχαχαα

Ναναι σύμπτωμα;

Εγώ χτες ήπια δύο κρασάκια..ένα οινομελο έξω εξαιρετικό και ένα μετά με το φαγητό...χαχαα

Μα δεν έχουμε κάθε μέρα...ούτε εγώ

Καλημέρα....τα ίδια συμπτώματα έχουμε κορίτσι? Δεν έχω κάθε μέρα απ'αυτά τα υγρά. Και ούτε ποσότητα. Παράδειγμα στις πέντε φορές που θα πάω τουαλέτα την μία η τις δύο φορές θα βγάλω και λιγάκι. Και εγώ εχθές ήπια ένα ποτηράκι κρασάκι....

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Από χθες το βράδυ έχω στομαχοπονο. Ένα σφίξιμο. Δεν ξέρω μήπως κρύωσα η αν έφαγα κάτι και μου έπεσε βαρύ... 

Ναι τριανταφυλλακι μου ...Έτσι μου έλεγε κι εμένα ο άντρας μου...γαστρεντεριτιδα μου έλεγε...


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , andrianni είπε:

Καλημέρα! Πες τα @elenakii22! Μακάρι να ισχύει κ για εμας κ να είμαστε χωρίς συμπτώματα.

Καφέ κ εγω έπινα στην εγκυμοσύνη. Απλά τώρα έχω διαβάσει τόσα και λέω ας αποφύγω ότι μπορώ. Όχι οτι βλάπτουν την εγκυμοσύνη αλλά γιατί λένε πως εμποδίζουν την εμφύτευση γιατί αυτό είναι το θέμα μας τώρα! 

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη, όπως κ όλες γιατί έχω φτασει τα όριά μου εδώ και καιρό και μόνο χάρη σε σας τα έχω ξεπεράσει!

Καλή εβδομάδα και μόνο θετικά θα ηθελα να έχουμε!!!

Κορίτσια δεν έχω μπει στο κλίμα, γι αυτό ας πούμε ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!! Ή μάλλον *Καλά Χριστούγεννα******

Κορίτσια δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αυτά με τον καφέ με το ποτό και όλα τα άλλα! Εγώ ότι δεν μου λέει ο γιατρός δεν το λαμβάνω υπόψη γιατί πολλά διαβάζουμε στο ίντερνετ και στο τέλος θα τρελαθούμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αυτά με τον καφέ με το ποτό και όλα τα άλλα! Εγώ ότι δεν μου λέει ο γιατρός δεν το λαμβάνω υπόψη γιατί πολλά διαβάζουμε στο ίντερνετ και στο τέλος θα τρελαθούμε!

Εγώ άμα κόψω τον καφέ δεν θα προλάβω έτσι και αλλιώς να μείνω έγκυος. Μάλλον θα πάω φυλακή γιατί θα έχω σκοτώσει κάποιον! (Δηλαδή ένα χρόνο τώρα που προσπαθούμε θα είχα προλάβει να εκτίσω και μέρος της ποινής μου!)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Εγώ άμα κόψω τον καφέ δεν θα προλάβω έτσι και αλλιώς να μείνω έγκυος. Μάλλον θα πάω φυλακή γιατί θα έχω σκοτώσει κάποιον! (Δηλαδή ένα χρόνο τώρα που προσπαθούμε θα είχα προλάβει να εκτίσω και μέρος της ποινής μου!)

εγω πιστευω τον καφε θα τον κοψω ευκολα...εκει που θα τρελαθω ειναι στο τσιγαρο..... αλλα πιστευω θα τα καταφερω για να μη βλαψω το πλασματακι που θα μεγαλωνει μεσα μου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Εγώ άμα κόψω τον καφέ δεν θα προλάβω έτσι και αλλιώς να μείνω έγκυος. Μάλλον θα πάω φυλακή γιατί θα έχω σκοτώσει κάποιον! (Δηλαδή ένα χρόνο τώρα που προσπαθούμε θα είχα προλάβει να εκτίσω και μέρος της ποινής μου!)

Αχαχαχα! Μαζί σου! Πίνεις πολλούς; Εγώ 2 τη μέρα, τα ΣΚ μπορεί και 3. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...