Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κοίτα έχω γνωστές που κάνανε τσιγάρο στην εγκυμοσύνη. όμως από την στιγμή που ήμαστε καπνιστριες και ο οργανισμός μας και το αίμα μας το ζητάει και οι ορμόνες έχουν χτυπήσει κόκκινο τι κάνεις? Καλό είναι να μην κάνουμε δεν το συζητώ. Αλλά?

ναι κοριτσια πραγματικα ειναι θεμα της καθε κοπελας!! και εγω που ειμαι φανατικη καπνιστρια και δεν κανω και λιγα δε ξερω αν θα μπορεσω να το κοψω!! δε το κατηγορω ουτε το κρινω απλα μου ακουγετε καπως... και αυτο που ειπε η @ΓΙΩΤΑ78 το εχω ακουσει επισης δε ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει αλλα οταν αναπτησονται τα πνευμονια και τα οργανα του εμβρυου πωσ μπορει να γινετε σωστα με ολα σκατα που εχει μεσα το κωλοτσιγαρο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Τονι@ είπε:

Χαχαχαχαχα τώρα όμως μην με προκαλείς γιατί στην εγκυμοσύνη ήταν η πρώτη φορά που μου ερχόταν εμετός όταν έβλεπα διαφορα στην τηλεόραση.  Ακόμα και με φιλιά!  Αλλά δεν στο λέω για να μην σε ξεσηκωσω. .

Χαχαχαχα δεν θα με ξεσηκώσεις. Απλά ξέρεις? ωραία είναι να ελπίζεις ότι έχεις ένα σημαδακι που σου δείχνει ότι έρχεται. Νομίζω τώρα που τελείωσαν οι μέρες αρχίζω να γυρίζω στην πραγματικότητα. Και πιο πολύ για να μην δω κάτι και με σκάσει......


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχαχαχα δεν θα με ξεσηκώσεις. Απλά ξέρεις? ωραία είναι να ελπίζεις ότι έχεις ένα σημαδακι που σου δείχνει ότι έρχεται. Νομίζω τώρα που τελείωσαν οι μέρες αρχίζω να γυρίζω στην πραγματικότητα. Και πιο πολύ για να μην δω κάτι και με σκάσει......

Έλα κορίτσι μου. .μία χαρά τα πας. .τα συμπεράσματα σου είναι πολύ καλά αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς.  Κοντεύει η μέρα που θα μάθεις! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

ναι κοριτσια πραγματικα ειναι θεμα της καθε κοπελας!! και εγω που ειμαι φανατικη καπνιστρια και δεν κανω και λιγα δε ξερω αν θα μπορεσω να το κοψω!! δε το κατηγορω ουτε το κρινω απλα μου ακουγετε καπως... και αυτο που ειπε η @ΓΙΩΤΑ78 το εχω ακουσει επισης δε ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει αλλα οταν αναπτησονται τα πνευμονια και τα οργανα του εμβρυου πωσ μπορει να γινετε σωστα με ολα σκατα που εχει μεσα το κωλοτσιγαρο???

δεν θελω να ευλογισω τα γενια μου, ουτε να παρακινησω καποια ,ουτε τιποτα αλλο απλα να σε ενημερωνω οτι υπαρχουν απειρα φιλτρα πριν καταληξει το οτιδηποτε στο εμβρυο απο τη μανα ,αυτο που παρατηρειται στο εβρυο απο καπνιζουσα μητερα ειναι το οτι δεν προσλαμβανει αρκετο βαρος ,δηλαδη αυξανει η πιθανοτητα να γεννηθει λιποβαρες το μωρο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

ναι κοριτσια πραγματικα ειναι θεμα της καθε κοπελας!! και εγω που ειμαι φανατικη καπνιστρια και δεν κανω και λιγα δε ξερω αν θα μπορεσω να το κοψω!! δε το κατηγορω ουτε το κρινω απλα μου ακουγετε καπως... και αυτο που ειπε η @ΓΙΩΤΑ78 το εχω ακουσει επισης δε ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει αλλα οταν αναπτησονται τα πνευμονια και τα οργανα του εμβρυου πωσ μπορει να γινετε σωστα με ολα σκατα που εχει μεσα το κωλοτσιγαρο???

Ναι δεν το συζητώ είναι δύσκολο. Και δεν ξέρω πες ότι λέμε το κόβω. Θα το κόψουμε? Θα έχουμε νεύρα? Θα τρώμε σαν βόδια? Θα μας έρθει να κάνουμε μια τζούρα. Θα την κάνουμε? Θα μας αρέσει θα θέλουμε κι αλλο? Πάντως φίλη μου είπε δεν θα κάνω και όντως το έκοψε μαχαίρι στην εγκυμοσύνη και την βοήθησε πολύ που σταμάτησε τους συνδυασμούς του τσιγαρου με τα ποτά και τους καφέδες.... 

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

δεν θελω να ευλογισω τα γενια μου, ουτε να παρακινησω καποια ,ουτε τιποτα αλλο απλα να σε ενημερωνω οτι υπαρχουν απειρα φιλτρα πριν καταληξει το οτιδηποτε στο εμβρυο απο τη μανα ,αυτο που παρατηρειται στο εβρυο απο καπνιζουσα μητερα ειναι το οτι δεν προσλαμβανει αρκετο βαρος ,δηλαδη αυξανει η πιθανοτητα να γεννηθει λιποβαρες το μωρο

το εχω ακουσει και αυτο!! εννοειτε οτ ιεδω μεσα ανταλασουμε αποψεις, εμπειριες και προβληματισμους χωρις αυτο να σημαινει οτι παντα ειναι σωστες.... η καθεμια ακουει και πρατει αυτο που θεωρει οτι ειναι σωστο.....το οτι εχουμε διαφορετικες αποψεις δε σημαινει κατι.... οπως ξαναειπα μιλαω εκ του ασφαλουσ γιατι ακομη δεν εχω καταφερει να μεινω εγκυος και ξαναειπα οτι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια κουγονται!!! να με δω και μενα οταν με το καλο πιασω το σπορακι μου τι θα λεω και τι θα κανω....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Έλα κορίτσι μου. .μία χαρά τα πας. .τα συμπεράσματα σου είναι πολύ καλά αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς.  Κοντεύει η μέρα που θα μάθεις! !!

Ακριβώς. Θέλει όλα αυτά που νιώθω να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης? Τέλεια θα πετάξω από χαρά. Και αν δεν είναι οκ μπορεί να ψιλό κρύωσα και να ξεγελαστηκα... Δεν πειράζει. Θα συνεχίσω κανονικά και με τον νόμο.. Που θα πάει το σκασμένο θα έρθει....

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

το εχω ακουσει και αυτο!! εννοειτε οτ ιεδω μεσα ανταλασουμε αποψεις, εμπειριες και προβληματισμους χωρις αυτο να σημαινει οτι παντα ειναι σωστες.... η καθεμια ακουει και πρατει αυτο που θεωρει οτι ειναι σωστο.....το οτι εχουμε διαφορετικες αποψεις δε σημαινει κατι.... οπως ξαναειπα μιλαω εκ του ασφαλουσ γιατι ακομη δεν εχω καταφερει να μεινω εγκυος και ξαναειπα οτι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια κουγονται!!! να με δω και μενα οταν με το καλο πιασω το σπορακι μου τι θα λεω και τι θα κανω....

Σου ευχομαι να ερθει γρηγορα και να ανταλλασουμε και τοτε αποψεις :)

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ακριβώς. Θέλει όλα αυτά που νιώθω να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης? Τέλεια θα πετάξω από χαρά. Και αν δεν είναι οκ μπορεί να ψιλό κρύωσα και να ξεγελαστηκα... Δεν πειράζει. Θα συνεχίσω κανονικά και με τον νόμο.. Που θα πάει το σκασμένο θα έρθει....

Ποτε περιμενεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σου ευχομαι να ερθει γρηγορα και να ανταλλασουμε και τοτε αποψεις :)

εννοειτε και σε ευχαριστω πολυ!! και αν  τελικα δε το κοψω θα σε εχω να μου θυμιζεισ αυτη την κουβεντα μας!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

εννοειτε και σε ευχαριστω πολυ!! και αν  τελικα δε το κοψω θα σε εχω να μου θυμιζεισ αυτη την κουβεντα μας!! 

χαχαχα να ευλογουμε μαζι τα γενια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

εννοειτε και σε ευχαριστω πολυ!! και αν  τελικα δε το κοψω θα σε εχω να μου θυμιζεισ αυτη την κουβεντα μας!! 

Καλά να ήσαστε κοριτσάκια μου και όλα θα γίνουν. Έχουμε να πούμε εδώ..... οουυυ πράγματα...:)


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι μου κάνετε; εγώ έχω 5 -6 μέρες εως την αναμενόμενη Μερα.. Αλλά δεν έχω συμπτώματα.. Μόνο τα τσιμπιματακια.. Ούτε το στήθος μου με πονάει..:-( όποτε μάλλον δεν καταφέραμε κατι αυτόν τον μήνα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

χαχαχα να ευλογουμε μαζι τα γενια μας!!!

χααχαχαχ ακριβωσ!!!! πιασαμε κουβεντα για τα τσιγαρα και δε σε ρωτησα πως τα πας εσυ???? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...