Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew τ θα γίνει ρε φίλη δεν περνούν οι μέρες αχααχαχαχα τα νεύρα μου μέχρι τς 30 Μαίου. Κάνω πρόβες για την γιορτή και σκέφτομαι την αυχενική και το nipt τέστ αφού δεν κοιτάω για καρότσι καλά είμαι αχααχαχαχα αχααχαχαχα από τότε με τα ροζ δεν έχεις ούτε μια ενόχληση δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό. Τα νεύρα μου. Θα ήθελα να έχω λεφτά και να αγοράσω έναν υπέρηχο έχω μάθει να κάνω μετά από τόσα χρόνια αχααχαχαχα αχααχαχαχα. Κορίτσια μπράβο σας για τα θετικά αποτελέσματα 😅😅😅 παντού μωρά βλέπω αχααχαχαχα έλα να γεμίσει το forum μωρά..

      Εγώ τι να πω που έχω υπέρηχο 3/6? Κι εγώ θα ήθελα ατομικό υπέρηχο 😁

      4 ώρες πρίν, Unicorns είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα.Εμενα είναι σε γκρίζα ζώνη.Βγηκε 16,73.Θα την επαναλάβω το Σάββατο.Δεν είμαι αισιόδοξη.😔

      Σε καταλαβαινω κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι να διπλασιαστεί και πιο πάνω!!!! Ίσως είχες καθυστερημένη εμφυτευση. 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, elenakii22 είπε:

@andrianni έχουμε νεα??

Κ εγω κορίτσια πολυκυστικες! Τα glucophace πρεπει να εκαναν την δουλειά τους γτ μ ηρθε  στις 29 μέρες! 

Οχι δεν έχω νέα.απλά τα λέγαμε! Εσύ είσαι σε πολύ καλό δρόμο.στο έχω ξαναπει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Vila χαχα! Ευχαριστω! Καλα δεν ειμαι στεκα ειμαι στα νορμαλ κιλα!

@Ani ani αχ βρε κορίτσι μακαρι!!!! Τι αγωνια όμως κ αυτη!!!

Πόσα κιλά είσαι κοριτσάκι μου ?

3 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

@Vila και @Μαρθα Κ κοριτσια ο γιατρος σας εχει ζητησει ποτε εξετασεις αιματος να δειτε 2 ορμονες συγκεκριμενες που δειχνουν τις πολυκυστικες?συγκεκριμενα την LH και την FSH

Εχω κανει αρκετές εξετάσεις που δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά καθαρά ορμόνες δεν έχω κάνει γιατί ακόμα δεν το θεωρεί απαραίτητο μου έχει πει ότι θα μου το έκανε μόνο αν είχα συνέχεια μεγάλους κύκλους 

@sonia@ με το καλό το μωράκι σου εύχομαι !!!!!είμαι 73 κιλά και ύψος κοντά 1.70 πρέπει όπως δήποτε να πάω 65 κιλα… 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, elenakii22 είπε:

@Vila χαχα! Ευχαριστω! Καλα δεν ειμαι στεκα ειμαι στα νορμαλ κιλα!

@Ani ani αχ βρε κορίτσι μακαρι!!!! Τι αγωνια όμως κ αυτη!!!

Πηραμε αποτελεσματα..ειναι

 

ΑΡΝΗΤΙΚΟ πως γινεται βρε κοριτσια? Η τιμη του ειναι στο 1 λεει....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani λυπαμαο πολυ...κ εγώ πιστευα οτι θα εισαι...δε πειραζει! Παμε για τον επομενο μηνα!

Δηλαδη δεν υπαρχει λογος να την επαναλαβω σε λιγες μερες ε? Ουτε να κανω κανα τεστακι και η καθυστερηση κ ολα τα συμπτωματα? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ani ani είπε:

Πηραμε αποτελεσματα..ειναι

 

ΑΡΝΗΤΙΚΟ πως γινεται βρε κοριτσια? Η τιμη του ειναι στο 1 λεει....

Δεν πειράζει κοπέλα μου....πάμε για τον επόμενο μήνα... :)

Ο κύκλος σου είναι κανονικός;  Δλδ 26-29 ημερών ;


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , ElektraGr είπε:

Δεν πειράζει κοπέλα μου....πάμε για τον επόμενο μήνα... :)

Ο κύκλος σου είναι κανονικός;  Δλδ 26-29 ημερών ;

Ναι παντα...και τωρα υποτιθεται θα ημουν στην 4η μερα περιοδου

Link to comment
Share on other sites

@Ani ani να μιλησεις με το γιατρο σου για την καθηστερηση και το αποτελεσμα του τεστ να δουμε τι λεει και αυτος.. υπαρχει περιπτωση να ειναι καθηστερημενη συλληψη και να μην εχει ανεβει ακομα η ορμονη?

@elenakii22 να σε ρωτησω.. για να παρεις τα γκλουκοφας εκανες καποια ειδική εξεταση? 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καπου έμαθα ότι είναι πολύ ακριβό ισχύει?? 

Είμαι κοντά 1.70 !!!!εσύ έχεις παιδάκι ή για το πρώτο και εσύ προσπαθείς ??

Δε θα το λεγα...εγω επαιρνα το his &her που ειχε 30 ταμπλετες για μενα κ 30 για τον αντρα μου(δηλ περναμε μια τη μερα) κ με τα εξοδα αποστολής ειχε καπου 18-19€. 

3 ώρες πρίν, Vila είπε:

@marillia μου μολις παρήγγειλα κι εγω τις pregnacare με πεισανε τα κοριτσια με το θετικο αποτελεσμα!! ποια ωρα της ημερας τιε παιρνεις? Εγω πηρα αυτες που ειναι και για τον ανδρα και τις βρηκα 17 ευρω..μια χαρα μου φανηκε η τιμη σε σχεση με τα ινοφερτ

@Μαρθα Κ για το πρωτο παμε κι εμεις περυσι το καλοκαιρι παντρευτηκαμε! 1.73 εγω κοντα ειμαστε!! χαχαχ

 

 

@Vila με το κυριως γευμα σας μια τη μερα...η αγωγη ειναι για 3 μηνες γι αυτο μην απογοητευτεις το 20ημερο ή το μηνα... :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...