Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια μιας και οι περισσότερες έχετε τα δικά σας νοικοκυριά βοηθηστε και εμένα την άχρηστη τεμπέλα :-P μου ανέθεσαν να ψήσω χοιρινές μπριζόλες στο φούρνο. Μου είπαν να της αφήσω 20 λεπτά και να τις βγάλω, αλλά έχει περάσει μια ώρα σχεδόν και δεν έχουν γίνει καφέ ή έστω χρυσομπέζ. Είναι άσπρες με λίγο ροζ. Τι να κάνω;;; :-\ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 19 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Λοιπόν κορίτσια μιας και οι περισσότερες έχετε τα δικά σας νοικοκυριά βοηθηστε και εμένα την άχρηστη τεμπέλα :-P μου ανέθεσαν να ψήσω χοιρινές μπριζόλες στο φούρνο. Μου είπαν να της αφήσω 20 λεπτά και να τις βγάλω, αλλά έχει περάσει μια ώρα σχεδόν και δεν έχουν γίνει καφέ ή έστω χρυσομπέζ. Είναι άσπρες με λίγο ροζ. Τι να κάνω;;; :-\ 

στους ποσους βαθμους εχεις αναψει το φουρνο? ειναι παλιος ή καινουριος?


age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου επιτελους μετα απο 2 μηνες ρεποοοοοο....τι κανετε?ειχαμε καποιο νεο?εγω 2 μερες τωρα κανω τεστ ωορρηξιας αλλα τζιφος....μια πολυ πολυ αχνη γραμμη...οποτε περιμενω...εσεις τι μου κανετε?βαλτε με στο κλιμα γιατι δεν μου εμφανιζει τις προηγουμενες σελιδες και δεν μπορω να διαβασω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, αστα είπε:

στους ποσους βαθμους εχεις αναψει το φουρνο? ειναι παλιος ή καινουριος?

Είναι καινουριος, δε ξέρω στους πόσους βαθμούς ήταν... Τελικά κάηκαν.. Ευχαριστώ πάντως για την απαντηση :-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια βοήθεια σήμερα είναι η δωδέκατη μέρα μετά την ωορρηξία ποτέ μπορώ να κάνω τεστ και να δείξει ??

Αν ειναι να κανεις τεστακι για να εχεις σιγουρο αποτελεσμα περιμενε μεχρι την πρωτη μερα καθυστερησης τουλαχιστον...να εχει ανεβει η χοριακη...διαφορετικα μπορεις να κανεις μια χοριακη μεσω αιματος που σιγουρα δειχνει απο την 10η ημερα...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω γεμισει σπυρακια στο πιγούνι και βλέπω ότι πετάγονται και άλλα σιγά σιγά ούτε στην εφηβεία δεν είχα τόσα σπυριά….. Έχω τόσο άστατο κύκλο που δεν ξέρω πότε θα έρθει….. Εγώ θα περιμένω και την τρίτη το απόγευμα θα πάω για μια χοριακη 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια έχω γεμισει σπυρακια στο πιγούνι και βλέπω ότι πετάγονται και άλλα σιγά σιγά ούτε στην εφηβεία δεν είχα τόσα σπυριά….. Έχω τόσο άστατο κύκλο που δεν ξέρω πότε θα έρθει….. Εγώ θα περιμένω και την τρίτη το απόγευμα θα πάω για μια χοριακη 

Εκανες τεστακι για ωορρηξια?περιπου 14 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται η συχαμενη...σπυρακια εβγαζες ανεκαθεν πριν την περιοδο?καποιο αλλο συμπτωμα εχεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια έχω γεμισει σπυρακια στο πιγούνι και βλέπω ότι πετάγονται και άλλα σιγά σιγά ούτε στην εφηβεία δεν είχα τόσα σπυριά….. Έχω τόσο άστατο κύκλο που δεν ξέρω πότε θα έρθει….. Εγώ θα περιμένω και την τρίτη το απόγευμα θα πάω για μια χοριακη 

Αν είσαι σίγουρη για την ωορρηξία υπολόγισε το πολύ 16 ημέρες μετά ότι (ΔΕΝ) θα σου έρθει περίοδος...

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Άντε να έβγαζα ένα όχι αυτό το πράγμα δεν μπορώ να σας βάλω φωτογραφία να δείτε…. Μου έχει ανοίξει η όρεξη κάι τρώω ότι να νε άκυρα τελείως…. Οπότε κορίτσια μετράω δέκα έξι μέρες και μετά κάνω τεστ η χοριακη ?? Είμαι σίγουρη για την ωορρηξια έκανα πολύ αργά αφήστε στις 31 μέρες του κύκλου… τρίτη 8 Μαΐου και μάλιστα έκανα έρωτα κάι πέθανα στον πόνο… 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Άντε να έβγαζα ένα όχι αυτό το πράγμα δεν μπορώ να σας βάλω φωτογραφία να δείτε…. Μου έχει ανοίξει η όρεξη κάι τρώω ότι να νε άκυρα τελείως…. Οπότε κορίτσια μετράω δέκα έξι μέρες και μετά κάνω τεστ η χοριακη ?? Είμαι σίγουρη για την ωορρηξια έκανα πολύ αργά αφήστε στις 31 μέρες του κύκλου… τρίτη 8 Μαΐου και μάλιστα έκανα έρωτα κάι πέθανα στον πόνο… 

Χοριακη μπορεις να κανεις απο δευτερα....αν εχουν περασει 10 ημερες απο την ωορρηξια σου...ωστοσο αν εχεις μη συνηθισμενα συμπτωματα παει να πει πως ορμονολογικα το σωμα σου κατι θελει να σου πει...μηπως εκανες νωριτερα ωορρηξια και ηδη εχει ανεβει η ορμονη σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, λουπιτα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!!!! Πρωί πρωί μου χτύπησε την πόρτα η κοκκινοσκουφίτσα χαχαχα  .Μετά από πρωτοφανή κύκλο για μένα 34 ημερων ακολούθησε παλι πρωτοφανής κύκλος 26 ημερων.και χειρότερα!πάντα 30 μερες έχω.να τι κάνει το άγχος.

@caramel_83 βάλε με 20 Ιουνίου στο πινακακι αγαπη μου!!!!!

Ωωωω κριμα @λουπιτα Δεν πειραζει ραντεβου τον επομενο μηνα χιχι! Ναι το αγχος οντως κανει θαυματα..

5 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλημεεεεεεραααα :D 

λοιπον κοριτσια μια που ειδα οτι γραψατε για το αγχος να σας πω οτι ειχα διαβασει ενα αρθρο ενος γυναικολογου αν το βρω θα σας το δημοσιευσω το οποιο ελεγε οτι στην ουσια το αγχος καθυστερει την ωορηξια και κατ'επεκταση την περιοδο και οχι καθαρα την περιοδο μας, δηλαδη οχι οτι εγινε η ωορηξια οταν επρεπε να γινει και η περιδος ηρθε μετα απο 20-25 μερες , καθυστερει η ωορηξια και η περιοδος ερχεται κανονικα μετα απο 12-14 μερες απο την ημερα της ωορηξιας, ελπιζω να καταλαβατε γιατι τα εγραψα λιγο μπερδεμενα νομιζω:blink:

@λουπιτα δεν το βαζουμε κατω γλυκια μου, οσο για τους αντρες τα θελει ο κωλος τους μην το σκεφτεσαι :P  ιδια μερα με την @Vila ειστε :P 

@marillia ποτε δεν την περιμενεις την ξινουλα εσυ?

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

9. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!!

10. dimitroula30  ΠΗΤ  18/1/2018!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. gianna81 14/3/2017!!!

2. maria dimitris 23/3/2017!!!

3. Olivia3 12/4/2017!!!

4. NikolitsaVe87 26/4/2017!!!

5. stalitsa82 30/4/2017!!!

6. Μαρθα Κ 8/5/2017!!!

7. Kalfeli 25/5/2017!!!

8. aggeliki_l 29/5/2017!!!

9. caramel_83  1/6/2017!!!

10. KarMar84 10-11/6/2017!!!

11. elenaki22 11/6/2017!!!

12. giota@ 14/6/2017!!!

13. Vila 20/6/2017!!!

14. λουπιτα 20/6/2017!!!

15. Wannabemommy....

16. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Γεια σ @caramel_83 κ απο εμενα...ενδιαφερον αυτο για το αγχος!! Εγω ακομα στην αναμονη περιοδου..οουφφ την περιμενω πως κ πως πια..

17 ώρες πρίν, λουπιτα είπε:

Χαχαχα μαζί είχαμε οωρηξια.εμένα το τεστ κοκκιμησε 7 του μηνα άρα 8 έγινε η οωρηξια.πονούσα όταν έσκασε.χαχαχ μαζί είμαστε λοιπόν!

Εγώ κορίτσια δεν τις ευχαριστιέμαι τις επαφές μου στις γόνιμες γαμωτο.υποφέρω από αέρια εκείνες τις μέρες πάντα.η κοιλιά τούμπανο με πιέζει το έντερο την μήτρα και στην επαφή πονάει η μητρα μου.Αφήστε χάλια χάλια!εν ολιγις σεξ ευχαριστιέμαι Όλες τις υπόλοιπες πλην τις γονιμες χοχοχοχ!

Ναι @λουπιτα παμε πακετο τελικα! 

πρίν από 59 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια έχω γεμισει σπυρακια στο πιγούνι και βλέπω ότι πετάγονται και άλλα σιγά σιγά ούτε στην εφηβεία δεν είχα τόσα σπυριά….. Έχω τόσο άστατο κύκλο που δεν ξέρω πότε θα έρθει….. Εγώ θα περιμένω και την τρίτη το απόγευμα θα πάω για μια χοριακη 

Αυτο με τα ακυρα σπυρακια τι παιδεμα...και αντιαιστθητικα...κ εγω το ιδιο ή κ πανω στη μυτη...υπομονη κ περιμενε μεχρι την Τριτη οσο μπορεις!

4 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Λοιπόν κορίτσια μιας και οι περισσότερες έχετε τα δικά σας νοικοκυριά βοηθηστε και εμένα την άχρηστη τεμπέλα :-P μου ανέθεσαν να ψήσω χοιρινές μπριζόλες στο φούρνο. Μου είπαν να της αφήσω 20 λεπτά και να τις βγάλω, αλλά έχει περάσει μια ώρα σχεδόν και δεν έχουν γίνει καφέ ή έστω χρυσομπέζ. Είναι άσπρες με λίγο ροζ. Τι να κάνω;;; :-\ 

Εγω προσωπικα τις βαζω στο γκριλ στο δυνατο για να γινουν τοσο γρηγορα αλλα λερωνεται ο φουρνος να ξερεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Είναι καινουριος, δε ξέρω στους πόσους βαθμούς ήταν... Τελικά κάηκαν.. Ευχαριστώ πάντως για την απαντηση :-P

Ω μα τι κριμα...με σαλατα λοιπον θαντη βγαλετε σημερα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...