Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , KarMar84 είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Εμένα από την Δευτέρα (σύμφωνα με την εφαρμογή πάντα) ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες! Αύριο έχουμε επέτειο σχέσης κ μέσα Ιουνίου επέτειο γάμου οπότε εύχομαι ένας από τους δύο μήνες να είναι γουρλης!! :wub:

Κοριτσακι μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το πετύχεις και να γιορτάζεις του χρόνου δίπλ!!! "

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 29 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσακι μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το πετύχεις και να γιορτάζεις του χρόνου δίπλ!!! "

Σε ευχαριστώ πολύ Μάρθα μου!!! Μακάρι να γιορτάζουμε όλες μας του χρόνου!!!

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , KarMar84 είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Εμένα από την Δευτέρα (σύμφωνα με την εφαρμογή πάντα) ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες! Αύριο έχουμε επέτειο σχέσης κ μέσα Ιουνίου επέτειο γάμου οπότε εύχομαι ένας από τους δύο μήνες να είναι γουρλης!! :wub:

Αχ αγάπη μην κοιτάς τι σου βγάζει η εφαρμογή.Την έχω και εγώ.και δεν εχει καμία σχέση με την πραγματική οωρηξια μου χαχαχ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , λουπιτα είπε:

Αχ αγάπη μην κοιτάς τι σου βγάζει η εφαρμογή.Την έχω και εγώ.και δεν εχει καμία σχέση με την πραγματική οωρηξια μου χαχαχ!!!

Ναι Λουπιτα μου ξέρω δεν είναι παντα αξιόπιστο αλλά συνήθως την καταλαβαίνω από τα κολπικά υγρά, ημικρανία κάποιες φορές, καθώς κ τις πολλές "ορέξεις" χιχι


Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, λουπιτα είπε:

Γεια σας αγαπες!!!! Ειμαι σε αναμονη ναι.και ναι εκανα πολυ πολυ νωρις χοριακη!!!!!9 μερες απο την οωρηξια.ε μα και εγω δεν περιμενα καλα να παθω.οποτε ακομα ελπιζω.αν δεν δω καθυστερηση δν κάνω τίποτα !

Έχουμε κανένα χαρμόσυνο γεγονός?έχασα κάτι???

 

1 hour ago, Μαρθα Κ είπε:

Τίποτα αγάπη αν όντως έκανα ουρηξια 8 μαιου τότε είναι την δευτέρα να αδιαφετισω είδομεν λοιπόν μακάρι να μην έρθει… 

Σε ευχαριστω @caramel_83 τελευταια επαφη ειχα στις 7 του μηνα...αλλα πρεπει να το βγαλω απο το μυαλο μ πια..κ απλα να περιμενω την ακατανομαστη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 hours ago, caramel_83 said:

οι επομενες της αναμονης ειναι η @λουπιτα και η @Kalfeli έτσι?

Ναι ναι εμείς ειμαστε.. εγώ λέω να τεστάρω τη Δευτέρα.. αν και μπορεί να είναι νωρίς αλλά δεν το ρισκάρω πάλι να αργήσω

 

 

  • Μου αρέσει 1

R2E1.png]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Kalfeli είπε:

 

Αντε με το καλο κοριτσια! 

1 hour ago, λουπιτα είπε:

Αχ αγάπη μην κοιτάς τι σου βγάζει η εφαρμογή.Την έχω και εγώ.και δεν εχει καμία σχέση με την πραγματική οωρηξια μου χαχαχ!!!

Σοβαρα? Κ εγω νομιζα πως ηταν οκ!!! Καλα να περασετε!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ani ani είπε:

 

Σε ευχαριστω @caramel_83 τελευταια επαφη ειχα στις 7 του μηνα...αλλα πρεπει να το βγαλω απο το μυαλο μ πια..κ απλα να περιμενω την ακατανομαστη 

Χαχαχα μαζί είχαμε οωρηξια.εμένα το τεστ κοκκιμησε 7 του μηνα άρα 8 έγινε η οωρηξια.πονούσα όταν έσκασε.χαχαχ μαζί είμαστε λοιπόν!

1 ώρα πρίν, KarMar84 είπε:

Ναι Λουπιτα μου ξέρω δεν είναι παντα αξιόπιστο αλλά συνήθως την καταλαβαίνω από τα κολπικά υγρά, ημικρανία κάποιες φορές, καθώς κ τις πολλές "ορέξεις" χιχι

Εγώ κορίτσια δεν τις ευχαριστιέμαι τις επαφές μου στις γόνιμες γαμωτο.υποφέρω από αέρια εκείνες τις μέρες πάντα.η κοιλιά τούμπανο με πιέζει το έντερο την μήτρα και στην επαφή πονάει η μητρα μου.Αφήστε χάλια χάλια!εν ολιγις σεξ ευχαριστιέμαι Όλες τις υπόλοιπες πλην τις γονιμες χοχοχοχ!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Τίποτα αγάπη αν όντως έκανα ουρηξια 8 μαιου τότε είναι την δευτέρα να αδιαφετισω είδομεν λοιπόν μακάρι να μην έρθει… 

Μακαρι να μην ερθει η ατιμη ^_^

3 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Εμένα από την Δευτέρα (σύμφωνα με την εφαρμογή πάντα) ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες! Αύριο έχουμε επέτειο σχέσης κ μέσα Ιουνίου επέτειο γάμου οπότε εύχομαι ένας από τους δύο μήνες να είναι γουρλης!! :wub:

οποτε βουρ στο ψητο :P στο ευχομαι θα ειναι ωραιο για δωρο επετειου :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Kalfeli είπε:

Εγώ λέω να κάνω τεστ τη Δευτέρα, να ξέρω για να λάβω τα μέτρα μου, γιατί φοβάμαι να περιμένω σκ και δε θα βρίσκω γυναικολόγο μετά. 

Ωραίααα!!Σου εύχομαι θετικότατο.Εγώ έχω διαίσθηση ότι θα αδιαθετήσω και κάτι ψιλοπονάκια.

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια και να έχετε ένα όμορφο Σαβ/κο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!!!! Πρωί πρωί μου χτύπησε την πόρτα η κοκκινοσκουφίτσα χαχαχα  .Μετά από πρωτοφανή κύκλο για μένα 34 ημερων ακολούθησε παλι πρωτοφανής κύκλος 26 ημερων.και χειρότερα!πάντα 30 μερες έχω.να τι κάνει το άγχος.

@caramel_83 βάλε με 20 Ιουνίου στο πινακακι αγαπη μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

καλημερα!!! @λουπιτα δεν πειραζει κοριτσι μου!!!παμε για τον επομενο μηνα!!!

Καλημέρα ελενακι μου.πάμε Ναι εννοείται.πωπω λυπάμαι τον ψηλό όσο δεν πάει.αλλος ένας μήνας που θα σέρνεται στην δουλειά.χοχοχοχοοχ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , λουπιτα είπε:

Καλημέρα ελενακι μου.πάμε Ναι εννοείται.πωπω λυπάμαι τον ψηλό όσο δεν πάει.αλλος ένας μήνας που θα σέρνεται στην δουλειά.χοχοχοχοοχ

χαχαχαχ!!!!δεν εχουν αναγκη αυτοι παιδι μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεεραααα :D 

λοιπον κοριτσια μια που ειδα οτι γραψατε για το αγχος να σας πω οτι ειχα διαβασει ενα αρθρο ενος γυναικολογου αν το βρω θα σας το δημοσιευσω το οποιο ελεγε οτι στην ουσια το αγχος καθυστερει την ωορηξια και κατ'επεκταση την περιοδο και οχι καθαρα την περιοδο μας, δηλαδη οχι οτι εγινε η ωορηξια οταν επρεπε να γινει και η περιδος ηρθε μετα απο 20-25 μερες , καθυστερει η ωορηξια και η περιοδος ερχεται κανονικα μετα απο 12-14 μερες απο την ημερα της ωορηξιας, ελπιζω να καταλαβατε γιατι τα εγραψα λιγο μπερδεμενα νομιζω:blink:

@λουπιτα δεν το βαζουμε κατω γλυκια μου, οσο για τους αντρες τα θελει ο κωλος τους μην το σκεφτεσαι :P  ιδια μερα με την @Vila ειστε :P 

@marillia ποτε δεν την περιμενεις την ξινουλα εσυ?

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

9. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!!

10. dimitroula30  ΠΗΤ  18/1/2018!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. gianna81 14/3/2017!!!

2. maria dimitris 23/3/2017!!!

3. Olivia3 12/4/2017!!!

4. NikolitsaVe87 26/4/2017!!!

5. stalitsa82 30/4/2017!!!

6. Μαρθα Κ 8/5/2017!!!

7. Kalfeli 25/5/2017!!!

8. aggeliki_l 29/5/2017!!!

9. caramel_83  1/6/2017!!!

10. KarMar84 10-11/6/2017!!!

11. elenaki22 11/6/2017!!!

12. giota@ 14/6/2017!!!

13. Vila 20/6/2017!!!

14. λουπιτα 20/6/2017!!!

15. Wannabemommy....

16. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...