Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Koritsia m kalispera. Euxome na iste oles kala. Exi 2-3 meres pou prospatho na sas diavaso axaxa. Pigame ti deutera sti giatro gia ti B epipedou doxasi o theos ine ola mia xara i zouzouna mas megaloni mia i exetasi ola ok. Ala exi apo ti triti to vradi ime xalia. Kriosa tin arpaxa. Ponousa to soma m les kai me patise fortigo den mporousa na fao kai oute mporo kala kala na fao akoma.  Den mporousa na kimitho apo tis kaoures. Mexri kai emetous ixa. To apokorifoma sti arxi den ixa proinous emetous kai ixa 2 meres tora axaxa. Ipofero apo kaoures poli den isixazo ores ores thelo na kleo. Ores ores niotho toso fouskomeni pou aporo pos tha ime tous teleuteous mines den tha xorai i mikri sto telos. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κοριτσια μου τι κανετε??? Χαθηκα ... εχω ζοριστει παρα πολυ τον τελευταιο καιρο και ειμαι ολο σε γιατρούς και δεν εχω ξεμπερδεψει :-( εχω απελπιστει πια με τοσα χαπια που εχω παρει. εχω 2 μηνες να μπω... ειδα αλλες 70 σελίδες αδιαβαστες...πφφφ ειναι παρα πολλες ας με ενημερωσει καποια με μια μικρη περιληψη το τι εχω χασει!!! Ας ακουσω ευχαριστα! Καμια εγκυουλα εχουμε??? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε? εγω εχω απο χθες κατι πονακια ανα διαστηματα χαμηλα, με ποναει ελαχιστα το στηθος μου και εχω βγαλει κι εγω σπυρακια :blink: πριν λιγο στην τουαλετα ειχα πολλα υγρα διαφανα, τι στο καλο 2η φορα ωορηξια κανω? ή μου ερχεται η περιδος τοοοοσο νωρις? δεν μου στεκει ειναι 17 μερα σημερα:confused:

Γλυκια μου παμε για τον αλλο μηνα δεν το βαζουμε κατω ;) 

Γλυκιά μου μηπως κανεις τωρα ωορρηξία?? Μην χάνεις ευκαιρία αυτές ις μέρες γιατί μπορει να άλλαξε ο κύκλος !! 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας πω.. έκανα το τεστ σήμερα, 3 μέρες πριν,  και είναι θετικό! Έχω κατααγχωθεί όμως γιατί εδώ και μέρες αισθάνομαι πόνους και το κακό είναι ότι αισθάνομαι πόνους στο κέντρο και προς τα δεξιά. Φοβάμαι ότι θα είναι πάλι εξωμήτριο. Είμαι σχεδόν σίγουρη.. Δεν ξέρω πως θα την παλέψω μέχρι να δω που βρίσκεται πραγματικά. Δε θέλω άλλη επέμβαση, δεν μπορώ. 

Μη μου λέτε ακόμα συγχαρητήρια μέχρι να δούμε που είναι.

  • Μου αρέσει 4

R2E1.png]

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι!  Δε πιστεύω κ δεύτερη φορά να σου κάτσει πάλι.Εσύ το έλεγες κ πριν μείνεις οτι θα ήταν εξωμήτριο. Πάντως τα πονάκια είναι ίδια κ όταν είναι μέσα στη μήτρα απ όσο ξέρω αριστερά ή δεξιά. Μάλλον θα είναι όλα καλά! Μίλησες με το γιατρό σου; νομίζω η χοριακή θα δειξει. Έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Κοριτσια μ.καλημερα! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!  και ολα ηρθαν στη θεση τους...αρα @λουπιτα μαζι κ σε αυτο..χαχα εσεις κατα τα αλλα τι κανετε??

Τι Ν κάνουμε εδώ τα ίδια.Έχω να οργανώσω τα γενέθλια του γιου! Κλείνουμε τα 6 μεγαλώσαμε!!!!!

πρίν από 26 λεπτά , Kalfeli είπε:

Παιδιά να σας πω.. έκανα το τεστ σήμερα, 3 μέρες πριν,  και είναι θετικό! Έχω κατααγχωθεί όμως γιατί εδώ και μέρες αισθάνομαι πόνους και το κακό είναι ότι αισθάνομαι πόνους στο κέντρο και προς τα δεξιά. Φοβάμαι ότι θα είναι πάλι εξωμήτριο. Είμαι σχεδόν σίγουρη.. Δεν ξέρω πως θα την παλέψω μέχρι να δω που βρίσκεται πραγματικά. Δε θέλω άλλη επέμβαση, δεν μπορώ. 

Μη μου λέτε ακόμα συγχαρητήρια μέχρι να δούμε που είναι.

Θετική σκέψη αγάπη!!!! Ελπίζω όλα να πανε καλα!!!!! Περιμένουμε νεότερα!Μην μου αγχώνεσαι κοριτσρα μου !!!! Θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

@Kalfeli νομίζω οτι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι χοριακη ωστε να δεις πως θα πηγαινε κ αν θα αυξανεται κανονικα!πιστεύω οτι δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι χωρις λογο!ολα θα πανε καλα!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kalfeli είπε:

Παιδιά να σας πω.. έκανα το τεστ σήμερα, 3 μέρες πριν,  και είναι θετικό! Έχω κατααγχωθεί όμως γιατί εδώ και μέρες αισθάνομαι πόνους και το κακό είναι ότι αισθάνομαι πόνους στο κέντρο και προς τα δεξιά. Φοβάμαι ότι θα είναι πάλι εξωμήτριο. Είμαι σχεδόν σίγουρη.. Δεν ξέρω πως θα την παλέψω μέχρι να δω που βρίσκεται πραγματικά. Δε θέλω άλλη επέμβαση, δεν μπορώ. 

Μη μου λέτε ακόμα συγχαρητήρια μέχρι να δούμε που είναι.

Κοριτσάκι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά, κι εγώ είχα κανονικούς πόνους περίοδου, και την πέμπτη στον υπέρηχο είδαμε τον σάκο ενδομήτρια και σε καλή θέση!!!! Πότε θα πας για υπέρηχο????


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια δίκιο έχετε.. πρέπει να ξεαγχωθώ. Θα κάνω χοριακή εννοείται και θα επικοινωνήσω με το γιατρό μόλις είναι στο ιατρείο.. Απλά με αγχώνουν λίγο αυτοί οι πόνοι που αισθάνομαι. Το ότι είναι προς τα δεξιά περισσότερο. Δεν είναι έντονοι, οπότε δεν είναι κάτι επείγον, απλά με αγχώνει για το μετά. 

Ευχαριστώ για την υποστήριξη!

  • Μου αρέσει 2

R2E1.png]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kalfeli είπε:

Παιδιά να σας πω.. έκανα το τεστ σήμερα, 3 μέρες πριν,  και είναι θετικό! Έχω κατααγχωθεί όμως γιατί εδώ και μέρες αισθάνομαι πόνους και το κακό είναι ότι αισθάνομαι πόνους στο κέντρο και προς τα δεξιά. Φοβάμαι ότι θα είναι πάλι εξωμήτριο. Είμαι σχεδόν σίγουρη.. Δεν ξέρω πως θα την παλέψω μέχρι να δω που βρίσκεται πραγματικά. Δε θέλω άλλη επέμβαση, δεν μπορώ. 

Μη μου λέτε ακόμα συγχαρητήρια μέχρι να δούμε που είναι.

Μην πάει ο νους σου στο κακό......... νομίζω και εγώ πως οι πόνοι τουλάχιστον στην αρχή δεν έχουν διαφορά....... θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά......... Πότε λες να κάνεις χοριακή;;;;;:wink:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλημέρα....... σας έχασα αλλά έπηξα............ ελπίζω να είστε όλες καλά και τα χρόνια μου πολλά σε όλες τις εορτάζουσες.........

@elenakii22 χρόνια πολλά....... εύχομαι του χρόνου να γιορτάζεις διπλή.........

@Kalfeli όχι στην χοριακή δεν παίζει ρόλο η ώρα απλώς όσο πιο νωρίς την κάνεις θα προλάβεις αποτελέσματα την ίδια μέρα να έχεις......... ειδάλλως μπορεί να σε πάνε για την επόμενη.......;)

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Kalfeli είπε:

Αχ βρε κορίτσια δίκιο έχετε.. πρέπει να ξεαγχωθώ. Θα κάνω χοριακή εννοείται και θα επικοινωνήσω με το γιατρό μόλις είναι στο ιατρείο.. Απλά με αγχώνουν λίγο αυτοί οι πόνοι που αισθάνομαι. Το ότι είναι προς τα δεξιά περισσότερο. Δεν είναι έντονοι, οπότε δεν είναι κάτι επείγον, απλά με αγχώνει για το μετά. 

Ευχαριστώ για την υποστήριξη!

Γρηγορα για χοριακη κ θετικη σκεψη να αλλαξει κ το γουρι του μαιου...υπομονη κ καλα αποτελεσματα!!!! :oops:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μόλις γυρισα απο τον γιατρο!10η μερα σμρ κ μου ειπε οτι ειμαι στο τσακ να κανω ωορρηξια!η σμρ η αυριο υπολογιζει αυτος!παχος ωοθηλακιου 18×18 και το ενδομητριο παχουλο μου ειπε τωρα ποσο δεν συγκρατησα !

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια μ!! Χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν χθες! Καλη εβδομαδα και αποτελεσματα σε ολες σας!!! Εμας μας πηρε ο υπνος εδω με το κουταβι μ κ αναβαλουμε τις δουλειες μας για αυριο! :confused:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...