Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Αγάπη μ μόλις μου ήρθε κανονικότητα!  Το περίμενα η ελπίδες κρατάν για λίγο! Τουλάχιστον θα έχω καθαρίσει μέχρι την Τετάρτη που έχω γυναικολόγο.. 

Το συμπέρασμα αυτού του κύκλου είναι: τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια! Από καούρες από τσούξιμο στις θηλές ακομα και ποιο σκούρες έγιναν και δεν ήταν στην φαντασία μου την ίδια άποψη είχε και ο άντρας Μ για το χρώμα! Αααα θερμοκρασία τη μετράω όλη μέρα ακόμα και τώρα έχω 37,2

μαναρακι μου δεν πιραζει παμε για τον επομενο και θα ειναι πιο τυχερος ναπας και στο γιατρουκο σου και θα ερθουν τα καλυτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

μαναρακι μου δεν πιραζει παμε για τον επομενο και θα ειναι πιο τυχερος ναπας και στο γιατρουκο σου και θα ερθουν τα καλυτερα!!!

Άντε περιμένουμε τα ευχάριστα για σένα και για τη @Dimitr@17


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Άντε περιμένουμε τα ευχάριστα για σένα και για τη @Dimitr@17

μπαα μονο απο τη δημητρα εγω απο χθες ποναω εντονα δεν το κοβω ειναι στο δρομο η συχαμενη!!! σιγουραα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εννοείται ότι είναι καλύτερα να δουλεύεις από το σπίτι και να είσαι δίπλα στο παιδάκι σου! !! Η κάθε μαμά είναι αναντικαταστατη για το μωρό της.  Μπορεί κάποιες φορές να σου λείψουν τα ωραία σου ρουχαλάκια και το μακιγιάζ του γραφείου αλλά η παρουσία σου είναι το μεγαλύτερο δώρο που μπορείς να κάνεις στο μωράκι σου.  Κι όταν με το καλό μεγαλώσει λιγάκι το βλέπεις. 

Αυτό σκέφτομαι και εγώ, αλλά το μωρό που είναι; Τον έχασε το δρόμο! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Marilloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή δουλειά σε όσες πάνε για δουλειά!!! Εγώ τελικά δεν κρατήθηκα και έκανα τεστακι πρωί, πρωί και έφαγα τα μούτρα μου :? σε 2 μέρες η αναμενόμενη περίοδος. Έκανα το one step, το ίδιο Ει χα κάνει και στην προηγούμενη εγκυμωσυνη και είχε δείξει αχνό θετικό στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης, αχ μακαρη να είναι λάθος το σημερινό. Τελικά δεν πρέπει να κρατάω τεστ στο σπίτι, δεν μπορώ να κρατηθώ να περιμένω :cool:

A καταλαβα...και εγω τα πηρα για να μαθω πιο πριν (και μια άλλη κοπελα ειπε ότι της εδιεξαν αχνο μετα από 2 ημερες) ......αλλα για να πω την αληθεια και εμενα κανενα τεστ δεν μου εδειξε πιο πριν ....μαλλον κανω αργα εμφυτευση όπως ειπε η Αλινα.

 

Δε ξερω από που ειστε κορίτσια αλλα εδώ εχει έναν Βαρδαρη που μας πηρε και μας σηκωσε!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Καλημέρα! Καλή δουλειά!

Άφαντη έτσι;

Μολις γυρισαααα.προς το παρον  δεν εχει ερθει....θα δειξει...

πρίν από 37 λεπτά , Ungry girl είπε:

μπαα μονο απο τη δημητρα εγω απο χθες ποναω εντονα δεν το κοβω ειναι στο δρομο η συχαμενη!!! σιγουραα!

Γτ ολες περινετε εμενα?αφου δεν εχω κ τπρ σημαντικα συπμτωματα...παντως προς το παρον τπτ...μωρε λετε μα αρχισω να το σκεφτομαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μολις γυρισαααα.προς το παρον  δεν εχει ερθει....θα δειξει...

Γτ ολες περινετε εμενα?αφου δεν εχω κ τπρ σημαντικα συπμτωματα...παντως προς το παρον τπτ...μωρε λετε μα αρχισω να το σκεφτομαι?

Πολύ πιθανό!!!! Μακάρι!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μολις γυρισαααα.προς το παρον  δεν εχει ερθει....θα δειξει...

Γτ ολες περινετε εμενα?αφου δεν εχω κ τπρ σημαντικα συπμτωματα...παντως προς το παρον τπτ...μωρε λετε μα αρχισω να το σκεφτομαι?

Χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώνω, αφού έχεις ήδη μείνει έγκυος είναι πολύ πιθανόν να μην έχεις και πολύ τρανταχτά συμπτώματα όπως την πρώτη φορά (αν είχες). Είναι λίγο πιο εξοικειωμένο το σώμα σου.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφη! Εξέλιξη με τη δουλειά όχι. Άλλωστε εγώ το έμαθα αφού είχαν ήδη παρθει οι αποφάσεις. Απλώς όσο το σκέφτομαι μάλλον καλύτερα. Η περιγραφή της θέσης ήταν ωραία και με προοπτικές. Αλλά στην πράξη θα ήταν διαφορετικά. Ξέρω καλά πως λειτουργεί η εταιρεία. Και επιπλέον αν είναι να κάτσει σύντομα το μωρό, νομίζω ότι η δουλειά από το σπίτι είναι η καλύτερη λύση; Έτσι δεν είναι; Αν και υπάρχουν αλλά μειονεκτήματα...Τέλος πάντως ας μείνω. 

Εγώ το λατρευω το ηλεκτρικό υπόστρωμα μου. Απορώ πως ζούσα χωρίς αυτό. Μία ζωή κρύωνα τα βράδια, ακόμα και τις εποχές που τα καλοριφέρ δεν κατέβαιναν κάτω από τους 22 βαθμούς. Από τότε που το πήρα, σώθηκα! Να πας να πάρεις! Δεν είναι ακριβά καθόλου. 

Καλα εγω πριν βαλω την ηλεκτρικη κουβερτα ντυνομουν σαν αρκουδα κ εβαζα 3παπλωματα να ζεσταω..ενω τωρα ειμαι με το κοντομανικο..χαχα

πρίν από 2 λεπτά , iouliana είπε:

Χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώνω, αφού έχεις ήδη μείνει έγκυος είναι πολύ πιθανόν να μην έχεις και πολύ τρανταχτά συμπτώματα όπως την πρώτη φορά (αν είχες). Είναι λίγο πιο εξοικειωμένο το σώμα σου.

Την πρωτη φορα π ειχα μεινει δεν μπορουσα να ακουμπησω το στηθος μου απο τον πονο συν οτι ειχα δει κ ροζ ενω τωρα τπτ...στις αρχες του μεινα μετα την ωορηξια που πρεπει λογικα να εγινε στις 2-3 ειχα κατι σουβλιες ..θα δειξει..αν δεν ερθει σημερα βλεπουμε απο αυριο...ακομα ειναι νωρις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μολις γυρισαααα.προς το παρον  δεν εχει ερθει....θα δειξει...

Γτ ολες περινετε εμενα?αφου δεν εχω κ τπρ σημαντικα συπμτωματα...παντως προς το παρον τπτ...μωρε λετε μα αρχισω να το σκεφτομαι?

Δεν έχουμε και άλλη να περιμένουμε για αυτό στα έχουμε πρήξει :) Και εσύ δεν το κάνεις το τεστακι μόνο θες να μας σκασεις 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Ungry girl είπε:

μπαα μονο απο τη δημητρα εγω απο χθες ποναω εντονα δεν το κοβω ειναι στο δρομο η συχαμενη!!! σιγουραα!

Όσο δεν έχεις αίμα εχε ελπίδες! Θα κάνεις τεστ;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , BettySt είπε:

Δεν έχουμε και άλλη να περιμένουμε για αυτό στα έχουμε πρήξει :) Και εσύ δεν το κάνεις το τεστακι μόνο θες να μας σκασεις 

Μα ειναι νωρις ακομα..θεωριτικα σημερα περιμενω μπορει να ερθει μεχρι το βραδυ...θα δουμε κοριτσια μ..μακαρι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...