Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 58 λεπτά , ada32 είπε:

Λάρισα . Αύριο θα πάω! Αχ άσε ακατευομαι όλη μερα#!κ δε μπορώ να ρευτω κ είμαι χάλια..

Ωχ βρε κορίτσι από νωρίς στα βάσανα χαχα έτσι ήμουνα στην πρώτη εγκυμοσύνη!

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Μην τα σκέφτεσαι αυτά, καμιά δε σε κατηγόρησε.Ποσο Στενοχωρήθηκα,λες και γνωριζόμαστε... υπομονή...


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Δεν ξερω τι να πω κοριτσακι μου. Μην απαντας σε κανενα. 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Λυπαμαι πολυ πραγματικά κριμα!!! Το εχω περασει αυτο που περνας με την αποξεση και πραγματικα ξερω πολυ καλα και μπορω να φανταστώ πως νοιώθεις και ποσο δυσκολο ειναι... Δε χρειάζονται πολλα λογια μια τετοια στιγμη!! Περαστικά σου και μακαρι συντομα να τα ξανα καταφέρετε!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Λυπάμαι κοπέλα μου!:-(


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μας γαμ*** σε την ψυχολογια τωρα.εχω ταραχτει πολυ και στεναχωρηθει βαθεια.Γνωριζω οτι οσες εχουν υποβληθει σ αυτη τη διαδικασια τη δυσαρεστη μενουν ευκολα εγκυες μετα κι αυτο με παρηγορει για το κοριτσι.Καμια γυναικα να μη το ζει αυτο.απ τη στιγμη που μαθαινουμε για την εγκυμοσυνη μας ζουμε για τη μερα που θα το αντικρυσουμε.Ειναι μια απωλεια σκληρη σε οποιο σημειο και να συμβει κατα τη διαρκεια της κυησης.Ο Θεος μας με τη @Smile89 ν απαλυνει τον πονο της και μαζι με ολες τις εγκυουλες παντου.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ στεναχωρήθηκα με τα νέα σου δεν το περίμενα αυτό πραγματικά @Smile89 Δύσκολη στιγμή δεν ξέρω τι να πω παρά μόνο :-( κουραγιο να το ξεπερασετε και σύντομα να σταθείς πιο τυχερή. Καλή δύναμη καρκινακι μας, ποσο κρίμα αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 hours ago, Ungry girl said:

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου εύχομαι να ειναι και εσένα ετσι ήσυχα για τα επομενα 9 μηνακια!!

Πρέπει να βάλω πρόγραμμα να τον ξεζουμισω τον δικό  μου ανά δυο μέρες μου φαίνεται κορίτσι μου οπως μου ειπε η γιατρος μου.Γιατι αλλιώς δε βλέπω φως στο τούνελ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Μικρή μου στεναχωρέθηκα πάρα πολύ για εσένα, δεν ξέρω τι να πω. Κουραγιο, ο Θεός θα σου δώσει δύναμη να σταθείς ξανά στα πόδια σου. Σου κάνω μια μεγάλη αγκαλιά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου περνάμε πολύ καλά δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω όταν γυρίσουμε!!να περνάτε καλά και περιμένω θετικά τεστακια όταν γυρίσω!!!!φιλακιαααααα πολλααααα

  • Μου αρέσει 5

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...