Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Ωχ. Το ειχα ξεχασει. Το θεμα ειναι οτι παλι θα εχω ελπιδα ενω δεν ειμαι. Τελοσπάντων. Νιωθω ατυχη πολύ σε αυτό το θεμα. Τωρα ομως προεκυψε κ αυτο εδω στο φορουμ... καλέ που είστε όλες; πειτε κατι!

χααχαχα αμαννν τι ξεχνας!! καλα ελπιδες εχουμε οσο δεν εχουμε δει αιμα παμε καλα!!!!

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσάκι μου καπνίζω 18 χρόνια 1 πακέτο την μέρα... Όταν όμως έμαθα ότι είμαι εγκυος Τσικνοπέμπτη απόγευμα το έκοψα μαχαίρι δεν ήταν εύκολο 5 μερες είχα πολλά νεύρα ήθελα όλο να κοιμάμαι γιατί μου έλειπε η νικοτίνη από το αίμα όμως το πάλεψα και είπα όχι το μωράκι έχει μεγαλύτερη σημασία για μένα κι τώρα κοριτσάκι είμαι 10 μέρες χωρίς τσιγάρο και δεν με νιαζει μπορεί να περνάει που και που από το μυαλό μου αλλά να το ανάψω δεν παίζει..... Τώρα αν θα το κρατήσω αν γεννήσω δεν ξέρω να σου πω γιατί τώρα το κάνω μόνο για το παιδί.... Σε παρακαλώ μη το βάλεις στο στόμα σου πάλεψε μέσα σου κιαλο... 

πω πω σε καταλαβενω εγω ειμαι 3η μερα σημερα και μου λυπει πολυ ομως οπως λες το μωρακι δε φταιει σε τιποτα παντος μετα δεν με βλεπω να μη το ξανα αρχιζω παλι! κατι ωρες ομως μετα το φαι και αυτα και τι δε θα εδεινα χχαχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

Περιμενα την Πέμπτη.σε λίγο...

Δεν ξερω το συγκεκριμενο τεστ.εχεις πιει πολλα υγρα? Δεν κρατιεσαι ως το πρωι μηπως δειξει αχνο ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

Δεν ξερω το συγκεκριμενο τεστ.εχεις πιει πολλα υγρα? Δεν κρατιεσαι ως το πρωι μηπως δειξει αχνο ?

Δεν εχω πιει πολλά υγρα. Οχι δεν κρατιεμαι...θα κάνω κ ότι γινει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω την αποψη μου και εγω με τη σειρα μου για το τσιγάρο. Ολες ξερουμε τι προκαλεί και ειναι πραγματικα κριμα να κανουμε τοσες προσπάθειες να μεινουμε έγκυες και μετα να μην συνεχίζουμε να κανουμε τα ΠΑΝΤΑ γι αυτο το πλασματακι που θα μεγαλώσει μεσα μας. Και οχι μονο κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης αλλα και μετα. Προσωπικά εγω εχω υποσχεθεί στον εαυτό και στο σπορακι μου αν και νωρις ακομα οτι θα κανω οτι μπορω για να ειμαι διπλα του οσο πιο πολυ μπορω. Εχω χασει τη μαμα μ σε σχετικά μικρη και κρίσιμη ηλικία απο καρκίνο στο πνεύμονα δεν ξερω αν οφείλετε στο κάπνισμα ή έτυχε αλλα εγω προσωπικά θα κανω οτι μπορω για να ειμαι υγιείς και εγω και το μωρο μου γιατι ξερω και εχω νιώσει την απώλεια. Συγγνωμη αν σας μαυρισα αλλα πρεπει απ τη στιγμη που αποφασιζουμε να φερουμε μια ζωη στο κοσμο και ειδικά μετα απο τοσο αγώνα να εχουμε μια υπευθυνότητα!  Γνώμη μου! :)

  • Μου αρέσει 3

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Δεν εχω πιει πολλά υγρα. Οχι δεν κρατιεμαι...θα κάνω κ ότι γινει

Μαζι σου τοτε! Βουυυρρρ για το θετικο.κανε το σταυρο σου και προχωρα!!! Ευχομαι τα καλυτερα

Φφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυ ( φυσαω αερα εγκυμοσυνης)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Θα σας πω την αποψη μου και εγω με τη σειρα μου για το τσιγάρο. Ολες ξερουμε τι προκαλεί και ειναι πραγματικα κριμα να κανουμε τοσες προσπάθειες να μεινουμε έγκυες και μετα να μην συνεχίζουμε να κανουμε τα ΠΑΝΤΑ γι αυτο το πλασματακι που θα μεγαλώσει μεσα μας. Και οχι μονο κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης αλλα και μετα. Προσωπικά εγω εχω υποσχεθεί στον εαυτό και στο σπορακι μου αν και νωρις ακομα οτι θα κανω οτι μπορω για να ειμαι διπλα του οσο πιο πολυ μπορω. Εχω χασει τη μαμα μ σε σχετικά μικρη και κρίσιμη ηλικία απο καρκίνο στο πνεύμονα δεν ξερω αν οφείλετε στο κάπνισμα ή έτυχε αλλα εγω προσωπικά θα κανω οτι μπορω για να ειμαι υγιείς και εγω και το μωρο μου γιατι ξερω και εχω νιώσει την απώλεια. Συγγνωμη αν σας μαυρισα αλλα πρεπει απ τη στιγμη που αποφασιζουμε να φερουμε μια ζωη στο κοσμο και ειδικά μετα απο τοσο αγώνα να εχουμε μια υπευθυνότητα!  Γνώμη μου! :)

Συμφωνώ απόλυτα.  Έτσι είναι.  Δεν γίνεται να προσπαθείς να μείνεις έγκυος και μετά η προσπάθεια να φαίνεται δύσκολη για τα υπόλοιπα.  

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Ungry girl είπε:

χααχαχα αμαννν τι ξεχνας!! καλα ελπιδες εχουμε οσο δεν εχουμε δει αιμα παμε καλα!!!!

πω πω σε καταλαβενω εγω ειμαι 3η μερα σημερα και μου λυπει πολυ ομως οπως λες το μωρακι δε φταιει σε τιποτα παντος μετα δεν με βλεπω να μη το ξανα αρχιζω παλι! κατι ωρες ομως μετα το φαι και αυτα και τι δε θα εδεινα χχαχαα

Και εγω ειμαι σίγουρη ότι μετά και λίγο πριν μπω να γεννήσω θα το ανάψω από το ανχος μου :-D

Link to comment
Share on other sites

@andrianni ευχομαι να ειναι +++++++

@caramel_83 δε νομιζω βρε κοριτσι να το εννοουσε ετσι!εννοείται οτι δεν μπορει καποια να ειναι 24ωρες μεσα στο φορουμ!πιθανον για να σε διευκολυνει το ειπε!!το πινακακι ειναι δικη σου δουλεια!!!παιδια θα εχεις κ θα συνεχιζεις να το ανεβαζεις!!εσυ το ξεκινησες εσυ θα το τελειώσεις!!!!!οταν βαρεθεις το λες κ συνεχιζει καποια αλλη,μεχρι τοτε ομως θα περιμενουμε δημοσιευσεις σ!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το halloo της @Smile89 δεν το πηρα ειρωνικα προς την. @caramel_83 .. το πηρα πως ρωταμε κατα καιρους τι κανουν οι κοπελες π εχουν να μπουν καιρο να μας πουν τα νεα τους... τι να πω...μαλλον τα βλεπω αθωα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Και εγω ειμαι σίγουρη ότι μετά και λίγο πριν μπω να γεννήσω θα το ανάψω από το ανχος μου :-D

αχαχχααχα και εγω το ιδιο δυο δυο μετα αχαχαχα!:cool:

και εγω @caramel_83 den  νομιζω πως ειποθηκε κτι με κακη προθεση και ασε τα φευω εεε που παςςςς! εχεις δουλεια δεν εχεις να πας πουθεναα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , elenakii22 είπε:

@andrianni ευχομαι να ειναι +++++++

@caramel_83 δε νομιζω βρε κοριτσι να το εννοουσε ετσι!εννοείται οτι δεν μπορει καποια να ειναι 24ωρες μεσα στο φορουμ!πιθανον για να σε διευκολυνει το ειπε!!το πινακακι ειναι δικη σου δουλεια!!!παιδια θα εχεις κ θα συνεχιζεις να το ανεβαζεις!!εσυ το ξεκινησες εσυ θα το τελειώσεις!!!!!οταν βαρεθεις το λες κ συνεχιζει καποια αλλη,μεχρι τοτε ομως θα περιμενουμε δημοσιευσεις σ!!

:mad::oops::mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβλεπα στον υπνο μου οτι εκανα σεξ ,εδω κολλαει το "νηστικος καρβελια ονειρευται".

Παντως λενε οτι ζεις με αγχος αν βλεπεις τετοια..ποτε θα χαλαρωσω..?!

 

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 μη το παίρνεις στραβά αποκλείεται η @Smile89  να στο είπε ειρωνικά έχω μιλήσει πάρα πάνω μαζί της και είναι πολύ καλό άτομο και με πολύ χιούμορ... Έλα σε παρακαλώ άσε τα φεύγω και κάτσε στην θέση σου σε θέλουμε όλες εδώ κοντά μας.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 ούτε εγώ νομίζω ότι είχε πρόθεση να σε ειρωνευτεί η Smile. Ο γραπτός λόγος βέβαια είναι κάπως μερικές φορές. Μην μας αφήσεις καραμελιτσα. Είσαι η "μαμά" του θέματος, εσύ το άνοιξες. 

@Smile89 τι έγινε με τον γιατρό; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@caramel_83 ούτε εγώ νομίζω ότι είχε πρόθεση να σε ειρωνευτεί η Smile. Ο γραπτός λόγος βέβαια είναι κάπως μερικές φορές. Μην μας αφήσεις καραμελιτσα. Είσαι η "μαμά" του θέματος, εσύ το άνοιξες. 

@Smile89 τι έγινε με τον γιατρό; 

Συμφωνώ δεν πρόλαβα να δω πολλά @smile @caramel_83 άλλα την καραμελιτσα τη θέλω κι εγω και τη σμαιλιτα!! Πειραγμα ήταν! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...