Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, andrianni είπε:

Το έκανα. Πέρασε κ το δεκάλεπτο κ τίποτα. Δεν ξέρω τι θα κάνω

 Ή θα πάρω άλλο ή θα περιμένω για αυριο

Χμμμ...τα ουρα ηταν ανοιχτοχρωμα?για να καταλαβω ποσο ενυδατωμενη ησουν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

Το έκανα. Πέρασε κ το δεκάλεπτο κ τίποτα. Δεν ξέρω τι θα κάνω

 Ή θα πάρω άλλο ή θα περιμένω για αυριο

Μακάρι να είναι λαθος... Παρε ενα clear blue και καντο με τα πρωινά ειναι το πιο αξιόπιστο για μενα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Χμμμ...τα ουρα ηταν ανοιχτοχρωμα?για να καταλαβω ποσο ενυδατωμενη ησουν.

Οποτε κ να εχω κάνει το ιδιο εχει βγει! Εδω κ με πρωινα κ δε δειχνει. Προς το σκουρο ηταν

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Κρίμα μακάρι να είναι λάθος!

Μακάρι αλλά δεν πάει αλλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Οποτε κ να εχω κάνει το ιδιο εχει βγει! Εδω κ με πρωινα κ δε δειχνει. Προς το σκουρο ηταν

Αρα οντως δεν ηταν πολλα τα υγρα που ηπιες.αρα δεν αραιωσε το ουρο.μπορουμε να ελπιζουμε οτι εκανε λαθος το τεστ ή οτι ειναι νωρις να δειξει.Καμια εμπειρια απο IQ καμια??

Link to comment
Share on other sites

Just now, soth_26 είπε:

Μακάρι να είναι λαθος... Παρε ενα clear blue και καντο με τα πρωινά ειναι το πιο αξιόπιστο για μενα!! 

Θα δω. Αν δεν εχει ερθει μεχρι το πρωι σίγουρα είμαι. Δεν μπορω να σκεφτω κάτι αλλο...Το θεμα ειναι οτι δε νιωθω να ερχεται όπως τις αλλες φορες.το στηθος πρησμένο...

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Αρα οντως δεν ηταν πολλα τα υγρα που ηπιες.αρα δεν αραιωσε το ουρο.μπορουμε να ελπιζουμε οτι εκανε λαθος το τεστ ή οτι ειναι νωρις να δειξει.Καμια εμπειρια απο IQ καμια??

Νομίζω το αντιθετο ισχυει. Δεν πρεπει να εχεις πιει πολύ νερο. Αστο ας μην ασχοληθουμε αλλο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Θα δω. Αν δεν εχει ερθει μεχρι το πρωι σίγουρα είμαι. Δεν μπορω να σκεφτω κάτι αλλο...Το θεμα ειναι οτι δε νιωθω να ερχεται όπως τις αλλες φορες.το στηθος πρησμένο...

Απο θερμοκρασια πως πας?(ναι ξερω κοριτσια δεν ειναι παντα κρητηριο,ενημερωτικα ρωταω)

πρίν από 5 λεπτά , andrianni είπε:

Θα δω. Αν δεν εχει ερθει μεχρι το πρωι σίγουρα είμαι. Δεν μπορω να σκεφτω κάτι αλλο...Το θεμα ειναι οτι δε νιωθω να ερχεται όπως τις αλλες φορες.το στηθος πρησμένο...

Νομίζω το αντιθετο ισχυει. Δεν πρεπει να εχεις πιει πολύ νερο. Αστο ας μην ασχοληθουμε αλλο. 

Αυτο λεμε και οι δυο.δεν ηπιες πολλα υγρα δεν αραιωσε το ουρο(για να βγει αρνητικο λογω αυτου) κι εγω ξερω οτι δεν πρεπει να χεις πιει πολλα υγρα.το ειπαμε και παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Απο θερμοκρασια πως πας?(ναι ξερω κοριτσια δεν ειναι παντα κρητηριο,ενημερωτικα ρωταω)

Αυτο λεμε και οι δυο.δεν ηπιες πολλα υγρα δεν αραιωσε το ουρο(για να βγει αρνητικο λογω αυτου) κι εγω ξερω οτι δεν πρεπει να χεις πιει πολλα υγρα.το ειπαμε και παραπανω...

Α!

36.5! 

Που θα πάει θα μάθουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Δικιο εχεις κοριτσι.Υπομονη και πιστη.Εχεις σταθερους κυκλους συνηθως?

Οχι αλλά το εχουμε ρυθμίσει τώρα με το γιατρο. Κ ειδαμε την ωορ. Κ μετα στις 2/ 2 οτι εχει οντως σπάσει το ωοθ. Οπότε το πολύ σε 16 μερες πρεπει να ερθει αν δεν ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Οχι αλλά το εχουμε ρυθμίσει τώρα με το γιατρο. Κ ειδαμε την ωορ. Κ μετα στις 2/ 2 οτι εχει οντως σπάσει το ωοθ. Οπότε το πολύ σε 16 μερες πρεπει να ερθει αν δεν ειμαι

Αρα ολα παιζουν κι οσο δεν εχεις αιμα ολα ειναι πιθανα.Υπομονη και χαλααααρωση λοιπον να εξελιχθουν ομαλα τα πραγματα.Νιωθεις τιποτα πιο παραξενο απο αλλες φορες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , andrianni είπε:

Οχι αλλά το εχουμε ρυθμίσει τώρα με το γιατρο. Κ ειδαμε την ωορ. Κ μετα στις 2/ 2 οτι εχει οντως σπάσει το ωοθ. Οπότε το πολύ σε 16 μερες πρεπει να ερθει αν δεν ειμαι

Το συγκεκριμένο τεστ εμενα με 26, κατι χοριακη και πρωινά ουρα αρνητικό μου ειχε δειξει


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Αρα ολα παιζουν κι οσο δεν εχεις αιμα ολα ειναι πιθανα.Υπομονη και χαλααααρωση λοιπον να εξελιχθουν ομαλα τα πραγματα.Νιωθεις τιποτα πιο παραξενο απο αλλες φορες?

Οχι. Μόνο οτι δεν εχω τα συμπτώματα περιόδου

πρίν από 1 λεπτό , Elma86 είπε:

Το συγκεκριμένο τεστ εμενα με 26, κατι χοριακη και πρωινά ουρα αρνητικό μου ειχε δειξει

Αρα να έχω λίγες ελπίδες; να είναι χαμηλή ακόμα η χοριακή; μπορεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...