Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα κορτσούλια μου!!!Πονάνε απίστευτα τα πόδια μου απ τον ποδαρόδρομο χτες!!!!Σήμερα δεν κάνω τίποτα!!!Μόνο μαρκετ!!!

@Ungry girlΜε το καλό η τελευταία χοριακούλα!!!

@alina80Τζουτζούκα τι έγινε?Εχει κόσμο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Παίρνω τηλέφωνο και ρωτάω αν μπορώ να κάνω και την κολπική καλλιέργεια μαζί με τις αιματολογικές. Λέω χρειάζεται ραντεβού; Το πρωί λένε όχι. Έρχομαι λοιπόν και μου αρχίζουν ότι για το κολπικό υγρό θα πρέπει να περιμένω, και συνήθως το κάνουν μετά τις 10.30 για να μην καθυστερούν οι αιμοληψιες.

Πω πω αυτα δεν μπορωω και τι θα κανεις τωρα θα περιμένεις ε???

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Καλημέρα κορτσούλια μου!!!Πονάνε απίστευτα τα πόδια μου απ τον ποδαρόδρομο χτες!!!!Σήμερα δεν κάνω τίποτα!!!Μόνο μαρκετ!!!

@Ungry girlΜε το καλό η τελευταία χοριακούλα!!!

@alina80Τζουτζούκα τι έγινε?Εχει κόσμο?

Χαχαχαχα καλημερα μαριλιακι μου ξεκουραση!!! Σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , marillia είπε:

Καλημέρα κορτσούλια μου!!!Πονάνε απίστευτα τα πόδια μου απ τον ποδαρόδρομο χτες!!!!Σήμερα δεν κάνω τίποτα!!!Μόνο μαρκετ!!!

@Ungry girlΜε το καλό η τελευταία χοριακούλα!!!

@alina80Τζουτζούκα τι έγινε?Εχει κόσμο?

Καλημέρα. Δεν είχε πολύ. Στην αρχή είπα θα ξαναπάω το απόγευμα -ημουν και χωρίς καφέ. Καταλαβαινετε! Μου παίρνουν αίμα, πάω με μάτι που γυαλιζει αλλά ευγενική, μου λένε αν μπορείτε να περιμένετε 10 λεπτά. Τελικά δεν με καθυστέρησαν. Αλλά να ξέρουν τι λένε στο τηλέφωνο. Να ξέρει και ο άλλος.

@Ungry girl πήγες για χοριακή τελικά; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσια , να σας κανω μια ερωτηση αν εχει τυχει σε καμία , να εχει τεστ εγκυμοσυνης αρνητικο κ τελικά να ειναι εγγυος?

καλα αποτελεσματα σε ολες σας !!!

Link to comment
Share on other sites

@alina80 ναι πηγα!!! Κατα τις 12-θα τα εχω

πρίν από 6 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

καλημέρα κοριτσια , να σας κανω μια ερωτηση αν εχει τυχει σε καμία , να εχει τεστ εγκυμοσυνης αρνητικο κ τελικά να ειναι εγγυος?

καλα αποτελεσματα σε ολες σας !!!

Μπορεί να συμβεί καμία φορα ναι!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, kido είπε:

Μαζί περιμένουμε ανανακο άντε να δούμε τι ψάρια πιάσαμε! Εγώ πονάκια δεν έχω ποτέ τόσο νωρίς πάντως, μήπως είναι καλό το δικό σου?

Α ναι ωραία είμαστε μαζί!!!άντε να δούμε!δεν νομίζω να είναι καλό γιατι πλέον όλα μου έχουν συμβεί και πιο νωρίς και πιο αργά συμπτώματα να πονάω να μην πονάω..οπότε απλώς περιμένω περίοδο φυσικά έχω στο μυαλό μου και το θετικό σενάριο!

Καλημερααααα σε όλα τα κορίτσια!!

Το από πάνω κείμενο το έχω ξαναγράψει μην δίνεται σημασία δεν κατάλαβα πως το ξαναεμφανισε!!!

πρίν από 11 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

καλημέρα κοριτσια , να σας κανω μια ερωτηση αν εχει τυχει σε καμία , να εχει τεστ εγκυμοσυνης αρνητικο κ τελικά να ειναι εγγυος?

καλα αποτελεσματα σε ολες σας !!!

Μπορεί να συμβεί.μπορει να έγινε πιο μετά η ωορρηξία και να μην έχει ανέβει ακόμη τόσο η ορμόνη για να την ανιχνευσει η μπορεί απλώς να έκανε λάθος το τεστ. Αντίθετα το θετικό είναι πάντα σωστό.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, depyfr είπε:

καλημερα κοριτσια.και εγω σημερα το πρωι πηγα ρεα να κανω την δευτερη χοριακη.ελπιζω να ειναι καλη.σε 2,5 ωρες θα βγουν τα αποτελεσματα.

Καλημερα.. Κ εγω πηγα για την δευτερη σημερα.. Η πρωτη ποσο ηταν?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , iwannar είπε:

Καλημερα.. Κ εγω πηγα για την δευτερη σημερα.. Η πρωτη ποσο ηταν?

η πρωτη ηταν μια βδομαδα πριν με χωρις καθυστερηση και ηταν 55...πφφφφφ αντε να δουμε...μπραβοοοο αντε καλα αποτελεσματα!!εσενα ποσο ηταν η πρωτη???με καθυστερηση η χωρις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...