Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Ungry girl & @depyfr ευχομαι σουπερ νουμερακια

@alina80 καλα αποτελεσματα! Οσο για το κολπικο υγρο δυο φορες που εκανα το δειγμα το πηρε η γιατρος μ και το πηγα σε εργαστηριο ειναι γενικα πιο βολικο απο πολλες αποψεις

  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αντε!!! Επισης!!! Εσυ Πηγές για τηδευτερη!?? Η την τριτη??

την δευτερη.λες να με βαλει και τριτη???δεν αντεχω με τιποτα την αναμονη!!!:?

πρίν από 9 λεπτά , MelinaFo είπε:

Bonjour κοριτσια!!!

Εδω τα ιδια χωρις συμπτωματα δεν βλεπω ομως φως ...

δεν θα κανεις τεστακι???εισαι σε καθυστερηση πια???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Καλημέρα ζου ζου!!! Τι λεει θα κανεις τεστακι???

Θα κανω αυριο που ειναι και η μερα που δεν περιμενω! Θα εκανα κ σημερα αλλα δεν νομιζω οτι ειμαι ...


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , depyfr είπε:

η πρωτη ηταν μια βδομαδα πριν με χωρις καθυστερηση και ηταν 55...πφφφφφ αντε να δουμε...μπραβοοοο αντε καλα αποτελεσματα!!εσενα ποσο ηταν η πρωτη???με καθυστερηση η χωρις???

Χωρις καθυστερηση κ ηταν 37.. Την τριτη την εκανα.? Επισης... Ολα καλα να πανε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , depyfr είπε:

την δευτερη.λες να με βαλει και τριτη???δεν αντεχω με τιποτα την αναμονη!!!:?

δεν θα κανεις τεστακι???εισαι σε καθυστερηση πια???

Οχι κοριτσι αυριο ειναι να αδιαθετησω #NOT


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Θα κανω αυριο που ειναι και η μερα που δεν περιμενω! Θα εκανα κ σημερα αλλα δεν νομιζω οτι ειμαι ...

Ελα βρε και που ξέρεις πως δεν εισαι!!?? Εγω δεν ειδες ειμουν σίγουρη και εγω αλλα δεν ειχα κανενα σύμπτωμα εγκυμοσύνης αντίθετος περιόδου!! Άντε τοτε θα παεριμενουμε μεχρι αυριο

Link to comment
Share on other sites

Just now, MelinaFo είπε:

Οχι κοριτσι αυριο ειναι να αδιαθετησω #NOT

ευχομαι να μην αδιαθετησεις!παντως και σημερα αν εισαι θα δειξει.τι μαρκα εχεις τεστακι??εγω ειχα κανει στα self clear 2-3 πριν και ειχε δειξει πολυ πολυ αχνη.και τελικα ημουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , depyfr είπε:

την δευτερη.λες να με βαλει και τριτη???δεν αντεχω με τιποτα την αναμονη!!!:?

δεν θα κανεις τεστακι???εισαι σε καθυστερηση πια???

Ούτε εγω αντέχω αλλα εγω δεν εχω παει στο γιατρό ακομα και επιδη θα παω την αλλη βδομάδα ειπα να κανω αλλη μια χαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Ελα βρε και που ξέρεις πως δεν εισαι!!?? Εγω δεν ειδες ειμουν σίγουρη και εγω αλλα δεν ειχα κανενα σύμπτωμα εγκυμοσύνης αντίθετος περιόδου!! Άντε τοτε θα παεριμενουμε μεχρι αυριο

Καλα μαρη εσυ εκανες τεστ 5 μερες πριν την αναμονη γτ κατι ενιωθες! Εγω νιωθω το αναποδο! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω αυτη την φορα ημουν σιγουρη οτι δεν ημουν εγκυος γιατι δεν ειχα ουτε συμπτωματα περιοδου και λεω θα μου ερθουν και θα πονεσω εκεινη την ωρα...και ουτε ειχα προαισθημα...και τελικα ημουν.απλα ειμαι γενικα πολυ ανυπομονη γιαυτο το εκανα για να το παρω αποφαση αλλα μου εκανε εκπληξη:)

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Καλα μαρη εσυ εκανες τεστ 5 μερες πριν την αναμονη γτ κατι ενιωθες! Εγω νιωθω το αναποδο! 

για μενα παρε self clear

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ούτε εγω αντέχω αλλα εγω δεν εχω παει στο γιατρό ακομα και επιδη θα παω την αλλη βδομάδα ειπα να κανω αλλη μια χαχαχα!!

καλα εκανες.να ξερεις αν και ολα θα πανε καλα.δηλαδη εσενα ειναι η τριτη φορα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , depyfr είπε:

ευχομαι να μην αδιαθετησεις!παντως και σημερα αν εισαι θα δειξει.τι μαρκα εχεις τεστακι??εγω ειχα κανει στα self clear 2-3 πριν και ειχε δειξει πολυ πολυ αχνη.και τελικα ημουν.

Εχω πολυ μικρη ωχρινικη φαση δηλαδη απο την ωορρηξια μεχρι την την ημερα περιοδου εχω 11-12 μερες! Εχω τεστ one step 10 δηλαδη ευαισθητα! Και γω οταν ημουν ειχε βγαλει το self clear αχνη γραμμη! 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλημέρα:-D!!!!!!!Πως είσαι απ τις αναγούλες?

πλεον εχω καθημερινα εμετο μολις ξυπνησω! τελεια.... :(   προσπαθω.. σημερα ηρθα δουλεια . εσεις απο επαφες ολα καλα?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

πλεον εχω καθημερινα εμετο μολις ξυπνησω! τελεια.... :(   προσπαθω.. σημερα ηρθα δουλεια . εσεις απο επαφες ολα καλα?

Υπομονη βρε κοριτσι μ! Δεν βρηκες κανενα γιατροσοφι για να αισθανεσαι λιγο καλυτερα?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@depyfr Εγω ειχα σημαδια.. Αλλα κ εγω ανυπομονη ειμαι κ το εκανα 4 μερες πριν την καθυστερηση... Για πρωτο μηνα προσπαθειών δεν το περιμενα οτι θα ερθει τοσο γρηγορα... Τωρα ευχομαι να πανε ολα καλα.. Το ιδιο κ σε εσενε.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...