Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Nati85 είπε:

Νομιζω αυτα εχουν σιδηρο και φυλλικο οξυ.τα επαιρνα στην εγκυμοσυνη.

ναι αυτο ακριβως ημουν στο οριο και μου τα εδωσε δε ξερω αν βοηθανε καπου απλα το ανεφερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Γεια σας γλυκουλες μου!!!!

Άντε βρε κορίτσια της αναμονής... όλες μαζί εύχομαι να είστε εγκυουλες! Απο 5 κοπέλες περιμένουμε??? χαμός θα γίνει!!!

Καλά @anemoni1989 απορώ με την ψυχραιμία σου!!! Θα τα είχα ξεπαστρεψει τα τεστακια ήδη! Χαχαχαχα

 

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Δήμητρα1988Το φυλλικο οξυ καλο ειναι να το παιρνουμε πριν μεινουμε εγκυες αλλα και κατα την διαρκεια βοηθαει να αναπτυχθει σωστα το εμβρυο.με απλα λογια τα λεω μην μπερδευομαστε με διαφορα.εχεις χαμηλο αιματοκριτη?

Επεξεργάστηκαν by Nati85

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Το φυλλικο οξυ καλο ειναι να το παιρνουμε πριν μεινουμε εγκυες αλλα και κατα την διαρκεια βοηθαει να αναπτυχθει σωστα το εμβρυο.με απλα λογια τα λεω μην μπερδευομαστε με διαφορα.εχεις χαμηλο αιματοκριτη?

οχι ο αιμοτο κριτης μου ειναι πολυ καλος! το σιδηρο ειναι στο οριο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

οχι ο αιμοτο κριτης μου ειναι πολυ καλος! το σιδηρο ειναι στο οριο

Οκ! ρωτησε τον παντως για το αλλο μηπως σε βοηθησει. Επισης στις πολυκυστικες κανει καλο η ασκηση εχω ακουσει!

Εγω κοριτσια εχω μηνες να κανω τεστ εγκυμοσυνης παντα περιμενω την περιοδο και επειδη κανω ωορρηξιας ξερω ποτε θα ερθει και η ατιμη ερχεται.μονο την προηγουμενη φορα αργησε πολυ αλλα επειδη δεν ειχα ελευθερες επαφες ηξερα οτι δεν ειμαι οποτε δεν εδωσα καν σημασια!με κουρασε να βλεπω αρνητικα και τα παρατησα εντελως.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μ συστησε filicine 5mg που ειναι απλο φυλλικο οξυ και οταν ημουν εγκυος και τωρα που προσπαθουμε. Ξεχωριστα μ εδωσε σιδηρο fer de far κατα την εγκυμοσυνη παρολο που ειχα 39 αιματοκριτη


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Οκ! ρωτησε τον παντως για το αλλο μηπως σε βοηθησει. Επισης στις πολυκυστικες κανει καλο η ασκηση εχω ακουσει!

Εγω κοριτσια εχω μηνες να κανω τεστ εγκυμοσυνης παντα περιμενω την περιοδο και επειδη κανω ωορρηξιας ξερω ποτε θα ερθει και η ατιμη ερχεται.μονο την προηγουμενη φορα αργησε πολυ αλλα επειδη δεν ειχα ελευθερες επαφες ηξερα οτι δεν ειμαι οποτε δεν εδωσα καν σημασια!με κουρασε να βλεπω αρνητικα και τα παρατησα εντελως.

ναι ναι θα το κοι8ταξω και ευχαριστω πολυ!! εγω μια φορα εκανα τεστ με 4 μερες καθυστερηση με το που κατουρησα εδειξε αρνητικο και μετα απο λιγα λεπτα πηγα τουαλετα παλι και το τεστ βγηκε αληθνο!! χααχαχαχ

επισης δεν εχω κανει ποτε τεστ ωοριξιας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Εμενα μ συστησε filicine 5mg που ειναι απλο φυλλικο οξυ και οταν ημουν εγκυος και τωρα που προσπαθουμε. Ξεχωριστα μ εδωσε σιδηρο fer de far κατα την εγκυμοσυνη παρολο που ειχα 39 αιματοκριτη

Εμενα εφτασε 31 στην εγκυμοσυνη. Μου ειπε να μην τρωω γαλακτοκομικα οταν παιρνω σιδηρο 2 ωρες πριν 2 μετα τουλαχιστον.ασε που μου εκανε και δυσκοιλιοτητα προς το τελος.χαλια


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Εμενα εφτασε 31 στην εγκυμοσυνη. Μου ειπε να μην τρωω γαλακτοκομικα οταν παιρνω σιδηρο 2 ωρες πριν 2 μετα τουλαχιστον.ασε που μου εκανε και δυσκοιλιοτητα προς το τελος.χαλια

δυσκοιλιοτητα μου προκαλουν και μενα και το χρωμα τους επισης ειναι διαφορετικο...προσ το πρασινο σκουρο ( συγνωμη κιολας)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Nati85 είπε:

Οκ! ρωτησε τον παντως για το αλλο μηπως σε βοηθησει. Επισης στις πολυκυστικες κανει καλο η ασκηση εχω ακουσει!

Εγω κοριτσια εχω μηνες να κανω τεστ εγκυμοσυνης παντα περιμενω την περιοδο και επειδη κανω ωορρηξιας ξερω ποτε θα ερθει και η ατιμη ερχεται.μονο την προηγουμενη φορα αργησε πολυ αλλα επειδη δεν ειχα ελευθερες επαφες ηξερα οτι δεν ειμαι οποτε δεν εδωσα καν σημασια!με κουρασε να βλεπω αρνητικα και τα παρατησα εντελως.

Κι εγώ ομοίως. Δεν έχω κάνει τεστ. Αφού πάντα έχω τα συμπτώματα της περιόδου κ ξέρω κ πότε έκανα ωορρηξία. Άλλωστε τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε πιο νωρίς ουτε καν στην ώρα της!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Κι εγώ ομοίως. Δεν έχω κάνει τεστ. Αφού πάντα έχω τα συμπτώματα της περιόδου κ ξέρω κ πότε έκανα ωορρηξία. Άλλωστε τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε πιο νωρίς ουτε καν στην ώρα της!

Ναι τι να κανω να δω αρνητικο αστο το καταλαβαινω πλεον και απο μονη μου!!πριν καμμια βδομαδα νιωθω πονακια σταματανε για λιγες μερες και μετα ξαναξεκινανε και τσουπ ερχεται.λιγες φλεβες στο στηθος και πρηζεται και ερχεται!! Κλασσικα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Κι εγώ ομοίως. Δεν έχω κάνει τεστ. Αφού πάντα έχω τα συμπτώματα της περιόδου κ ξέρω κ πότε έκανα ωορρηξία. Άλλωστε τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε πιο νωρίς ουτε καν στην ώρα της!

και μενα μου εχει ερθει νωριτερα 2 φορες....νομιζω ειναι χειροτερο απο την καθηστερηση χωρις εγκυμοσηνη :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

και μενα μου εχει ερθει νωριτερα 2 φορες....νομιζω ειναι χειροτερο απο την καθηστερηση χωρις εγκυμοσηνη :(

Είναι! Γιατί δε το περιμένεις κιολας. Άσε που αν δεν κάνεις τεστ ωορρηξίας και δε ξέρεις ποτε έκανες ωορρηξία συνήθως χάνεις τις μέρες γιατι τα υπολογίζεις λάθος. 

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι τι να κανω να δω αρνητικο αστο το καταλαβαινω πλεον και απο μονη μου!!πριν καμμια βδομαδα νιωθω πονακια σταματανε για λιγες μερες και μετα ξαναξεκινανε και τσουπ ερχεται.λιγες φλεβες στο στηθος και πρηζεται και ερχεται!! Κλασσικα!!

Και σε μένα τα ίδια. να πεις ενιωθα κατι που με εβαζε σε υποψίες. αλλα τιποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Είναι! Γιατί δε το περιμένεις κιολας. Άσε που αν δεν κάνεις τεστ ωορρηξίας και δε ξέρεις ποτε έκανες ωορρηξία συνήθως χάνεις τις μέρες γιατι τα υπολογίζεις λάθος. 

ετσι ακριβως! τραγικο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...