Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@rainbowαστα κοριτσακι μου.πηρα την μητερα του τηλ.κ ενημερωσα αλλα τι να κανει κ αυτη.εχω βαλει αφυγραντηρα απο το μεσιμερι αντε να δουμε τι θα γινει.μακαρι να μπορουσα να βρω αλλο σπιτι αλλα εδω δεν υπαρχει κατι οποτε αναγκαστικα μενουμε εδω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@rainbowαστα κοριτσακι μου.πηρα την μητερα του τηλ.κ ενημερωσα αλλα τι να κανει κ αυτη.εχω βαλει αφυγραντηρα απο το μεσιμερι αντε να δουμε τι θα γινει.μακαρι να μπορουσα να βρω αλλο σπιτι αλλα εδω δεν υπαρχει κατι οποτε αναγκαστικα μενουμε εδω.

Καλημέρα τι σας βρήκε βρε κοπέλα μου . Ποσό ανεγκέφαλοι άνθρωποι υπάρχουν . Ελπίζω να βρείτε λύση σύντομα !!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

@Geo81ασε κοριτσακι η μια ατυχια μετα την αλλη.ευτυχως βρικαμε τι φταιει αλλιως θα μουχλιαζαμε κ εμεις οι ιδιοι με τα ζωα που κυκλοφορουν.

Πάλι καλά !!! Δεν μπορώ να καταλάβω ποσά γελοίοι είναι μερικοί άνθρωποι. Τι να πω ....

σημερα φάγαμε πιο ωραία το αχλάδι !! Για να δούμε αύριο μαζί με μήλο !!!! Έχει πολυ γέλιο το μισό το φτύνει το άλλο μισό μάλλον το τρώει ... θέλω να πάρω μια σαλιαρα που να πλένεται άμεσα γιατί οι υφασμάτινες βάφουν κ γίνονται χάλια στο λεπτό!

τι κάνετε σήμερα εσείς ; 


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Geo81αφου δεν το κοβει του χαζου πλυμηρισε κ το μπανιο του.εμεις σημερα φαγαμε 80 γρ φρουτοκρεμα κ πιο ευχαριστα απο χτες γτ του εβαλα περισοτερο αχλαδι κ περισοτερη μπανανα κ ηταν πιο γλυκια ανοιγε κ το στομα του δεν χασαμε τπτ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μανιταρι μαγικο: Αφου δεν σας ηρθε το ταβανι στο κεφαλι τυχεροι ειστε!!!!

αν εχει ορεξη το μωρο ....νομιζω απο την αρχη φαιβοταν ο δικος σου οτι δεν θα ειχε προβλημα..ετσι ηταν το βαφτιστηρι μου..τον κοροιδευα συνεχεια με αδειο κουταλι... Οταν ηταν 12 μηνων ηταν 15,5 κιλα με εφυγαν τα χερια στη βαφτιση...κ δεν καθοταν κ ολας πικρα...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω απορισει με κατι αλλο η μικρη ξαφνικα κπιμαται πολλες ωρες μεσα στη μερα το ξυπναει κατα τις 7,30 (πλεον) ξανακοιμαται σμετα απο δθο ωρες για 1,5 ωρα και το μσημει 3-5 και το βραδυ παλι νυσταζει απο τις 9 και κοιμαται το πολυ 9,5 .δεν ξερω τι ε παθε να ανησυχισω...!! Τη χτυπισε η ζεστα ;;τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

@rainbowαυτο ακριβως συμβαινει κ με μας κ εγω δεν ξερω αν πρεπει να ανυσηχησω η οχι.βεβαια μεσα στο σπιτι εχω δροσια τον βαζω κ στη κρεβατοκαμαρα.χτες κοιμηθηκε 1,5 ωρα!!!εκανα το σταυρο μου!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!! Πολυ τρεξιμο και πολυ ζεστη!!! Αυτο το μωρο σταζει απο παντου!! Εμενα δεν κοιμαται παραπανω αλλα γενικα ειναι υπναρας οποτε ηδη κοιμαται πολυ. Ομως πειναει πολυ παραπανω!! Προφανως λογω ζεστης!

@Μανιταρι Μαγικο μεγαλο ζορι με την υγρασια! Αντε να τα συμμαζεψεις τωρα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ο αφυγραντηρας γεμιζει συνεχεια ειναι μεγαλος κ το νερο βγαινει καθαρο.βγαζει τοσο νερο που με πιανει φρικη.εκτος αυτου ο μπεμπακος ταλαιπωρηθηκε παρα με τα κακα του.εκανε δυσκοιλιοτητα κ εριξε πολυ κλαμα για να τα κανει.πηρα το γιατρο κ μου ειπε τελος το μηλο κ η μπανανα απο αυριο μονο αχλαδι κ ακτινιδιο.

@CMES κ εδω κανει ζεστη αλλα ευτυχως μεσα στο σπιτι εχω 24 βαθμους.το βραδυ εχει δροσια ευτυχως.αλλα φανταζομαι τι περνας κοριτσακι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , ZinaLove είπε:

Μανιταρι να του ζητησεις αποζημιωση....

Εννοείται να σας χαρίσει 2 ενοίκια τουλάχιστον . 

Οσον αφορά τον ύπνο κ εμείς δεν ήμασταν υπναράδες όμως τώρα με τη σκόνη γάλα κοιμάται πιο πολλές ώρες κ μέσα στην ημέρα σχεδόν κάθε δυόμιση ώρες παίρνει έναν power nap που λένε κ στο χωριό μου ... χαχχχαχα 


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kalfeli είπε:

Κορίτσια να σας πω εσείς θα τα βαλετε τα μπεμπακια στη θαλασσα η πιστεύετε είναι ακόμη νωρίς;

Εννοειται οτι θα μπει θαλασσα!! Θα ειναι ηδη 6 μηνων! Απλα θα προσεξω σε ποια θαλασσα θα μπει, να ειναι καθαρη και να μην εχει πολυ κοσμο.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...