Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Που τα βλεπετε αυτα? Εγω κοριτσακι θελω αλλα ολοι μου λενε αγορι εχεις! 

Πάτησα υπολογισμός φύλου παιδιού και μου το εβγαλε.η ζουζουνα όμως από ότι βλέπω το χει ψάξει καλύτερα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εγώ των 200 3 την ημέρα.ασε ζαλάδες χαμός μου κάνουν.να τα παίρνεις.μη το αφηνεις

Ενα πινακακι είδα.δεν πρόσθεσα κάτι. 

Ναι από το πινακακι που σ βγάζεις εσύ δεν θα δεις πχ αν είσαι τώρα 28 αλλά στο 29...κ βλέπεις τον μήνα που πιθανόν έγινε η σύλληψη.εν ολίγοις από τα χρόνια που έχεις κλείσει στο πίνακι βλέπεις την επόμενη ηλικία.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισαμε!!! Ολα καλα!!! Τελεια!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικες σε 2 μερες για τα τελικα αποτελέσματα!!!! Αλλα απο οτι φαίνεται μας ειπε ολα ειναι πολυ καλα! 

Α! Και μάλλον ειναι κοριτσακι!!!! :)

  • Μου αρέσει 13

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια γυρισαμε!!! Ολα καλα!!! Τελεια!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικες σε 2 μερες για τα τελικα αποτελέσματα!!!! Αλλα απο οτι φαίνεται μας ειπε ολα ειναι πολυ καλα! 

Α! Και μάλλον ειναι κοριτσακι!!!! :)

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!χάρηκα πάρα πολύ!ημουν σίγουρη ότι όλα θα ήταν τέλεια!!!με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου λοιπόν!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια γυρισαμε!!! Ολα καλα!!! Τελεια!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικες σε 2 μερες για τα τελικα αποτελέσματα!!!! Αλλα απο οτι φαίνεται μας ειπε ολα ειναι πολυ καλα! 

Α! Και μάλλον ειναι κοριτσακι!!!! :)

Με το καλό καλο κοπέλα μου!!!!!!!το πα Εγώ.Μπεμπα θα Ναι!!!!!γερη να Είναι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια γυρισαμε!!! Ολα καλα!!! Τελεια!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικες σε 2 μερες για τα τελικα αποτελέσματα!!!! Αλλα απο οτι φαίνεται μας ειπε ολα ειναι πολυ καλα! 

Α! Και μάλλον ειναι κοριτσακι!!!! :)

Συγχαρητήρια Ανεμώνη μου!!!! Με το καλό λοιπόν να πάρεις αγκαλίτσα την κορούλα σου!!! Ποση χαρά πήραμε μπράβο κοπέλα μου!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια γυρισαμε!!! Ολα καλα!!! Τελεια!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικες σε 2 μερες για τα τελικα αποτελέσματα!!!! Αλλα απο οτι φαίνεται μας ειπε ολα ειναι πολυ καλα! 

Α! Και μάλλον ειναι κοριτσακι!!!! :)

με το καλο φιλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ολα να πανε τελεια!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια γυρισαμε!!! Ολα καλα!!! Τελεια!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικες σε 2 μερες για τα τελικα αποτελέσματα!!!! Αλλα απο οτι φαίνεται μας ειπε ολα ειναι πολυ καλα! 

Α! Και μάλλον ειναι κοριτσακι!!!! :)

μπράβο κορίτσι μου!!τέλεια με το καλό να την υποδεχτειτε!!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου λουλού! Τον πήρα τηλ και με ρώτησε αν τέτοια μερα θα περίμενα κανονικά περίοδο. Και  όντως, 17/2 ήταν η τελευταία περίοδος! Καμία φορα λέει συμβαίνει, δεν ειναι τιποτα, να μην ανησυχω και να κόψω εντελώς τα utrogestan μέχρι τη Δευτέρα που θα με δει. Εσυ πως εισαι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γεια σου λουλού! Τον πήρα τηλ και με ρώτησε αν τέτοια μερα θα περίμενα κανονικά περίοδο. Και  όντως, 17/2 ήταν η τελευταία περίοδος! Καμία φορα λέει συμβαίνει, δεν ειναι τιποτα, να μην ανησυχω και να κόψω εντελώς τα utrogestan μέχρι τη Δευτέρα που θα με δει. Εσυ πως εισαι;

Άντε μπράβο.εγω πιο ήρεμη πλέον μετά τη χωριακη.κατι μόνιμες ενοχλήσεις έχω χαμηλά.μαλλον εκε ι που εμφυτευτηκε το σκατουλι μου.ξεκινησαν και ελαφριές αναγούλες.και Έχω αγωνία μέχρι να ρθει η επόμενη Δευτέρα να πάω στο γιατρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...