Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 45 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Γεια σας!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη! Το μπεμπακι μου εχει μεγεθος ενος κοκου ρυζιου και ακουσαμε και την καρδια του! Ευτυχως ολα καλα!

Μπράβο Βασιλική μου!!!! Τέλεια τα νέα σου!!!!! Αισθάνεσαι καθόλου πιο ήρεμη???? Είναι υπέροχη εμπειρία!!!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 50 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Γεια σας!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη! Το μπεμπακι μου εχει μεγεθος ενος κοκου ρυζιου και ακουσαμε και την καρδια του! Ευτυχως ολα καλα!

Μπραβοοοοοο!!!!!!Με το καλο κοπέλα μου.αντε να ρθει και η σειρά μου τη Δευτέρα γιατί έχω τρελαθεί.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Γεια σας!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη! Το μπεμπακι μου εχει μεγεθος ενος κοκου ρυζιου και ακουσαμε και την καρδια του! Ευτυχως ολα καλα!

Μπράβο Βασιλική!! Γερό και δυνατό να είναι και εσυ έτσι πάντα χαρουμενη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κανετε?εγω μια απο τα ιδια..κανενα διαφορετικο σημαδι αυτον τον μηνα..μονο το στηθος που αυτο ετσι κ αλλιως πρηζεται...παντως αν δεν γινει κ αυτον τον μηνα τπτ σκέφτομαι να παω απο το γιατρο μου μηπως μου δωσει καποια συμβουλη η καποια αγωγη δενξερω...

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις.μια κουβέντα με το γιατρό σου θα σε καθησυχάσει. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Diavolitsa είπε:

Γεια σας!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη! Το μπεμπακι μου εχει μεγεθος ενος κοκου ρυζιου και ακουσαμε και την καρδια του! Ευτυχως ολα καλα!

συγχαρητήρια κ να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Αντε @loyloy μου φτανουν οι μερες! Ειναι φοβερο παντως οταν ακους την καρδια!

Μακαρι να πάνε όλα καλά να την ακούσουμε κι εμεις.σου πε ποσους παλμούς ειχε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέραααα! !! Τι κάνετε κορίτσια; 

Καλημέρα κορίτσια εγώ εδώ σπίτι με τον μικρό,ο μεγάλος σχολείο..ανυπομονώ να ξεκινήσω κ εγώ προσπάθειες αν κ δεν θα αγχωθω γιατί έχω 2 παιδιά είδη..οπότε χαλαρά αν έρθει καλώς να έρθει..

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!! Εγώ   στη δουλειά, τα ίδια!!! 

Εσυ @loyloy πως εισαι???? 

Φοβισμένη αγχωμένη αλλά ενταξει τη παλεύω.αντε να πάω τη Δευτέρα να το δω να ησυχάσω.κοιλιτσα έκανες καθόλου  ή δεν φαίνεται τπτ με τοσα κιλά που έχασες.

1 hour ago, BettySt είπε:

Καλημέραααα! !! Τι κάνετε κορίτσια; 

Καλημέρα μπετουλα.πως πάει με το σύζυγο? Τον έβαλες Κατ ω?

@Luckystars @Bela που είστε? @bouboubou122 δεν μας είπες αν τελικά είσαι ε γκυος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...