Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Καλες ειναι οι ενοχλήσεις. Εμφυτεύεται βαθειά! Καταλαβαίνω το άγχος σου κι ευχομαι να πάνε ολα τελεια! Μακάρι να μην εχεις και πολλές αναγούλες και να εχεις μια ήρεμη εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλες ειναι οι ενοχλήσεις. Εμφυτεύεται βαθειά! Καταλαβαίνω το άγχος σου κι ευχομαι να πάνε ολα τελεια! Μακάρι να μην εχεις και πολλές αναγούλες και να εχεις μια ήρεμη εγκυμοσυνη!

Αχ μακάρι. Δεν θα αντέξω πάλι τα ίδια να πάθω.αντε να ρθει η Δευτέρα να ησυχασω.πως Είσαι Σήμερα?

@Diavolitsa @elisavetkagia Πως είστε?Πως πάνε τα σποράκια?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εχει μιλήσει καποια με την @Cat!?? Μακάρι να ναι ολα καλα και απλά να μην μπαίνει το κορίτσι...

Ανεμωνη συγχαρητήρια για την αυχενική! Τώρα ελπίζω ηρεμισες πολύ! Τελικά πέσαμε μέσα στις προβλέψεις :)

Για τη κατ είχα ρωτήσει και εγώ πρίν μερικές μέρες αλλά μάλλον καμία δεν έχει νέα της, μακάρι να είναι όλα καλά. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , BettySt είπε:

Ανεμωνη συγχαρητήρια για την αυχενική! Τώρα ελπίζω ηρεμισες πολύ! Τελικά πέσαμε μέσα στις προβλέψεις :)

Για τη κατ είχα ρωτήσει και εγώ πρίν μερικές μέρες αλλά μάλλον καμία δεν έχει νέα της, μακάρι να είναι όλα καλά. 

Μαλλον ναι, πεσαμε μεσα!!! Τωρα αγωνια να δούμε μην ξεπεταχτει καμια τσουτσου!!!!  Αχαχαχχαχαχαχα

Ηρεμησα αρκετά! Πλεον λεω παντου πως ειμαι εγκυος!!! Αχαχχαχαχαχαχαχχα

Να χαρω και εγω επιτέλους!!! :)

  • Μου αρέσει 6

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η Κατ Θέλω να πιστεύω ότι ολ α είναι καλά γιατί ο άντρας της λείπει.λογικα αν κάτι είχε πάει στραβά θα έμπαινε να μας μιλάει Αφού είναι μόνη.θα ηρέμησε λογικά και δεν θα μπαίνει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Αχ μακάρι. Δεν θα αντέξω πάλι τα ίδια να πάθω.αντε να ρθει η Δευτέρα να ησυχασω.πως Είσαι Σήμερα?

@Diavolitsa @elisavetkagia Πως είστε?Πως πάνε τα σποράκια?

καλημερα..!!!! πηγαμε για υπερχημο το σπορακι ειναι μια χαρα... !!! ειδαμε και τη καρδουλα αλλα δε βαλαμε ηχο.. την επομενη τεταρτη εχουμε ξανα ραντεβου να την ακουσουμε.. εχουμε χασει ηδη ενα και δε θ αηθελ ανα το ξαναζησω... εχω καφε βλεννες αλλα ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω.. @P.L.L. εχεις τελειωσει εμ τις καφε βλενενς εσυ? εσεις κοριτσια πως ειστε??? μακαρι ολες να εχουεμ τελειομηνες εγκυμοσυνες

Link to comment
Share on other sites

Λουλου ξυπνησα καλυτερα στο στομάχι και πιο αισιόδοξη. Αλλα καθως περνάει η μερα με πιάνει παλι η φωτιά στο στομάχι και η δυσφορία. Αφού ψυχολογικά ομως ειμαι ακομα καλα την παλεύω. 

Ελισαβετ εγω είχα καφε βλέννες για μια μερα οταν έγινα 5 εβδομάδων και παλι για ενα πρωι οταν έγινα 8,2 εβδομάδων. Μου ειπε ομως πως ήταν επειδή εκείνη την ημέρα κανονικά θα είχα περίοδο αν δεν ήμουν έγκυος. Πάντως, άλλο καφε δεν είχα ουτε και πόνους, οποτε ελπιζω πως εχει δίκιο! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elisavetkagia είπε:

καλημερα..!!!! πηγαμε για υπερχημο το σπορακι ειναι μια χαρα... !!! ειδαμε και τη καρδουλα αλλα δε βαλαμε ηχο.. την επομενη τεταρτη εχουμε ξανα ραντεβου να την ακουσουμε.. εχουμε χασει ηδη ενα και δε θ αηθελ ανα το ξαναζησω... εχω καφε βλεννες αλλα ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω.. @P.L.L. εχεις τελειωσει εμ τις καφε βλενενς εσυ? εσεις κοριτσια πως ειστε??? μακαρι ολες να εχουεμ τελειομηνες εγκυμοσυνες

Αχ μπράβο κορίτσι μου.νομιζω Αύριο έχει η βασιλική υπερυχο.σε καταλαβαίνω.και Εμείς έχουμε χάσει ένα και τρέμω πολύ.ολα Καλά θα πάνε.θα δεις.πιτ σου είπε ο γιατρος?

@P.L.L. μου φυσιολογικά συμπτώματα είναι.υπομονη.ειπαμε τι αξίζουν τα σποράκια μας τη ταλαιπωρία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , loyloy είπε:

Αχ μπράβο κορίτσι μου.νομιζω Αύριο έχει η βασιλική υπερυχο.σε καταλαβαίνω.και Εμείς έχουμε χάσει ένα και τρέμω πολύ.ολα Καλά θα πάνε.θα δεις.πιτ σου είπε ο γιατρος?

@P.L.L. μου φυσιολογικά συμπτώματα είναι.υπομονη.ειπαμε τι αξίζουν τα σποράκια μας τη ταλαιπωρία.

δε μου ειπε ο γιατρος γιατι γενικα μ ου ειπε στην αυχενικη μας λενε πιο ακριβη ημερομηνια αλλα ειμαι γυρω στις 10 δεκεμβριου... με το καλο σε ολες μας!!! οαλ καλα θ απανε αυτη τη φορα! τι συμπτωματα εχετε? εγω ειμαι 6+2 κι εχω πολλες αναγουλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Diavolitsa είπε:

Καλησπερα σας! @loyloy καλα ειμαι κοριτσι μου! Σκεφτομαι την αυριανη μερα! Εσυ πως εισαι?

@Diavolitsa εμεις ειμαστε ακριβως μαζι ε? καλα δε θυμαμαι? αυριο θ απας για πρωτο υπερηχο? 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμεν α με πιάνουν βραδυνές ωρες αναγουλες.εχω ομως πολύ υπνηλία και κούραση εξάντληση.αντε βασιλική μου να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα Αύριο μηπως ξεαγχωθω για τη Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

@elisavetkagia νομιζω ναι! Εγω τελευταια περιοδο ειχα 4/3! Ναι αυριο θα παω πρωτη φορα στο γιατρο! 

@loyloy εγω παλι εχω τρελες αυπνιες! Υποφερω καθε βραδυ!

Να σας ρωτησω...ο πρωτος υπερηχος γινεται κολπικα? Ο αντρας μου θα μπορει να μπει μεσα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...