Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Εγώ είχα πάει στον Παφίλη (γιατί να μην επιτρέπεται να πούμε όνομα???) και μου έδωσε ενα σωρό φωτογραφιες και μία 3d (αλλά μη φανταστείς ότι φαίνεται και τίποτα) και όλο το βίντεο της εξέτασης!!!!! :wub: 

Δεν ξέρω αν το κάνουν όλοι οι γιατροί!

Θα σου πω σημερα τι δίνει αυτος :)

Ελεγα μήπως δεν επιτρέπεται γιατι σίγουρα γίνονται σχόλια και κατα κάποιο τροπο διαφήμιση. Αλλα οκ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Κοριτσια να ρωτήσω κάτι;Ο προηγούμενος κυκλος ήταν 28ρης κ τώρα είμαι στην 24η και νομίζω πως αύριο ή μεθαύριο το πολύ θα αδιαθετησω.Οπως σας είπα στον γιατρό πήγα 13η μέρα κ ενώ είδε ελεύθερο υγρό δεν ήταν σιγουρος αν ήδη έκανα ή αν θα έκανα γιατί το έβλεπε κάπως.Αλλα είπε πως αν αδιαθετησω νωρίτερα σημαίνει πως οντως συνέβη πιο πριν.Ξερω πως κ χωρίς ωορρηξια αδιαθετουμε αλλα όπου διάβασα λέει πως αυτοί οι κύκλοι είναι μεγάλοι.Ξερετε αν ισχύει,γνωρίζει κάποια;;

Κοντος ψαλμος βέβαια θα δείξει απλά ευχομαι οντως να αδιαθετησω νωριτερα και να μην ήταν τζούφιο τελικά.Οποια γνώμη σας θα βοηθήσει μέχρι να ξανά πάω να μαθω 

Link to comment
Share on other sites

Beboula μου εγω ευχομαι να ειχες κανει ωορρηξία και να εισαι έγκυος! 

Εμείς μόλις γυρνάμε απο την αυχενική! Ολα τα βρήκε πολυ καλα!!! Θα εξαρτηθεί βέβαια και απο τις εξετάσεις τις αιματολογικές που θα βγουν την Τετάρτη. Αλλα υπερηχογραφικα μας βρήκε πολυ καλα! Επισης, παίρνω πισω όσα ειπα για προβλέψεις γιατι αυτος δίνει περισσότερες πιθανότητες να ειναι αγόρι! 

Ειχα τελικα φάει σοκολάτα και το μωρό ειχε πάθει αμόκ! Δεν καθόταν στα αυγά του!!! Πολυ πλάκα ειχε. "Βρε κάθαρμα, του έλεγε ο γιατρος, κάτσε φρόνιμο!"

Α, βίντεο δε μου έδωσε αλλα δεβ πειράζει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , P.L.L. είπε:

Beboula μου εγω ευχομαι να ειχες κανει ωορρηξία και να εισαι έγκυος! 

Εμείς μόλις γυρνάμε απο την αυχενική! Ολα τα βρήκε πολυ καλα!!! Θα εξαρτηθεί βέβαια και απο τις εξετάσεις τις αιματολογικές που θα βγουν την Τετάρτη. Αλλα υπερηχογραφικα μας βρήκε πολυ καλα! Επισης, παίρνω πισω όσα ειπα για προβλέψεις γιατι αυτος δίνει περισσότερες πιθανότητες να ειναι αγόρι! 

Ειχα τελικα φάει σοκολάτα και το μωρό ειχε πάθει αμόκ! Δεν καθόταν στα αυγά του!!! Πολυ πλάκα ειχε. "Βρε κάθαρμα, του έλεγε ο γιατρος, κάτσε φρόνιμο!"

Α, βίντεο δε μου έδωσε αλλα δεβ πειράζει!

Ααα τι ωραίααα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου με το καλό και οι αιματολογικές όλα υπέροχα κοιτα να το ευχαριστηθεις από εδώ κ πέρα!!!! 

Ευχαριστω για την ευχουλα σου ας πιάσει τον επόμενο μήνα γιατί αν έγινε έτσι δεν είχα επαφή την ημέρα που συνέβη! :rolleyes:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 56 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα τι ωραίααα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου με το καλό και οι αιματολογικές όλα υπέροχα κοιτα να το ευχαριστηθεις από εδώ κ πέρα!!!! 

Ευχαριστω για την ευχουλα σου ας πιάσει τον επόμενο μήνα γιατί αν έγινε έτσι δεν είχα επαφή την ημέρα που συνέβη! :rolleyes:

Δεν χρειάζεται να έχεις εκείνη τη μερα επαφή...μπορεί και λίγο πριν και λίγο μετά! Καλά σου λέει η @P.L.L.! Μπράβο για την αυχενική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπορει να ειχες επαφή κάποιες μέρες πριν ομως;;; 

Ναι αλλα δεν το ‘χω με το πριν.. Πάμε μπροστα ομως! Να ξέρεις έχω πάρει τα επάνω μου θα κάνω πάλι τις εξετασουλες θα φτιάξω ότι είναι θα κάνω ότι χρειαστεί και θα έρθει.!!

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Δεν χρειάζεται να έχεις εκείνη τη μερα επαφή...μπορεί και λίγο πριν και λίγο μετά! Καλά σου λέει η @P.L.L.! Μπράβο για την αυχενική!

Έχω τα στανταρακια της περιοδου kido μου και αφού έγινε έτσι το μόνο που περιμένω είναι να έρθει η επόμενη προσπάθεια... Εσυ πως είσαι είχες τίποτα άλλο;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι αλλα δεν το ‘χω με το πριν.. Πάμε μπροστα ομως! Να ξέρεις έχω πάρει τα επάνω μου θα κάνω πάλι τις εξετασουλες θα φτιάξω ότι είναι θα κάνω ότι χρειαστεί και θα έρθει.!!

Έχω τα στανταρακια της περιοδου kido μου και αφού έγινε έτσι το μόνο που περιμένω είναι να έρθει η επόμενη προσπάθεια... Εσυ πως είσαι είχες τίποτα άλλο;;

Ξεραΐλα ευτυχώς χαχα! Ολο πάω τουαλετα να ελέγξω. Δεν είχα κάτι άλλο, λίγο μέση επειδή σιδέρωσα. Με τρώει να κάνω αύριο πάλι ένα τεστ αλλά θα κρατηθώ! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Beboula μου εγω ευχομαι να ειχες κανει ωορρηξία και να εισαι έγκυος! 

Εμείς μόλις γυρνάμε απο την αυχενική! Ολα τα βρήκε πολυ καλα!!! Θα εξαρτηθεί βέβαια και απο τις εξετάσεις τις αιματολογικές που θα βγουν την Τετάρτη. Αλλα υπερηχογραφικα μας βρήκε πολυ καλα! Επισης, παίρνω πισω όσα ειπα για προβλέψεις γιατι αυτος δίνει περισσότερες πιθανότητες να ειναι αγόρι! 

Ειχα τελικα φάει σοκολάτα και το μωρό ειχε πάθει αμόκ! Δεν καθόταν στα αυγά του!!! Πολυ πλάκα ειχε. "Βρε κάθαρμα, του έλεγε ο γιατρος, κάτσε φρόνιμο!"

Α, βίντεο δε μου έδωσε αλλα δεβ πειράζει!

Λαικ!  Λαικ!  Λαικ! (μου τελειωσαν) 

Ολα λοιπον τελεια!!! Κι αλλη αγορομανα!!! Ε ρε επιλογες που θα εχουν οι κορακλες μας!!!!! Αχχαχαχχαχαχα

Κορίτσια ασχετο, αλλα τεράστια προσοχή στο γιατρο που θα επιλεξετε!! Οι περισσότεροι πλεον χαριν κερδους κανουν απειρες καισαρικες.. Εχω παθει σοκ με οσα εχω ακούσει αυτες τς μερες!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Beboula μου εγω ευχομαι να ειχες κανει ωορρηξία και να εισαι έγκυος! 

Εμείς μόλις γυρνάμε απο την αυχενική! Ολα τα βρήκε πολυ καλα!!! Θα εξαρτηθεί βέβαια και απο τις εξετάσεις τις αιματολογικές που θα βγουν την Τετάρτη. Αλλα υπερηχογραφικα μας βρήκε πολυ καλα! Επισης, παίρνω πισω όσα ειπα για προβλέψεις γιατι αυτος δίνει περισσότερες πιθανότητες να ειναι αγόρι! 

Ειχα τελικα φάει σοκολάτα και το μωρό ειχε πάθει αμόκ! Δεν καθόταν στα αυγά του!!! Πολυ πλάκα ειχε. "Βρε κάθαρμα, του έλεγε ο γιατρος, κάτσε φρόνιμο!"

Α, βίντεο δε μου έδωσε αλλα δεβ πειράζει!

Τέλεια νέα κορίτσι μου! Μπράβο. Ζωηρό το αντρακι σού :)


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , kido είπε:

Ξεραΐλα ευτυχώς χαχα! Ολο πάω τουαλετα να ελέγξω. Δεν είχα κάτι άλλο, λίγο μέση επειδή σιδέρωσα. Με τρώει να κάνω αύριο πάλι ένα τεστ αλλά θα κρατηθώ! 

Αντε ρε αυτό είναι θετικό! Αν αντέξεις  κάνε λιγάκι υπομονή άστο έκπληξη για μεθαύριο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Λαικ!  Λαικ!  Λαικ! (μου τελειωσαν) 

Ολα λοιπον τελεια!!! Κι αλλη αγορομανα!!! Ε ρε επιλογες που θα εχουν οι κορακλες μας!!!!! Αχχαχαχχαχαχα

Κορίτσια ασχετο, αλλα τεράστια προσοχή στο γιατρο που θα επιλεξετε!! Οι περισσότεροι πλεον χαριν κερδους κανουν απειρες καισαρικες.. Εχω παθει σοκ με οσα εχω ακούσει αυτες τς μερες!! 

Ο δικός μου είναι κατά της καισαρικής.εξαντλει τις πιθανότητες και μετά αν δεν γίνεται αλλιώς το πάει με καισαρική.

@P.L.L. μου συγχαρητήρια!!!!!!!!Θα δεις και οι αιματολογικές θα είναι πολύ καλές!! !!

@Beboula25 @kido λέτε να μας πείτε ευχαριστα σε λίγες μέρες? :):)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αντε ρε αυτό είναι θετικό! Αν αντέξεις  κάνε λιγάκι υπομονή άστο έκπληξη για μεθαύριο! 

Μακάρι θα προσπαθήσω. Εννοείται θα είναι η πιο όμορφη έκπληξη! Πολύ αγωνία...αχ κάθε φορά πάω στο μπάνιο και φοβάμαι να δω. Τι έπαθα αυτό το μήνα, πρώτη φορά τόσο ανυπομονησία...

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Ο δικός μου είναι κατά της καισαρικής.εξαντλει τις πιθανότητες και μετά αν δεν γίνεται αλλιώς το πάει με καισαρική.

@P.L.L. μου συγχαρητήρια!!!!!!!!Θα δεις και οι αιματολογικές θα είναι πολύ καλές!! !!

@Beboula25 @kido λέτε να μας πείτε ευχαριστα σε λίγες μέρες? :):)

Δεν ξέρω ρε Λουλου μου, αν δεν είμαι έγκυος είμαι τρελή! Με το αρνητικό τεστ είχα προσγειωθεί! Τώρα ξανά φουντώνει η ελπίδα. Κυρίως επειδή μετά τα ροζ νόμιζα ότι θα αδιαθέτησω ενώ ακόμα τίποτα. Το αίμα πριν λίγες μέρες, το πονεμένο στήθοςπου είναι ακόμα βαρύ και ειδικά αυτό το σημερινό σαν κόκκινη λεπτή κλωστή που είδα σε διάφανα υγρά που δεν το είχα ποτέ ξαναδεί στη ζωή μου. Και μου είπαν άλλες κοπέλες ότι κι αυτές το είχαν δει σε εγκυμοσύνες τους. Θα δείξει! Τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Μακάρι θα προσπαθήσω. Εννοείται θα είναι η πιο όμορφη έκπληξη! Πολύ αγωνία...αχ κάθε φορά πάω στο μπάνιο και φοβάμαι να δω. Τι έπαθα αυτό το μήνα, πρώτη φορά τόσο ανυπομονησία...

Η αγωνία λογικό αλοιμονο.. Μπορεί να εχεις ένστικτο.! Παντως αν δεν πονας καθόλου εννοω αν δεν νιωθεις τα γνωστα της κοκκινης και έχεις ακόμη πρήξιμο τότε μπορεί και μακάρι το τεστακι να ήταν λάθος!

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Ο δικός μου είναι κατά της καισαρικής.εξαντλει τις πιθανότητες και μετά αν δεν γίνεται αλλιώς το πάει με καισαρική.

@P.L.L. μου συγχαρητήρια!!!!!!!!Θα δεις και οι αιματολογικές θα είναι πολύ καλές!! !!

@Beboula25 @kido λέτε να μας πείτε ευχαριστα σε λίγες μέρες? :):)

Λουλουδάκι μου καλό!! Προσωπικά όπως το είπες θα γίνει ;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Η αγωνία λογικό αλοιμονο.. Μπορεί να εχεις ένστικτο.! Παντως αν δεν πονας καθόλου εννοω αν δεν νιωθεις τα γνωστα της κοκκινης και έχεις ακόμη πρήξιμο τότε μπορεί και μακάρι το τεστακι να ήταν λάθος!

Λουλουδάκι μου καλό!! Προσωπικά όπως το είπες θα γίνει ;-)

Δεν έχω τίποτα από τα της περιόδου που για μένα είναι ότι ξεπριζεται το στήθος και έχω κρυάδες... και αέρια... αλλά έχω ακόμα 2 μέρες...

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...