Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Και εγω παντως Κελλυ, για αγορομανα σε  εχω!!!!! 

Μπαγλαμας παντως ο γιατρός!!! Οταν δεν θα ναι η ξαδερφη, πες πως σ πε για κοριτσι, να τς μπερδεψεις!!!! 

Εγω για αυτο πηγαινω μονο με το ετερον ήμισυ!! Αλλιως μονη! 

Ναι ναι πλεον μονο με τον αντρα μου θα πηγαινω!!! Εγω παλι δεν εχω κανενα ενστικτο για αγορι η κοριτσι...Θελω απλα να μην ξερουν οι αλλοι πριν απο μενα!! Χεχε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@Dimitr@17 ναι κανονικά πρέπει να περιμένω και μαλλον αυτό θα κανω. Έχω κατι τσιμπιματακια χαμηλά και ως χθες κατι υγρά λευκό κίτρινα. Αυτά. Αμα ξεπρηζεται το στήθος μου και αρχίσουν οι κρυάδες ξέρω οτι θα μου.έρθει περίοδος. Προς το παρόν καλά κρατεί χαχα!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

@Dimitr@17 ναι κανονικά πρέπει να περιμένω και μαλλον αυτό θα κανω. Έχω κατι τσιμπιματακια χαμηλά και ως χθες κατι υγρά λευκό κίτρινα. Αυτά. Αμα ξεπρηζεται το στήθος μου και αρχίσουν οι κρυάδες ξέρω οτι θα μου.έρθει περίοδος. Προς το παρόν καλά κρατεί χαχα!

Δεν κανει ς ένα τεστ?κι ας απογοητευτείς λιγάκι , γτ Μπορεί και να χαρείς.ποτε Δεν ξερει ς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν κανει ς ένα τεστ?κι ας απογοητευτείς λιγάκι , γτ Μπορεί και να χαρείς.ποτε Δεν ξερει ς.

Σκέφτομαι ότι μπορεί να μην προλαβω, γιατί έχω κατι πονάκια και γουργουργητα το τελευταίο 2ωρο.. Ξάπλωσα να μου περάσουν, αφού έκανα ενα ζεστό μπανακι να με χαλαρώσει. Ασε κι έχουμε να βγούμε το βράδυ. Αν ξυπνήσω καθαρή και δεν αντέχω μπορεί να κάνω αλλιώς τη Δευτέρα. Κορίτσια το στήθος στο μπάνιο με πόναγε και μονο που στεκόμουν ειδικά στα πλαϊνά. Οι θηλές δεν έχουν αλλάξει πάντως. Τι να πω μπέρδεμα...!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Σκέφτομαι ότι μπορεί να μην προλαβω, γιατί έχω κατι πονάκια και γουργουργητα το τελευταίο 2ωρο.. Ξάπλωσα να μου περάσουν, αφού έκανα ενα ζεστό μπανακι να με χαλαρώσει. Ασε κι έχουμε να βγούμε το βράδυ. Αν ξυπνήσω καθαρή και δεν αντέχω μπορεί να κάνω αλλιώς τη Δευτέρα. Κορίτσια το στήθος στο μπάνιο με πόναγε και μονο που στεκόμουν ειδικά στα πλαϊνά. Οι θηλές δεν έχουν αλλάξει πάντως. Τι να πω μπέρδεμα...!

Μη προσπαθείς να βγάλεις άκρη με τα σύμπτωματα γιατί γίνεσαι χειρότερα , εμένα είχαν γίνει οι θηλες μου κατάμαυρες και είχα βγάλει και αυτά τα εξογκώματα αλλά τελικά τζίφος!!

Η καλύτερη λύση είναι να περιμένεις...ξερω ότι σε τρωει η αγωνία αλλά προσπάθησε να μη το σκεφτεσαι...

 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Μη προσπαθείς να βγάλεις άκρη με τα σύμπτωματα γιατί γίνεσαι χειρότερα , εμένα είχαν γίνει οι θηλες μου κατάμαυρες και είχα βγάλει και αυτά τα εξογκώματα αλλά τελικά τζίφος!!

Η καλύτερη λύση είναι να περιμένεις...ξερω ότι σε τρωει η αγωνία αλλά προσπάθησε να μη το σκεφτεσαι...

 

Έχεις δίκιο!!! Θα προσπαθήσω!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

@Dimitr@17 ναι κανονικά πρέπει να περιμένω και μαλλον αυτό θα κανω. Έχω κατι τσιμπιματακια χαμηλά και ως χθες κατι υγρά λευκό κίτρινα. Αυτά. Αμα ξεπρηζεται το στήθος μου και αρχίσουν οι κρυάδες ξέρω οτι θα μου.έρθει περίοδος. Προς το παρόν καλά κρατεί χαχα!

Ολα πανε καλα λοιπον...αντε περιμενουμε να μας πεις απο βδομαδα τα ευχαριστα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Χρόνια πολλά στις μανούλες σας και σε εσας που σύντομα θα γίνετε μανουλες!!! Με το καλό και οι υπόλοιπες!!❤️

Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες που είναι η θέλουν να γίνουν μάνες! Κολλλαει και η ατάκα από την Παπαδόπουλου σήμερα... εγώ ποτέ θα γίνω μάνα?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες που είναι η θέλουν να γίνουν μάνες! Κολλλαει και η ατάκα από την Παπαδόπουλου σήμερα... εγώ ποτέ θα γίνω μάνα?

Ισως κ να ετοιμάζεσαι ήδη! Πάντως εφόσον πήρατε αντιβιωση και τελείωσε αυτό το θέμα έχεις τεράστιες πιθανότητες αντε περιμενουμε με αγωνία! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σε ολα τα κορίτσια!!!!!!να χαίρεστε τις μανούλες σας και σε μας τις εγκυουλες Όπως είπε η ανιψιά μου κατά κάποιο τρόπο γιορτάζουμε κι εμείς κι ας έχουμε τα μωράκια μας ακόμα στη κοιλίτσα μας!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, kido είπε:

@Dimitr@17 ναι κανονικά πρέπει να περιμένω και μαλλον αυτό θα κανω. Έχω κατι τσιμπιματακια χαμηλά και ως χθες κατι υγρά λευκό κίτρινα. Αυτά. Αμα ξεπρηζεται το στήθος μου και αρχίσουν οι κρυάδες ξέρω οτι θα μου.έρθει περίοδος. Προς το παρόν καλά κρατεί χαχα!

Στηθος και λευκοκιτρινα υγρα εχω και εγω ...που κ που εχω κατι σουβλιες αλλα το αποδιδω στο εντερο οχι οτι εχω καποιο θεμα αλλα δεν νομιζω να ειναι κατι αλλο...ελα κοντευουν οι μερες να μαθεις την αληθεια..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Στηθος και λευκοκιτρινα υγρα εχω και εγω ...που κ που εχω κατι σουβλιες αλλα το αποδιδω στο εντερο οχι οτι εχω καποιο θεμα αλλα δεν νομιζω να ειναι κατι αλλο...ελα κοντευουν οι μερες να μαθεις την αληθεια..

Υγρά δεν έχω πια..τα είχα ως Παρασκευή.. Ναι αντε γιατί δέν κρατιέμαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...