Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ε μα αυτό είναι το θέμα..τελικά όσες φορές κ να θες να μείνει έγκυος την αγωνία την έχεις πάντα..απλά οι αναγουλες κ οι 3 εμετοί που έχω κάνει..βασικά κανονική τάση για εμετό έχω το πρωί κ λίγο το απόγευμα...κ σήμερα το ίδιο..τι να πω..δεν μου κολλάνε οι μέρες ..το μόνο σενάριο που πιθανόν παίζει είναι να έκανα τπτ 2πλη ωορρηξία γιατί έχω κ ήπιες πολυκυστικες κ μπορεί να γίνει αυτό μου είπε η ενδοκρινολογος μου..φυσικά μου έγραψε την Β χοριακη Κ θα δω λέω για Παρασκευή να την κάνω..

Παρασκευή?Πότε περιμένεις καλέ να αδιαθετησεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Παρασκευή?Πότε περιμένεις καλέ να αδιαθετησεις?

Αυτό είναι το πρόβλημα δεν ξέρω...γι'αυτό κ λέω μέχρι 30/5 κ πάω βάση θερμοκρασίας γιατί έχει αρχίσει κ ανεβαίνει από την 22η μέρα..αύριο περιμένω να ανέβει πιο πολύ..δλδ από προχθές ανεβαίνει...

αα..να πω ότι μέχρι 18/4 σταμάτησα τον θηλασμό..13μήνες κ 1η περίοδος ήταν 20/3/18 μετά την γέννα 18/3/17...τότε ο κύκλος πήγε 37 μέρες..τώρα δεν ξέρω..πάντως θεωρώ μικρότερος 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Αυτό είναι το πρόβλημα δεν ξέρω...γι'αυτό κ λέω μέχρι 30/5 κ πάω βάση θερμοκρασίας γιατί έχει αρχίσει κ ανεβαίνει από την 22η μέρα..αύριο περιμένω να ανέβει πιο πολύ..δλδ από προχθές ανεβαίνει...

αα..να πω ότι μέχρι 18/4 σταμάτησα τον θηλασμό..13μήνες κ 1η περίοδος ήταν 20/3/18 μετά την γέννα 18/3/17...τότε ο κύκλος πήγε 37 μέρες..τώρα δεν ξέρω..πάντως θεωρώ μικρότερος 

Μη μετράς θερμοκρασία.θα στρεσαριστεις πολύ.παντως με τοσ α συμπτώματα δεν Είναι πολυ να περιμένεις μεχρι τη Παρασκευή? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Μη μετράς θερμοκρασία.θα στρεσαριστεις πολύ.παντως με τοσ α συμπτώματα δεν Είναι πολυ να περιμένεις μεχρι τη Παρασκευή? 

Δεν ξέρω...φοβάμαι μην απογοητευτω...κ πάω βάση λογικής...να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση όταν βγάλουμε 2 ωάρια, να γονιμοποιηθει το 1ο πχ..την 13η μέρα του κύκλου στις 18η να δω αυτό το ροζ αίμα κ μετά την 21η να βγει κ το 2ο ωάριο κ να εμφυτευθουν κ τα 2 ή να έχει εμφυτευτει το 1ο τότε που είδα το αίμα τώρα με το 2ο αν γονιμοποιηθηκε με αυτό να ανεβαίνει η θερμοκρασία...δλδ στο 1ο αν είχε εμφυτευθει δεν θα έπρεπε να έχει ανέβει ?εγώ εκεί μπερδευομαι γιατί αυτή την φορά πονούσα πολύ κ στις 2 ωοθήκες μου.

@loyloy Εσύ τι πιστεύεις?γι'αυτό κ δεν πάω νωρίτερα για χοριακη γιατί έχω μπερδευτεί με τους εμετούς...αν δεν είχα αναγουλες ή εμετούς κανονικά για 30/5θα πήγαινα..τώρα...:confused:


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Δεν ξέρω...φοβάμαι μην απογοητευτω...κ πάω βάση λογικής...να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση όταν βγάλουμε 2 ωάρια, να γονιμοποιηθει το 1ο πχ..την 13η μέρα του κύκλου στις 18η να δω αυτό το ροζ αίμα κ μετά την 21η να βγει κ το 2ο ωάριο κ να εμφυτευθουν κ τα 2 ή να έχει εμφυτευτει το 1ο τότε που είδα το αίμα τώρα με το 2ο αν γονιμοποιηθηκε με αυτό να ανεβαίνει η θερμοκρασία...δλδ στο 1ο αν είχε εμφυτευθει δεν θα έπρεπε να έχει ανέβει ?εγώ εκεί μπερδευομαι γιατί αυτή την φορά πονούσα πολύ κ στις 2 ωοθήκες μου.

η διπλη ωορηξια γινετε την ιδια μερα δεν νομιζω οτι μετα κανουν τοσες πολλες μερες διαφορα για να εμφυτευτουν λογικα θα ειναι με λιγες ωρες διαφορα. 

γιατι να απογοητευτεις βρε κοριτσι? οτι ειναι να γινει θα εχει γινει ετσι κ αλλιως παιδακια εχεις δοξα το θεο κ αλλα αποδεδειγμενα θα κανεις δεν υπαρχει περιπτωση η τωρα η τον αλλο μηνα μην ανχωνεσε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , linaa είπε:

η διπλη ωορηξια γινετε την ιδια μερα δεν νομιζω οτι μετα κανουν τοσες πολλες μερες διαφορα για να εμφυτευτουν λογικα θα ειναι με λιγες ωρες διαφορα. 

γιατι να απογοητευτεις βρε κοριτσι? οτι ειναι να γινει θα εχει γινει ετσι κ αλλιως παιδακια εχεις δοξα το θεο κ αλλα αποδεδειγμενα θα κανεις δεν υπαρχει περιπτωση η τωρα η τον αλλο μηνα μην ανχωνεσε. 

απλά επειδή έχω ήπιες πολυκυστικες μου είπε  η ενδοκρινολογος ότι όντως μπορεί να βγει κανένα κ 3 με 4 μέρες πιο πριν την ωορρηξία κ να τύχει να γονιμοποιηθουν κ τα 2 τώρα δεν ξέρω με την εμφύτευση τι γίνεται εκεί..αλλά οκ..άρα εδώ κ 9 μέρες που έχω τάση για εμετό κ εχω κάνει 3 σε αυτό το διάστημα κ είδα ροζ αίμα μια κουκίδα την Κυριακή,το Σάββατο μια τριχουλα ροζ αίμα κ την Τρίτη τώρα που μας πέρασε επίσης μια κουκίδα..για την Κυριακή είμαι σίγουρη για το αίμα για τις άλλες 2 ειδικά του Σαββάτου με επιφύλαξη....τι να είναι,εμφύτευση ή ωορρηξία?κ αν είναι εμφύτευση της Κυριακής που ίσως δικαιολογούν τα συμπτώματα η θερμοκρασία δεν θα έπρεπε να ανέβει από τότε?για το έχω μπερδευτεί τόσο πολύ αυτή την φορα

έχεις δίκιο αν τυχόν έχω πάλι τάση για εμετό θα πάω για χοριακη κ ας βγει αρνητική αν είναι νωρίς τι να κάνουμε 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

απλά επειδή έχω ήπιες πολυκυστικες μου είπε  η ενδοκρινολογος ότι όντως μπορεί να βγει κανένα κ 3 με 4 μέρες πιο πριν την ωορρηξία κ να τύχει να γονιμοποιηθουν κ τα 2 τώρα δεν ξέρω με την εμφύτευση τι γίνεται εκεί..αλλά οκ..άρα εδώ κ 9 μέρες που έχω τάση για εμετό κ εχω κάνει 3 σε αυτό το διάστημα κ είδα ροζ αίμα μια κουκίδα την Κυριακή,το Σάββατο μια τριχουλα ροζ αίμα κ την Τρίτη τώρα που μας πέρασε επίσης μια κουκίδα..για την Κυριακή είμαι σίγουρη για το αίμα για τις άλλες 2 ειδικά του Σαββάτου με επιφύλαξη....τι να είναι,εμφύτευση ή ωορρηξία?κ αν είναι εμφύτευση της Κυριακής που ίσως δικαιολογούν τα συμπτώματα η θερμοκρασία δεν θα έπρεπε να ανέβει από τότε?για το έχω μπερδευτεί τόσο πολύ αυτή την φορα

έχεις δίκιο αν τυχόν έχω πάλι τάση για εμετό θα πάω για χοριακη κ ας βγει αρνητική αν είναι νωρίς τι να κάνουμε 

καλα μπορει η εμφυτευση να μην δωσει μονο μια μερα αιματακι. μπορει να δωσει κ αλλες μερες να κατσει καλητερα να σπασει κανενα αγγειακι δεν λεμε εμφυτευση κ βγαζει δυο σταγονες αιμα κ τελος. 

εγω λεω να μην ανχωνεσε να μην δινεις σημασια σε τιποτα αν εχεις κανενα τεστ περισευουμενο καντο αλλιως περιμενε την περιοδο κ την καθηστερηση. ουτε για χοριακες να τρεχεις αλλα ουτε να κοιτας κ συμπτωματα αν υπαρχει κανενα τεστ καντο για να σου φυγει κ η ιδεα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Δεν ξέρω...φοβάμαι μην απογοητευτω...κ πάω βάση λογικής...να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση όταν βγάλουμε 2 ωάρια, να γονιμοποιηθει το 1ο πχ..την 13η μέρα του κύκλου στις 18η να δω αυτό το ροζ αίμα κ μετά την 21η να βγει κ το 2ο ωάριο κ να εμφυτευθουν κ τα 2 ή να έχει εμφυτευτει το 1ο τότε που είδα το αίμα τώρα με το 2ο αν γονιμοποιηθηκε με αυτό να ανεβαίνει η θερμοκρασία...δλδ στο 1ο αν είχε εμφυτευθει δεν θα έπρεπε να έχει ανέβει ?εγώ εκεί μπερδευομαι γιατί αυτή την φορά πονούσα πολύ κ στις 2 ωοθήκες μου.

@loyloy Εσύ τι πιστεύεις?γι'αυτό κ δεν πάω νωρίτερα για χοριακη γιατί έχω μπερδευτεί με τους εμετούς...αν δεν είχα αναγουλες ή εμετούς κανονικά για 30/5θα πήγαινα..τώρα...:confused:

Δεν ξέρω κάτι για διπλή ωορρηξία να σε βοηθήσω.απλα επειδη έχεις έχεις τους εμετούς αν είσαι ε γκυος λογικά θα φανεί.τωρα απο κει και πέρα εσυ ξερει ς καλύτερα το σώμα σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Irene_85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. είμαι νέο μέλος!! Προφανώς το καταλάβατε.. 
Να σας πω λίγο τα δικά μου , ξεκινήσαμε ελεύθερα από τον Οκτώβρη του 2017 , έμεινα εγκυούλα το Νοέμβρη και δυστυχώς παλλινδρόμησε.. έκανα απόξεση στην 8η βδομάδα τον Ιανουάριο του 2018 και σήμερα που σας γράφω είμαι ξανά εγκυούλα 4w +6d  :D .
Κάναμε έναν υπέρηχο 4w+3d όπου είδαμε το σάκο σε πολύ καλή θέση σωστό μέγεθος και λίγα πράγματα μέσα.. έχω ραντεβού στις 6w να δουμε σποράκι.. 
Είμαι αισιόδοξη οτι όλα θα πάνε καλά!!

Καλως όρισες και συγχαρητήρια!! Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη όλα να είναι υπέροχα!!

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! Εγω σημερα ειμαι πεσμενη ψυχολογικα γιατι ενας συγγενης μου ειναι σοβαρα στην εντατικη ..Υγεια κοριτσια και τιποτα αλλο! Αν εχουμε υγεια ολα θα τα βρουμε!!!

Γι αυτο κ εγω δεν τρωω παγωτο αν και το θελω απιστευτα!! Γενικα εμενα μ αρεσει μονο οτι ειναι παγωμενο!!! Ολο νερο παγωμενο θελω να πινω!

Περαστικά εύχομαι να είναι Κελλιτσα μου μόνο υγεία όπως το είπες όλα τα αλλα φτιάχνουν... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, linaa είπε:

καλα μπορει η εμφυτευση να μην δωσει μονο μια μερα αιματακι. μπορει να δωσει κ αλλες μερες να κατσει καλητερα να σπασει κανενα αγγειακι δεν λεμε εμφυτευση κ βγαζει δυο σταγονες αιμα κ τελος. 

εγω λεω να μην ανχωνεσε να μην δινεις σημασια σε τιποτα αν εχεις κανενα τεστ περισευουμενο καντο αλλιως περιμενε την περιοδο κ την καθηστερηση. ουτε για χοριακες να τρεχεις αλλα ουτε να κοιτας κ συμπτωματα αν υπαρχει κανενα τεστ καντο για να σου φυγει κ η ιδεα. 

Δεν έχω να σ πω την αλήθεια κανένα τεστ μιας Κ δεν ήταν να ξεκινήσουμε από τώρα για επαφές,απλά ήμουν χαλαρή κ λέω...άστο κ αν είναι να έρθει ,ας έρθει..μάλλον αυτό θα κάνω θα περιμένω κ θα δω....τώρα αν μου έρθει θα το έχω απορία γιατί τόσες μέρες είχα τάση για εμετό κ έκανα κ εμετούς χωρίς να είμαι άρρωστοι...τεσπα σε 1 βδομάδα πιστεύω κάτι θα έχω καταλάβει..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Καταρχήν καλωσήρθες Irene και με το καλο η νέα εγκυμοσυνη να σου φέρει το παιδι ουράνιο τόξο! Κι εγω ακριβώς σαν κι εσενα έμεινα έγκυος Νοέμβρη και εκανα απόξεση Γενάρη.. Τώρα ειμαι ξανά έγκυος 13 εβδομάδων και ελπιζω να πανε ολα καλα! 

Κέλλυ λυπάμαι για τον άνθρωπο που εχει τοσο σοβαρό πρόβλημα υγείας. Ευχομαι σύντομα να βγει και να χαίρει άκρες υγείας! Κι εσυ κουράγιο! 

Ζουζουνα ναυτιες μπορει να σου προκαλέσει και ίδια η ωορρηξία. Αν έκανες διπλή δε νομιζω να είχαν πάνω απο μια μερα διαφορα η καθε μια. Ευχομαι οτι καλύτερο! 

Φιλια σε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλησπέρα! Καταρχήν καλωσήρθες Irene και με το καλο η νέα εγκυμοσυνη να σου φέρει το παιδι ουράνιο τόξο! Κι εγω ακριβώς σαν κι εσενα έμεινα έγκυος Νοέμβρη και εκανα απόξεση Γενάρη.. Τώρα ειμαι ξανά έγκυος 13 εβδομάδων και ελπιζω να πανε ολα καλα! 

Κέλλυ λυπάμαι για τον άνθρωπο που εχει τοσο σοβαρό πρόβλημα υγείας. Ευχομαι σύντομα να βγει και να χαίρει άκρες υγείας! Κι εσυ κουράγιο! 

Ζουζουνα ναυτιες μπορει να σου προκαλέσει και ίδια η ωορρηξία. Αν έκανες διπλή δε νομιζω να είχαν πάνω απο μια μερα διαφορα η καθε μια. Ευχομαι οτι καλύτερο! 

Φιλια σε όλες!

Καλημέρα κάπου το διάβασα αυτό όντως αλλά κ εμετούς...τεσπα...για ωορρηξία μια θα έκανα απλά ίσως λόγο ήπιων πολυκυστικων μου είπε η ενδοκρινολογος ότι μπορεί να βγει κ λίγες μέρες νωρίτερα από την ωορρηξία...καλά φυσικά αυτό δεν το ξέρω..επαφές είχαμε καλές,οπότε θα δούμε...μου έφυγε το άγχος κ έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή θα μείνω..

@irene με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!:-D


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα @*ζουζουνα*!!! !! Έχω μπερδευτεί λιγάκι με το ποτε είχες ωορρηξια για αυτό θα μιλήσω γενικοτερα μήπως βοηθήσω.Η εμφύτευση γίνεται περίπου μια εβδομάδα μετά την γονιμοποίηση.Ας πούμε σε έναν κύκλο 28ημερων γίνεται  στην 21η-22η κ έπειτα χρειάζεται κανα δυο μερες ως που να πάρει την κατάλληλη θέση στην μητρα.Αρα χονδρικά πάντα γύρω στην στην 24η μέρα του κυκλου έχει πλέον πάρει θέση κ αρχίζει να παράγει χοριακη για αυτό κ λέμε πως τα συμπτώματα ξεκινούν μετά την καθυστέρηση επειδή αυξάνονται τα επίπεδα της.Επισης για αυτό όσες έχουν δει αιματακι εμφυτευσης το βλέπουν αυτές τις μερες.Προσωπικα στην πρώτη μου είχα μια πολύ ανοιχτή ροζ σταγονιτσα 2 μερες πριν την περιοδο αλλα ο γιατρος μου είχε πει πως δεν ήταν από την εμφύτευση. Τωρα λοιπον που είχες πολύ νωρις στον κύκλο ναυτιες κ εμετούς δεν ξέρω αν σχετίζεται με εγκυμοσυνη που στο εύχομαι απλά θεωρώ πως είναι δύσκολο τόσο νωρις να έχεις τέτοια συμπτώματα.Δηλαδη κ εγκυος να είσαι θα ελεγα πως απλά έτυχε να είχες κ αυτές τις διαταραχές.Εκτος αν εννοεις πως τα ειχες λόγω ωορρηξιας για αυτό έχω μπερδευτεί κ δεν ξέρω αν είμαι μέσα στο θέμα.. Παντως το άγχος που πολλές φορές δεν αντιλαμβανόμαστε φέρνει τέτοια πραγματάκια καθως η αυθυποβολή είναι πολύ μεγάλο εργαλείο! Για αυτό μην αγχώνεσαι χαλάρωσε και το μωράκι θα έρθει:) 

Καλημερα σε όλες! 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα @*ζουζουνα*!!! !! Έχω μπερδευτεί λιγάκι με το ποτε είχες ωορρηξια για αυτό θα μιλήσω γενικοτερα μήπως βοηθήσω.Η εμφύτευση γίνεται περίπου μια εβδομάδα μετά την γονιμοποίηση.Ας πούμε σε έναν κύκλο 28ημερων γίνεται  στην 21η-22η κ έπειτα χρειάζεται κανα δυο μερες ως που να πάρει την κατάλληλη θέση στην μητρα.Αρα χονδρικά πάντα γύρω στην στην 24η μέρα του κυκλου έχει πλέον πάρει θέση κ αρχίζει να παράγει χοριακη για αυτό κ λέμε πως τα συμπτώματα ξεκινούν μετά την καθυστέρηση επειδή αυξάνονται τα επίπεδα της.Επισης για αυτό όσες έχουν δει αιματακι εμφυτευσης το βλέπουν αυτές τις μερες.Προσωπικα στην πρώτη μου είχα μια πολύ ανοιχτή ροζ σταγονιτσα 2 μερες πριν την περιοδο αλλα ο γιατρος μου είχε πει πως δεν ήταν από την εμφύτευση. Τωρα λοιπον που είχες πολύ νωρις στον κύκλο ναυτιες κ εμετούς δεν ξέρω αν σχετίζεται με εγκυμοσυνη που στο εύχομαι απλά θεωρώ πως είναι δύσκολο τόσο νωρις να έχεις τέτοια συμπτώματα.Δηλαδη κ εγκυος να είσαι θα ελεγα πως απλά έτυχε να είχες κ αυτές τις διαταραχές.Εκτος αν εννοεις πως τα ειχες λόγω ωορρηξιας για αυτό έχω μπερδευτεί κ δεν ξέρω αν είμαι μέσα στο θέμα.. Παντως το άγχος που πολλές φορές δεν αντιλαμβανόμαστε φέρνει τέτοια πραγματάκια καθως η αυθυποβολή είναι πολύ μεγάλο εργαλείο! Για αυτό μην αγχώνεσαι χαλάρωσε και το μωράκι θα έρθει:) 

Καλημερα σε όλες! 

καλησπέρα @Beboula25 τι ξέρω έτσι είναι..εγώ κύκλο έχω περίπου από 32 μέχρι 35 άλλα πάει μέχρι κ 37 με 40..τώρα γενικά με το αίμα συνήθως σε ωορρηξία δεν έχω δει ποτέ παρά μόνο μια φορά σε όλη μου την ζωή πριν 3 χρόνια που είχα ξεκινήσει για 2ο παιδάκι..αίμα λοιπόν έχω δει μια τριχουλα ροζ το Σάββατο πριν μια εβδομάδα,την Κυριακή την προηγούμενη 2 κουκίδες ροζ αίμα κ πάλι έχω σημειώσει την Τρίτη τριχουλα πάλι ροζ αίμα που μας πέρασε...έχω σημειώσει κ λίγο καφέ την Δευτέρα που μας πέρασε αλλά με επιφύλαξη γιατί δεν είμαι σίγουρη...γενικά μέχρι κ Παρασκευή Κ Σάββατο (μιλάω για την προηγούμενη βδομάδα)που είχα τάση για εμετό δεν έδωσα σημασία αλλά παραξενευτηκα από την Κυριακή ,Τρίτη Κ Τετάρτη που έκανα εμετό ,τις άλλες μέρες μέχρι κ σήμερα έχω μόνο τάση για εμετό έντονη ειδικά το πρωί...κ εχθές κ προχθές είχα ήπια τσιμπήματα στις ωοθήκες μου κ σήμερα αλλά κ λίγο σήμερα σαν πόνοι περιόδου..που κ που..πού καλά ούτε αυτό το έχω γενικά όταν περιμένω..τώρα θα δούνε..πια το έχω βγάλει από το μυαλό μου,αλλά πράγματι αν τυχόν είμαι θα μου κάνει κ μένα τρομερή εντύπωση που ξεκίνησαν τα συμπτώματα τόσο νωρίς..στον 2ο ξεκίνησαν πάντως νωρίς 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο..κ 5 μέρες πριν είχα δει μια κουκίδα κόκκινο αίμα σκούρο..αυτά..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...