Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Συγχαρητήρια!!! Με το καλό χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Παρεπιπτόντως εφόσον έκανες ετ τη περασμένη Παρασκευή, σήμερα είσαι στη 10η μέρα.. η μέρα της ετ δεν προσμετράται..!

      @Blue Velvet λυπάμαι για την εξέλιξη.. εγώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. κράτα το θετικό ότι εμφύτευση έγινε και να ξέρεις το σώμα θυμάται! Εφόσον είχες ήδη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ξαναγίνει μόλις βρεθεί το τυχερό εμβρυακι!! Ελπίζω σήμερα να ξεκαθαρίσει το τοπίο και η χοριακη να πέσει άμεσα..

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα και Καλώς ήρθες στη παρέα μας!!!!!με το καλό να πάνε όλα καλά και να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι.. Έχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου..
Εύχομαι σε όλες σας ό,τι καλύτερο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 38 λεπτά , Irene_85 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι.. Έχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου..
Εύχομαι σε όλες σας ό,τι καλύτερο!!

Σε ποια εβδομάδα παλινδρόμησε το μωράκι σου?εμεν α στην 7η.τωρα που μπήκα στην 9η έχω αρχισει να χαίρομαι λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου επιτελους ς κ μπορω να απολαυσω το σκ που εχω μπροστα μου...αν και εκει π ημουν στην δουλεια μεσα στην καλη διαθεση κ χαρα αισθανομαι κατι να τρεχει κ λεω οχι ρε γαμωτο αδιαθετησα νωριτερα παω στο μπανιο κ δεν ειχα τπτ μονο ασπρα υγρα..τι να σκεφτώ οτι ειναι αυτο τωρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου επιτελους ς κ μπορω να απολαυσω το σκ που εχω μπροστα μου...αν και εκει π ημουν στην δουλεια μεσα στην καλη διαθεση κ χαρα αισθανομαι κατι να τρεχει κ λεω οχι ρε γαμωτο αδιαθετησα νωριτερα παω στο μπανιο κ δεν ειχα τπτ μονο ασπρα υγρα..τι να σκεφτώ οτι ειναι αυτο τωρα?

Λες?Στην εγκυμοσύνη έχουμε πολλά άσπρα υγρά.εχεις τεστακι σπίτι να κανει ς Αύριο το πρωί?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Λες?Στην εγκυμοσύνη έχουμε πολλά άσπρα υγρά.εχεις τεστακι σπίτι να κανει ς Αύριο το πρωί?

Οχι δεν εχω...κανονικα περιμενω να αδιαθετησω την δευτερα..δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου αλλα τοσα πολλα υγρα κ κατι πονους σαν να αδιαθετησω εχω κ το στήθος ακομα πρησμενο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν εχω...κανονικα περιμενω να αδιαθετησω την δευτερα..δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου αλλα τοσα πολλα υγρα κ κατι πονους σαν να αδιαθετησω εχω κ το στήθος ακομα πρησμενο

Τότε υπομονή μέχρι τη Δευτέρα.ισως να γίνει το θαυματακι.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα! 

Beboula ευχομαι να βρείτε τα αποτελεσματα που χρειαζεται να βρείτε για να μην εχεις πια πρόβλημα ουτε με την επόμενη εγκυμοσυνη ουτε με την επόμενη περίοδο. Εγω εχω παντα φριχτές ημικρανίες στην περίοδο και σε καταλαβαίνω. Τα μόνα φάρμακα που μου την καλμάρουν ειναι τα relpax. Επαιρνε το μισό ομως. 

Λουλού στη φάση που εισαι κι εγω είχα τρομερές καουρες αν έτρωγα κατι παρα πανω απο αυτα που μου επέτρεπε το στομάχι. Ειδικά οτιδήποτε γλυκο μου έφερνε αποστροφή απο τον φόβο και μονο. Μόνο θα μυριζα! 

Κέλλυ καλημέρα! Ελπιζω κι εσυ σύντομα να εισαι καλυτερα και να μπορείς να φας και το παγωτάκι σου! 

Φιλια σε όλες!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! Εγω σημερα ειμαι πεσμενη ψυχολογικα γιατι ενας συγγενης μου ειναι σοβαρα στην εντατικη ..Υγεια κοριτσια και τιποτα αλλο! Αν εχουμε υγεια ολα θα τα βρουμε!!!

15 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κορίτσια Δεν ξανατρωω παγωτό.εχω κάτι καουρες τώρα.και όλο το ρεβομαι. Μα να μη μπορώ να χονεψω ένα παγωτακι? Πφφφ Δεν πειράζει.

Γι αυτο κ εγω δεν τρωω παγωτο αν και το θελω απιστευτα!! Γενικα εμενα μ αρεσει μονο οτι ειναι παγωμενο!!! Ολο νερο παγωμενο θελω να πινω!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι αλλα δεν νομιζω..

Αισιοδοξία βρε.

πρίν από 31 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! Εγω σημερα ειμαι πεσμενη ψυχολογικα γιατι ενας συγγενης μου ειναι σοβαρα στην εντατικη ..Υγεια κοριτσια και τιποτα αλλο! Αν εχουμε υγεια ολα θα τα βρουμε!!!

Γι αυτο κ εγω δεν τρωω παγωτο αν και το θελω απιστευτα!! Γενικα εμενα μ αρεσει μονο οτι ειναι παγωμενο!!! Ολο νερο παγωμενο θελω να πινω!

Υγεία Δεν το συζητώ.ελπιζω να τα καταφέρει ο συγγενής σου.εσυ προσπάθησε να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Αισιοδοξία βρε.

Υγεία Δεν το συζητώ.ελπιζω να τα καταφέρει ο συγγενής σου.εσυ προσπάθησε να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου.

Γενικα ειμαι παρα πολυ αισιοδοξη αλλα είμαι και λογική καθως αυτον τον μηνα ουτε προσεξα ποτε ημουν στις γόνιμες ουτε είχαμε πολλες επαφές..θα δειξει τη Δευτέρα αν θα έρθει η οχι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γενικα ειμαι παρα πολυ αισιοδοξη αλλα είμαι και λογική καθως αυτον τον μηνα ουτε προσεξα ποτε ημουν στις γόνιμες ουτε είχαμε πολλες επαφές..θα δειξει τη Δευτέρα αν θα έρθει η οχι..

Όταν έμεινα έγκυος 2 επαφές είχαμε όλες κι όλες εκείνο το μηνα.ψυχολογια στα πατώματα γτ θα γεννούσα τότε κανονικά αν δεν έχανα το μωράκι.και τώρα να το αποτέλεσμα.και καλύτερα που δεν πρόσεξες ποτε ήσουν στις γόνιμες.ησουν και πιο χαλαρή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μην νομίζετε ότι δεν είμαι εδώ..εδώ είμαι αλλά δεν ξέρω γιατί έχω τόσο άγχος ...αυτήν την φορά..ενώ το πήρα χαλαρά γενικά..τώρα δεν ξέρω τι με έχει πιάσει...σας παρακολουθώ σιωπηλά...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Μην νομίζετε ότι δεν είμαι εδώ..εδώ είμαι αλλά δεν ξέρω γιατί έχω τόσο άγχος ...αυτήν την φορά..ενώ το πήρα χαλαρά γενικά..τώρα δεν ξέρω τι με έχει πιάσει...σας παρακολουθώ σιωπηλά...

Γιατί καλε; Εσυ που το έχεις ξαναπεράσει; Όλα καλά θα πάνε τώρα υπομονή και ότι έγινε θα φανεί συντομα,!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Γιατί καλε; Εσυ που το έχεις ξαναπεράσει; Όλα καλά θα πάνε τώρα υπομονή και ότι έγινε θα φανεί συντομα,!

Ε μα αυτό είναι το θέμα..τελικά όσες φορές κ να θες να μείνει έγκυος την αγωνία την έχεις πάντα..απλά οι αναγουλες κ οι 3 εμετοί που έχω κάνει..βασικά κανονική τάση για εμετό έχω το πρωί κ λίγο το απόγευμα...κ σήμερα το ίδιο..τι να πω..δεν μου κολλάνε οι μέρες ..το μόνο σενάριο που πιθανόν παίζει είναι να έκανα τπτ 2πλη ωορρηξία γιατί έχω κ ήπιες πολυκυστικες κ μπορεί να γίνει αυτό μου είπε η ενδοκρινολογος μου..φυσικά μου έγραψε την Β χοριακη Κ θα δω λέω για Παρασκευή να την κάνω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ε μα αυτό είναι το θέμα..τελικά όσες φορές κ να θες να μείνει έγκυος την αγωνία την έχεις πάντα..απλά οι αναγουλες κ οι 3 εμετοί που έχω κάνει..βασικά κανονική τάση για εμετό έχω το πρωί κ λίγο το απόγευμα...κ σήμερα το ίδιο..τι να πω..δεν μου κολλάνε οι μέρες ..το μόνο σενάριο που πιθανόν παίζει είναι να έκανα τπτ 2πλη ωορρηξία γιατί έχω κ ήπιες πολυκυστικες κ μπορεί να γίνει αυτό μου είπε η ενδοκρινολογος μου..φυσικά μου έγραψε την Β χοριακη Κ θα δω λέω για Παρασκευή να την κάνω..

Ισχύει! Ποτέ δεν χαλαρώνουμε! Καντην να ησυχάσεις! ΝΘα είναι θετική μακάρι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...