Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Συγχαρητήρια Κέλλυ!!!!!! Μπράβο!!! Ολα τελεια και στη συνέχεια να σου πάνε! 

Μπεττυ καλησπέρα! Πως εισαι; Ελπιζω καλα! Μακάρι αυτη η σπερματέγχυση που πλησιάζει να σου δώσει δυο υγιέστατα παιδια! Ενα αγόρι κι ενα κορίτσι!!! 

Α, Δήμητρα μη μετράς τις επαφές. Ο Θεος δεν εχει όρια! Εγω έμεινα χωρις καμία ολοκληρωμένη επαφή!!!! Και χωρις να ξέρω ποτε εκανα ωορρηξία, μιας και ήμουν ενα μήνα μετα απο απόξεση! Σου ευχομαι να πάνε ολα τελεια! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 26 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια και Χρόνια Πολλά! Να χαίρεστε όσους έχετε! 

@loyloy Χρόνια πολλά κοριτσι μου, ότι επιθυμείς! 

Σε Ευχαριστώ πολύ να σαι Καλά!! !!!

πρίν από 58 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@loyloy μου λεω να περιιμενω και αυριο κ μετα να παω να παρω

Πως κρατιέσαι? Εγώ πάντα είμαι ανυπομονη.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Καλημερααα μολις τελειωσα απο την δουλεια..ακομα καθαρη..που θα παει θα ερθει αν κ δεν εχει ξεπρηστει το στηθος μ ακομα..

Δεν ξερω μπεμπουλα μου..ακομα δεν εχω αδιαθετησει που υποτιθεται ειναι η μερα π περιμενω..μαλλον θα ερθει αυριο αν κ.δεν μ εχει ξεπρηστει το στηθος ακομα..το σκ ευχαριστηθηκα υπνο εγω παντως κ βολτα..

Ελααα δεν λέω τίποτα ακόμη μέχρι να δεις! Και το στηθος σημαντικότατο! Εσυ πως νιώθεις είναι το θέμα έχεις πονακια περιοδου κ λες θα κατέβει; Αν όχι κ αυτό πολύ θετικό! 

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου χρονια πολλα στις εορταζουσες!!! Εκανα την αυχενικουλα! Ολα καλα! Περιμενουμε τωρα και την εξεταση του αιματος! Συγκινηθηκα πολυ!!!!

Μπράβο κορίτσι μου ποσο ευχάριστα νέα!!! Όλα να συνεχίσουν έτσι υπέροχα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Σε Ευχαριστώ πολύ να σαι Καλά!! !!!

Πως κρατιέσαι? Εγώ πάντα είμαι ανυπομονη.

E κρατιεμαι γτ δεν περιμενω να εχει γινει τιποτα για αυτο..

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ελααα δεν λέω τίποτα ακόμη μέχρι να δεις! Και το στηθος σημαντικότατο! Εσυ πως νιώθεις είναι το θέμα έχεις πονακια περιοδου κ λες θα κατέβει; Αν όχι κ αυτό πολύ θετικό! 

Μπράβο κορίτσι μου ποσο ευχάριστα νέα!!! Όλα να συνεχίσουν έτσι υπέροχα!!!!

Οχι πονακια περιοδου δεν νιωθω αν κ νιωθω κατι πονακια δεξιαχαμηλα κ η μεση μου με ποναει αλλα αυτο μπορει να ειναι απο την δουλεια... θα δουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Σε Ευχαριστώ πολύ να σαι Καλά!! !!!

Πως κρατιέσαι? Εγώ πάντα είμαι ανυπομονη.

χρόνια πολλά κορίτσι μου,πάντα υγεία κ ευτυχία στην οικογένεια σου!!!

@Dimitr@17 Κ εγώ είμαι ανυπόμονη λίγο...χαράς το κουράγιο σου..βέβαια δίκιο έχεις γιατί αν έχει γίνει κάτι έτσι κι αλλιώς θα φανεί...εύχομαι αύριο να μας πεις τα ευχάριστα!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

E κρατιεμαι γτ δεν περιμενω να εχει γινει τιποτα για αυτο..

Οχι πονακια περιοδου δεν νιωθω αν κ νιωθω κατι πονακια δεξιαχαμηλα κ η μεση μου με ποναει αλλα αυτο μπορει να ειναι απο την δουλεια... θα δουμε

Πολύ ωραία :)..:)

πρίν από 11 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

@Beboula25 και @Dimitr@17 ππτε περιμενετε??

Εγω τώρα καθαρίζω:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου χρονια πολλα στις εορταζουσες!!! Εκανα την αυχενικουλα! Ολα καλα! Περιμενουμε τωρα και την εξεταση του αιματος! Συγκινηθηκα πολυ!!!!

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!υπέροχα νεα!!χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!

Καλησπέρα κορίτσια μου!!χάθηκα λιγο..Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Συγχαρητήρια Κέλλυ!!!!!! Μπράβο!!! Ολα τελεια και στη συνέχεια να σου πάνε! 

Μπεττυ καλησπέρα! Πως εισαι; Ελπιζω καλα! Μακάρι αυτη η σπερματέγχυση που πλησιάζει να σου δώσει δυο υγιέστατα παιδια! Ενα αγόρι κι ενα κορίτσι!!! 

Α, Δήμητρα μη μετράς τις επαφές. Ο Θεος δεν εχει όρια! Εγω έμεινα χωρις καμία ολοκληρωμένη επαφή!!!! Και χωρις να ξέρω ποτε εκανα ωορρηξία, μιας και ήμουν ενα μήνα μετα απο απόξεση! Σου ευχομαι να πάνε ολα τελεια! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,  είσαι πολύ καλή! Με συγκινήσες . Μου είχε πει και η γυναικολόγος ότι έχω τη τάση για διδυμακια. Και δεν θα με πειράξει καθόλου. 

  • Μου αρέσει 4

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , BettySt είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ,  είσαι πολύ καλή! Με συγκινήσες . Μου είχε πει και η γυναικολόγος ότι έχω τη τάση για διδυμακια. Και δεν θα με πειράξει καθόλου. 

Στο εύχομαι με έναν σμπάρο δυο τρυγόνια!! Αντε με το καλό κορίτσι μου να είναι η τυχερή!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Πηγαμε στον γιατρο. Είδαμε ξανά το μωρό μας. Όχι και πολυ ομως γιατι ήταν πλάτη και ισα ισα είδαμε την σπονδυλική του στήλη. Το μέτρησε ο γιατρος και βγήκε κανα δυο μέρες μικρότερο και στεναχωρήθηκα. Αλλα ειπε οτι εχει να κανει με το πως εχει καθίσει κι οτι ολα ειναι μια χαρά. Μας ρώτησε αν θελουμε να κανουμε αμνιοπαρακέντηση και ειπαμε όχι αφού βγήκε καλη η αυχενική. Ειπε οτι αν θελουμε να ειμαστε σίγουροι κανουμε αμνιοπαρακέντηση γιατι η αυχενική εχει μονο 85% ποσοστά επιτυχίας. Εμείς λέμε να μην κανουμε κι ο Θεος βοηθός! Τώρα ξανά σε έναν μήνα η επόμενη επίσκεψη. Ουφ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Πηγαμε στον γιατρο. Είδαμε ξανά το μωρό μας. Όχι και πολυ ομως γιατι ήταν πλάτη και ισα ισα είδαμε την σπονδυλική του στήλη. Το μέτρησε ο γιατρος και βγήκε κανα δυο μέρες μικρότερο και στεναχωρήθηκα. Αλλα ειπε οτι εχει να κανει με το πως εχει καθίσει κι οτι ολα ειναι μια χαρά. Μας ρώτησε αν θελουμε να κανουμε αμνιοπαρακέντηση και ειπαμε όχι αφού βγήκε καλη η αυχενική. Ειπε οτι αν θελουμε να ειμαστε σίγουροι κανουμε αμνιοπαρακέντηση γιατι η αυχενική εχει μονο 85% ποσοστά επιτυχίας. Εμείς λέμε να μην κανουμε κι ο Θεος βοηθός! Τώρα ξανά σε έναν μήνα η επόμενη επίσκεψη. Ουφ!

μπράβο τέλεια!!!οπότε μια χαρά,αμνιοπαρακεντηση κάνεις συνήθως πάνω από 35 Κ όταν δεν βγει καλή κ η Αυχενική οπότε εσύ θα κρίνεις κοριτσάκι μου..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Πηγαμε στον γιατρο. Είδαμε ξανά το μωρό μας. Όχι και πολυ ομως γιατι ήταν πλάτη και ισα ισα είδαμε την σπονδυλική του στήλη. Το μέτρησε ο γιατρος και βγήκε κανα δυο μέρες μικρότερο και στεναχωρήθηκα. Αλλα ειπε οτι εχει να κανει με το πως εχει καθίσει κι οτι ολα ειναι μια χαρά. Μας ρώτησε αν θελουμε να κανουμε αμνιοπαρακέντηση και ειπαμε όχι αφού βγήκε καλη η αυχενική. Ειπε οτι αν θελουμε να ειμαστε σίγουροι κανουμε αμνιοπαρακέντηση γιατι η αυχενική εχει μονο 85% ποσοστά επιτυχίας. Εμείς λέμε να μην κανουμε κι ο Θεος βοηθός! Τώρα ξανά σε έναν μήνα η επόμενη επίσκεψη. Ουφ!

Πιστεύω πήρες τη καλύτερη απόφαση.μην ανησυχείς.αν σε τρώει όμως μέσα σου πήγαινε κανε κάποια στιγμή γτ βλέπω έχεις κάποιο δισταγμό.ποσο χρονών είσαι γιατί πάνω από 35 νομίζω είναι υποχρεωτική πιο κάτω Όχι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Πηγαμε στον γιατρο. Είδαμε ξανά το μωρό μας. Όχι και πολυ ομως γιατι ήταν πλάτη και ισα ισα είδαμε την σπονδυλική του στήλη. Το μέτρησε ο γιατρος και βγήκε κανα δυο μέρες μικρότερο και στεναχωρήθηκα. Αλλα ειπε οτι εχει να κανει με το πως εχει καθίσει κι οτι ολα ειναι μια χαρά. Μας ρώτησε αν θελουμε να κανουμε αμνιοπαρακέντηση και ειπαμε όχι αφού βγήκε καλη η αυχενική. Ειπε οτι αν θελουμε να ειμαστε σίγουροι κανουμε αμνιοπαρακέντηση γιατι η αυχενική εχει μονο 85% ποσοστά επιτυχίας. Εμείς λέμε να μην κανουμε κι ο Θεος βοηθός! Τώρα ξανά σε έναν μήνα η επόμενη επίσκεψη. Ουφ!

γιατι δεν κανεις το harmony test??? ειναι αιματολογικη απλη εξεταση κ εξεταζει με επιτυχια 99% τα τρια πιο συνιθισμενα συνδρομα κ καποιες αλλες χρωμοσωμικες ανωμαλιες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...